receptioniste PERSONEEL 'fSoNE£lP,"w,*« personeel mrst Franchise houdfs die van aanpakken weet assistent(e)- secretariaat (v/m) Een sleuteltje helpt U mm "PERSONEEL JPERSONEEL**50'** persom :EL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER verpleegkundige (m/v) m.b.o.-i.w. (m/v) stichting centrum st.bavo noord wijkerhout BOLLENPELLERS/STERS IngersoGI-Rciricfl PR iillftllilï EJ JPJANSSEN BV magazijn medewerkers EEN KALKULAT0R soneel PEf I personeelPERs^ PERSOE£PBicr'B- 1 J pwsonetl persONEEL personeel HTH Keukens B V is een dochteronderneming van HTH Kékkener uit Denemarken Dankzij een uitstekend produkt en een dynamisch en agressief marketingbeleid, veroverde HTH-Denemarken met een uitgebreid net franchise- winkels in korte tijd een dominerende positie in de Scandinavische keukens- en kastenmarkt. Het net van franchisewinkels in Nederland - dat nog steeds wordt uitgebraid - zorgt voor een groeiende populariteit van HTH. Voor de reeds bestaande keukenshop in Zoeterwoude, Energieweg 13. zoekt HTH kontakt met een Als franchise houd(sf)er bent u helemaal eigen baas. Uw inkomen is dan ook afhankelijk van de omzet die u in uw winkel realiseert. Maar u wordt niet aan uw lot overgelaten: HTH verzorgt de inrichting en het exterieur van uw winkel. Bovendien betaalt HTH alle publiciteit De inhoud van die publiciteit en evt promotionele aktiviteiten wordt dan ook door HTH bepaald Maar eigen initiatieven voor akties. om in uw rayon (±25 km rond de winkel) meer publiek in uw winkel te trekken, zijn natuurlijk ook welkom. Uw taakstelling. U werkt op kontraktbasis en u bent manager van uw winkel. Samen met uw personeel verzorgt u de voor-service, d.w.z. u bezoekt geïnteresseerden aan huis en maakt inrichtingsadviezen en offertes. Vervolgens regelt u de installatie van de keukens én de na-service (nabestellen, eventuele reparaties, servicebezoek). Voor deze veeleisende baan zoekt HTH een man of vrouw met opleiding op middelbaar niveau en met een degelijke verkoopervaring, bij voorkeur in de keuken branche, maar in elk geval in de verkoop van duurzame gebruiksgoederen. Als u hieraan voldoet en goed leiding kunt geven, u uitstekend kunt presenteren en de handen daadwerkelijk uit de mouwen weet te steken, dan bent u misschien de partner die HTH zoekt. Wat heeft HTH u te bieden? HTH biedt u de verkoop van een uitstekend kwaliteitsprodukt tegen uiterst concurrerende prijzen. Hebt u belangstelling voor deze aantrekkelijke positie, dan wordt u verzocht uw sollicitatiebrief, voorzien van een recente pasfoto, te sturen aan HTH Keukens BV., t a v. de heer J. Hart, Energieweg 13. 2382 NB Zoeterwoude. Vermeldt u op de enveloppe Franchise!' Stichting BUURT EN CLUBHUIZEN "DE JEUGDHAVEN" Breestraat 19. Leiden zoekt voor het Centraal Bureau per 1 augustus 1980 een voor 20 uur Het Centraal Bureau werkt ter ondersteuning van de 3 werkeenheden, het bestuur en de beleidsmedewerker van de Stichting. Voor een nieuwe kollega bestaan de werkzaamheden voornamelijk uit: - personeelsadministratie - type- en stencilwerk - medewerking aan overige administratieve werkzaamheden Voor deze funktie zoeken wij iemand met: - ervaring in personeelsadministratie - goede typevaardigheid - een minimumleeftijd van 21 jaar - MAVO- of gelijkwaardige opleiding De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de C A.O.-welzijnswerk Afhan kelijk van leeftijd en ervaring ligt het salaris tussen 1041,- en 1366 - bruto per maand voor 20 uur. Werktijden zijn in overleg te regelen, bij voorkeur 's-middags. Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de Stichting. Inlichtingen kunnen op het bureau worden verkregen bij Lieke van Werkhoven, tel. 071-122000. De afdeling Opname 1 van de sektor akute psychiatrie heeft een vakature voor een met diploma B Taken: begeleiding van zowel groepen als de individuele patient participatie in behandehngsaspekten op multidisciplinair niveau participatie in de beleidsaspecten van de afdeling begeleiding van leerlingen in het kader van hun opleiding. Opname 1 is een afdeling in ontwikkeling en start binnenkort met een reorganisatie. In het kader daarvan wordt van de kandidaat verwacht dat deze daarin een bijdrage zal leveren, Salarisgrenzen: f2097,60 -1'2761,14 bruto per maand, exclusief onregelmatigheids toeslag. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de kourdinator C. G. Callaars, toestel 2050. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.21.52. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout gevraagd voor direct. Geerlings-Bergamo b.v. Bergamolaan 29, Voorhout Tel. 02522-11156 of 10707. Specialisten in compressoren, pompen en gasturbines met vestigingen in meer dan 60 landen. Ingersoll-Rand Benelux NV is de dochteronderneming van het Amerikaanse wereldconcern Ingersoll-Rand Company, producenten van o.a. compressoren, turbines, pompen en perslucht gereedschappen Ingersoll-Rand Nederland zoekt voor haar kantoor te Zoeterwoude-Rijndijk een representatieve die naast het ontvangen van relaties, het bedienen van de telefoon/telex centrale, bereid is eventuele voorkomende administratieve werkzaam heden te verrichten. Voor deze afwisselende taak is beheersing van de Engelse taal een vereiste. Kandidaten met een middel bare opleiding en ervaring genieten de voorkeur. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerde kandidaten verzoeken wij een met de hand geschreven sollicitatie te richten aan De direktie van Ingersoll-Rand Nederland Postbus 33 2380 AA ZOETERWOUDE iedereen leest de krant altijd en overal. Bij de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening is een plaats vrij voor een in deeltijd voor 16 (eventueel 20) uur per week. Werktijden: 's middags. Gevraagd wordt: - opleiding op minimaal mavo-niveau - ruime type-ervaring (bekend met dictafoon) - vaardigheid met notuleren - ervaring in verzorgen van correspondentie Het salaris is mede afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt voor een volledige dagtaak, maximaal f 2545, bruto. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van nummer 80.068 te stu ren aan burgemeester en wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Bil de gemeen,e Leidend" „es open voor el$en voidoet. leder d,e aan de ges verl0Ch, ,e 1 M0'dl daarom nadrukke I solliciteren Bel 071-143545 KJ' V Sollicitaties: textiel transport JP JANSSEN BV is een snel groeiend expeditiebedrijf, gespecialiseerd in expeditie en vervoer van confectiekle- ding (hangend vervoer) over de gehele wereld. In onze onderneming werken ongeveer 550 medewerkers, verdeeld over vesti gingen in Nederland, België, Frankrijk, West-Duitsland en Engeland. In verband met uitbreiding van de acti viteiten van onze terminal te Alphen aan den Rijn zoeken wij nog enkele in twee-ploegendienst. Voor deze magazijnmedewerkers den ken wij aan personen, tussen 25 en 35 jaar. Voor de ploegendienst wordt een toeslag van 15% betaald van het nomi nale loon. I.v.m. ongeregelde tijden zal een reis kostenvergoeding worden betaald. Schriftelijke sollicitaties kunt u 'richten AB Venlo, t.a.v. de heer H. P. J. De nessen, personeelszaken, sen, personeelszaken. Mondeling: vrijdag, 11 juli 1980 op ons kantoor, Bedrijfsweg 13 te Alphen aan den Rijn, telefoon 01720-30901tussen 10.00 en 15.00 uur. U kunt dan vragen naar de heer F. van Geene. Bouw- en Aann. Mij. J. de Water b.v. Voor ons kantoor te Leiderdorp zoeken wij: Wiens taken ondermeer zullen zijn: - het zelfstandig maken van begrotingen van alle voorkomende werkzaamheden volgens bestek, tekeningen enz. - het berekenen van meer- en minderwerk - het maken van kostenramingen en schetsen Voor al deze werkzaamheden dient de geschikte kandidaat kennis en ervaring te paren aan nauwkeurigheid en doortastendheid. Belangstellenden voor deze funktie kunnen schriftelijk sollici teren bij Bouw- en Aann. Mij. J. de Water b.v., Lijnbaan 12352 CK Leiderdorp, t.a.v. dhr. H. de Water.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22