Rabobank Q Hobby's kosten veel tijd. Dus moeten je geldzaken goed geregeld zijn. Privérekening. Automatisch voor al je geldzaken. cr, Deze meneer, zeggen wij altijd op de bank, is een ervaren klant. Even gek met zijn treinen als zijn zoon zelf... Hij heeft het goed voor elkaar. Salaris ontvangt hij uiteraard automatisch op de bank. Huur, kranten, lidmaatschap van een vereniging tot instand houding van het miniatuurtreinwezen, alles betaalt hij automatisch. Gas, licht, water en telefoon worden automatisch geïncasseerd. En als hij contant geld nodig heeft, zitten wij vlak om de hoek. Kijk, zegt hij, ik besteed veel tijd aan m'n familie en hun treintjes. En financiële karweitjes zijn bepaald niet mijn grote hobby... ik ben dus dè persoon voor een Privé-rekening met automatisch verkeer. En dat loopt als een trein! 1 m- Geen fietsen voor het station Regelmatig krijgt de politie klachten over de slechte toegankelijkheid van het station. Schots en scheef voor de trappen neergezette fietsen geven vooral de treinreizigers die slecht ter been zijn problemen. Het jantal stallingsplaatsen en fietsklemmen is na de laatste uitbreiding op de middenberm van het Sta tionsplein op het ogenblik ruim voldoende-Fietsen die toch vóór het station buiten de fietsklemmen worden achtergelaten, zullen binnenkort door de politie wor den verwijderd. direct werk op kantoor voor: typiste m/v voor het uittypen van moderne talen en enige administra tieve werkzaamheden op het secretariaat van een instel ling in Leiden. Hele of halve dagen, voor enkele maan den. steno-typiste m/v alleen Nederlands, voor 20 uur per week bij een bedrijf in de directe omgeving van Leiden, 2 weken. data-typiste m/v voor IBM disquette-apparatuur. Hele dagen, voor een langere periode bij een instelling in Leiden. boekhoudkundig medewerkers m/v op MBA-niveau, hele dagen," langere periode voor een bedrijf in de omgeving van Alphen a/d Rijn. Bel ook onze banenlijn 071-130137 deze geeft op ieder moment van de dag informatie over de beschikbare ba- randstad uitzendbureau Leiden, Kort Rapenburg 6, 071-14 95 41 Alphen a/d Rijn, Vondelstraat 18, 01720-9 35 05 (alleen tussen 14 00 en 17,00 u) is uw geve! vyiS? Wij reinigen uw gevel en hij is weer als nieuw. Vraag VRIJBLIJVEND om een proefstukje en/of offerte. NIEUW Reinig zelf uw gevel, en bespaar honderden guldens. Wij verhuren machines en materia len. HOLLAND GEVELREINiGING Postbus 1052, 2400 BB Alphen aan den Rijn. Tel. 01720-30450. Schoonmaakbedrijf en Glazenwasserij "PETRA" Dagelijks onderhoud van kantoren, scholen, fabrieken, kerken, theaters, ziekenhuizen, trappehuizen, nieuw op te leveren panden, winkels enz. Vrijbl. inlichtingen en/of offertes Schoonmaakbedrijf en Glazenwasserij "Petra" Tel. 01720-32902. Na 18.00 uur. Pr. Irenelaan 66, 2404 BJ Alphen aan den Rijn. BOEKEN BOEKHANDEL SWERIS Uitgeefster van Leidsch Dagblad, Alphens Dagblad, Alleman, wijknieuws Ridderveld en Rekrea- tiekrant voor Duin- en Bollenstreek vraagt voor haar rotatieafdeling en huisdrukkerij: 3. leerling-rotatiedrukker m/v oi b. rotatiedrukker m/v c. leerling-offsetdrukker m/v Opleidingsniveau: a. LBO of MAVO met technische interesse Leeftijd van 16 tot 27 jaar. De opleiding bestaat uit een tweejarige basisopleiding voor grafische vakman druktechniek en een derde jaar voor het certificaat rotatiehoogdrukker. Een dag per week is het volgen van onderwijs aan de grafische school verplicht. b. Vereisten: Grafisch diploma boek-, offsetdrukker of rotatiedrukker. Werktijden: a. en b maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 12.30 en van 13.00 tot 16.45 uur. Zaterdags 1 keer per 14 dagen van 08.00 tot 13.00 uur. c. Opleidingsniveau: LBO of MAVO met technische interesse. Leeftijd van 16 tot 27 jaar. De opleiding bestaat uit een tweejarige basisopleiding voor grafisch vakman druktechniek en een derde jaar voor het certificaat offsetdrukker. Een dag per week is het volgen van onderwijs aan de grafische school verplicht. Werktijden: naandag t/m vrijdag van 08.00 tot 12.00 en van 12.30 tot 16.30 uur. Telefonische inlichtingen 071-144941, toestel 135. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de personeelscoördinator R. Metman, Leidsch Dagblad b.vPostbus 54, 2300 AB LEIDEN. Gelijke rechten voor tijdelijke werkers? Natuurlijk. Evro kent vrije feestdagen en vacantiedagen. U krijgt vacantietoeslag, hebt recht op ziekengeld en WW binnen de wettelijke normen. Teiwijl u in het ziekenfonds zit. En u krijgt bij Evro precies die persoonlijke aandacht en begeleiding die u dik verdient. Kom eens langs of bel op. Wij hebben een baan voor u. Of we zoeken een baan voor u. EVRO heeft 50 vestigingen in Nederland, ó.a.: Leiden, Kort Rapenburg 12A, (071-142347. (Ook voor informatie over andere vestigingen. Evro Uitzendbureau

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18