westeinde ziekenhuis BpEfiSCNEtL^^eei lensi verpleegkundige (a of b) a. een bouw kundige op HTS- niveau (m/v) b. een bouw kundig tekenaar (m/v) sorieel PI personeel*»^ PFRsnmrFi M persor :EL stichting centrum st.bavo noordwijkerhout EEN BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER (m/v) EEN FULL-TIME VORMINGSLEIDER/AKTIVITEITENLEIDER manager frand randstad STICHTING TROMBOSEDIENST PERSCf^EE™- personeel De afdeling interne geneeskunde van de Stichting Centrum St.Bavo te Noord wij kerhout heeft een vakature voor een full-time Inlichtingen omtrent deze vakature worden, indien nodig, verstrekt door de heer A. G. Knippers, toestel 2088. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Leiden is een universiteitsstad met ruim 100.000 inwoners en heeft de op één na grootste historische binnenstad van Nederland (o.a. 3.000 monumentale en beeldbepalende woonpanden). In het kader van de stadsvernièuwing heeft het gemeentebestuur besloten om tot een actieve aanpak van de overwegend matige tot slechte kwaliteit van het woningbestand over te gaan. Bij de hoofdafdeling Volkshuisvesting van de Dienst van Gemeente werken, afdeling Verbetering Particuliere Woningen kunnen voor de ze actieve aanpak een tweetal medewerkers worden geplaatst: voor stimulering en begeleiding van woning-verbeteringsplannen in de binnenstad (vacaturenummer GW 80018) Functie-informatie: - het stimuleren van eigenaren om tot woningverbetering, of in geval van een monument tot restauratie over te gaan; - het geven van voorlichting met betrekking tot verbeteringsmoge lijkheden, de daaraan verbonden kosten en de te verkrijgen subsi dies; - het begeleiden van voorbereiding en uitvoering van verbeterings plannen, eventueel middels het opmeten en in tekening brengen van woningen; - het beoordelen van de plannen en het controleren van de begro- tings- en eindafrekeningen; - het bemiddelen bij het verkrijgen van tijdelijke woonruimte; - het deelnemen aan project- en werkgroepen. Vereist: - een bouwkundige opleiding.op HTS- of gelijkwaardig niveau; - enige ervaring in de woningbouw en kennis op het gebied van mo numentenzorg strekt tot aanbeveling; - goede organisatorische kwaliteiten; - een behoorlijke mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid. Salaris: Aanstelling zal plaatsvinden in één der technisch (hoofd-)ambtena- ren of opzichtersrangen, met een maximumsalaris va of 4062,— bru to per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring (salarisniveau per 1 januari 1980). Voorlopig voor de duur van een jaar. (vacaturenummer GW 80019) Functie-informatie: - het assisteren van de onder A genoemde bouwkundige; - het opmeten van woningen; - het ontwerpen van eenvoudige woningverbeteringsplannen; - het verrichten van tekenwerk; - het maken van eenvoudige kostenramingen. Vereist: - een bouwkundige opleiding op MTS- of gelijkwaardig niveau; - goede contactuele eigenschappen; - enige ervaring op het gebied van de bouw en verbetering van wo ningen strekt tot aanbeveling. Salaris: Aanstelling zal plaatsvinden in één der opzichtersrangen, met een maximumsalaris van (vooralsnog) f 2682, bruto per maand, afhan kelijk van opleiding en ervaring (salarisniveau per 1 januari 1980). Kandidaten voor beide functies dienen bereid te zijn in voorkomende gevallen buiten de normale kantooruren te werken. Voorts is het voor een goede vervulling van de taak van groot belang dat de mede werkers bereid en in staat zijn aan de project- of werkgroepen van de bewoners van buurt of wijk deel te nemen. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, uiterlijk 6 augustus 1980 te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeentewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden. 67A Binnen onze Economisch Administratieve Dienst kunnen wij op korte termijn op onze afdeling grootboek-administratie plaatsen Hij/zij zal in klein teamverband zelfstandig een grote verscheidenheid aan boekhoud kundige zaken moeten kunnen afhandelen. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat die in het bezit is van een diploma MEAO, administratieve richting, of het praktijkdiploma Boekhouden en bij voorkeur studerend voor MBA. Enige ervaring in geautomatiseerde administratie strekt tot aanbeveling. Voor nadere informaties en/of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u tele fonisch kontakt opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 070-889393 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. POSTBUS 178, 216CD AO LISSE De Linden is een projekt dat tracht vorm te geven aan een nader te bepalen wijzen van werken met jongens. Per 1 oktober a.s. zal dit projekt gestart worden in een huis te Lisse voor 10 jongens van 14 tot 18 jaar. Getracht zal worden aan te sluiten bij en samen te werken met deze jongens die om welke reden dan ook, niet meer passen in een samenleving van school en werk. Als essentieel onderdeel van het samen werken achten wij een dagprogramma, waarbij we de jongens willen aanspreken op eigen kracht en kreativiteit. Om het team van mensen die dit dagprogramma gaan verzorgen kompleet te maken zoeken wij voor het vormingswerk en projektonderwijs: Voor deze funktie vinden wij ervaring en inzet minstens even belangrijk als diploma's. Daarnaast is vereist: - een minimumleeftijd van 25 jaar, - bereidheid tot koördinatie van het dagprogramma. Salaris en rechtspositie zijn geregeld volgens het CAO Welzijnswerk. Sollicitaties binnen twee weken te richten aan De Linden, Postbus 178, 2160 AD Lisse. Randstad Holding bv is een organisatie met meerdere aktiviteiten in West Europa, die als gemeenschappelijk kenmerk dienstverlening hebben Ondergebracht in verschillende werkmaat schappijen. zoals schoonmaakbedrijven, projekt service en uitzendbureaus. Eén van deze bedrijven is Randstad Uitzend bureau bv, als zodanig in Nederland werkzaam met het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk beschikbaar personeel. Door een voortdurend streven naar verbetering var, deze dienstverlening, gekoppeld aan de groei van het kantoren-net is uitbreiding van het aantal managers noodzakelijk. Thans roepen wij kandidaten op voor de funktie van voor de regio Zuid-Holland Hij/zij zal belast worden met de koordinatie van de uitzending in verschillende sektoren. die vanuit gespecialiseerde units wordt verricht. Wij verwachten: - leeftijd van 25-35 iaar - opleiding op akade- misch of HTS/HEAO- niveau - goede kontaktuele eigenschappen Wij bieden: - een uitstekend salaris Schriftelijke sollicitaties met volledige personalia, opleiding en ervaring en vergezeld van een recente pasfoto te richten aan: Randstad Uitzendbureau bv. t av de heer H Metselaar. Breestraat 4, 1941 EJ Beverwijk - 8'j% vakantiegeld. 13e maand en tantième - representatie- en auto kostenvergoeding - opname in het pensioenfonds - gerichte opleidingen - ruime doorgroei mogelijkheden Bij de van het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Lei den, kan op korte termijn een ARTS geplaatst worden die belast zal zijn met de DAGELIJKSE MEDISCHE LEIDING Gezocht wordt iemand met organisatorisch talent en be langstelling voor de thromboseproblematiek. De functie kan eventueel worden vervuld door 2 artsen, die in goed onderling overleg part-time willen werken. Verplichting voor meerdere jaren. Aanstelling volgens Rijksregeling bij het Academisch Ziekenhuis te Leiden. Inlichtingen bij Prof. Dr. E. 071/147222 A. Loeliger, telefoon De Stichting Gemiva te Gouda houdt zich bezig met intra-, semi- en extra-murale zorg voor geeste lijk gehandicapten in Zuid-Hol land. Zij beheert daartoe dagver blijven, gezinsvervangende tehui zen, internaten, een kort verblijfte- huis alsmede een project geleide kamerbewoning. Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de twee paviljoens, Meisjes- en Jon gens Voorgeest, wordt gewerkt in woongroepen. In opdracht van de Stichting Gemiva is thans in Zoeterwoude in aan bouw een internaat alwaar na volledige realisering van de bouw 315 pupillen zullen wonen. Hierbij wordt plaats geboden aan een groot aantal pupillen van Voor geest. Het internaat Voorgeest zal na de overgang van alle pupillen worden opgeheven. Gezien de toekomstige wijzigingen vindt aan stelling van nieuwe medewerk(st)ers plaats door de Stichting Gemi va en zal, tot de nieuwbouw gereed is (vermoedelijk 2e helft van 1981), tijdelijke detachering in Voorgeest plaatsvinden Voor Meisjes Voorgeest zoeken wij: een NACHTVERPLEEGKUNDIGE voor 1 week nachtdienst per 14 dagen. Kandidaten voor deze functie dienen in het bezif te zijn van het diplo ma A-, B-. of Z-verpleegkundige. Verder zoeken wij voor Meisjes Voorgeest op de woongroep "Papa ver", een groep bestaande uit 10 dubbelgehandicapte bewoners; een ZIEKENVERZORGENDE M/V Kandidaten voor deze functie dienen in het bezit te zijn van het diplo ma ziekenverzorgende en moeten bereid zijn om in september 1981 de opleiding tot Z-verpleegkundige te gaan volgen. Inlichtingen over de bovenstaande functies kunt u verkrijgen bij Anna Slev of Gonneke Timmer, telefoon 071-151840 toestel 314. Voor Jongens Voorgeest zoeken wij: op de woongroep "De graspieper" een groep van 12 bewoners; een VERPLEGINGSASSISTENT (E) Kandidaten voor deze functie dienen in het bezit te zijn van het diplo ma MAVO 4, KV/JV, of gelijkwaardige opleiding en moeten bereid zijn om in de toekomst de opleiding tot Z-verpleegkundige te gaan vol gen. Verder zoeken wij voor Jongens Voorgeest op de woongroep "Het drijvende dorp", een groep van 15 bewoners; een Z-VERPLEEGKUNDIGE Kandidaten voor deze functie dienen in het bezit te zijn van het diplo ma Z-verpleegkundige. Inlichtingen over de bovenstaande funties kunt u verkrijgen bij Ruud Lijnzaat of Marjanne Meyer, telefoon 071-151840 toestel Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden is de C A O. zie kenhuiswezen van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling per soneelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10 te Gouda, tel. 01820-16433. Voorgeest, Endegeesterstraatweg 5 te Oegst geest, tel. 071-151840.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16