M.T.S.-er Elektronica/Schakeltechniek maatschappelijk werker fm/v] PERSONEEL 1ia)NEElP*«®n*« personeel erst administratief medewerk(st)er (v/m) bouwkundig medewerker voor de afdeling renovatie m/v sorissl PI 'PERSONEEL PERSONEEL**30^ persor 1EEL Functie-analist Hoogheemraadschap van Rijnland EB ONDERHOUDS MONTEURS PROJECTLEIDER ERVAREN C.V.-MONTEUR aankomend operator m/v leiden archiefambtenaar m/v personeel PERSONEEL personeel nnD REED TOOL COMPANY OF NEDERLAND B.V. Rooseveltstraat 6 - Leiden - 071-765900 Door uitbreiding en modernisering van ons machinepark hebben wij plaats voor een die in ons team wil meewerken aan het onderhoud, aanpassing en uitbreiding van onze apparatuur, zowel op het gebied van zwakstroom als sterkstroom. Leeftijd 22 jaar. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties, b.v.k. na telefonische afspraak, tussen 09.00 en 16.00 uur aan het bedrijf. In een in de provincies Noord-Holland en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim 1 miljoen inwoners, heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, water beheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraadschap bestaat uit rond 450 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werk zaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. De toenemende omvang van het personeelswerk vergt het aantrekken van nog een enthousiaste en bekwame Zijn taak is onder leiding van het hoofd van de afdeling - in nauwe samenwerking met een extern bureau en een reeds in Rijnlands dienst zijnde eigen functiewaardeerder - het functie waarderingsproject te ontwikkelen. De aan te trekken medewerker zal met een grote mate van zelf standigheid deze nieuwe ontwikkeling gestalte moeten geven. Vereisten: Vooropleiding op middelbaar niveau, aangevuld met een diploma H.B.O-P.W. (Sociale Academie. Stichting Haarlem. I.B.W.). Ruime ervaring in het beschrijven en waarderen van - met name technische - functies, steunend op een brede en algemene ervaring in het personeelswerk, goede contactuele eigenschappen en het vermogen om analytisch en kritisch te werken zijn voor deze functie beslist noodzakelijk. Zij, die in het bijzonder ervaring hebben met technische functies, genieten de voorkeur. Salaris: Aanstelling zal geschieden op het niveau van het maximum van de rang hoofdcommies A (f 4.062,- tot f 4.529,-). Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Sollicitaties te richten aan de secretaris-rentmeester van Rijnland en in te zenden aan hoofd Financiële en Personele Zaken, Breestraat 59,2311 CJ te Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 80-PZ-4. Voor de nieuw in te stellen Stafafdeling Welzijn zoeken we een De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: - verwerking van voortgangsverslaggeving van diverse projektgroe- pen; - administratieve taken met betrekking tot planning- en informatie systemen; - het voeren van het afdelingssecretariaat; - het secretariaat van de stuurgroep Welzijn. Voor deze funktie zoeken wij gegadigden met: - een afgeronde middelbare opleiding; - een secretaresse-opleiding; - administratieve ervaring; - goede kontaktuele en redaktioriele vaardigheden. Aanstelling vindt, mede afhankelijk van opleiding en ervaring, plaats in de rang van adjunct-commies of adjunct-commies A. Salarisgrenzen (peil 1-1-80) f 1846, rot f 2818, bruto. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van vakaturenummer 80.016 te sturen aan burgemeester en wethouders van Leiden, Post bus 9100, 2300 PC. Leiden. Bnde^ecnte Leidenstesn sllefun, nes open voor etsen voldoet. solliciteren. -- Winkelhof Leiderdorp zoekt voor de afdeling technische dienst bekwame en ervaren Kennis en ervaring in het onderhoud van airconditioning-installaties strekt tot aanbeveling. 40-urige werkweek in een rouleersys teem (ook zaterdag). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het management Winkelhof Leiderdorp Postbus 118, 2350 AC Leiderdorp. Ziekenhuis Diensten Groep zoekt t.b.v. de aan haar toevertrouwde verzor gingstaken in een ziekenhuis te Leiden een M/V van middelbaar niveau. Uw opleiding wordt verzorgd. Voor de juiste persoon bestaat de moge lijkheid door te groeien naar de functie as- sistent-bedrijfsleid(st)er Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Zie kenhuis Diensten Groep b.v., postbus 430,3700 AK Zeist, t.a.v. de heer L. Rozema. Installatiebedrijf "CEVEBU" B.V. Oude Rijn 25 - Leiden. Voor iemand, niet jonger dan 25 jaar, een unieke kans om zelfstandig de aanleg van c.v.-installaties in Leiden en omgeving te verzorgen en mee te groeien met ons jonge bedrijf. Nadere informatie te verkrijgen op ons kantooradres Ou de Rijn 25 te Leiden - tel. 071 -144486 of 's avonds via de heren L. van Gorkum tel. 071-766824 of J. Labrujère tel. 071-764228. Ons Centrum houdt zich bezig met hulpverlening op het gebied van alcohol- en drugsverslaving middels voorzieningen van extra-, semi- en intramurale aard. Voor één van onze extramurale voor zieningen, het Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs vestiging Leiden zoeken wij een (vak.nr. 021-80) voor het behandelen van cliënten in een multidisciplinair samen gesteld behandelingsteam. Kandidaten met een voltooide Voortgezette Opleiding (VO) genie ten de voorkeur. Het salaris is volgens Rijksregeling en afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie (onder vermelding van het vakaturenum mer) dient U te richten aan de afdeling personeelszaken, Postbus 122,2501 CC 's-Gravenhage. Telefonische informatie over de in- Ons modem en snelgroeiende bedrijf importeert hoogwaardige medische instrumen ten en laboratorium apparatuur. Momenteel hebben wij een vacature v een MEAO-er Na een ruime inwerkperiode verwachten wij van hem (of haar) dat hij het gehele binnen "-gebeuren van de verkoopgroep laboratoriuminstrumenten zelfstandig gaat runnen. Hieronder verstaan wij o.a. telefonische kontakten met onze relaties en buitendienst, een belangrijk inbrengen in het ten uitvoer brengen van onze verkoopaktiviteiten en het voeren van binnen- en buitenlandse correspondentie. Hij of zij wordt hierin bijgestaan door de afdelingssecretaresse. Vereisten: - bereidheid om de nodige instrumentenkennis te verwerven. - Organisatorische en commerciële talenten - Ervaring in een soortgelijke funktie is niet noodzakelijk; inzet en zelfstandigheid vinden wij belangrijker. Voor bovengenoemde functie bieden wij u een zelfstandige, prettige werksfeer, waar u met uw inzet en accuratesse een verantwoordelijke en interessante functie heeft. Uw sollicitatie voor deze vacature, die discreet wordt behandeld, kunt u richten aan: DIREKTIE GEBR. PAES Om de dienstverlening aan onze cursisten te kunnen waarborgen maken de Leidse Onder wijsinstellingen gebruik van een geavanceerd computer-systeem van Honeywell-Bull. Voor het bedienen van de computer vragen wij voor spoedige indiensttreding een teeltijd 18 tot 21 jaar De werkzaamheden geschieden in wissel- dienst. Wij bieden de gelegenheid tot het volgen van een speciale vakopleiding. In de toekomst is door opleiding en praktijkervaring ook promo tie naar hogere automatiseringsfuncties mogelijk. Voor deze functie verlangen wij een opleiding op ten minste m.a.v.o.-niveau, met wiskunde. Belangstellenden wordt verzocht hun schrifte lijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon f0711 89 92 55* In de gemeente Leiden worden veel activiteiten ontwikkeld op het gebied van woningbouw, renovatie en particuliere woningverbete ring. Bij de hoofdafdeling Volkshuisvesting van de Dienst van Ge meentewerken, die een belangrijk aandeel in deze activiteiten heeft, is mogelijkheid tot plaatsing van een: Functie-informatie De aan te trekken medewerker zal tot taak krijgen het coördineren en begeleiden van renovatieprojecten, waarbij vaak in project- en werk groepverband gewerkt zal worden. Vereist - een opleiding op HTS- of gelijkwaardig niveau; - goede contactuele eigenschappen; - organisatorische kwaliteiten en een behoorlijke schriftelijke uit drukkingsvaardigheid. - ervaring op het gebied van bouwkostenberekening strekt tot aan beveling. Salaris Aanstelling zal plaatsvinden in één van de technisch ambtenaren- of opzichtersrangen, met een maximum salaris van f 3609,— bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer GW 80017 op brief en envelop, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeentewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden. .trtV GEMEENTE VOORBURG Bij de afdeling interne zaken van de hoofdafde ling algemene zaken kan geplaatst worden een TAAK: - postbehandeling - dossiervorming en -ordening vernietiging en revisie van de archieven EISEN. - Mavo -SODI - studerend voor SOD II of de bereidheid daarmee een begin te maken Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring max f 3,084,- per maand (exclusief de prijscompensatie). De bij de gemeenten gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning in dit blad te rich ten aan de directeur van de hoofdafdeling personeel en organisatie, postbus 905. 2270 AX Voorburg, met vermelding van nr.LD 46

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16