iparF/9^ Een boeiende praktijk voor een ervaren bedrijfsverpleegkundige. ^5 PERSONEEL Heineken: 3M zoekt twee enthousiaste werkvoorbereiders. kok medewerk(st)er s nm sorieel PI ■PERSOfXEBH persom lEEL bedrijfsleid(st)er Welke jongen of meisje Inventief bedrijfseconomisch medewerk(st)erop HBO-niveau (tevens plaatsvervangend chef) 3M schakenbosch leiden koördinator voor de verkoop binnendienst PHSOKKPtrsof»* ma Jim a U »>efsooe«lpERS0|\Ea. personeel Op de afdeling K.N O -Heelkunde van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp kan geplaatst worden een OPERATIE- ASSISTENT(E) De taak zal naast het assisteren bij alle voorkomende K.N.O.-operaties ook be staan uit werkzaamheden op de polikli niek en op de klinische behandelkamer. De medewerkers van deze afdeling vor men een apart team, waarvan de leden elkaar aanvullen en kunnen vervangen. Dit waarborgt een ruime afwisseling in werkzaamheden. Avond- en weekenddiensten worden uitgevoerd als beschikbaarheidsdienst. Doktersassistentes met een ruime ervaring worden eveneens verzocht te solliciteren. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 2909,93 bruto per maand Inlichtingen over de functie zijn te ver krijgen bij mevrouw C Steller, telefoon 071-899250, toestel 210. Schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp M. J. Witteveen's Modemagazijnen telt een 34- tal filiaalbedrijven in Nederland en België. Voor de vestiging in LEIDEN vragen wij een die met een eigen verantwoordelijkheid de lei ding van het filiaal krijgt. Wij zoeken naar een ondernemende jonge vrouw of man, die initiatieven neemt, kommer- cieel denkt en modisch gevoel heeft. Bovendien moet zij/hij een stukje eigen en thousiasme over kunnen brengen op de me dewerksters. Ervaring met damesbovenkleding is vereist. Sollicitaties, die wij vertrouwelijk en snel be handelen, worden graag verwacht bij de afde ling Personeelszaken van M. J. Witteveen's Modemagazijnen B.V., Tour- niairestraat 1, 1065 KK Amsterdam. Tel. 020-171234. vanaf 15 jaar wil er iets bijverdienen? Tussen plm. 100,- en f 200,- per maand. Een krant bezorgen in je eigen woonwijk, het mooiste wat er is. Wij zoeken tijdelijke vaste bezorgers in OEGSTGEEST LEIDEN 1 LEIDERDORP. Heb ie een paar uurtjes per dag over en wil je wal verdienen? Wel, bel ons dan, 071-144941 en vraag naar de heer J. Werk J.EID5CSJ Sikkens bv ontwikkelt, produceert en ver koopt lakken voor ambachtelijke, industriële en partikuliere doeleinden. Voor de lokatie Sassenheim (1350 medewer kers) bestaande uit een 3-tal sektoren n.l.: laboratoriumsekto. bedrijfssektor verkoopsektor zoeken wij een economisch medewerk(st)er. De nieuwe medewerk(st)er zal deel uitmaken van onze, uit 9 mensen bestaande, bedrijfs economische afdeling in de bedrijfssektor. Hij/zij krijgt als speciale taken: beheren en verder ontwikkelen van het kostprijssysteem, het maken c.q. bewaken van operationele planningen, analyseren van bestuursinformatie, samenstellen van investeringsaanvragen, leidinggeven aan een aantal medewerkers. Funktie-eisen: HEAO-BE of SPD 1 en 2, analytisch vermogen, bij voorkeur enige jaren ervaring in een in dustriële onderneming. Wat biedt Sikkens? Behalve promotiemogelijkheden binnen de afdeling kunnen kandidaten o.a. rekenen op een goed salaris, een 13e maand, tegemoet koming in de reiskosten en een gunstige pen sioenregeling. Voor nadere inlichtingen over deze funktie kunt u zich wenden tot de heer R. Tibboel, chef bedrijfseconomische afdeling, tel. 01711- 82701 (tussen 9.00 en 17.00 uur). Sollicitatie: Indien u geïnteresseerd bent verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te sturen aan de afdeling Personeelszaken van Sikkens bv Rijksstraatweg 31, 2170 BA Sassenheim, t.a.v. F.J.M. Bus. Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Voor onze medische dienst van onze vestiging Zoeterwoude, waar thans 1900 personeelsleden werkzaam zijn, zoeken wij op korte termijn een bedrijfs verpleegkundige. Haar/zijn werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit het assisteren van de bedrijfsarts tijdens het spreekuur en hij medische keuringen, het verlenen van eerste hulp aan personeelsleden en het mede verzorgen van vaccinaties. Het bijhouden van de administratie behoort eveneens tot het takenpakket. Voor deze afwisselende functie zoeken wij een medewerker die in het bezit is van het diploma Verpleegkundige-A. Het diploma Bedrijfsverpleegkundige en ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Zij/hij moet bereid zijn noodzakelijk geachte cursussen te volgen. Procedure: Hebt u belangstelling voor deze functie, neem dan schriftelijk contact op met de heer J.H. de Geus van de Personeeldienst Brouwerij van Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Het bedrijf: 3M Nederland is een moderne verkooporga nisatie die via zo'n 30 verkoopgroepen ca. 16.000 produkten op de markt brengt. De merknaam SCOTCH geniet in dit verband grote bekendheid. Organisatie: Dat aan een en ander een wijd vertakte orga- nisatiestruktuur ten grondslag ligt, moge dui delijk zijn. Een struktuur waarbinnen de af deling Information Systems Data Proces sing (met een totaal van 30 medewerkers) een eigen plaats inneemt. Voor de produktiegroep (van 12 medewer kers) binnen die afdeling zijn wij op zoek naar twee werkvoorbereiders. Funktie: Zij krijgen de verantwoordelijkheid voor het onderhouden van de kontakten met gebrui kers, voor de planning van de computer pro- duktie en voor het samenstellen van de te ver werken jobs. Hierbij horen de taken als output distributie en beheer van computer supplies, waarvoor tevens een assistent aanwezig is. Verwachting: Optimalisatie van het computergebruik en het ontwikkelen en verbeteren van I/O pro cedures bieden kansen om deze funktie een uitdaging te laten zijn voor de juiste persoon. Eisen: Vereist is een HAVO/wiskunde opleiding en minimaal één jaar ervaring in een soortgelijke funktie. Gewerkt wordt met IBM 370 en 4300 computers en met name kennis van DOS/VS (E) is noodzakelijk. NB.: Is dit de kans voor shiftleaders die van ploe gendienst afwillen? Geïnteresseerd? Een informatief gesprek kan verhelde rend werken. Neem even kontakt op, onder vermelding van LD 297 met de afdeling Personeelszaken, Rooseveltstraat 55, 2321 BL Leiden, telefoon 071 - 76 93 30 (tussen 09.00 en 12.00 uur) of schriftelijk t.a.v. Mevr. F. de Vette. psychiatrisch centrum leidschendam Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstver lening geestelijke gezondheidszorg. Schakenbosch in Leidschendam heeft een centrale keuken in huis met'een team van 10 mensen, dat verantwoordelijk is voor de bereiding van 600 maaltijden per dag. Ruim 150 hiervan zijn dieetmaaltijden. Ter uitbreiding van het huidige team zoeken die bereid is zich in te zetten voor alle afde lingen van de centrale keuken. Onze gedachten gaan uit naar: a) een instellingskok, b) een restaurantkok die bereid is zich ver der te scholen voor het werken in een inrichtingskeuken, c) een leerling, die via het leerlingstelstel wordt opgeleid voor het koksdiploma. De arbeidsvoorwaarden, waaronder een tege moetkoming in de kosten van vakstudie, zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuis wezen. Belangstellenden kunnen zich voor alle gewenste inlichtingen, alsmede voor sollicitaties^, wendei tot het hoofd Personeelszaken van ons centrum, Veursestraatweg 185, 2264 EG LEIDSCHENDAM. Bij het gemeentelijk bureau Huisvesting is plaats voor een bij de groep Informatie en Registratie. Het bureau is onder meer belast met de registratie van woningzoe kenden en de verdeling c.q. toezicht op de toewijzing van beschikba re woonruimte. Functie-informatie: Betrokkene zal in hoofdzaak worden belast met het geven van infor matie aan het publiek (woningzoekenden). Het geven van deze informatie vindt plaats d.m.v. een afspraaksys teem, voornamelijk in de ochtend, middels telefoon en per brief. De informatie-groep bestaat uit een team van drie personen. Naast de informatie worden ook administratieve werkzaamheden ver richt t.b.v. de registratie. Functie-vereisten: Opleiding op Mavo/Havo-niveau, bij voorkeur ervaring in een contact- funktie, leeftijd 25 jaar en de bereidheid tot het volgen van een vak gerichte cursus. Kennis van de stad Leiden komt het goed functioneren ten goede en is dan ook heel belangrijk. Salaris Mede afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan het salaris max. f 2.818, bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek kan, mede in het belang van de sollici tant, deel uitmaken van de selectie procedure. Telefonische inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer La Rivière, tel. 071 - 123845. Belangstellenden nodigen wij uit binnen 10 dagen een sollicitatie brief te schrijven aan het College van Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van va caturenummer 80049. B.,*9^°<eZtVn'1nnToXCn. ties open v0°r te/de eisen voldoet. leder die aan de 9,^ verzocht te wordt daarom nadrukke j solliciteren. - Menken Landbouw Holding B.V. te Wassenaar omvat een zestal produktie bedrijven waar een breed assortiment consumptiemelkprodukten, kaas- produkten, frisdranken en vruchtesappen wordt vervaardigd. deze funktionaris die rechtstreeks zal rapporteren aan het hoofd verkoop/ marketing zal o'.a. wordeh belast met: - koördinatie van telefonische en schriftelijke kontakten met afnemers; administratieve bewaking van de verkoopplannen; kommunikatie naar de buitendienst; - opzetten van een efficiënte methode en systeem van verkoopadministratie. Funktie-eisen: - analytische instelling en kommunikatieve vaardigheden; - opleiding op HEAO-MEAO-mveau; administratieve ervaring, leeftijd vanaf 25 jaar. Voor deze funktie gelden een goede honorering en sekundair U kunt uw sollicitatie richten aan Menken Landbouw B.V. t.a.v. de heer G. van Dijk, Hoofd Personeel en Organisatie, Postbus 70, 2240 AB Wassenaar. MENKIjN - LANDBOUW MENKEN LANDBOUW BV Postbus 70 2240 AB Wassenaar. Telefoon 01751 79944

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22