leu goeie secretaresse Mieze tons niet sekten, slleen aliunde afwisseling. Ulient neen secretaresse? per: sonesl PERSOi\EELrenswca -^iei- litten blijvers schoppen het vaak niet ver. Verroer je dus liever. Daarom zoeken we u. de koning b.v. ENIGE ALLROUND METSELAARS CONCIËRGE P«»on—Ipnyrrfn personeel Op zo kort mogelijke termijn zoeken wij kontakt met onder meer een aantal ervaren secretaresses. Jonge, ambitieuze vrouwen van 20 tot 25 jaar, die al bewezen hebben stipt te kunnen werken, genieten de voorkeur. We hebben interessante jobs te bieden aan u en alle anderen, die eveneens voor verandering vatbaar zijn. Hopelijk zet deze advertentie u aan het denken. Zo niet, dan moet ons van het hart dat u wellicht aan ons beeld beantwoordt Ofwel een aktieve, representatieve jonge vrouw bent met veel ervaring Bovendien zelfbewust genoeg om te beseffen dan u in uw vak Eert zakelijke visie op uw profiel. Middelbare opleiding Daarna de bekende secretaresse studie (Schoevers, Pont b.v.) met goed gevolg afgesloten. Vervolgens een stuk bedrijfservaring maar minimaal twee jaar. U treedt snel en efficiënt op, zet onverwachte situaties naar uw hand. U bezit onmiskenbaar allure, u bent gewend belangrijke relaties te woord te staan. Het vloeiend spreken van een moderne, buitenlandse taal lijkt bepaald geen handicap. Steno alle talen? Een must! tot de top gerekend mag worden. De kwestie afwisseling Uw tweede natuur. U verroert zich graag U ziet het bedrijfsleven nu eenmaal liever van veel kanten. Bepaald een pré als u straks meer carrière wilt maken. Uw eerlijke ambitie kunt u bij De Koning in de betere jobs loslaten. De Koning heeft immers gerenommeerde Leidse ondernemingen als opdrachtgevers. U vindt er sowieso de funktie die u aantrekt Wat dat aan toekomst oplevert, buiten de ronduit uitstekende salariëring of sympathieke arbeidsvoorwaarden, ligt aan u. Invitatie. Belofte Indien dit aanbod van De Koning u aanspreekt nodigen we u voor een gesprek uit U en tevens iedereen die in doen en laten op u lijkt De Koning biedt méér. Meer dan we in dit bestek kunnen meedelen, maar graag zouden vertellen. Verwacht geen zang-en-dans verhaal over het uitzendbedrijfofhet werken via. Nee. Teamwork en goed samenspel èn uw inzet zullen het moeten realiseren. Daar stamt onze reputatie vanaf. Daarom kunnen we u vrijwel zeker aansluiting bij de topkrachten in de interessantere funkties beloven. Met alle mogelijke afwisseling Ons kantoor is dagelijks voor u geopend. Nota bene. Wij, Uitzendbureau De Koning zijn een Leids uitzendbureau. Met alle voordelen die aan zo'n instituut vastzitten. Ziet u daar slechts nadelen in, dan kan het zijn dat uw interesse voor onze proposities nu verdwenen is. Maar bijvoorbeeld boekhouder? Of weer iets anders? Toch herkent u al iets persoonlijks in deze advertentie. Welkom. De Koning wil graag met u praten om aan de hand van uw opleiding of specifieke ervaring na te gaan voor welke funktie van samenwerking sprake kan zijn en bij wie Onze belofte hier maakt schuld. Wel degelijk U kunt het allicht Het opdoen van ervaring in diverse bedrijven kan later van doorslaggevende betekenis zijn. Het afstemmen op de juiste bedrijfstak, studie of waar u zich in uw funktie het beste thuisvoelt.. een toekomstperspektief dat De Koning realiseert Het voorkomt dat u narrow- minded zou worden. Een heel duidelijk pluspunt dus. De Koning hecht veel waarde aan persoonlijk kontakt met u. Dit is geen holle kreet maar gefundeerde realiteit U kunt die bewezen zien tijdens een bezoek aan ons kantoor. De Koning weet elke goeie administratieve ervaring te waarderen. Met werk. Belofte: hebt u bewezen een "koninklijke" houding to.v. uw werk te bezitten, dan is er bij De Koning vrijwel zeker werk Uitzendbureau De Koning te Leiden, waar je royaal werk kunt verwachten. .jp'ti- LidABU Korevaarstraat 33-2311JT Leiden Telefoon 071 -131710/141355 T EvroMedica „en. voor: A-VERPLEEGKUNDIGEN alle diensten, per direct. B-VERPLEEGKUNDIGEN alle diensten, omgeving Leiden. ZIEKENVERZORGENDEN Leiden, Oegstgeesl. ARTS 4 uur per week lesgeven in Leidschendam. Voor meer informatie: Kort Rapenburg 12a, Leiden, lel. 071-142347. (Alle functies m/v) Wassenaarse bouwmijb.v. Windlustweg 8, Wassenaar vraagt: voor nieuwbouw en verbouwingen Tel. 01751-79955 tot 17.00 uur Tel. 01751-77366 na 17.00 uur R.K. Technische School "Don-Bosco" Boerhaavelaan 44. Leiden, tel. 071-151077. Gevraagd per 1 augustus of zo spoedig mogelijk daarna Salaris volgens rijksregeling, max. f 2337 - p maand uit lopend tot f 2545.- p. maand op grond van diensttijd. Sollicitaties met opgave van referenties uitsluitend schriftelijk aan het bestuur van de school. Inlichtingen omtrent aard en inhoud van deze funktie worden verstrekt door de direkteur. 2 Gevraagd vakbekwame lassers 1 (C02, elektrisch en Argon) 2 2 bankwerkers pijpfitters 2 en ijzerwerkers 2 2 2 Hoog loon en goede sociale voorzieningen. Tel. maandag t/m vrijdag 078-154455. na 18.00 010-621973 of 010-159063. 2

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18