22? DE FIAT 131 EN 132-SERIE: KOMPLEET EN KOMFORTABEL Presburg Eigenlijk kun je van die luchtige poloshirts en sweatshirts niet genoeg hebben. Denk 's aan je vakantie, een avondje naar de bioscoop, je vrije weekend of een wandeling langs de boulevard van Scheveningen. En je ziet: óók de prijzen zijn luchtig. Zoek maar uit. Nü bij Kreymborg. Links: Piqué poloshirt van 100% katoen. Wit, rose, bleu of marine. S.M.L. 29, Midden: Piqué polo shirt van 100% katoen. Streep met uni kraag. Fond in wit, bleu of zachtgeel. S.M. 35, Rechts: Sweatshirt van 100% katoen. Strepen in 2 kleurkombinaties, o.a. rose-turquoise-bleu. S.M.L. 29, Leiden Donkersteeg 13—17, óók maandagmiddag geopend. normale prijs 39.95 iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. de grote mode van dit seizoen modieus wit leder fietsschoentje met sterk rubber zooltje, mt. 35-41 Imp. Leonard Lang b.vDaniel Goedkoopstraat 9, Industriegebied/Amstel, 1096 BD AMSTERDAM, tel. 020 9218 88. VASTE AFLEVERINGSKOSTEN f 325 - Prijzen inkl. BTW DE RAT 131-1600 TC SUPERMIRARORI Standaard o.a.: halogeen koplampen mistachterlichten achteruitrijlampen knipperlichtinstallatie getint glas PVC undercoating PVC binnen- schermen in de voorwielkasten bagageruimte geheel bekleed gescheiden remcircuit rembekrachtiger remdrukregelaar bovenliggende nokkenassen 5-versnellingsbak verklikkerlichten voor handrem remvloeistof veiligheidsstuurkolom in hoogte verstelbaar stuur elektrische ruitesproeier ruitewisser met interval toerenteller achterruitverwarming kwartsklokje sigaretteaansteker automatische driepunts veiligheidsgordels voor hoofdsteunen voor hoofdsteunen achter leeslampjes achter kinderstaten op achter portieren 132-2000: "Cockoit" kan bijna niet kompleter. O.a. trans- Luxe en ruim interieur met anatomisch gevormde stoelen en parante zonneschermen en elektrisch te bedienen voorportierramen. achterbank. Stoffen bekleding. Vandaag de dag mag u van een auto heel wat verwachten. U bent natuurlijk kritisch. Vergelijk daarom de Fiats 131 en 132 met de konkurrentie in hun klasse. Dan merkt u ongetwijfeld hoeveel extra's in elke Fiat 131 en 132 standaard zijn. Dan ziet u zelf waarom de standaarduitvoering met de 'L' van Luxe wordt aangeduid. En als u uw Dealer om een proefrit vraagt ervaart u hoe perfekt zuinigheid, veiligheid en duurzaam heid met komfort kunnen samengaan. DE RATI gescheiden remcircuit rembekrachtiger remdrukregelaar bovenliggende nokkenassen 5-versnellingsbak verklikkerlichten voor handrem remvloeistof veiligheidsstuurkolom 1-2000 in hoogte verstelbaar stuur elektrische bediening zijruiten voorportieren elektrische ruitesproeier ruitewisser met interval toerenteller dagteller achterruitverwarming kwartsklokje sigaretteaansteker automatische driepunts veiligheidsgordel voor hoofdsteunen voor leeslampjes achter kinderstaten op achter portieren Kies een Rat 131. De Mirafiori. Ga maar na wat die u allemaal biedt. Een royaal interieur dat perfekt is afgewerkt. Een motor die door zijn vermogen fluisterstil zijn'werk doet. Een grote duur zaamheid en betrouwbaarheid die geresulteerd hebben in het behalen van het wereld rallykampioenschap. De Fiat 131 is er maar liefst in 19 uitvoeringen. Ook in LPG en Diesel. Vanaf f 15.608,-. Of kies de Fiat 132-2000. Een auto met allure. De ideale reiswagen. Solide, fors en zelf verzekerd. Kompleet tot in detail. De Fiat 132-2000 telt ruim 38 extra's. Dat zijn zoveel accessoires en snufjes, dat ze nauwelijks in één enkele advertentie genoemd kunnen worden. Neem de elektronische ontsteking, de stuurbekrachtiging, de 5-versnellingsbak, de drie maal beveiligde portiersloten. Denk daar maar eens aan als u deze Fiat vergelijkt met zijn konkurrenten. De Fiat 132 is er in 5 uitvoeringen. O.a. met elektronische injectie, LPG en Diesel. Vanaf f22.877.-. Bij de Fiat Dealer. Standaard o.a.: halogeen koplampen achteruitrijlampen knipperlichtinstallatie getint glas PVC undercoating PVC binnen- schermen in de voorwielkasten bagageruimte geheel bekleed 131-1600 TC: Kompleet instrumenten paneel. Alle informatie in één oogopslag. Verstelbaar stuur voor Ideale rijhouding. Een zee van ruimte en komfort De vele extra's en het accent op beenruimte zorgen voor aangenaam reizen.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18