hoofd van de typekamer V. administrateur een chauffeur typiste iersu Welke academici en HBO-ers met commerciële ambitie willen een carrière opbouwen als informatiedeskundigé? stichting voor maatschappelijke dienstverlening DUINSTREEK BIZERTA B.V. BOEKHOUDER/STER Bizerta b.v. JEEL Binnenkort start een opleiding. Wij zijn een moderne organisatie van registeraccountants niet 20 vestigingen in Nederland en tevens internationaal werkzaam. Binnen het boeiende terrein van de accountancy met zijn vele facetten, is sprake van een eigen filosofie die zich o.a. manifesteert in een volledig eigentijdse aanpak en een ruime mate van zelfstandig heid voor onze medewerkers. Er wordt in kleine teams gewerkt, waarbinnen ieder z'n eigen ver antwoordelijkheid heeft. Wij hebben op korte termijn plaats voor een voor ons kantoor te Leiden. Hij/zij geeft leiding bij het typen van rapporten en de verzorging van de korrespondentie op een kleine afdeling. Een M AVO/HA VO-opleiding, aangevuld met een type-diploma is voor deze funktie vereist. Wij vinden een goede kennis van de Nederlandse taal en ervaring in een soortgelijke funktie onont beerlijk. Onze gedachten gaan uit naar iemand van 25 tot 35 jaar, die beschikt over goede kontaktuele eigenschappen. Geboden wordt een goed salaris en goede sekundaire arbeidsvoor waarden. Voor nadere informatie en/of een oriënterend gesprek kunt u bellen, met ons kantoor, telefoon 071 - 144451, de heer A. de Jong of mevrouw B.B.C. de Feber-Mulder. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne tegemoet aan ons kantoor. Zoeterwoudsesingel 50. 2313 EK Leiden. deTombe I Melse co accountants 20 vestigingen in Nederland en internationaal werkzaam werkzaam op het gebied van gezinsverzorging, bejaardenverzorging en algemeen maatschappelijk werk te Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg, Noordwijk, Noordwijkerhout/De Zilken Voorhout, zoekt die verantwoordelijk wordt voor de administratieve organisatie. Een deel van de administratie is ge automatiseerd. De administrateur zal t.z.t. deel kunnen gaan uitmaken van het stafteam. Funktie-informatie leiding geven aan de administratieve afdeling, het geven van beleidsadviezen, budget- en kostenbewaking, tussentijdse financiële overzichten begro ting-I- jaarrekening, input -f output automatische informatiever werking, kontakten met accountant subsidiënt. Funktie-eisen leidinggevende kwaliteiten, in teamverband kunnen werken, goede kennis van administratieve organisatie, ervaring met geautomatiseerde administratie, goede kontaktuele eigenschappen, opleiding SPD, HEAO dan wel MBA met ruime ervaring, leeftijd tussen 30 en 40 jaar. Wij bieden: rechtspositie volgens CAO Welzijnswerk. Salariëring tot max. f 3730,39 bruto per maand (excl. 8 vakantietoelage) mogelijke uitloop tot f 4264,95 per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Inlichtingen telefonisch in te winnen tussen 10.00 - 12.00 uur bij de huidige funktionaris. Schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad te richten aan de heer J. Chantrel, direkteur Stichting Ma.Di. "Duinstreek", Gallaoweg 12223 AS Katwijk a/d Rijn, tel. (01718) 7 33 44. ASSISTENT BELASTINGCONSULENT (mnl./vrl.) Een MEAO (adm. richting) of P D. en/of M.B.A. diploma is gewenst. De geschikte kandidaat kan rekenen op een boeiende werkkring met relatief grote zelfstandigheid. Na een inwerkperiode zullen de werkzaamheden be staan uit o.m.: Het verzorgen van belastingaangiften, administraties. B T W.-aangiften en salarisadministraties met behulp van Alpha-computerdiensten. Indien u belangstelling hebt voor deze functie ver zoeken wij u daarvan schriftelijk of telefonisch blijk te geven aan: E.M. Schade Accountants en Federatie-belasting consulenten Wassenaar, Van Oldenbarneveldtweg 35, tel. 01751-19204 (na kantoortijd E. M. Schade jr, tel. 17752). AANN. TRANSPORTBEDRIJF VAN DER LEEK VAN DE VELDE BV Katwijkerweg 33. Valkenburg Z-H, tel. 01718-72541 Voor direct gevraagd: voor een 6x6 kipper. Sollicitaties te richten aan ons adres. Na werktijd tel. 071-890841 of 02907-4390. met spoed gevraagd op MBA-niveau. Vereist: MBA-diploma alsmede enige jaren ervaring als boekhouder. Geboden: een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Soil, kunt u richten aan: Lageweg 27, 2222 AG Katwijk, tel. 01718-29315. NOB Wegtransport is de leidinggevende organisatie voor het beroepsgoederenvervoer over de weg. Voor onze |uridische afdeling zoeken wij een Voor een jonge vrouw van omstreeks 20 jaar is op die afdeling een afwisselende werkkring weggelegd. Zij gaat o.a. de korrespondentie, het uitwerken van kontrakten en overeen komsten van een drietal |uristen verzorgen. Een MAVO-opleiding en steno-ervaring zijn wel de minimum eisen die wij stellen Interesse? Bel of schrijf voor een afspraak naar de afdeling personeelszaken van de NOB Wegtransport, Huis te Landelaan 492, 2283 VJ Rijswijk. Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegtransport persone nederlands instituut voor praeventieve geneeskunde tiCD— Het Nederlands Instituut voor Praeventieve Gezond heidszorg TNO. Wassenaarseweg 56 te Leiden vraagt indiensttreding een full-time administratief medewerkster/typiste ten behoeve van één van de afdelingssecretariaten. Haar taak zal bestaan uit het verzorgen van correspon dentie. typewerk, archief e.d. voor een groep weten schappelijke medewerkers. Gevraagd wordt opleiding op MAVO-niveau en goede typevaardigheid. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van het NIPG/TNO, postbus 124, 2300 AC Leiden. direct industrie werk voor: direct technisch werk voor: medewerkster Op de afdeling Centrale Sterilisatie van een instelling in Leiden zoeken wij een vrouwelijke medewerkster. Voor langere tijd. produktiemedewerkers Voor een bedrijf in Alphen aan den Rijn zoeken wij ie mand die voor langere tijd wil werken. Ervaring voor dit werk is niet vereist. chauffeur groot instellingskoks Voor bedrijven in Rijnsburg en Katwijk zoeken wij ervaren instellingskoks. Voor langere tijd. onderhoudsmonteur Wij zoeken voor het bedienen van verpakkingsmachines een onderhoudsmonteur bij een bedrijf in Katwijk. Voor langere tijd. technisch tekenaar ->r randstad uitzendbureau Leiden, Kort Rapenburg 6.071-14 95 41 Alphen a/d Rijn, Vondelstraat 18,01720-9 35 05 (alleen tussen 14,00 en 17.00 u) General Electric Information Services B.V is een van de grootste computerbureaus ter wereld en beschikt over een wereldomvattend netwerk Wij bieden onze klanten tal van diensten op het gebied van de automatisering zoals management informatie-systemen en systemen toe pasbaar op administratief, financieel- economisch, techmsch-wetenschap- pelijk en statistisch gebied Onze cliënten kunnen o.a. worden gevonden bij de overheid, in de bankwereld, bij verzekeringsmaat schappijen en in het bedrijfsleven Instellingen die alle zelf ook over computerfaciliteiten beschikken en daarom onze sterk kwalitatieve in breng naar waarde weten te schatten. Deze inbreng is sterk afhankelijk van de kwaliteit van onze mensen Daarom investeert General Electric graag in de toekomst van jonge men sen op academisch of HBO-niveau. Wij hechten veel waarde aan uw opleiding en willen u uitdagen deze kennis in praktische ervaring om te zetten Wij willen u daarbij helpen middels een opleiding van 6 a 12 maanden, afhankelijk van de reeds opgedane bedrijfservaring Op onze verkoopkantoren in Amsterdam, Vught, Rotterdam en Amersfoort bestaat een groeiende behoefte aan mensen van niveau met duidelijke ambities én plezier om te starten in een commerciële functie sales representative Deze functie is commercieel gericht. Als sales representative opereert u op uitvoerend en beshssmgsniveau. U praat niet alleen met bestaande relaties, maar probeert ook nieuwe contacten te leggen. Nadat een relatie klant is geworden blijft u deze begeleiden consultant Als consultant bent u verantwoordelijk voor de begeleiding van bestaande relaties en het opstarten van nieuwe projecten bij deze relaties. Tevens assisteert u de sales representative in zijn verkooptaak Beide functies worden ondersteund door de diverse afdelingen in het hoofdkantoor en worden in teamverband vervuld. Het salaris is natuurlijk aangepast aan het niveau van de opleiding en wordt tijdens de opleiding volledig doorbetaald Er zijn duidelijk carrièremogelijkheden aanwezig in een branche waarin de technologische ontwikkelingen elkaar snel opvolgen Plezier in uw werk en studiezin leiden mede tot aantoonbare resultaten Deze drie factoren te zamen zijn zeer noodzakelijk om de uitdaging aan te kunnen Belangstellenden voor deze functies vragen wij meteen te bellen voor meer informatie en eventueel een afspraak voor een onenterend gesprek op ons bedrijf. Mej.T van Nes van de afd. personeelszaken beantwoordt alle vragen graag, 020-846825. Het is ook mogelijk direct te schrijven naar General Electric Information Services B V, Kabelweg 37, 1014 BA Amsterdam General Electric Informalion Servicer GENERAL ELECTRIC

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 28