0 msifisn? RIJMEFA °o° Kindermishandeling bestaat. Hoe lang nog. hoofd werkverband (m/v) Tekenaar REPG0 to soneel PI PERSONEEL 'PÊRff)NEElPw*®n**< REECE REECE B.V. Postbus 1016, 2302 BA LEIDEN Jeiden hoofd m de opleiding ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden DIACONESSENHUIS LEIDEN tk Welke jongen of meisje SIRE P4"0"**'PERSONEEL pereoneel L_lOft NIL^JI Reece maakt speciale industrie-naaimachines van zeer hoge kwaliteit. Op korte termijn zoeken wij BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)ER Kandidaten voor deze vacature dienen in het bezit te zijn van het MAVO- diploma en het praktijkdiploma boekhouden, of een gelijkwaardige oplei ding hebben genoten. Kennis van loonadministratie en sociale verzekeringswetten is gewenst, doch niet vereist. Geboden wordt een zelfstandige functie,' goede honorering en secun- daire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan bij de heer De Roo, Rooseveltstraat 4, Leiden, tel. De Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening biedt aangepast werk aan circa 950 medewerkers. Deze werknemers zijn verdeeld over een industrieel werkverband, een werkverband handarbeiders en een werkverband hoofdarbei ders. Voor het INDUSTRIËLE WERKVERBAND "DE WAARD" waar werkzaamheden worden verricht op het gebied van o.a. me taal, montage, textiel en verpakking zoeken wij een De belangrijkste taken zijn opstelling en uitvoering van het produk- tiebeleid onder rechtstreekse verantwoordelijkheid van de directeur van de dienst. Daarnaast zal hij/zij intensief moeten samenwerken met de adjunct directeur van de dienst en de medewerkers met betrekking tot aan te trekken orders en verdere uitbouw van het acquisitiebeleid. Bij de uitvoering van zijn/haar taken wordt hij/zij direct ondersteund door een produktiebureau en verder bijgestaan door de stafafdelin gen: administratie, bedrijfsgeneeskundige zorg en personeelszaken. Voor de vervulling van deze functie wordt gedacht aan iemand met: - een H.T.S.-opleiding (wtb) of gelijkwaardige opleiding; - stimulerende en coördinerende kwaliteiten; - de bereidheid tot werken in een sfeer van inspraak; - belangstelling voor de gehandicapte mens. Ervaring met de sociale werkvoorziening strekt tot aanbeveling. Inlichtingen omtrent bovenvermelde functie kunnen telefonisch (071-141542) worden ingewonnen bij de adjunct-directeur, de heer H.B. Plugge. Aan de selectie, waarvoor een commissie is ingesteld, wordt deelge nomen door een inspraakgroep, gevormd uit het personeel. Het salaris bedraagt maximaal f 5.314,— bruto per maand. (Salaris peil 1-1-1980). De premie A.O.W. is voor rekening van de gemeente. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Het uit te brengen rapport kan desgewenst door de kandidaat met het bureau worden besproken. Sollicitaties met vermelding van nummer 80.075 binnen twee weken te sturen aan het College van Burgemeester en Wethouders van Lei den, Stadhuis, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. a* ties open voo lde ejsen voldoet. 'wordt dearom nodrukketiilt verzocht te solliciteren. verpleeghuis prinsenhof leidsehendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan 1 te Leidsehendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleeghuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. Voor onze In-service Opleiding voor ziekenverzorgenden zoeken wij voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een in de rang van hoofdverpleegkundige Gevraagd wordt een verpleegkundige met diploma A B (A), als mede voltooide docenten-opleiding. Stafopleiding gewenst. De verpleegkundig direkteur, de heer M. v.d. Bent, is voor het verstrekken van inlichtingen telefonisch bereikbaar onder no. 070 - 209.201. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelsbeheer van Verpleeghuis Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglaan 1, 2263 AA Leidsehendam. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp kan worden geplaatst op de afdeling NEUROLOGIE/UROLOGIE een WAARNEMEND HOOFD Wij verlangen van deze verpleegkundi ge dat zij/hij beschikt over het diploma ziekenverpleging A, goede verpleeg- technische vaardigheden en goede contactuele eigenschappen. Aanstelling in de rang van 1e verpleeg kundige. Salarisgrenzen van f 2533,08 tot f 3061,97 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, ad junct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Te.: 071-899250. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Evro Medica heeft werk voor: a-verpleegkundigen Leiden of omgeving, alle diensten. b-verpleegkundigen diverse instellingen. ziekenverzorgenden alle diensten. verpleeghulpen omgeving Leiden. Voor informatie: Kort Rapenburg 12a, Leiden. Tel.: 142347. (Alle functies m/v) DJrektie Onderwijszaken Afdeling Opleidingen In het Opleidingscentrum Nieuweroord van het Academisch Ziekenhuis Leiden volgen ca. 400 leerlingen het theore tisch deel van de opleiding tot verpleeg kundige. ziekenverzorgende of opera tie-assistente). Tevens wordt een aantal voortgezette verpleegkundige opleidin gen gegeven. De opleidingen vangen aan met een introductieperiodé. Daarna worden de theorielessen in blokweken gegeven. Binnen de administratie van de oplei dingen komt de functie vacant van medewerker lesroosterplanning m/v vac.nr. 037.L.07.30.LD Taak: - afspreken van lestijden met de docen ten; - vervaardigen van lesroosters; - verzenden van roosters; i - verzorgen van de correspondentie betreffende de lesroosterplanning; - eventueel in teamverband verrichten van algemene werkzaamheden ten behoeve van de administratie van de afdeling. Verlangd: opleiding op HAVO-niveau en typediploma; administratieve ervaring is gewenst, alsmede goede contactuele en organisatorische eigenschappen. Salaris: max. f 2324 bruto per maand. Informatie: wordt gaarne verstrekt door de heer M. de Ridder, hoofd administra tie (071 - 14 72 22, toestel 5220) of de heer J.C. van Riel, personeelsconsulent (toestel 2720). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. Rijmefa BV, dochteronderneming van het V.S.H. concern, is een slagvaardige, middelgrote onderneming, die zich toelegt op de ver vaardiging en verkoop van laboratorium- en ziekenhuisappendages en accessoires, alsmede hulpmiddelen voor gehandicapten. Voor spoedige indiensttreding vragen wij een: met enige ervaring Zijn/haartaakzal bestaan uit: bijhouden van tekeningbestand, uitvoeren van tekenopdrachten. rectificeren van codering systeem. uitwerken/tekenen, in samenwerking met ons ontwikkelings team, van nieuwe projecten. Leeftijd bij voorkeur 22-25 jaar. Voor deze zelfstandige functie vragen wij iemand met L.T.S./M.T.S. werktuigbouw opleiding. Geïnteresseerden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie met ver melding van personalia, opleiding en ervaring te richten aan: Rijmefa BV Rooseveltstr. 14, 2321 BM Leiden. Tel. 071-765700. Bij het Instituut voor Experimentele Gerontologie TNO, waar onderzoek wordt verricht naar de medisch-biolo- gische oorzaken van verouderingsprocessen, is plaats AFDELINGSSECRETARESSE De werkzaamheden zullen worden uitgevoerd voor de plaatsvervangend directeur alsmede voor een aantal leden van de wetenschappelijke staf en zullen o.m. bestaan uit: - het verwerken van nationale en internationale corres pondentie - het voorbereiden van vergaderingen - het typen van wetenschappelijke manuscripten in de - het medewerken aan de organisatie van congressen Geavanceerde tekstverwerkende apparatuur is aan wezig. Leeftijd niet ouder dan 25 jaar. Mocht U interesse hebben in deze funktie, dan kunt U Uw sollicitatie schriftelijk richten aan de afdeling Perso neelszaken REPGO-TNO, Lange Kleiweg 151, 2288 GJ Rijswijk, onder vermelding van de letters S/Br/27 op brief en enveloppe. rfnji Gemeente Koudekerk 00 aan den Rijn Bij de dienst gemeentewerken is de funktie vakant van ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) De taak bestaat uit het verrichten van alle voorkomende administratieve werkzaamheden w.o. bijhouden archief, postverwerking als mede het bedienen van de telefoon. Voor deze funktie wordt gedacht aan iemand met: - een opleiding op tenminste MAVO-niveau; - mondelinge/schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - een goede typevaardigheid; terwijl ervaring in soortelijke werkzaamheden gewenst is. Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 2.324,- per maand en is exclusief de toeslag ad 26,- ingevolge de loonmaatregel. Bij gebleken geschiktheid is het bereiken van een hogere rang mogelijk. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de direk teur van de dienst gemeentewerken, de heer A, Goe- maat, telefoon 01714-9104. Sollicitaties kunnen met vermelding van het vacature nummer 80/1 binnen 2 weken worden gezonden aan Burgemeester en wethouders van Koudekerk aan den Rijn, postbus 1, 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn. In het Diaconessenhuis te Leiden komt een plaats vacant voor een administratief medewerk(sf)er t.b.v. de afdeling laboratorium voor het verwerken van onderzoekgegevens en het bijhouden van patiëntenkaarten. Van de kandidaten wordt een MAVO-IV diploma en een typediploma gevraagd. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Houtlaan 55, 2300 RD Leiden. Tussen plm. 100,- en 200,- per maand. Een krant bezorgen in je eigen woonwijk, het mooiste wat er is. Wij zoeken tijdelijke vaste bezorgers in OEGSTGEEST LEIDEN LEIDERDORP. Heb je een paar uurtjes per dag over en wil je wat verdienen? Wel, bel ons dan, 071-144941 en vraag naar de heer J. Wede Kindermishandeling, daar praten we liever niet er in Nederland. Dat is jammer. Want niet d<x>d- ijgen help je geen enkel probleem uit de wereld. Aan het probleem van kindermishandeling kan hoop gedaan worden.Ook door u. Hoe, dat staat te lezen in een speciale folder. Die kunt u aanvragen bij de Nederlandse Vereniging tegen Kindermishandeling, Koningsplein 27 in Den Haag, telef<x>n: 070-631923. Publicatie aangeboden door dit blad in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18