4995; WOONWARENHUIS BON in de grafische industrie Maak 't nou eens zelf, je toekomstbeeld. Als grafisch vakman kan dat. Drukwerk maken is: werken met moderne machines, in een schone omgeving. Werk dat weinig lichamelijke kracht vraagt, maar wel goed nadenken. Want teksten moeten foutloos worden gezet foto's moeten nauwkeurig worden gemaakt kleuren moeten perfect worden gedrukt drukwerk moet fraai en stevig worden afgewerkt. De grafische industrie zoekt jongeren van 16 jaar en ouder, die willen worden opgeleid tot grafische vakmensen. Drukwerk helpt de wereld draaien, nu en in het jaar 2000. Inlichtingen over werk en opleiding bij het Bureau Werkgelegenheid Grafische Industrie, Amsterdam, 020-462636. Casba grandioos woonwarenhuis. Boordevol fantastische meubelen. Ongelooflijk laag geprijsd. Ook het komplete keuken assortiment. Grote keuze, werkelijk topkwa liteit. Talloze kombinatie-mogelijkheden. Inbouwapparatuur van Bauknecht. Dat kan alleen bij Casba. Uw Eiken keuken met prachtig bewerkt massief front. Slim aanbouwsysteem, voor verschillende toepassingen. Uit te breiden volgens uw persoonlijke wensen. Onzichtbaar ingebouwde Bauknecht koelkast, afzuigkap en prachtige kookplaat. Slechts één van de voorbeelden. Leverbaar met diverse merken inbouwovens. Bij Casba exkl. blad, bak en oven Natuurlijk geeft deze advertentie maar een minieme selektie van die enorm uitgebreide keus die we voor u hebben in alle soorten meubelen. En maar een beetje een indruk van ons spektakulair lage prijsnivo. In meeneem-meubelen, in expo-meubelen, in keukens. Dus: als u komt ziet u het zélf. Oók hoe u door bijvoorbeeld zélf uw meubelen bij ons af te halen, kunt profiteren van onze basisprijzen. Al kunt u altijd kiezen voor onze volledige service. En ons Hoge Rijndijk 315, Zoeterwoude, tel. 071-899346. 77^ GratisjJlt al^de®8" koffie. Welkom. En: donderdag koopavond. Graag informatie over het grafische vak en de opleidingen (invullen in blokletters). (Naam) (Straat nr) (Woonplaats postcode) (Leeftijd) Zo spoedig mogelijk opsturen naar het Bureau Werkgelegenheid Grafische Industrie, Antwoordnummer 8599, 1000 VB Amsterdam (geen postzegel plakken)

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 8