opleiding ziekenverpleging-a enkele leerlingen c o westeinde ziekenhuis regiomanager PERSONEEL pensi soneel PERSONEELD PERSONEEL""^ nnrsoni de verpleging biedt een gnede toetast. in het westeinde ziekenhuis kan die ra beginnen rm plaatsvervangend sektorleider kleurgroep „Debiteurenspecialist" (m, v) van HAVO/MEAO niveau FOKKER beheerder kunstuitleen im/vi leiden l/akaturelijn 071-130636 LubaPQ Een prima salaris waar tal van extra's aan kleven. Dat biedt Fasson aan medewerkers in haar produktiesektor. wikkelaars enjof bedienings - vaklieden Fasson ipgcCbEB. peisoneel Je toekomst hangt af van het beroep dat je nü gaat kiezen. Wil je straks iets voor anderen betekenen en gaan doen, kies dan voor het beroep van verpleegkundige. Werk vol afwisseling en uiterst verantwoordelijk. Niet eenvoudig, maar erg boeiend. Op 19 augustus en op 1 december 1980 begint de Deze opleiding duurt 3V6 jaar en is e< kombinatie van theorie en praktijk. Er is nog plaats voor die bij aanvang van de opleiding minimaal 17 jaar en 7 maanden moeten zijn. Het bezit van een Havo- of Mavo-4 diploma (met een exact vakkenpakket) is vereist. Heb je belangstelling? Neem dan snel telefonisch kontakt op met de afdeling Personeelszaken, tel. 070-889393. Adres: Westeinde Ziekenhuis, Lijnbaan 32,2512 VA Den Haag. Sikkens ontwikkelt, produceert en verkoopt lakken ten behoeve van o.a. de automobiel-, de auto reparatie-, de bouw- en de doe- het-zelf sektor. Op het Sikkens bedrijfslaborato- rium, waar de geproduceerde lakken en kleuren gekeurd wor den, is plaats voor een plaatsver vangend sektorleider kleurgroep. Na een uitgebreide kleurentest, welke positief moet worden afge legd, en een ruime inwerkperiode zal zijn primaire taak zijn, het beheersen en begeleiden van het kleurmeten binnen de afdeling (20 man), t.b.v. de produktie en andere tot de Sikkens organisatie behorende afdelingen. Hij moet zich in alle aspekten de afdeling betreffende verdiepen teneinde de sektorleider kleur groep doeltreffend te kunnen vervangen. Funktie-eisen: HBO- A phys.richting, goede kennis van de Engelse taal, spreekvaardigheid in het Duits, bij voorkeur enige verfervaring, i leidinggevende kwaliteiten I en het vermogen kennis goed over te dragen. Belangstellenden kunnen telefo nisch of schriftelijk kontakt op nemen met de heer D. van Dijk, Sikkens bv, afdeling Personeelszaken, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim. (01711) 8 20 84. Cemsto is een landelijke dienstverlenende organisatie. Sterk gespreid over heel Nederland en verdeeld in een groot aantal distrikten. Voor ons regiokantoor Leiden zoeken wij aanvul ling van het bestaande team met een Hij/zij zal verantwoordelijk zijn voor de kwaliteit van de Cemsto dienstverlening in die regio, waarbij hij/zij zelf direkt leiding geeft aan een aantal objekt- leiders. Indirekt geeft hij/zij leiding aan circa 300 uitvoeren de personeelsleden, die deels op part-time basis wer ken. Hij/zij is o.m. verantwoordelijk voor de financiële kontraktbewaking, gewerkte uren, werkvoortgang en -kwaliteit, personeelsbeheer en het beheer van machines en gereedschappen. Een belangrijk aspekt van zijn/haar taak is het onderhouden van een goed en regelmatig kontakt met opdrachtgevers, waarbij een service-bereide instelling noodzakelijk is. Kandidaten dienen te beschikken over een opleiding op HAVO-/HBO-niveau; Cemsto zorgt voor een interne aanvullende opleiding. Minimaal 2 jaar ervaring in een funktie met leidinggevende en orga nisatorische aspekten is noodzakelijk, evenals het bezit van een rijbewijs BE. Leeftijd 25-40 jaar. Geboden wordt een veelzijdige, dynamische funktie met een goede honorering en een auto van het bedrijf. Sollicitaties gelieve u te zenden aan Cemsto B.V., Postbus 4138, 1009 AC AMSTERDAM, t.a.v. de manager Personeelszaken. Als vliegtuigindustrie boekt Fokker veelal zeer komplexe orders waarin onderdelen voorkomen als afwijkende technische specifikaties, klanteneisen, reservedelen. service en de levering van know how en trainingen. Het opstellen van leverings- kontrakten en het.afrekenen met de klant" kennen natuurlijk 'n vergelijkbare komplexiteit. Op het laatste terrein zoeken wij versterking. Begeleiden van betalingsproces De man of vrouw die wij zoeken krijgt 'n bepaalde klanten- ofwel debiteurenverantwoordelijkheid; vandaar de omschrijving, debiteurenspecialist". Een klant koopt vliegtuig onderdelen niet zomaar. Daar gaat'n pakket van kredietovereenkomsten en garantiestellingen aan vooraf. De „debiteurenspecialist" kent dat pakket. Hij signaleert de kredietlimieten en bewaakt de hoogte van de vorderingen op de klant t.b.v. het financiële en kommerciële management. Ook informeert hij de klant over vorderingen, korrespondeert met hem over de erkenning van de vordering en houdt de betaling ervan in de gaten. Verder houdt hij het klantendossier bij en rapporteert periodiek omtrent zijn klanten. De kandidaat Voor deze verantwoordelijke funktie zoeken wij een akkuraat werkende man of vrouw van HAVO/MEAO niveau Het is logisch dat de kandidaat een goed administratief/ financieel inzicht heeft. Kontaktuele en representatieve eigenschappen zijn op deze post noodzakelijk. Beheersing van de Engelse taal is een vereiste. Kandidaten die ook Frans en/of Spaans beheersen genieten voorkeur De sollicitatie Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan Fokker BV, Personeelszaken 089/80'LD Postbus 7600. 1117 ZJ Schiphol. Bedrijf Schiphol Bij de Directie Musea zal worden overgegaan tot oprichting van een experimentele kunstuitleen, voorlopig voor een proefperiode tot 1-1-1985. In verband hiermee vragen wij een voor 20 uur per week. Het dienstverband wordt aangegaan voor een periode van twee jaar. De kunstuitleen vindt plaats onder toezicht van een adviescommis sie, waarin de beheerder zelf ook zitting zal hebben. De werkzaamheden bestaan uit het - ontvangen en voorlichting geven aan bezoekers; - uitlenen en innemen van kunstwerken; - voeren van de uitleenadministratie; - bedienen van audio-visuele hulpmiddelen (bijv. dia-shows). Voor deze functie wordt gevraagd: - een opleiding op middelbaar niveau; - belangstelling voor eigentijdse kunst; - ingesteld zijn op serviceverlening aan publiek; - zo mogelijk ervaring in een soortgelijke functie. De werkuren zullen nog worden vastgesteld, maar zullen zeker ook op een deel van de zaterdag vallen. Het salaris zal voor 20 uur per week maximaal f 1.272,50 bruto per maand bedragen. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan B. en W. van Leiden, Postbus 2300, 1900 PC Lei den, onder vermelding van vacaturenummer 80.053 1 ties open "00'^""Jae eisen voldoet. venocm -e solliciteren. ,ir Technische Hogeschool Delft Bij het Bureau van de Hogeschool (Bureau Studentenvoorzieningen), Stichting Studenten Gezondheidszorg, Kan worden geplaatst een hoofdassistent <m/v) die o.m. zal worden belast met: - het geven van leiding/instruktie aan het me disch en administratief personeel - het verrichten van koördinerende taken t.b.v. de receptie; - het verzorgen van de algemene medische ad ministratie alsmede van de boekhouding "kleine" kas; - het verrichten van voorkomende laborato riumwerkzaamheden. Vereist: - MAVO/HAVO-opleiding, aangevuld met een doktersassistentopleiding en typediploma; - goede kontaktuele/organisatorische eigen schappen. Zij die reeds ervaring in een soortgelijke funktie (artsenpraktijk en/ot ziekenhuis) heb ben opgedaan genieten de voorkeur. Salariëring volgens Rijksregeling, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring (maximaal te bereiken salaris/ 2.818.- bruto per maand). Di- rekte opneming in welvaartsvast pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst, Julia- nalaan 134 te Delft, onder vermelding van nr. SV 8004 in de rechterbovenhoek van de brief l it/.en<l«J liwro—J DAT IS NOU AL M'N TIENDE LOSlOPERTJE. GELUKKIG DAT DIE KLElNEAbkfleTENTlS GOED GELEZEN In onze fabriek te Hazerswoude hebben wij plaats voor die ons willen helpen met de fabrikage van ve schillende soorten zelfklevende materialen. Of op onze Afwerkafdeling willen komen assisteren, waar de geproduceerde rollen op maat worden gesneden of tot vellen worden verwerkt. Afwisselend werk, waarvoor wij u graag een gedegen opleiding geven. Omdat de aard van het werk nu eenmaal een volkontinubezetting vereist, dient u geen be zwaar te hebben tegen het werken in 4-ploe gendienst. Wat zetten wij daar tegenover? een salaris van f 1.799.- netto per maand (23 jaar en ouder), 26 vrije dagen, 10 tot 13 compensatie dagen, feestdagen vrij, een vakantietoeslag van 8%, een tantième van 6 1/2%, een vergoeding in de reiskosten. Heeft u belangstelling? Bel of schrijf onze afdeling Personeelszaken voor een afspraak. Fasson (Nederland) b.v Rijndijk 86, 2394 AJ Hazerswoude - Rijndijk, telefoon (01714)9008. An Avery International Company

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 19