m baas s roeland DRAKAINTERFOAM G soneel .PERSiraa^ ■so •Multi-Pak b.v.- enthousiaste vertegenwoordiger een docent lich.oefening adjunct-commies A commies Gemeente Zoeterwoude praktijk- koördinatrice Mariëhhaven imfas. Opleiding tot verzekeringsadviseur personeel personeel peroneal pgrsoned Ptreoffo. Multi-Pak B.V. is een jonge vooruitstrevende handels onderneming met een groot assortiment verpakkingen o.a. voor de voedingsmiddelensector. Omdat ons verkoop-team versterking nodig heeft zoeken wij voor het westen van het land een Hij krijgt tot taak bestaande en potentiële afnemers in de detailhandel te bezoeken. Wij denken hierbij aan iemand die aan de volgende verlangens voldoet; leeftijd 25 - 35 jaar verkoopervaring in de buitendienst pioniersgeest, doorzettingsvermogen, initiatiefrijk branche-ervaring wordt op prijs gesteld Wij bieden een goed vast inkomen, een auto zonder'reclame en bovenal een aangename werksfeer in een jong team. Schriftelijke sollicitaties met foto, te richten aan de directie. Multi-Pak B.V. Hallenweg 13-14 - 5683 CT Best. Het Bestuur van de ZITA-STICHTING LEIDEN (scholen voor lager- en middelbaar beroepsonderwijs) vraagt voor haar school R.K. Lager Beroepsonderwijs ,,de Noorderwiek" (waarin opgenomen ,,het Galgewater") m.i.v. 1 augustus 1980 voor 22 lestijden. Bij voorkeur in het bezit van de akte MO-P. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de sekretaris v.h. bestuur de heer drs. C. M. J. Verweij, p/a Galgewater 1, 2311 VZ Leiden. Wij behoren tot een groep van kunststofverwerkende bedrijven met Neder landse vestigingen in Amersfoort, Amsterdam, Enkhuizen, Hillcgom en Hoorn. In totaal werken in Nederland ca. 1000 personeelsleden bij deze groep. In Hillcgom staat een van de schuim fabriek en die behoren tot DRAKA INTERFOAM B.V. Geproduceerd worden kunststofschuimen die vooral in de meubel- en matrasindustrie worden toegepast. Naast deze twee hoofd toepassingen is er nog een verscheidenheid aan andere toepassingen, onder meer voor verpakkingen, geluidsabsorptie, isolatie, lamincring en decoratie. De produktie van het schuim vindt plaats in dag- die in de dagdienst na een gedegen opleiding en inwerkperiode in zijn uiterst verantwoordelijke, zelf standige funktie onder andere de volgende taken zal hebben: het verdelen, regelen en kontro- leren van de werkzaamheden; technische ondersteuning verle nen aan het bedieningsperso neel; het voorbereiden van de produktiewerkzaamheden toezien op de handhaving van de kwaliteitseisen, die aan de ver schillende soorten schuim worden gesteld; het ingrijpen bij afwijkingen en storingen in het produktie- proces; verantwoordelijkheid dragen voor het werken conform de veiligheidsnormen. Om deze funktie te kunnen vervul len moeten gegadigden aan de vol gende eisen voldoen: opleiding op M.T.S. of goed L.T.S.-niveau; punktueie en nauwkeurige instelling t.a.v. de kontroicrende taak in deze funktie; affiniteit met de chemische tech niek; leeftijd vanaf ca. 25 jaar; ervaring in de chemische tech niek strekt tot aanbeveling. Voor deze funktie bieden wij naast een aantrekkelijk salaris een gratifikalie van max. 12,5 °/o per jaar 1,5 maand extra), min. 22 vakantiedagen, 8 °/o vakantie toeslag per jaar, pensioenfonds, reiskostenregeling en uitstekende sociale voorzieningen. Heeft U belangstelling voor deze funktie en wilt U meer welen, neemt U kontakt met ons op. DRAKA INTERFOAM B.V., v.d. Endelaan 15. 2182 ES Hillegom, t.a.v. dhr. R. Boersma, afdeling Personeelszaken, tel. 02520-29017. toestel 224. Ook uw schriftelijke reacties zien wij gaarne tege.noet Ter gemeentesecretarie, afdeling Financiën c.a., wordt gevraagd een medewerk(st)er in de rang van De werkzaamheden van de te benoemen functionaris zullen bestaan uit rekening- en begTotingswerkzaamheden, beleidsadvisering, uitvoering van de diverse belastingverordenin gen en andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Vereist wordt voor commies het diploma GA1/BA of daarmee gelijk te stellen opleiding en voor adjunct-commies A vergevorderde studie voor dit diploma. Voor commies strekt studie voor het diploma GF/HFBA of een andere opleiding op financieel gebied tot aanbeveling. Salaris van f 2.407,tot f 2.818,-- adjunct commies A en van f 2.751,- tot f 3.177,-, commies, bruto per maand, exclusief 8 o/o vakantietoelage. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Aan het verkrijgen van woon ruimte zal zoveel mogelijk medewerking worden verleend. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan Burgemeester en Wethouders van Zoeterwoude. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp, een algemeen ziekenhuis met 440 bedden, ontstaat binnenkort wegens pensionering van het huidige hoofd, de vacature van hoofd afdeling recovery Gevraagd wordt: - diploma A-verpleegkundige: - enige jaren recoveryroom of inten sive care ervaring; - het bezit van het diploma CCU en/of Intensive Care strekt tot aanbeve ling. Geboden wordt: - aanstelling, afhankelijk van leeftijd, opteiding en ervaring, in de rang van 1e verpleegkundige A; - salarisgrenzen van f 2772- - f3304,14; - de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-ziekenhuiswe- zen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door mevr. Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst. Tel.: 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Op korte termijn wordt in ons verpleeghuis gevraagd een A-verpleegkundige in de funktie van die bij voorkeur in het bezit is van de docentenopleiding of daarvoor studeert. De taken zijn o.a.: het begeleiden van instruktie- verzorgenden, het begeleiden van leerling-zieken verzorgenden, zowel theoretisch als praktisch, de zorg voor integratie van theorie en praktijk, het voorbereiden en geven van klinische lessen, het bijwonen van diverse vergaderingen. De salariëring is volgens de CAO- Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan'de direktie. Postbus 6. 2360 AA Warmond De opleiding voor deze commerciële functie in ons bedrijf duurt een jaar en bestaat uit een aantal meerdaagse trainingen in ons opleidings centrum, afgewisseld met perioden in de praktijk met studie-opdrach- Deze op de praktijk gerichte opleiding is de basis voor de functie van verzekeringsadviseur RVS. Deze buitendienstfunctionaris vormt de spits van onze organisatie. Hij is de man, die de contacten legt en onderhoudt met onze vaste relaties. Hij adviseert over levensverzekeringen, schadeverzekerin gen, hypotheken en financieringen. Hij is de vakman. In aanmerking komen zij die tussen de 23 en 35 jaar oud zijn en een opleiding hebben op MULO/MAVO-niveau Het eerste jaar - ook tijdens de oplei ding - ontvangt hij een gegarandeerd basisinkomen, bestaande uit salaris en provisie, met de mogelijkheid het provisie-inkomen belangrijk te ver hogen. Autoregeling en onkostenvergoeding behoren bij de functie. Ervaring in een commerciële buiten dienstorganisatie zou fijn zijn, maar is niet beslist noodzakelijk. Gladde praters maken geen kans. Wel de man, die zich aan zijn afspraken houdt en op prettige wijze met zijn rela ties omgaat. Hij moet snel beslissingen kunnen nemen, commerciële moge lijkheden weten te benutten en zelf vertrouwen uitstralen. Momenteel hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor Katwijk e.o. Interesse? Schrijf dan een brief met vermelding van uw per soonsgegevens, opleiding en ervaring aan: Districtskantoor RVS-VM, Nieuwe Gracht 5a te Haarlem. Of bel voor nadere informatie 023-310195. Een psychologische test behoort tot de selectieprocedure. De RVS Verkoopmaatschappij is lid van de Amfas G roep. Een financieel concern met 3800 medewerkers. De omzet van de groep was in 1978 rond de 1,2 miljard. De winst? Ruim 34 miljoen! Dat is duidelijke taal. RVS Verkoopmaatschappij bv lid Amfas Groep Stichting Dienstencentrum voor gecoördineerd bejaardenwerk Leiden omvattende 7 projekten Stedelijk buro: Hooglandsekerk- gracht 32, tel. 071-140483, Leiden. Zoekt ten behoeve van haar projekt Zuid-West EEN FUNKTIONARIS (V/M) H.B.O.-opleiding maatschappelijk werk. voor 20 uur per week, op basis van een tijdelijke aanstelling De stichting heeft tot doel ertoe bij te dragen dat bejaar den en hulpbehoevenden zo lang mogelijk zelfstandig in hun eigen leefomgeving kunnen blijven wonen. Zij werkt daarom wijksgewijs met projekten gecoördineerd bejaar denwerk. |n het projëkt Zuid-West werken naast een fulltime pro- jektleidster een groot aantal vrijwilligers mee om het werk gestalte te geven. De voornaamste taken van de gevraagde funktionaris zullen zijn: - het doen van huisbezoeken en de daaruit voortvloeiende rapportage. - het begeleiden en werven van vrijwilligers. v - het opzetten en begeleiden van groepen rond de in de wijk gesignaleerde problemen. - bijwonen van vergaderingen in gecoördineerd ver band. - verslaglegging per kwartaal. Sollicitanten met ervaring genieten de voorkeur. Aanstelling geschiedt volgens de CAO-Welzijns- werk. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen zenden aan de stedelijk projektleider, dhr. B. M. J. Sibon. Technische Hogeschool Delft Bij de Bedrijfsgeneeskundige Dienst van het Bureau van de Hogeschool kan worden ge plaatst een bedrijfsverpleegkundige m/v die zal worden belast met: - de opvang van patiënten bij acute ongevallen en ziekten; - het verlenen van assistentie bij keuringen en bij routine-laboratoriumwerkzëamheden. het verrichten van funktie-onderzoek (w.o. longfunktie, audiometrie, bloeddrukmeting, E.C.G.); - het uitvoering geven aan arbeidshygiënische zorg, toezicht houden op perifere verbandka- mers en eerste hulp posten, adviseren van de BHO. Vereist: diploma verpleegkunde A, terwijl af geronde opleiding bedrijfsverpleegkunde tot aanbeveling strekt. Salariëring volgens Rijksregeling, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring (maximaal te bereiken salaris 3.394,- bruto per maand). Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst, Julia- nalaan 134 te Delft, onder vermelding van nr. AD 8009 in de rechterbovenhoek van de brief. Wij zijn een middelgrote offsetdrukkerij met een modern geoutilleerde binderij, waar een klein team van vakmensen voor de afwerking van ons drukwerk zorgdra gen. In deze afdeling hebben wij een funktie voor een zelfstandig werkende BINDER/SNIJDER Bent u geïnteresseerd, bel dan onze heer Hudepohl. I Poto-oPPsetbu Direct m/v werk voor in de gezondheidszorg voor: ziekenverzorgster voor een ziekenhuis te Leiden. Alle diensten, voor 1 a 2 weken. doktersassistente voor een instelling in Noordwijk m.i.v. 30 juni voor ca. 3 weken. Werktijden zijn yan 8.30 uur tot 14.30 uur. a-verpleegkundige ziekenverzorgster op een revalidatie afdeling bij een instelling in Katwijk. M.i.v. 11 juli voor een langere periode. bejaardenverzorgster a-verpleegkundige voor een ziekenhuis te Leiden op een verkoeverkamer. Werktijden zijn van 8.30 tot 17.00 uur, m.i.v. 23 juni tot 1 augustus. a-verpleegkundige ir randstad uitzendbureau Leiden. KortRapenburg 6.071 -14 9541

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22