opleider (m/v) na medewerker bedrijfsbureau per so voorlichtings ambtenaar reinigingsdienst (m/v) medewerk(st)er persone ÏEEL docent somatische vakken™" Huize Ursula nomf Textiles BM DEBITEUREN- ADMINISTRATEUR MEDEWERKER Gemeente Katwijk De Dienst voor de Reiniging, Havens en Warenmarkten. Tot de taken van de dienst R.H.W. behoren onder meer: - schoonhouden van openbare wegen, terreinen en wateren; - verwijderen van huisvuil, grofvuil en bedrijfsvuil; - bestrijden van ongedierte; - gladheidsbestrijding. Om gerichter en deskundiger voorlichting te kunhen geven over de problemen met betrekking tot de bodemverontreiniging (o.a. zwerf vuil) en de toenemende afvalstroom is de nieuwe funktie in het leven geroepen van Tot de taken van de functionaris behoort: - het geven van voorlichting d.m.v. lezingen en lessen aan scholen, wijkverenigingen e.d.; - het organiseren van akties op het gebied van stadshygiëne, herge bruik van afvalstoffen, zwerfvuilbestrijding; - het behandelen van klachten over vervuiling van de stad door afval stoffen. Betrokkene zal de functie met een belangrijke mate van zelfstandig heid moeten uitvoeren en verder ontwikkelen. Voor coördinatie en begeleiding van het voorlichtingsprogramma zal een veelzijdig samen gestelde begeleidingscommissie in het leven worden geroepen. Het werk zal soms in de avonduren plaatsvinden om ook het wer kend deel van de bevolking bij de milieuzorg te kunnen betrekken. Voor deze functie gaat onze voorkeur uit naar iemand die ervaring heeft op voorlichtingsgebied en verder'aan de volgende eisen voldoet: - opleiding minimaal op MBO-niveau; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - ervaring met en/of betrokkenheid tot de milieuproblematiek. Het salaris is afhankelijk van ervaring en opleiding en bedraagt mini maal f 2.337, en maximaal f 3.609, bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-pro cedure. Aan de selectie wordt medegewerkt door een vertegenwoordiger van de dienst R.H.W., een vertegenwoordiger van de Directie Voorlich ting en een vertegenwoordiger van de afdeling V.O.W., bureau milieu zaken. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer F. van Overmeire, directeur van de dienst, telefoon: 071-146741 Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacatu renummer 80.040. Bij de gemeen,e Leiden staan a e d« Z open "sen voldoe,. solliciteren. DRUKKERIJ DUYTS B.V. in Alphen aan den Rijn is gespecialiseerd in boekenproduktie en handels drukwerk. Het bedrijf maakt onderdeel uit van het grafisch concern Paardekooper Wöhrmann. De vooruitzichten zijn, ook op langere termijn, gunstig. Organisatie en werksfeer zijn dynamisch en goed. De huisvesting is nieuw en modern. De groei van het bedrijf maakt uitbreiding van de organisatie met een afzonderlijk bedrijfsbureau nodig. Hiertoe zoeken wij contact met gegadigden voor de functie van De benodigde uitbouw van be drijf en bedrijfsbureau maken de inzet gewenst van een jonge, enthousiaste man, die het in zich heeft met het be drijf mee te groeien. Hij heeft een middelbaar niveau, grafi sche kennis en bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. De functionaris ressorteert rechtstreeks onder de directeur. Hij verzorgt de werkvoor bereiding, de uitbesteding van werk, de planning en voort gangscontrole. In nauwe samenwerking met directie en bedrijfsleiding draagt hij zorg voor bewaking van de produktiviteit, waartoe hij periodiek overzichten opstelt en analyseert. Geïnteresseerden kunnen een met de hand geschreven sollicitatie brief die wij vanzelfsprekend vertrouwelijk zullen behandelen richten aan: Bos en Co., organisatie adviseurs, Livingstonelaan 466. 3526 JB Utrecht, (030-892194) t.a.v. de heer J.J. Bos. hos fin co orgonisotip ncivisoi irs STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert in de regio een aantal dagverblijven en gezinsver vangende tehuizen voor gehandicapten. MEDEWERKSTER ALGEMENE ZAKEN/TYPISTE Haar werkzaamheden bestaan uit: het typen van notulen en verslagen; postverzending; stencil-en kopieerwerk; eventuele bijkomende administratieve werkzaamheden; het verzorgen van de huishoudelijke taken van het Centraal Bureau. Voor deze funktie is goede typevaardigheid vereist. Een opleiding op MAVO-niveau is gewenst. Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevr. I. Schiebroek, telefoon 071 - 155342. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN. Vroom Dreesmann zoekt een voor de afdeling Sociale Zaken van de regio Haarlem. Een onderdeel van de afdeling Sociale Zaken is de afdeling Opleidingen. Deze regionale afdeling Opleidingen verleent haar diensten aan negen waren huizen en twee diensten centra met een totaal van ongeveer 2200 mede werkers. De afdeling bestaat uit 6 opleiders/ sters, en is verantwoor delijk voor het mede- ontwikkelen en uitvoeren van een groot aantal cursus- en trainings- aktiviteiten ten behoeve van alle medewerkers van de regio. Tot de taak van de opleider/ster zal gaan behoren: het verzorgen van de introduktieaktiviteiten ten behoeve van de nieuwe medewerkers op cao-nivo het in het team van opleiders/sters helpen ontwikkelen en realiseren van het regionale opleidings beleid het begeleiden van stagiaires (lbo en mbo) en partieel leer plichtigen het verlenen van studieadviezen Van belangstellenden wordt verwacht: ervaring in het bege leiden van groepen opleidingsnivo mbo of studerend hiervoor mogelijk ook kennis hebben van en inzicht hebben in het funktio- neren van een commerciële organisatie leeftijd ongeveer 25 jaar Wij bieden de geschikte kandidaten een interessante en veelzijdige funktie, waarbij in het eerste jaar deelname mogelijk is aan de interne opleiding voor nieuwe opleiders De selektie zal in nauw kontakt met het opleidingsteam geschieden Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heer H.B M Gotink, Hoofd Opleidingen, telefoon 023-31 9040 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan. Vroom Dreesmann regio Haarlem, t.a.v. de Heer Th H C M Ponsioen, Manager Sociale Zaken, Postbus 1 70, 2000 AD Haarlem VROOM DREESMANN Op de afdeling Gaarderboek (belastingen) van het Hoogheemraadschap kunnen worden geplaatst: Medewerkers/sters (vac nr. 80-GB-2) die ingeschakeld zullen worden bij werkzaamheden, welke voort vloeien uit de heffing ingevolge de Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren. Vereisten: - MAVO/HAVO-diploma, terwijl enige administratieve ervaring tot aanbeveling strekt. Salaris, afhankelijk van leeftijd en opleiding, tot maximaal f 2.199,-bruto per maand De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de secretaris-rentmeester van Riinland en in te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken. Breestraat 59 te Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 80-GB-2. Hoogheemraadschap van Rijnland ES Huize Ursula te Nieuwveen (Z-H) is een R.K. behandelings- en verzorgingscentrum voor 450 geestelijk gehandicapten. Voor de inserviceopleiding roepen wij belangstellenden op te solliciteren naar de functie van De aan te stellen functionaris zal op part-time basis (3/10), in de middaguren, de vakken speciële ziektenleer en neurologie verzorgen. De overige werkzaamheden zijn onder meer: het deelnemen aan docentenvergaderingen, het samenstellen en corrigeren van toetsen, het onderhouden van contacten met de werkomgeving van de leerling-verpleegkundigen. Functie-eisen: een afgeronde universitaire studie medicijnen, bereidheid in teamverband te functioneren. Ervaring in het verzorgen van lessen of bekendheid met de zwak zinnigenzorg strekt tot aanbeveling. Nadere informatie is te verkrijgen bij het hoofd Opleiding. Salariëring conform de richtlijnen van de NZR. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken Dorpsstraat 15.2441 CE Nieuwveen ZH. tel. (01723) 94 40. De Lasso 4. 2371 GV Roelofarendsveen. Holland Heefl op korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor: op p.d.-niveau zijn taak zal bestaan uit het met grote mate van zelfstandigheid en accuratesse beheren van ons debiteurenbestand Uit hoofde van zijn werkzaamheden zal hij tevens veelvuldig contact onderhouden met onze uitgebreide relatiekring voor onze afdeling facturering zijn taak zal hoofdzakelijk bestaan uit de voorbereiding van de te vervaardigen facturen, het maken van kostprijscalculaties, creditno ta's enz. Wij denken aan iemand van 20-25 jaar oud. met MAVO/HAVO-oplei- ding. die gewend is zelfstandig te werken Schriftelijke sollicitaties fe richten aan afd. Personeelszaken. U kunt ook telefonisch reageren. Ons telefoonnummer is: 01713-9013. Binnenkort ontstaat bij de afdeling Financiën de secretarie de vakature van unktie-inhoud: Vuilafvoerbedrijf "Duin en Bollenstreek" - het verzorgen van de boekhouding en de jaarrekening; - het opstellen van de jaarlijkse begroting en jaarrekening; - de controle en administratie van tel- en weegstatem - het maken van deklaraties en betaalopdrachten aan de gemeenten en particulieren. Gemeentelijke belastingen - het maken van kohieren lesgelden muziekschool en grafrechten, - het verzorgen van de korrespondentie m.b.t. bedoelde kohie- Diverse werkzaamheden, zoals het beheren toegangsbewijzen e.d. de gemeentelijke Funktie-eisen: De voorkeur gaat uit naar een kandidaat/kandidate die in het bezit is van een diploma mavo-4 of havo, het praktijkdiploma boekhouden of vergevorderde studie daarvoor, alsmede beschikt over ervaring in boekhoudkundige werkzaamheden. Salari •mg: irkzaamheden worden in de aanlooprang beloond met een salaris van minimaal f 1.803,-- tot maximaal f 2.337,-- per maand. Wanneer de funktie volledig wordt uitgevoerd zal een funktierang worden toegekend. Daarvan bedraagt het minimum f 1.846,-- en het maximum f 2.545,-- per maand. Genoemde salarisbedragen gelden vanaf 21-jarige leeftijd. Informatie over deze funktie wordt gaarne verstrekt door de heer N. van den Eijkel, telefonisch bereikbaar onder nummer 01718 - 15741. toestel 241. Sollicitaties kunt u. binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan het college van burgemeester en wethouders van Katwijk, postbus 589, 2220 AN Katwijk.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 21