□i Ervaren Verkoper personeel medewerker informatiebalie m/v kamsteeg Z commercieel technisch medewerker (m/v) PERSONEEL""**** leiden BOLLENPELLERS/STERS l/akaturelijn 071-130636 GRO INGENIEURSBUREAU VOOR MTS-ers electronica/ electrotechniek I Chef planbureau Technische Dienst MILACRON machinemonteurs elektromonteurs metaaidraaiers frezers slijpers - hoorders - schavers TYPISTE MAVO-NIVEAU Assistent Boekhouder(ster) personeel poGONEa peisoneel Buro Voorlichting heeft in de hal van het Stadhuis een informatie-ba lie die door twee informatrices in deeltijd wordt bezet. Wegens langdurige ziekte van één van de informatrices kan op korte termijn worden geplaatst een op part-time basis (24 uur per week) voor de duur van één jaar. Het werk houdt o.m. in: - ontvangen, wegwijs maken en adviseren van bezoekers; - verstrekken van mondelinge en telefonische inlichtingen, informa tiebladen, aanvraagformulieren, enz.; - up to date houden, aanvullen en evt. bestellen van foldermateriaal, formulieren e.d.; - verkoop van gemeentelijke publikaties. Voor deze funktie gaan de gedachten uit naar representatieve kandi daten met: - tenminste een middelbare schoolopleiding; - een op de functie gerichte beroepsopleiding; - enige jaren ervaring in het informatiewerk; - vermogen om binnen een klein team intensief en in goed overleg met anderen samen te werken; - bereidheid om eenmaal per 14 dagen op donderdagavond (koop avond) dienst te doen van 17.30 tot 21.00 uur. Voor kandidaten die aan de eisen voldoen is, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een salaris mogelijk van minimaal f 1796,- tot maxi maal f 2324, bruto per maand op basis van een 40-urige werkweek (bedragen per 1-1 '80) Wilt u voordat u solliciteert eerst nadere inlichtingen inwinnen, dan kunt u bellen naar de heer Lelieveldt of de heer Meijer, telefoon 145344, toestel 224 of 321 Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan Burgemeester en Wethouders van de gemeente Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van het vaca turenummer 80.063. j£7a Bll de gemeente Utdenjtaan ties open voor lde eisen voldoet, leder die aan d verzocht te wordt daarom nadrukken solliciteren. BT" gevraagd voor direct. Geerlings-Bergamo b.v. Bergamolaan 29, Voorhout Tel. 02522-11156 of 10707. LubapQ lit/.endk—J lïuro-J Voor alle uitzendkrachten GEOTECHNIEK EN GEODESIE B.V. Vet HOOFDKANTOOR FUGRO B V. Achterweg 10. Postbus 63. 2260 AB Leidschendam Tel. 070 - 209250 Telex 31010 KANTOREN TE: VESTIGINGEN IN: Onze Afdeling Electronica zoekt contact met die een afwisselende en interessante baan zoeken. Een baan, die bestaat uit het assisteren bij het uit voeren van metingen en onderhoud aan apparatuur ten behoeve van bodemonderzoek. Als u zich kunt vinden in de volgende functie-aspecten dan zijn wij gaarne bereid u verder te informeren. - belangstelling voor meettechnieken en toegepaste instrumentatie - de electronica zien als een middel en niet als een doel - bereidheid om zelfstandig en op onregelmatige tijden te werken -goed in teamverband kunnen functioneren met collega's uit andere vakgebieden - praktisch kunnen handelen en denken en bereidheid tot "sleutelen" - geen bezwaar hebben om regelmatig enkele weken op zee of in het buitenland te verblijven. Leidschendam ingeschakeld bij reparatie en onderhoud voorbereiding van metingen ot nieuwbouw van mcet- Naast het salaris en een 13e maand wordt voor het werken op zee en in het buitenland een ruime toelage gegeven. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Inlichtingen worden gaarne gegeven door de heer L.H.J. Schaap, tel. 070-209250, toestel 218. "~1 De Technische Dienst van Sikkens is belast met het onderhoud van gebouwen en apparatuur, alsmede de uitvoering van investerings projecten op de lokatie Sassenheim. Naast een drietal uitvoeren de sektoren: elektro, werk tuigbouw en bouwkunde, beschikt de T.D. over een planbureau, bemand door een zestal medewerkers. Dit planbureau is o.a. be last met de administratieve begeleiding van de werk zaamheden, materiaalvoor ziening en het verzamelen van dokumentatie, ten einde de leiding van de T.D. te kunnen voorzien van de nodige beleids informatie. Sikkens zoekt een chef voor dit planbureau, die ge steund door vooropleiding en praktijkervaring, in staat is op innoverende wijze leiding te geven aan deze afdeling. Wij denken hierbij aan iemand met hogere beroepsopleiding in de techniek en ervaring in bedrijfskundige zaken. Leiding kunnen geven is noodzakelijk. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door de heer F.J. Bus. Sikkens bv Postbus 3 2170 BA Sassenheim fabriek van gereedschapmachines en koelvloeistoffen Vlaardingen. In het uitgebreide produktieprogramma van het Cincinnati Milacron concern levert Vlaardingen een belangrijk aandeel met de fabricage van centerloze slijpmachines en numeriek bestuurde bewerkingscentra. In onze produktie-afdelingen komen enige plaatsen beschikbaar voor ervaren medewerkers, die plezier willen beleven aan hun persoonlijk vakmanschap Voor de montage-afdelingen zijn dat: Voor nauwkeurig werk in kleine de onderdelen-fabricage de machinebouw of de fijnmechanische industrie. of in enkelfabricage zijn dat voor (voor numeriek bestuurde machines) In de onderdelenfabricage wordt gewerkt in een twee-ploegen systeem dat u nauwelijks hindert in uw persoonlijk leven, namelijk een week dagdienst van 8 1 5 tct 1 6 45 uur en aansluitend een week avonddienst van 1 6.40 tot 11 0 uur. Wilt u nader kennismaken met ons bedrijf dan kunt u onze afdeling Personeelszaken bellen voor een afspraak, tel. 01 0-347944, of een briefje schrijven naar onze afdeling Personeelszaken, Postbus 98, 3130AB Vlaardingen. Ons adres is: Schiedamsedijk 20, 31 34 KK Vlaardingen. 5 minuten gaans van het NS-station Vlaardingen-Oost. Kamsteeg is een gerenommeerde V.A.G.-dealer (Volkswagen/Audi) in de randstad met vestigingen in Oegstgeest, Leiderdorp, Voorschoten, Katwijk en Lisse. Vanwege de voortdurende groei zoeken wij een Voor de juiste man zijn er, binnen een jong en enthousiast team van kollega's ruime ontplooiingsmogelijkheden. Aanstelling zo spoedig mogelijk. Wij denken aan iemand die aan de volgende voorwaarden voldoet: - ervaring in de automobielbranche - goede algemene ontwikkeling - zakelijk inzicht - doorzettingsvermogen - goede kontaktuele eigenschappen In ruil daarvoor bieden wij: - een uitstekend inkomen (basis en provisie) - in- en externe opleidingsmogelijkheden - eigen verkooprayon - auto van het bedrijf De overige arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen. Degenen die belangstelling voor deze interessante baan hebben, verzoeken wij schriftelijk te reageren (gaarne met pasfoto) aan onderstaand adres: Kamsteeg Zuid B.V. Postbus 8, 2340 AA Oegstgeest CAMPS, OBERS CO., REGISTERACCOUNTANTS Alblasserdam. Almelo, Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Antwerpen, Arnhem, Bergen op Zoom, Breda, Brussel, Dordrecht. Eindhoven, 's-Cravenhage, Naaldwijk, Roosendaal, Rotterdam, Sittard, Tilburg, Utrecht. Camps, Obers Co. is een maatschap van registeraccountants die r samenwerkt met belasting- en organisatie-adviseurs. Voor onze binnenkort te openen vestiging in ALPHEN AAN DEN RIJN Stationsstraat 11, vragen wij een Zij zal worden belast met het typen van rapporten, aangiften en corres pondentie van uiteenlopende aard. Daarnaast worden ook andere werk zaamheden verricht. Voor deze functie, die uitgevoerd wordt i werksfeer, zoeken wij een candidate op i een collegiale en prettige Een goede kennis van de Nederlandse taal alsmede enige kennis van de Engelse taal wordt op prijs gesteld. Candidaten met ervaring genieten de voorkeur. Voor nadere infojrnatie of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met mej. E. de Ruyter, tel. (01720) 7 26 41 Voor de centrale administratie te Oegstgeest zoeken wij op korte termijn een: Wij zijn een automobielbedrijf dat verder uitbreidt. In verband met doee uitbreiding hebben wij administratieve versterking nodig. Hij/Zij zal ingeschakeld worden bij alle facetten van de administratie. Wij verlangen: M.E.A.O. opleiding (adm. richting), accuratesse en inzet. Wij bieden: Naast het salaris, 8 procent vakantietoeslag alsmede reiskosten vergoeding. Indien U meent aan genoemde aspekten te voldoen, dan verzoeken wij U uw schriftelijke reakties te sturen aan Kamsteeg Bollenstreek B.V. Postbus 8, Oegstgeest, t.a.v. de Heer C. Griffioen. KAMSTEEG BOLLENSTREEK B.V. De Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening zoekt ter verster king van de orderverwerving voor het industrieel werkverband met een personeelsbestand van circa 300 werknemers, gegadigden voor de functie van Taak: Het, in samenwerking met de acquisiteur, vergroten van de relatie kring en het uitbouwen van het orderbestand. Het voeren van acquisitie op het gebied van metaal, montage en licht constructiewerk. Het mede-bepalen van het marketingbeleid voor het industrieel werk verband. Vereisten: Opleiding op ten minste M.T.S.-niveau, bij voorkeur aangevuld met een cursus marketing. Ervaring op het gebied van orderverwerving strekt tot aanbeveling. Het kunnen samenwerken met andere afdelingen waarmee de order verwerving nauwe contacten heeft. De voorkeur gaat uit naar iemand die op de hoogte is van de activi teiten van de sociale werkvoorziening. Salaris: Het salaris zal, mede afhankelijk van kennis en ervaring, in overleg nader worden bepaald. Gunstige regelingen, onder meer op het gebied van pensioenvoorzie ning en ziektekosten, zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectie-procedure. Telefonisch zijn inlichtingen te verkrijgen bij de adjunct-directeur, de heer H.B. Plugge, of de acquisiteur, de heer L.W.M. Nederpel. Tele foon 071 - 141542. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nummer 80.066 binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad, te sturen aan burgemeester en wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. ties open voor ma vo/ctoe'. solliciteren.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20