PERSONEEÜ /i Inn opzichter onderhoud gebouwen soneel PEf I pensi BH" \ItztL_ FZ praktijkbegeleid(st)ers voor 4 dagen per week Commerciële Buitendienstmedewerkers (m/v) Een prima salaris waar tal van extra 's aan kleven. Dat biedt Fasson aan medewerkers in haar produktiesektor. wikkelaars enjof bedienings vaklieden Fasson "Velsen" B.V. leiden medewerkster personeelszaken (full-time) ^parsontM ■RSCDNB |pensoneelPER?g^ PERSONEEL****®" pvsoneel PO<SOr*n -PEfiSCf££f*Mn- Parsonee'PERSONEEL personeel De werkzaamheden bestaan uit: het begeleiden van leerling verpleegkundigen in de praktijksituatie in samenwerking met de verpleegkundigen van de afdeling; het (om beurten) verzorgen van verpleegkundige praktijklessen aan (pré-) klinische groepen. Voorts wordt van de nieuwe collega's verwacht dat zij: meewerken aan de integratie theorie/praktijk in samenwerking met de andere leden van het opleidingsteam; meedenken in de ontwikkeling en de organisatie van de opleiding. Belangstellenden dienen in het bezit te zijn van het diploma ziekenverpleging A, een docenten- of overeenkomstige opleiding en over een ruime praktijkervaring te beschikken. Inlichtingen worden graag verstrekt door Mevrouw H.C. Jongsma, hoofd opleidingen. Telefoon 071-155960, toestel 285. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. Houtlaan 55, 2300 RD Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN De Hollandse Disconterings Maatschappij Mundus N.V. is een dynamische financieringsmaatschappij, gespecialiseerd in kredietverlening aan handel en industrie Leasing neemt daarbij een belangrijke plaats in. HDM-Mundus is een onderdeel van het Amro concern, maar opereert zelf standig vanuit ruim 40 vestigingen in het hele land. Er werken zo'n 300 actieve mensen in hecht teamverband. Voor onze kantoren in Zwijndrecht, Den Haag en Leiden zoeken wij commerciële buitendienstmedewerkers, die na een gedegen inwerkperiode en opleiding zich bezig gaan houden met: - het leggen en onderhouden van contacten met nieuwe of bestaande cliënten - het adviseren inzake financierings mogelijkheden en het verrichten van kredietonderzoeken - het zich oriënteren op de markt, zowel naar produkten als bedrijven, ter bevordering van de'afzet. Deze zelfstandige en ambulante functie vraagt van de kandidaat een grote mate van initiatief en commercieel inzicht. Verdere eisen voor het vervullen van deze functie zijn: - opleiding tenminste op HAVO-niveau met handelsvakken in het pakket - rijbewijs BE - woonachtig in de regio. Leeftijd van 24-30 jaar. Kandidaten met een verdergaande opleiding, b.v. in het bedrijfseconomische vlak, en/of commerciële ervaring genieten de voorkeur. Daartegenover stellen wij: - een goed salaris - een zgn. 13e maand - een winstdeling - 23 vakantiedagen - een vakantietoeslag van 8% - een premievrij pensioen - studiekostenvergoeding. Geïnteresseerden kunnen voor inlichtingen bellen of een sollicitatiebrief schrijven naar: HDM-Mundus Zwijndrecht (bezetting 8 personen), Warmoezierstraat 11a, 3330 AA Zwijndrecht, j.a.v. de heer R. Verboom, telefoon 078-193088. HDM-Mundus Den Haag (bezetting 10 personen) Fred. Hendriklaan 59, 2582 BT Den Haag, t.a.v. de heer R. de Bruine, telefoon 070-514611. HDM-Mundus Leiden (bezetting 8 personen), Plantage 1, 2300 AC Leiden, t.a.v. de heer M. van Schaick, telefoon 071-132841. HDM-MUNDUS In onze fabriek te Hazerswoude hebben wij plaats voor die ons willen helpen met de fabrikage van ver schillende soorten zelfklevende materialen. Of op onze Afwerkafdeling willen komen assisteren, waar de geproduceerde rollen op maat worden gesneden of tot vellen worden verwerkt. Afwisselend werk, gedegen opleiding geven. Omdat de aard van het werk nu eenmaal een volkontinubezetting vereist, dient u geen be zwaar te hebben tegen het werken in 4-ploe- gendienst. Wat zetten wij daar tegenover? een salaris van f 1.799,- netto per maand (23 jaar en ouder), 26 vrije dagen, 10 tot 13 compensatie dagen, feestdagen vrij, een vakantietoeslag van 8%, een tantième van 6 1/2%, een vergoeding in de reiskosten. Heeft u belangstelling? Bel of schrijf onze afdeling Personeelszaken voor een afspraak. Fasson (Nederland) b.v., Rijndijk 86, 2394 AJ Hazerswoude - Rijndijk, telefoon (01714) 9008. An Avery International Company Kunstaardewerkfabriek Kerklaan 19-23, Sassenheim - Tel. 02522-11672 MANNELIJKE KRACHT voor inpak-werkzaamheden (magazijn) Directe indiensttreding mogelijk. Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp is een modern geoutilleerd alge meen ziekenhuis met 440 bedden. Het ziekenhuis verzorgt voor ongeveer 120 leerlingen de opleiding tot A-ver pleegkundige. Gaarne komen wij in kontakt met kandi daten voor de functie van HOOFD OPLEIDING M/V die, rechtstreeks staande onder de di rectie, als zelfstandig hoofd van dienst zal worden belast met: - het in teamverband leiding geven aan de opleiding; - het.d.m.v.overleg met diverse betrok kenen bevorderen van een optima le integratie van theorie en praktijk; - het adviseren van de directie inzake het opleidingsbeleid. Van de kandidaten wordt het bezit van het diploma A-verpleegkundige ver wacht. Zij die de docenten, de kader en/of ho gere opleiding hebben gevolgd genie ten de voorkeur. De aanstelling zal, afhankelijk van oplei ding en ervaring, max kunnen geschie den in de rang van hoofd verpleegkundi ge Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door de adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst, mej. Zr. A.J.M. Vollebregt,toestel443of het opleidings team, toestel 584. Tel.: 071-899250. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. Een gesprek met een personeelsselec- tiefeam en een psychologische test maken deel uit van de selectieprocedu- St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Onze organisatie zoekt een VERZEKERINGSADVISEUR Wij willen die gaan opleiden voor de standplaats Katwijk e.o. Interesse en bent u ouder dan 22 jaar, bel dan in- spekteur Chr. IJzelenberg tel. 071-411234. Direkt v/m werk voor: sekretaresse voor een bedrijf in Voorschoten. Goede kennis eri spreekvaardigheid van de Engelse taal is een vereiste. Typen van correspondentie, telex bedienen en eventueel steno Engels. Hele dagen, voor ca. 1 maand. typiste typen van stater dorp. Hele dage typiste ned/engels/frans voor een bedrijf in Zoeterwoude. Typen van correspon dentie en vergaderingen notuleren. Hele dagen, voor en kele maanden. boekhouder m.b.a. data-typiste voor een instelling in Leide dagen, voor enkele weken. mk 82 typiste voor een bedrijf in Zoeterwoude. Hele dagen, voor een langere periode. Bel ook onze banenlijn 071-130137, deze geeft op ieder moment van de dag informatie over de beschikbare ba- ir randstad uitzendbureau Leiden, Kort Rapenburg 6,071 -14 95 41 Alphen a/d Rijn. Vondelstraat 18,01720-9 35 05 (alleen tussen 14.00 en 17.00 u) Bij de Dienst van Gemeentewerken is de functie vacant van van de afdeling Onderhoud Gebouwen, bruggen, waterwerken en wegbebakening De taak omvat onder meer: - leiding geven aan de medewerkers van de sub-afdeling Onderhoud gebouwen - toezicht houden op onderhoudswerkzaamheden aan gemeentelijke gebouwen, uitgevoerd door zowel eigen personeel als door derden - het in overleg met de chef plannen, begroten en voorbereiden van onderhoudswerken Vereist: Diploma MTS-Bouwkunde of gelijkwaardige opleiding. Ervaring in een soortgelijke functie. Goede contactuele en leidinggevende capaciteiten en mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Aanstelling zal plaatsvinden inéén deropzichtersrangenmeteen max imumsalaris van f 3609,— bruto per maand, afhankelijk van oplei ding en ervaring. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeentewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden met vermelding van vacaturenummer GW 80015 op brief en envelop. ties open voor /d eisen voldoet, solliciteren. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In de nieuwe centrale keuken van ons gemeentezie kenhuis, gelegen in Oegstgeest kan worden ge plaatst een keukenhulp (m/v) Voor alle voorkomende werkzaamheden (o.a. voor assistentie bij het voedsel distributietransport, de afwas en schoonmaakwerkzaamheden). Kandidaten dienen bereid te zijn eenmaal per twee weken een weekenddienst (9.00-15.30 uur) te ver- Het bruto-salaris bedraagt maximaal f 1.996,-, te verhogen met een toeslag voor weekenddiensten. Voor nadere informatie kan men zich desgewenst wenden tot de heer J.B. van Hees, hoofd van de keu ken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* INGENIEURSBUREAU VOOR GEOTECHNIEK EN GEODESIE B.V. HOOFDKANTOOR: FUGROB.V. Veurse Achterweg 10, Postbus 63, 2260 AB Leidschendam Tel.: 070 - 209250 Telex 31010 KANTOREN TE: Eindhoven Groningen Leeuwarden VESTIGINGEN IN: Europa Noord en Zuid Amerika Midden en Verre Oosten Op ons hoofdkantoor te Leidschendam kan direct worden geplaatst een Voor deze funktie is vereist: -MULO/MAVO opleiding - goede typevaardigheid - accuratesse - inzicht en inventiviteit - enige jaren ervaring op personeelsafdeling. Er wordt verwacht dat zij na een korte inwerk periode zelfstandig haar werkzaamh°den kan uit voeren. Nadere inlichtingen omtrent de funktie worden u gaarne verstrekt door de heer Massaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken tc Leidschendam.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18