UbentU. y JIH Zijn Mercedes-Benz pk's krachtiger dan gewone pk's? En echte Engelse sfeermeubelen doen recht aan uw persoonlijkheid •ITil fr r„ V B.V.LIAM Kies het zekere voor het onzekere... kies Mercedes-Benz (X) BERKEL/RODENRIJS, Industrieweg 31 (achter het veilinggebouw), tel. 01891-3137. Vrijdagavond koopavond. Sanders Meubelstad vindt u in: Uden/Volkel, Haltem, Berkel/Rodenrijs, Kerkrade-West, Oosterhout-Zuid (N.BR.), Groningen, Heerhugowaard en Amsterdam. Alle vestigingen zijn van maandag t/m zaterdag geopend. Donderdagavond koopavond bij Kerkrade-West, Groningen en Amsterdam. Vrijdagavond koopavond bij alle andere vestigingen. MERCURY4Jpk: EEN KLEINE MOTOR MET GROTE EIGENSCHAPPEN Alle Mercury's worden volgens hetzelfde principe gebouwd. Daarom heeft deze kleine Mercury dezelf de goede eigenschappen als de krachtigste motor ter wereld, de Mercury 300 pk. Superieure techniek zit nu eenmaal'in de Mercury- familie. Wij vertellen u daar graag alles over. Mercury 4,5 pk, vanaf 1469,— 100 pk—^6 pk ZO VADER-ZO ZOON De LaBije Watersport Morsweg 338-A Lelden Tel. 071-763440 Omtzlgt Watersport Hoge Rijndijk 83 Zoeterwoude Tel. 071-411255 .The Tudor Collection". Meubelen zoals ze vroeger wa- De slijl van vroeger voor het 5^* wooncomfort van nu. Gemaakt door Engelse vakmensen die weten wal individualiteit betekent. Meubelen, die mei de mechanische we reld van vandaag niet veel te maken hebben. Maar die misschien met te maken hebben. Mei de eigenheid van uw interieur. Zit-Top is veranderd en vernieuwd. Hei kom- plete wonen vindl de slijlen van vroeger èn van nu - plus alles daar omheen. Dus ook tapijten, schemer lampen en gordijnen, die bij uw persoonlijkheid passen. En bij elkaar! Zit-Top kenl eigenlijk maar één beperking. Er wordt maar één kwaliteit verkocht: de aller beste. Dat is precies waar u op uit bent. Want uw voornaamste zorg is de eigenheid van uw inie- rieur. Toevallig is dat ook de onze. ...en naar verhouding zijn onze prijzen nog leuk ook. Woon-dorado voor de eigenheid van uw interieur Ambacht! wi tq 21 (i iteenj- 200 mlr. vanai de verkeersweg 2220 AE Katwijk - Tel. 01718 - 21977 Zeer ruime parkeergelegenheid. Donderdagavond koopavond. Zo kunt u ons vinden. Snelheid en zekerheid zijn de belangrijkste eisen waaraan het wegtransport moeten voldoen. Nu hoeft dat, voor wat de bedrijfswagen betreft, geen enkel probleem te zijn. Flink wat extra motorvermogen en de kwestie is opgelost. Tenminste, zo werd vaak geredeneerd. Een wat al te simpele oplossing, vindt Mercedes-Benz, die bijna altijdnogere vervoerskosten met zich meebrengt. En dit is niet de bedoeling. Maar hoe dan? Daarom biedt Mercedes-Benz méér dan honderd verschillende mogelijkheden om voor elk transportprobleem de ideale aandrijflijn samen te stellen. Dat gebeurt middels de computer. Uiterst nauwkeurig. Zodat het motorvermogen zo efficiënt mogelijk benut wordt. Mercedes-Benz bedrijfswagens zijn zuinig, efficiënt en hebben een lange levensduur. Van ons krijgen ze bovendien de allerbeste service. LIAM is, met vier vestigingen in het rayon rond Leiden, specialist in verkoop en service voor alle typen Mercedes-Benz bedrijfswagens. Wij zijn dag en nacht voor relaties bereikbaar, terwijl kleine onderhoudsbeurten en spoedeisende reparaties ook op zaterdag worden gedaan. In de met Mercedes-Benz gereedschappen, goed geoutilleerde werkplaatsen, vindt men door Mercedes-Benz geschoolde monteurs. Ervaren transportadviseurs verzorgen de verkoopadviezen. Circa 10.000 onderdelen zijn permanent in voorraad. Twee service-wagens zijn direct inzetbaar. Vondellaan 45 2332 AA LEIDEN Tel.: (071769303. Telex: 39474 Dealer voor de categorie 1,2,3,4/6.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22