Voor wie met de caravan op vakantie gaat. 39.- ssÊssaa- Prijslreffer Van der Luit Tips, reizen, reisverzekeringen, reischeques en buitenlands geld R-n van de Amro Bank. (2J Drie dag w£d®|dings 'r' Van 14.50 nu Katselhaspel l \-,aiek kabeltrommel >5 Dezc stootvaste ri Qok ideaal Van 19,95 nu Uitstekende herenpantalon met riem. Staat goed, zit lekker en is oersterk. Volledig wasbare Trevira polyester. Kleuren: d.blauw, bruin, zwart, beige, grijs, d.bruin. Mt 46-56, 481/4-54'/4 Alleen deze week. vkumers te Leiden en Wassenaar Transporten in binnen- en buitenland Leiden. Willem de Zwijgerlaan I79 Postbus 432. 2300 AK Leiden, telefoon 071 -14*26 44* W assenaar. Deijlerweg 127. telefoon 01751 - I 24 36 Katwijk. Jan Tooropsiraai 20. telefoon 01718 - 7 55 75 Voorschoten. Hyacinthstraat 7. telefoon 01717 - 59 85 Duizenden mensen die u om uw bezit benijden. Die denken: "wanneer ben je nou zorgelozer en vrijer, dan met je eigen bungalowtje bij je". En dat is ook zo. Maar d'r komt óók een boel bij kijken, voordat je aan een buitenlandse bosrand staat. Evenwichtig laden. Beginners maken zich natuurlijk allereerst vertrouwd met de caravan-kunde voor ze écht op vakantie gaan. Koppelen, licht- controle, voor- en achteruitrijden. Oplooprem. Bandenspanning. Allemaal begrippen die we ons in de weekenden eigen maken. Evenwichtig laden. Ook verstandig met de gas fles omgaan vraagt meer hersen- dan handenwerk (Kleine reservefles mee? Verloopslang en verschillende nippels voor een ander systeem?). Zelfs het horizontaal stellen van de caravan (nooit met de Sik*. t f. steunen!) vraagt wat ervaring. Er is overigens een handige wielkrik in de handel om in oneffen terrein het lage wiel om hoog te brengen. Het Noorden? Het Zuiden? Altijd cheques! En dan op pad. Wie naar het hoge Noorden gaat, doet goed iets tegen muggen mee te brengen. Met oude vitrage is best zelf wat te fabriceren. Wie naar het Zuiden gaat houdt liefst zijn koelkastje te vriend. Werkt dat op gas, let er dan vooral op dat u waterpas staat. Ook een schone brander voorkomt problemen. Of een spoiler op het dak van de auto zich bij iedere combinatie terugverdient, blijkt nog de vraag. De expens zijn er nog niet over uitgepraat. Over het nut van reis cheques zijn de meningen niet verdeeld: altijd veiliger dan veel geld op zak Zorg dat u genoeg Amro Reischeques of Eurocheques bij u heeft. Neem voor onderweg en de eerste dagen wat buitenlands geld mee. Verzekeringen. r goede reis verzekering is noodza kelijk met zo veel waarde onderweg. Pluspun tenvan de Amro Reisverzekering zijn: - een half jaar "nieuwwaarde- regeling". Dwz. dat u voor uw bagage die niet ouder is dan een half jaar, een uitkering krijgt op basis van de nieuwwaarde. U leest er het fijne van in Amro's Wijs op Reis" brochure. - Tevens is gratis geld mee verzekerd tot f 250,- of f 500,- per volwassene. - Premies vanaf f 1,10 voor volwas senen. En er bestaat een speciaal kinder pakket tegen lage premies. Mocht uw auto nu alleen WA. verzekerd zijn, dan is voor de duur van uw vakantie een aanvullende autocas co- en pechverzekering raadzaam. Caravanpech kan'voor dezelf" de periode meeverzekerd worden. Wijs op Reis. Voor cliënt en niet-cliënt ligt gratis de brochure 'Wijs op Reis" bij de Amro Bank Haal hem op, als u in de buurt van de Amro Bankbent. Thuis en on derweg hebt u vast plezier van de vele tips en wetens waardigheden die er in staan.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 12