PTT wal laboratorium-/ automatiseringsmedewerker leraren/leraressen Een solide carrière inde accountancy administratief medewerk(st)er Herhaalde Oproep. Aan de Rembrandt - Scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Schubertlaan 133, wordt met ingang van het schooljaar 1980-1981 gevraagd: voorde vakken: Latijn 12 uren in de 1e graadssector Economie II 11 uren in de 1e graadssector Handelswetenschappen 12 uren in de 1e graadssector Handelskennis 8 uren in de 3e graadssector Inlichtingen worden verstrekt door de wnd rector, de heer J. van Mameren, tel. 071-768202 (school) en 071-761771 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 676 zo spoedig mogelijk te zenden aan de afdeling Onderwijs der Gemeen tesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Bij de gemeente ^iXe^èn vrouwen- ties open voor /de eisen voldoet, '^XTotnnedru^liik^oclttte solliciteren. •G^jtQs Bij de afdeling Public Relations hebben wij op zeer korte termijn plaats voor een medewerker ontvangsten (m/v) De werkzaamheden omvatten o.a.: - het organiseren en zelf verzorgen van gastenontvangsten; - het organiseren van evenementen; - het onderhouden van contacten met hoger en middelbaar horeca-onderwijs. Voor deze functie met afwisselend werk denken wij aan kandidaten tussen 23 en 27 jaar met middelbare opleiding, organisatie-vermogen en spreekvaardigheid in de moderne talen. Goede contactuele eigenschappen zijn vereist. Kandidaten met het diploma Hogere Hotelschool genieten de voorkeur. De aard van de functie brengt met zich mee dat werkzaamheden soms ook buiten de normale kantooruren plaatsvinden. Onze onderneming kent uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals 8,5% vakantietoeslag, 24 vakantiedagen en een wmstdelingsregeling Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatie te richten aan Bols Nederland B.V., Lucas Bolsstraat 7, 2152 CZ Nieuw-Vennep. - afgestudeerden SPD-II - afgestudeerden HEAO BE. Ervaring bij een accountantskantoor is gewenst. Dit is een boeiende funktie, U krijgt zeer zelfstandig werk bij een gevarieerde kliënten- kring, waarin U Uw kennis en inzicht verder praktisch kunt ont wikkelen; interne kursussen dragen daar ook toe bij. Verdere studie wordt gefacilieerd. Walgemoed Co behoort tot de middel grote kantoren, met totaal ca. 270 personen waarvan ca. 30 accountants. leder kantoor is van overzichtelijke grootte waar men elkaar nog kent. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan onze vestiging Zeemanlaan 22A, 2313 SZ Leiden, tel.: 071 -146746 cf aan het sekretariaat van de maatschap, afd. Personeelzaken, Nieuwe Steen 8, 1625 HV Hoorn NH, tel 02290-36264. Het Dr. Neher. Laboratorium is het centrale tech nische speur- en ontwikkelingsinstituut van de PTT. Het is gevestigd aan de St. Paulusstraat 4 te Leidschendam. Binnen de sector Schakel techniek is plaats voor een laboratorium-/ automatiseringsmedewerker (m/v). Uw werkterrein De sector Schakeltechniek van het DNL is onder meer belast met de studie van nieuwe schakel stelsels en van nieuwe methoden voor onder houd en exploitatie van deze schakelstelsels. Binnen de sector is, uitgaande van een dubbele PDP-11 configuratie, een computer bestuurd sys teem ontwikkeld voor beheer op afstand van telecommunicatie-apparatuur. Dit systeem wordt thans landelijk ingevoerd. Bij de programmatuurontwikkeling wordt ge werkt onder de operating systemen RSX II, D, M en S, in de assemblertaal MACRO-II en in RTL/2. De nieuwe medewerker zal geplaatst worden in de groep die de analyse, de ontwikkeling en het onderhoud van de programmatuur tot taak heeft. Binnen deze groep zal hij/zij meewerken aan de programmatuurontwikkeling ten be hoeve van geautomatiseerde beheersystemen voor telecommunicatie-apparatuur. Tevens zal hij/zij meewerken aan het tot stand komen en vrijgeven van nieuwe programmatuur-versies. Functie-eisen Opleiding bestaande uit of gelijkwaardig aan de NOVI-modulen WO, W11112, T1T3, eventueel B1 enT5, met als vooropleiding ten minste HAVO met wiskunde. Een reeds begonnen, daarop aansluitende studie ter verkrijging van het AMBI-diploma strekt tot aanbeveling. Voor verdere oplei ding in deze richting heeft de PTT een pas sende studieregeling. Programmeerervaring in ten minste één assembler-taal, bij voorkeur MACRO-II. Kennis van moderne programmeer technieken. Goede contactuele eigenschappen Naast een grote mate van zelfstandigheid wordt van de nieuwe medewerker verwacht dat hij/zij initiatieven kan nemen en een sti mulerende invloed heeft op de omgeving. Het salaris Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 3537,- bruto per maand. De vakantietoeslag bedraagt 8% per jaar en u kunt rekenen op minimaal 22 vakantiedagen per jaar. Bijzonderheden De Regering heeft besloten dat het grootste ge deelte van de Centrale Directie der PTT, op een nader te bepalen tijdstip naar Groningen zal wor den verplaatst. U moet bereid zijn uw functie te volgen, indien deze bij de verplaatsing betrok ken is. De sollicitatie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmakerj van de selectieprocedure. Indien u nadere inlichtingen wenst kunt u con tact opnemen met mevrouw A.M. Wilkinson van de Personeelsdienst, telefoon (070) 75 62 23 of met ing. W. Mos, chef van de sectie ST-C2, telefoon (070) 75 51 70. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding, ervaring en andere van belang zijnde gegevens zien wij gaarne binnen 10 dagen na verschijningsdatum van dit blad tegemoet. In de linkerbovenhoek van de brief vacaturenummer 80/108 vermelden. Richt deze ongefrankeerd aan Personeelsdienst van het Dr. Neher Laboratorium St. Paulusstraat 4 Postbus 421 2260 AK Leidschendam DR. NEHER LABORATORIUM STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND Onze Stichting, die een aantal voorzieningen voor geestelijk en lichamelijk gehandicapten beheert, zoekt voor haar Centraal Bureau een: die na een inwerkperiode in staat moet zijn om zelfstandig een groot deel van de administratie te voeren. Opleidingsniveau: HAVO met Handelswetenschappen; MEAO; in het bezit van of studerend voor het praktijkdiploma strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, varieert tussen de f 1.685,18 en f 2.733,89 bruto per maand. De vakantietoeslag bedraagt 8 pet. Inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij de heer J.J.M. Cozijn, telefoon 071 - 155342. Schriftelijke sollicitaties richten a burgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN. Centraal Bureau, Rijns- technisch medewerker binnendienst leeftijd 21-30 jaar. Zijn taak bestaat o.a. uit het repareren en samen stellen van medische-en laboratoriumapparatuur. Wij bieden een prettige werkkring met toekomst mogelijkheden, aantrekkelijk salaris en c sekundaire arbeidsvoorwaarden. Voor deze funktie wordt LTS met Bemetel of gelijk waardige opleiding verlangd met belangstelling voor elektrotechniek en ervaring met draaiwerk. Bent u geïnteresseerd? Bel dan 079-31 92 11 toestel 215, de heer A.K.M. Schot (of toestel 220, de heer van Bree) of schrijf een brief aan Postbus 310, 2700 AH Zoetermeer. Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, kortweg Verificatie- bureau genoemd, verricht onder leiding van registeraccountants accountantswerkzaamheden voorde aangesloten gemeenten. In totaal contro leert ons Bureau circa 6.500 administraties van de lagere overheid en uiteenlopende gesubsidieerde instellingen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag. De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt bij de cliënten in de 31 over het land verspreide districten. Voor indiensttreding op korte termijn wensen wij in contact te komen voor diverse standplaatsen in het rayon Den Haag of omgeving met: beginnende of gevorderde assistenten-accountant. Jonge ambitieuze mensen die een solide carrière in de accountancy willen opbouwen en daartoe bij onze grote organisatie alle gelegenheid krijgen. Onnodig te zeggen, dat verdere vakstudies daarbij onmisbaar zijn. De interne opleidingen, welke tijdens de werkdagen plaats vinden, krijgen veel aandacht. Door de districtsindeling wordt o.a. bereikt dat de reistijden beperkt blijven. Vereisten voor beginners: - HAVO-, VWO-, MEAO of HEAO-diploma - bereidheid tot het volgen van verdere vakstudies - leeftijd tot 25 jaar Vereisten voor gevorderden: - middelbare schoolopleiding - SPD 1, Gemeente Financiën 1 of NIvRA-studie tenminste t/m Propedeuse - enige jaren ervaring bij een registeraccountants kantoor in de overheidsadministratie of in een andere administratieve functie - leeftijd tot 27 jaar Geboden wordt. - een afwisselende en interessante werkkring - een aan de capaciteiten aangepast salaris en moderne secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. welvaartsvast pensioen volgens de Algemene Burgerlijke Pensioenwet)' - royale tegemoetkoming in vakstudiekosten - bij gebleken geschiktheid reële doorgroei mogelijkheden. Bent u geïnteresseerd? Richt uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief dan aan onze districtsaccountant, de heer Drs. A.D. Bac. Nassaulaan 12 2514 JS Den Haag

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 17