Doe of u thuis bent bij 'Tapijt zonder spijt Tapijt zonder spijt De Zolder De Kinderkamer De Ouderkamer Karpetten De Badkamer Gang,Trap,Overloop De Keuken De Woonkamer Meestal gebruikt als hobby- of speelkamer, maar ook als slaap- of logeerkamer. In zo'n weinig gebruikte ruimte hoeft het allemaal niet zo duur te zijn. Voor de zolder denken wij aan de scherp geprijsde zelfleg-tapijten, zoals: Ribtapijt. Niet zo besmettelijk, toch warm en gezellig. Makkelijk zelf te leggen (als u dat nog niet eerder gedaan hebt vertellen wij graag hoé). Kleur: b.v. camel. Breedte: 400 cm. q Zelfleg-prijs 4*7>— Los-te-leggen-vinyl. Vinyl is handig als er op de zolder geknutseld wordt. Laat Pa nu maar zagen! Vinyl is reuze makkelijk te onderhouden. In veel verschillende kleuren en dessins. Breedte 200 cm. Zonder lijm te leggen. Zelfleg-prijs 34,90 Voor dakraam of dakkapel: Keus te over uit onze grote kollektie rolgordijnen en het volledige Luxaflex-programma. Als het om de kinderkamer gaat, dan moet het zeker niet te bewerkelijk zijn. Fijn om op te spelen en toch tegen een stootje kunnen. Wij zouden kiezen voor: Symphonie nylontapijt. Zelflegtapijt voor een uitgekiende prijs. Kleur: Wat dacht u van een vrolijke oranje tint (past erg leuk bij de populaire grenen meubeltjes!). Breed: 400 cm. e Zelfleg-prijs ODj— Desso nylontapijt. Solide nylontapijt van goeden huize. In een keur van fijne gemêleerde kleuren, zoals b.v. beige/groen. IJzersterk, 400 cm breed. Inklusief vakkundig leggen 89,- Voor de ramen: Frisse gordijnstoffen of vrolijk gedessineerde rolgordijnen. Wat dacht u van 'n tikkeltje romantisch, zacht, behaaglijk en warm? Precies. Daar kiezen wij ook voor. Gracia hoogpolig tapijt Heerlijk zacht en weelderig. Blauw is erg in. Dus kiezen we blauw (past overigens schitterend bij witte meubelen!). Breedte: 400 cm. 1 v-. q Inklusief vakkundig leggen lUt/,— Caracas berbertapijt. Een berber tapijt kan natuurlijk ook, maar dan niet zo'n dikke zware. Dat is niet nodig. Dit tapijt is gemaakt van 70% acryl en 30% wol en heeft een kompakte fijne lussenpool. Breedte: 400 cm. 1 Inklusief vakkundig leggen Voor de ramen: Wat u maar zoekt! De 'gordijnengalerij' van 'Tapijt zonder spijt' biedt volop keus. Velours-gordijnen, wollen gordijnen, bedrukte gordijnen, vitrages, rolgordijnen, Luxaflex. Met daarbij tientallen mogelijkheden voor een komplete afwerking van het raam, zoals: houten- of beklede sierkappen, sierlijsten enz. Mogelijkheden te over! Goed voor 1001 wensen, smaken en budgetten. Een bloemtapijt, een wollen berbertapijt, nylon tapijt, katoenen tapijt: 'Tapijt zonder spijt' heeft het allemaal. Een ding is zeker: Wij geven altijd de voorkeur aan solide merktapijten. Onze tapijtadviseurs zullen u graag helpen bij het maken van de juiste keuze. Bonaparte Welda. Een gedessineerd mokettapijt, niet van wol te onderscheiden. Geschikt voor normaal gebruik. Kleur: b.v. beige/bruin met roze bloem. Breedte 400 cm. -t a f\ Inklusief vakkundig leggen. 14*7,— Desso berbertapi jt. Berbertapijten zijn helemaal in. Omdat ze overal toepasbaar zijn en omdat ze zo mooi blijven. Zuiver scheerwol, voor licht gebruik. Kleur: b.v. berber/naturel. Inklusief vakkundig leggen 199,- Bergoss berbertapijt. Een zwaardere kwaliteit, van weer zo'n bekend merk. Geschikt voor normaal gebruik. Gemaakt van zuiver scheerwol. Kleur: o.a. groen/berber. OAQ Inklusief vakkundig leggen ^4^,— Intertest katoentapijt. De jonge generatie kiest voor katoen. Waarom? Omdat er groen is, aubergine, blauw, geel, bruin, wit, camel enz. enz. En... het is nog reuze sterk ook! Vooral deze van Intertest! 1 hq Breedte 400 cm. Voor de ramen: U zegt het maar! 'Rijke' veloursgordijnen, wollen gordijnen, bedrukte gordijnen, vitrages, valletjes. Op gewone rail of aan houten roede. Erg veel mogelijkheden voor de verdere aankleding van het raam: sierkappen en sierlijsten, in diverse houtstrukturen of bekleed. En natuurlijk het komplete Luxaflex-programma, met horizontale of vertikale lamellen. U ziet het: 'Tapijt zonder spijt' biedt véél meer dan 'vloersfeer' alleen! U heeft al gekozen voor parket of plavuizen als vloerbedekking? Dan nog is Het Tapijtcentrum uw adres, want de kollektie moderne-klassieke karpetten en de machtige sortering Marokkaanse berberkleden is weergaloos. Trouwens, ook op een effen tapijt staat zo'n sjiek klassiek karpet of ruig berberkleed fantastisch. Kom eens gauw kijken! P.S. NIEUW. Er zijn nu ook vierkante (200 x 200 cm.) berberkleden. Heel apart! Ofu nu woont in een eengezinshuis, een flat, een herenhuis of een bungalow, Het Tapijtcentrum heeft alles voor de sfeervolle aankleding van vloeren, ramen en wanden. In elke kamer. Het Tapijtcentrum biedt evenwel meer dan de naam doet vermoeden. Immers, naast een uitgebreid tapijtprogramma ontdekt u bij ons een meer dan komplete kollektie karpetten, gordijnen, vitrages, zonwering en wandbekleding. Onder één dak. Voor elk budget, voor iedere smaak is er een overvloed aan keus, zoals blijkt uit onderstaande voorbeelden. Komt u eens rondkijken, ideeën opdoen en adviezen vragen. Geheel vrijblijvend, dat spreekt. En de koffie staat klaar. Jazeker, ook voor de badkamer is er tapijt. Heel wat anders dan die koude tegels... En dan die kleuren... Wij zouden kiezen voor: Dacron badkamertapijt. Uiteraard volledig waterbestendig. Öp een efficiënte breedte van 200 cm, in diverse 'badkamer-kleuren', zodat u altijd fijn kunt kombineren met de kleur van het sanitair. nf\ Zelfleg-prijs *7, Sommer los-Ieg-vinyl. Ook probleem loos natuurlijk. Verkrijgbaar in talloze dessins en kleuren, 200 cm breed. Wat dacht u van een crème/wit plavuismotief? v H S4'90 Voor de ramen: Rolgordijnen of Luxaflex. Dat moet natuurlijk ijzersterk en niet zo besmettelijk zijn en liefst zo weinig mogelijk onderhoud vragen. Want reken maar dat daar wat gelopen wordt. We weten er alles van. Daarom kiezen we hier voor het aller-sterkste. Parade Praktica. U zegt 'gang. trap, overloop', dan zeggen wij 'Praktica', want het is gewoon het beste wat er is. Oersterk, antistatisch (vuil afstotend) en licht in prijs! De kleur midden-bruin zorgt ervoor dat er praktisch niets op te zien is. Breedte: 400 cm. 127 Intertest Concorde. Veel gebruikt 'voor winkels, kantoren, banken, hotels. Wat dacht u? Zou dat sterk zijn? Nou en of Een beetje gemêleerd, b.v. in grijs/beige/bruine tint, 400 cm breed. 157,- Daar kunnen we alle kanten uit, tenminste wat kleuren en dessins betreft, want meestal zal de voorkeur uitgaan naar vinyl vloerbedekking. Dan gebeurt er tenminste geen ramp als de juskom 'onderuit' gaat... Wij houden het dus op: Krommenie Novilon de Luxe. Een schitterend veerkrachtig vinyl, in even schitterende kleuren en dessins. Voor elke stijl keuken, modern of klassiek is er wel een bijpassende dessin. rjey Breedte 200 cm. «^,DU Voor de ramen: Kiezen uit frisse gezellige keukengordijnen, vitrages, valletjes of eigentijdse rolgordijnen. HET TAPIJTCENTRUM LEIDEN LEIDEN NOORDWIJKERHOUT Hoofdkantoor, showrooms en centraal magazijn Havenstraat 50 Hoge Rijndijk 90 (naast het postkantoor) Tel. 071-12 24 50 Tel. 02523-35 48

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 39