Voor Jeroen betekenenvader en moeder evenveel. Daarom hebben zij de Man/Vrouw-Polis. Man/Vrouw-Polis daarmee bouwt u dóór jaar najaar Ml "Velsen" B.V. BEZORGER Een stellingensysteem alléén van Nationale-Nederlanden. Op het geluk heeft niemand een abonnement. En met een jong gezin als het uwe kan van alles gebeuren. Dat is een nuchter feit. Daarom verzekert de Man A^ouw-Polis van Nationale-Nederlanden vader en moeder allebei. Want als vader overlijdt, moet er geld zijn. Maar als moeder wegvalt, moet er óók geld zijn. Anders worden de kinderen de dupe. Aan verdriet kan een verzekering niets doen. Aan de financiële problemen wèl. Bovendien is de Man/Wouw-Polis niet duur. En bij leven en welzijn komt er op vaders 65ste een bedrag op tafel dat doorgaans hoger is dan alle betaalde premies samen. Mede dank zij de winstuitkering. Uw verzekeringsadviseur komt 'm graag bij u thuis uitleggen. Bel 'm even op! Of bel Nationale-Nederlanden: 010-652700, toestel 560 voor een uitgebreide brochure. Kunstaardewerkfabriek Kerklaan 19-23, Sassenheim - Tel. 02522-11672 vraagt mannelijke kracht voor inpak-werkzaamheden (magazijn) Directe indiensttreding mogelijk. Gevraagd in bezit van rijbewijs bij apotheek R. van Breest Smallenburg Loevestein 7, Leiderdorp. Tel. 890001. Op 28 april 1980 zijn onder nr. 23510 ingeschreven ter Griffie van de Arrondissementsrecht bank te 's-Gravenhage, in het Huwelijksgoederenregister, de huwelijksvoorwaarden staan de huwelijk tussen de echtelie den, Johannes Adrianus van der Zwet en Cornelia Maria van den Nieuwendijk, wonende te Warmond, Herenweg 62. Massief vurehout, ontwikkeld voor professioneel gebruik, geschikt voor kantoor, huis. magazijn. Een degelijk en stabiel systeem, waarin vrijwel elke opstelling mogelijk is door het grote aantal hoogte-, lengte- en dieptematen waarin de staanders en legborden leverbaar zijn. Daarin passen de vele accessoires, ladeblokken. platenrekken, orderkasten. tafels, deuren, rekken, noem maar op. Alles is uit voorraad te leveren, wilt u de volledige informatie, kijk dan in onze toonzalen of schrijf of bel even om een gratis brochure en Op 8 en 9 mei aanstaande houden wij een informele opening voor alle belangstel lenden. U bent op donderdag van 10.00 tot 21.00 uur en op vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur van harte welkom om ons nieuw geopende kantoor even te bekijken en kennis te maken met de mensen, de machines, de syste men en de opvattingen van a+e office systems. Vanzelfsprekend is er volop gelegenheid voor demonstratie. Vanuit Waddinxveen verlenen wij services voor de gehele regio, inclusief Rotterdam, Den Haag, Gouda en Zoetermeer. ■■■•office systems Staringlaan 21 2741GC Waddinxveen a+e office systems is enerzijds gespecialiseerd in Business Computer Systems èn de software daarvoor (er is een zeer ruime ervaring in systeemanalyse, advies, software-ontwerp en implementatie). En anderzijds in moderne kantoormachines voor tekstverwerking, copiéren enzovoorts. a+e office systems heeft daarmee voor vele organisaties een compleet pakket hoogwaardige produkten en diensten. Wij rekenen u graag tot onze gasten. Bent u echter niet in de gelegenheid te komen, maar wilt u wel kennis maken, belt u dan even voor een afspraak Telefoon 01828-8055. Wij bezoeken u graag. Olivetti BCS 2035

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18