Planje IomIcii PERSONEEÜ pensi Academisch Ziekenhuis Leiden ESBHOLLRNDbv medewerker afdeling postverwerking medewerkster afdeling lesverzending DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: soneel PI IPERSCDNEEU igggsgm gemeente voorschoten anaesthesie verpleeg kundige/assistent m/v assistent(e) medewerker huishoudelijke dienst (m/vj bibliotheekmedewerker (m/v) secretaresse/secretaris doktersassistent (m/v) PBfflNEEtfMfsonMl -■personeel PERSONEEL personeel I personen PEflsortEi accountants' admlnlstrBtlekonsulenten I belastingadviseurs 2251 BG Voorschoten 2242 ND Wassenaar 2514 LN 's-Gravenhage Schoolstraat 51 Oostdorperweg 1 Frederikstraat 495 Telefoon 01717-7950* Telefoon 01751 -10503 Telefoon 070-465700 Aan allen die in de accountantssector een BAAN ZOEKEN in Voorschoten. Geachte werkzoekenden, Op ons kantoor te Voorschoten kunnen wij de volgende banen aanbieden: - Beginnend accountantsassistent (opleiding Havo en bereid tot verdere studie) - Beginnend assistent-belastingadviseur (opleiding Havo en bereid tot verdere studie) - Administratief medewerker (Eventueel in parttime) (voor de verzorging van de administratie van onze kantoren, zoals urenverantwoording-, declaratie-en financiële administratie. OpleidingPraktijkdiploma boekhouden en/of meerjarige ervaring in een soortgelijke functie Wij zijn: Een accountants- en belastingadviesbureau met meerdere vestigingen en een personeels bestand van circa dertig medewerkers. Wij behandelen voor bedrijven in Het midden- en kleinbedrijf alle voorkomende administratieve en belastingadvieswerkzaamheden. Wij bieden: Voor diegenen die zich willen inzetten zijn ruime kansen tot zelfontwikkeling aanwezig. Wij betalen behoorlijke salarissen en vergoeden reis- en studiekosten. De werksfeer vinden wij heel belangrijk - ellebogenwerk kunt U bij ons wel vergeten - waardoor het bij ons gewoon gezellig is. Wij werken wel hard maar dat is vanzelfsprekend. Uw schriftelijke reactie zien wij graag spoedig tegemoet op het adres: SCHOOLSTRAAT 51, 2251 BG VOORSCHOTEN. Met vriendelijke groeten, Accountants-admmistratiekonsulenten. Voorschoten Amro-Bank, Voorschoten RaboBank, Voorschoten A.B.N., Voorschoten 67 8661 650 45.11 34.990 3661.01.889 51.77.10072 Voor de directie financiën, afdeling centrale boekhouding voor de gemeentebedrijven, wordt gevraagd: a. een medewerker (m/v) voor de inkoop- en kredietbewakingsadministratie (vacature nr. 8021) b. een medewerker (m/v) voor de loonverdelings- en de magazijnadministratie en be diening van de officecomputer (vacature nr. 8022) Vereisten voor de functie onder a: - mavo/havo-diploma - diploma M B A. - praktische ervaring voor de functie onder b: - mavo/havo-diploma - in bezit van of studerend voor het praktijkdiploma boek houden - enige praktische ervaring Aanstelling/salaris - voor de functie genoemd onder a: medewerker schaal 5, salaris van f 1 996- tot f 2.407,- - voor de functie onder b medewerker schaal 3, salaris van f 1.759,- tot f 2.199,- Bij een leeftijd beneden 21 jaar geschiedt de aanstelling op leeftijdssalaris Rechtspositieregeling Oe gebruikelijke regelingen zijn van toepassing, waaronder variabele werktijden. Sollicitaties Brieven gaarne binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het college van burgermeester en wethouders van Voorschoten, postbus 393, 2250 AJ Voor schoten Boven de brief s v p het vacaturenummer vermelden Op de afdeling ANAESTHESIE is plaat singsmogelijkheid voor een vac.nr. 252.L.81.19.LD De werkzaamheden vinden plaats op het operatiekamerkomplex Heelkunde en de overige operatiekamers, alsmede in de diverse poliklinieken en róntgenkamers. Na een inwerkperiode kan men als super visor van een anaesthesie-onderdeel gaan functioneren. Voor verpleegkundigen bestaat de mogelijk heid de N.Z R.-opleiding intern te volgen (start 1-9-1980). Een voorwerkperiode van 5 maanden is één van de toelatingseisen tot de opleiding. Salariëring afhankelijk van opleiding/erva ring tot max. f 2818 bruto per maand. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mw. Th.M. Berlemon-de Best. Coördi nerend Hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22. toestel 4318 of de heer J C. v. Riel, personeelsconsulent, toestel 2720. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakan tietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst perso neelszaken AZL Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelder zoekt voor haar afdeling boekhouding een jonge, energieke De geschikte kandidaat moet tenminste de studie voor het P.D. boekhouden volgen. De snelle groei van ons bedrijf stelt dan goede promotiekansen in het vooruitzicht. Sollicitaties te richten aan ESB Holland B.V., Postbus 105, 2250 AC Voorschoten. Tel. 01717-7340 (hr. Gerritsma). In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp, een algemeen ziekenhuis met 440 bedden, ontstaat binnenkort wegens pensionering van het huidige hoofd, de vacature van hoofd afdeling recovery Gevraagd wordt: - diploma A-verpleegkundige; - enige jaren recoveryroom of inten sive care ervaring; - het bezit van het diploma CCU en/of Intensive Care strekt tot aanbeve ling. Geboden wordt: - aanstelling, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, in de rang van 1e verpleegkundige A; - salarisgrenzen van f 2772,- - f 3304,14; - de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-ziekenhuiswe- zen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door mevr. Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst. Tel.: 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp De LEIDSE ONDERWIJSINSTELLINGEN ver zorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/ mondelinge opleidingen op een breed onder wijsterrein Daartoe wordt beschikt over een zeer doelmatige organistie waarin circa 400 medewerk(st)ers ieder een eigen taak ver vullen. Wij vragen voor spoedige indiensttreding een: (leeftijd: 18-23 jaar) Deze afdeling beschikt over conventeerma- chines (enveloppe-insteekmachines), adres- seermachines en snijmachines voor compu terverwerking. Na een inwerkperiode is hij in staat zelfstandig alle voorkomende werkzaamheden met deze machines te verrichten. (leeftijd: 17 -19 jaar) Deze afdeling is er verantwoordelijk voor dat onze cursisten op tijd de juiste lessen ont vangen. Deze werkzaamheden zijn toever trouwd aan een team van jeugdige medewerk sters die in groepjes zijn ingedeeld om de les verzending per studierichting zo vlot mogelijk te laten verlopen. Wij bieden: - een goede beloning - 23 dagen vakantie per jaar - variabele werktijden - goede studiekostenregeling Sollicitaties, mondeling of schriftelijk, kunnen worden gericht aan de afdeling Personeels zaken. _/^L leidse onderwijs |j|r instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon- «1711 RQ 99 fifi- vacaturenummer 0-12211158 Taak: het verrichten van diverse schoonmaakwerk- zaamheden; het incidenteel assisteren in de kantine. Vereist: lager nijverheidsonderwijs. Salaris maximaal 1.846,bruto per maand, Inlichtingen bij B. Sanders, telefoon 071-148333, toestel 2929. Universiteitsbibliotheek (middaguren) vacaturenummer 0-131H158 Taak: het verlenen van medewerking aan het beheer van de bibliotheek van de afdeling Rechts geleerdheid in het Juridisch Studiecentrum ,,Hugo de Groot". Dit beheer omvat onder meer: het verrichten van voorbereidende werkzaam heden ten behoeve van de signalering en selectie van wetenschappelijke publicaties; de bibliotheektechnische verwerking van de nieuwe aanwinsten van de bibliotheek; het verstrekken van inlichtingen omtrent de collectie aan stafleden, studenten en andere bezoekers jar\ de bibliotheek. De functionaris zal in het bijzonder worden belast met het beheer van de collecties op het gebied van het volkenrecht en het recht van de internationale organisaties, waaronder het Europees recht Vereist: diploma HAVO, Atheneum of Gymnasium: bibliotheekervaring en/of bibliotheekopleiding (GO of BDA) Belangstelling of kennis op het gebied van de rechtswetenschap met name op dat van de bovengenoemde vakgebieden strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 1.409bruto per maand Studentengezondheidszorg vacaturenummer 0-14211158 Taak: het beantwoorden van vragen van studen ten zowel aan de balie als per telefoon; het verzorgen van de hieraan verbonden admini stratie/correspondentie; het bijhouden van een eenvoudige financiële administratie; het verrich ten van typewerkzaamheden (ca. een kwart van de werktijd). Vereist: opleiding op HAVO-niveau; typediploma; enige kennis van de medische terminologie. Voorts dient de kandidaat te kunnen samen werken in teamverband en over goede omgangs vormen të beschikken; het zelfstandig kunnen corresponderen strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2.545,bruto per maand. (ochtenduren) vacaturenummer 0-1781158 Taak: assisteren van de studentenartsen bij het spreekuur zoals het regelen van het afspraak spreekuur. vaccinatieschema's opstellen, injecties geven, thorax doorlichten, enz. Er is een full time doktersassistente aanwezig. Vereist: MAVO-diploma; diploma dokters assistent. Salaris maximaal 1.168,50 bruto per maand. Inlichtingen voor beide functies bij mw. H. A. v. d. Kooij-Pontier of bij A. G. ten Have, telefoon 071-148333, toestel 5102/5103 Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24