PRISMA VER1 IKOMT WlJijPaWWiSiï Meer keus in Quartz bij de Prisma-juwelier. jonge vrouw GARAGE AUTO- st. AagUnatri EN TRUCKVERHUUR ut 10-14, Laldwi, 071-125709,153027 In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling NEU ROLOGIE/UROLOGIE een 1e VERPLEEGKUNDIGE Wij verlangen van deze verpleeg kundige dat hij/zij beschikt over het diploma Ziekenverple ging A, goede verpleegtechnische vaardigheden en goede contactu ele eigenschappen. Aanstelling in de rang van Ie verpleegkundige. Salarisgrenzen van f 2474,44 tot f 2993,55 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Volle- bregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel. 071-899250 Schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220. 2350 AE Leiderdorp Prisma kombineerde de twee beste ideeën uit de geschiedenis van het horloge in de meest veelzijdige kollektie die het land ooit zag. Prisma Quartz analoog.Quartz met wijzers. Dus de beste horlogetechniek gekombineerd met de duidelijkste a (leesmethode. Prisma: de beste kombinatie- de meest uitgekiende kollektie en de waar borg van een grote naam. Ga kijken en kiezen bij de Prisma-juwelier. Prisma Quartz horloges vanaf f 139, BB&OnBHH PRISMA Bij een relatie van ons is een leuke baan vrij voor een representatieve 23-26 jaar. Havo-niveau plus goed kunnen ty pen is geen probleem, en ervaring in het omgaan met mensen ook niet. Kriterion non-profit uitzendbureau, Lange Mare 42, Leiden, tel. 071-142664. Aangezien half Nederland postgiro heeft, beschikt ongetwijfeld ook een groot deel van üw medewerkers over een postrekening. De voordeligste manier om deze grote groep het salaris uit te betalen, is gebruik te maken van de postrekening van uw bedrijf. De van postrekening-naar postrekening-procedure verloopt uiterst snel. Hetgeen voordelig voor u en prettig voor uw medewerkers is. Met computer-output als magneetbanden, cassettes of diskettes geldt zelfs: vandaag inzenden, morgen verwerking en dan hebben uw medewerkers hun afrekening overmorgen in huis. Bovendien is 't altijd geheel kosteloos. Want bij post giro/rijkspostspaarbank is er geen valutering en betaalt u geen omzetprovisie. Zelfs geen portokosten. Hik bedrijf - groot of klein - kan van deze unieke voor delen profiteren, 't Is alleen een kwestie van het voor u meest geëigende systeem kiezen uit de vele gratis mogelijkheden. Naast de genoemde computer-output kunt u ook kiezen voor bijvoorbeeld lijstopdrachten of verzamelgirokaarten. Om rustig te kunnen bestuderen welk systeem het soepelst aansluit bij uw type administratie, heeft postgiro/rijks- postspaarbank een overzichtelijke folder samengesteld, die u met ae coupon hiernaast kunt aanvragen. Ik wil graag informatie over uw kosteloze systemen voor snelle salaris-betaling. Naam: I I I Bedrijf: I I I Adres: III Postcode/Plaats: I I I Postrekeningnr.: I? 1 I In ongefrankeerde envelop versturen naar: Hoofdkantoor postgiro en rijkspostspaarbank, Afd. Distributiezaken/ Districtskantoren, Postbus 21009,1000 EX Amsterdam! lb.13 Zoinerkruiden aanbieding. Kruiden voor de barbeque: van f.3,65 voor f.2,65 per 100 gram. 100 gram Rozemarijn van f.1,95 voor f.1,50. Verfrissende theesoorten zoals: Pepermuntthee: 35 gram van f.1,05 voor f.0,80. Citroenthee: 190 gram van f.4,50 voor f.3,25. Tuinkruiden: Bieslook: van f.1,75 voor f.1,30. Haringkniid: 50 gram van f.1,45 voor f.1,15.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 28