jssr DIREKTEUR (M/V) O Atheneum en/of HEAO coördinator (m/v) groenvoorziening aktiviteiten-begeleider <m/v) stichting centrum stbavo noordwijkerhout een HOOFDMONTEUR een HULPMONTEUR n-ERMO ELECTRIC M.T.S.'er E Electronica ziekenverzorgende (m/v) stichting centrum stbavo noordwijkerhout leiden De bewoners van Beschut Wonen verblijven reeds lang tot zeer lang binnen het Centrum, waar zij ixx>r het merendeel op grote paviljoens wonen. Er zijn vergevorderde plannen om deze bewoners definitieve huisvesting aan te bieden, in de vorm van een woonwijk met ééngezinswoningen waar gestreefd zal worden naar een prettig sociaal leejklimaat. De dagaktiviteiten (momenteel bestaande uit 14 verschillende afdelingen en ongeveer 25 aktiviteitenbegeleidersstaan aan het begin van een periode van ontwikkelingen, die ertoe moeten leiden dat de aangeboden aktiviteiten zoveel mogelijk aansluiten bij de individuele behoeften, wensen en kapaciteiten van de bewoners. De sektor Beschut Wonen (350 bewoners en 190 personeelsleden) zoekt ten behoeve van de Dagaktiviteiten. afdeling Ambacht: Van de aan te stellen aktiviteiten-begeleider wordt verwacht dat hij/zij: samen met een kollega verantwoordelijk is voor de individuele begeleiding van bewoners bij hun aktiviteiten op genoemde afdeling een aantal kreatieve en ambachtelijke technieken beheerst meedenkt over nieuw te ontwikkelen dagaktiviteiten en bereid i£ mee te werken aan de realisering van nieuwe aktiviteiten bereid is om in de toekomst op onregelmatige tijden te werken (avonduren, weekends) mochten gewenste ontwikkelingen daartoe aanleiding geven eeri opleiding voor aktiviteiten-begeleider heeft gevolgd, danwel daarmee bezig is. Ervaring in het werken met mensen die langdurig in instituten verblijven strekt tot aanbeveling. Salarisgrenzen: f2097,60 - f2761.14 bruto per maand, exclusief onregelmatigheids toeslag. voor gediplomeerde aktiviteiten-begeleiders. Inlichtingen kunt u vragen aan Jaap van Weeghel, beleidsmedewerker Dagaktiviteiten Beschut Wonen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.51.59. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Registeraccountants Alkmaar Arnhem Amstelveen Beverwijk Amsterdam Doelincher Purmercnd Zaandam Zutphcn EINDEXAMENKANDIDAAT V.W.O.! Wanneer je eindexamen Gymnasium of Atheneum hebt gedaan, kun je beginnen als assistent(e)-accountant. Dat wil zeggen een goede financiële start met uitstekende perspec tieven. Afwisselend werk bij bedrijven en organisaties van gevarieerde aard, waardoor je grote praktijk ervaring opdoet. Met deze ervaring als ondergrond kun je verder studeren voor registeraccountant (academisch niveau) of controleleider (middelbaar niveau), waarvoor de studiekosten worden vergoed. Daarnaast geeft de maatschap ook interne cursussen die een ondersteuning zijn bij het werken in de praktijk. Walgemoed Co. behoort tot de middelgrote accountantskantoren, met totaal ca. 270 personen, waarvan ca. 30 accountants, leder kantoor is van overzichtelijke grootte waar men elkaar nog goed kent. In onze vestiging te Leiden is nog plaats voor een pas afgestudeerde bij het V.W.O. Indien je geïnteresseerd bent kun je nadere inlichtingen krijgen bij het secretariaat van de maatschap, afdeling Personeelszaken, Nieuwe Steen 8, 1625 HV Hoorn, tel. 02290-36264. Je kunt ook direct solliciteren bij het boven genoemde kantoor, dat is gevestigd: Zeemanlaan 22a, 2313 SZ te Leiden, tel. 071-146746. METAALBOUW VOGT B.V. SIMPELVELD fabrikant van aluminium ramen en deuren heeft met ingang van heden werk voor: en De werkzaamheden bestaan uit het monteren van onze aluminium raam- en deurkonstrukties in de provincies Zuid-Holland. Noord-Holland en Utrecht. Vereisten: in het bezit zijn van rijbewijs B-E bekend zijn met het stellen van ramen en deuren; bij voorkeur aluminium ramen en deuren zelfstandig kunnen werken. De opleiding voor deze funkties vindt plaats op onze fabriek te Simpelveld. gedurende de eerste 6 weken. Het salaris wordt vastgesteld in onderling overleg. Bent u geïnteresseerd in één van deze zelfstandige banen, neemt u dan zo spoedig mogelijk kontakt op met ons bedrijf. Het telefoonnummer is tot 1 juli a.s. 04442-2888, daarna 045-442888 en vraagt u dan naar de heer K. W. Vogt of de heer Becker. U kunt ook 's avonds onze vertegenwoordiger de heer P. G. Benschop in Sassenheim bellen onder nr. 02522-13367. Thermo Electric Internationaal B.V., specialisten in het meten en regelen van temperatuur Vanwege een vakature op onze instrumentatie afdeling, zoeken wij een M.T.S.'er E. De funktie houdt in, het in een klein team verrichten van diverse werkzaamheden in onze instrumentatie-afdeling, zoals foutanalyse, kalibratie, testen en afregelen van meet instrumenten, regelaars en dergelijke. Kennis van de engelse taal strekt tot aan beveling. Leeftijd: tot 30 jaar. TVERMO ELECTRIC Onze snelgroeiende, internationale onder neming biedt een interessante, zelf standige werkkring en een goed salaris. Voor eventuele telefonische inlichtingen kunt U bellen: 071-142045-toestel 26. Schriftelijke sollicitaties, gemerkt "Vertrouwelijk", zenden naar de Direkteur van Thermo Electric Internationaal B.V., Postbus 515, 2300 AM Leiden. Willem Barentszstraat 47, 2315 TZ Leiden. 't Hofflants Huys te Voorschoten Aangesloten bij de Humanistische Stichting voor Huisvesting van Bejaarden (H.S.H.B.) te Amsterdam. In het uitbreidingsplan Noord-Hofland aan de Zeven Provinciën te Voorschoten staat een modern bejaardencentrum dat verzorging en huisvesting biedt aan 139 ouderen. Gebouw en omgeving bieden aan bewoners en personeel alle kansen voor een prettige levens- en werksfeer. Wegens vertrek van de huidige functionaris zoeken wij voor zo spoedig mogeljk een Wij denken aan iemand die; het vermogen bezit om in samenwerking met bestuur, medewerkers en bewoners, een zo prettig mogelijk leefklimaat voor alle betrokkenen te bereiken organisatorische, kontaktuele en leidinggevende kapaciteiten heeft goed gevoel voor en inzicht heeft in de specifieke problemen van de ouder wordende mens die zich kan vinden in de buitenkerkelijke signatuur van ons verzorgingshuis. Zij die over ervaring met het werken in bejaardenhuizen beschikken en inzicht hebben in economische en administratieve zaken genieten de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden: volgens CAO-bejaardentehuizen salaris volgens schaal 11 van de CAO-bejaardentehuizen (van 3.454,- tot maximaal 4.566,- bruto per maand) verplichte opname in het PGGM pensioenfonds Bij de sollicitatie-procedure kan een psycho-technisch onderzoek behoren. Alvorens rapport wordt uitgebracht zullen de resultaten met de kandidaat besproken worden. Dan kan de kandidaat bepalen of hij/zij de sollicitatie-procedure voortzet. Sollicitaties kunt u (binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad) richten aan de secretaresse van het bestuur van de Stichting Humanistisch Bejaardenoord "Rijnland", mevrouw F. M. Rössle- Went, Jan Steenlaan 30, 2361 CL Warmond. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer K. Joustra, telefoon 070-273689. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Bij de afdeling boekhouding van het bovenge noemd gemeenteziekenhuis, gelegen in Oegst- geest kan worden geplaatst een medewerker (m/v) De werkzaamheden bestaan o,a. uit het verwerken van boekhoudkundige gegevens van een extern computerburo, de controle op de out-put van dit buro en uit andere boekhoudkundige taken. Voor genoemde funktie is tenminste het bezit van het diploma MAVO gewenst. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring f 2.337,- per maand bedragen. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot het hoofd van de Boekhouding, mevr. H M. Ouds hoorn. Schriftelijke sollicitaties te zenden aan het hoofd Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Hollandsche Beton Groep nv gevestigd te Rijswijk, bundelt een groep ondernemingen in de utiliteits- en woningbouw, weg- en waterbouw, metaalindustrie, baggerwerkzaamheden, offshore- aktiviteiten, betonprefabrikage, projekt- ontwikkeling, installatietechniek en adviserend ingenieursschap. Met een diploma wordt u als aankomend assistent accountant direkt in onze controleteams opgenomen. Deze teams, die zowel in Nederland als in het buiten land opereren, zijn belast met de controle van de jaarrekening, de budgettering en de interne verslaggeving van onze werk- en dochter maatschappijen. Zij hebben bovendien een duidelijk adviserende inbreng bij tal van bedrijfs economische en administratief-organisatorische vraagstukken. Denkt u dit jaar uw diploma Atheneum of HEAO te behalen en bent u bereid verder te studeren, bel of schrijf dan even naar onderstaand adres voor een oriënterend gesprek. Wij kunnen u in dat geval namelijk goede groeimogelijkheden bieden. Hollandsche Beton Groep nv. Generaal Spoorlaan 489, 2285 TA Rijswijk, afdeling Sociale Zaken, telefoon 070-94 93 40, toestel 459. De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt ten behoeve van één van de afdelingen (zaal 3) van de sektor Geriatrie, ter versterking van het bestaande team, een full-time Van de kandidaat wordt verwacht dat hij in teamverband kan werken, medeverantwoordelijk wil zijn voor het totale afdelingsgebeuren en bereid is tot onregelmatige diensten. Salaris volgens de richtlijnen van de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.32.60. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout De gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening Leiden heeft een aantal objecten in de groenvoorziening, zoals een kwekerij, onder houd plantsoenen en aanleg en onderhoud van parken. In de groenvoorziening zijn circa 80 medewerkers werkzaam. In ver band met toenemende activiteiten in de groenvoorziening is er be hoefte ontstaan aan een De groenvoorziening is onderdeel van het werkverband handar beiders. De coördinator groenvoorziening valt organisatorisch onder de leider van het werkverband handarbeiders. Zij/hij zal zich naast de coördinatie van activiteiten vooral ook moe ten richten op planning, werkvoorbereiding, calculaties en afzet van kwekerij-produkten Belangrijke facetten van de functie zijn ook de zorg voor het behoud en de uitbouw van het aantal geschikte objecten en het leveren van een bijdrage aan de beleidsontwikkeling van de sector. Zij/hij kan bij de uitoefening van de functie rekenen op ondersteu ning van werkmeesters met deskundigheid op het terrein van boom kwekerij, bloemcultures en tuinonderhoud. Wij zoeken voor deze functie een ervaren kracht met een op de aard en de zwaarte van de functie afgestemde beroepsopleiding in de groensfeer. Organisatorische, leidinggevende en commerciële capaciteiten zijn vereist. Het salaris bedraagt, mede afhankelijk van opleiding en ervaring, ma ximaal f 4062, bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure. Telefonisch kunnen nadere informaties worden ingewonnen bij de heer R. Bakker, hoofd werkverband, telefoon 071 - 141542. Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen, met vermelding van vaca turenummer 80.056 te sturen aan burgemeester en wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Iföe pemeenie Lédenjrteen ties open voor )(je elsen voldoet, 'vvordt'daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22