Nieuwe zomermode kan tóch voordeliger. Tenminste bij C&A! MM 20.- 85r 60r 20.- 29.- 45.- 59.- RflJS*FRlMEUR! "In broeken enbloesen gebeuren er nu de schitterendste dingen. Moetje ook maar'ns omjeheenkgkenbjjj G&AV "Voor de lol'ns zo'n rok gepast. En laat'k nou altijd gedacht hebben dat alleen jeans me goed stonden? 32? "'t Kan er nog zo prachtig uitzien..., maar als depris menietdirektaan staat ben'k snel uitgekeken? Bekendmaking Hoogheemraadschap van Rijnland EB Bekendmaking Hoogheemraadschap van Rijnland EB Als je de zomer in het hoofd hebt, dan loop je warm voor deze fijne, fris getinte ruitjesbloes met aange knipte mouwtjes en doorknoop- sluiting. Polyester/katoen. 34-44 Geen knellende problemen meer. Deze lekker soepele, stretch linnen pantalon rekt en veert mee met elke beweging. Die zeer aparte ceintuur hoort er bij. 40-46 Velours voelt verrukkelijk aan en ziet er fonkelmooi uit. Gelukkig dus dat ze er zulke zomerse sweaters met kapmouwtjes van weten te maken, 36-42 Een echte zipper-pantalon. Anders gezegd, het nieuwe model met rit sen op de achterzakken.En natuur lijk smal toelopende pijpen. Zuiver katoen, in pastel en in wit. 34-40 De stijl van deze schitterende uni zonnebloes wordt Grieks genoemd. Vanwege die grappige schouder sluiting met veter en het uni borduursel. 100% katoen. 36-44 Ruim vallende crêpe bloes van zuiver katoen, met aangerimpelde schouderpas, ronde kraag en de nu zo populaire polo-sluiting. 36-46 De werkmans-jeans. Het veruit favoriete model voor benen die er van top tot teen modern bij willen lopen. Donkerblauwe, puur katoenen denim. 38-44 Ook in rokken is veel interessants te zien.Zo'n zwierige volle cirkelrok met jungle-dessin is werkelijk uniek.Zuiver katoen. 36-42 Als het net een tikkeltje te fris is voor alleen een bloesje, dan draag je zo'n behaaglijk, driekleurige badstof spencer. 36-44 Nog een prettige spencer, even' eens van badstof. Ditmaal zijn de drie kleuren in een geometrische vorm aangebracht. 36-44 •V.-v \'ürP' i xsvm.v v A Exklusieve, buitengewoon stijlvolle japon met een magnifiek, aflopend dessin. Fijn plissé top en een rondom ge plooide rok. 100% polyester. 38-46 2 Paar Eurobella Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland; maken hierbij bekend, dat met ingang van 18 april 1980 gedurende 30 dagen voor een ieder te' inzage ligt een ontwerp-beschikking met bijlagen uit hoofde van artikel 6 van de VERORDENING WATERKWALITEIT RIJNLAND, houdende vergunning aan de gemeente Leiden tot het door middel van een overstort van het gemeentelijke rioleringsstelsel in opper vlaktewater - de Nieuwe Rijn nabij de Visbrug - lozen van afvalstoffen; Genoemde ontwerp-beschikking met bijlagen ligt gedurende kantooruren ter inzage; - ter griffie van de Provincie Noord-Holland, Dreef 3 te Haarlem; - ter griffie van de Provincie Zuid-Holland. Koningskade 1 te 's-Gravenhage; - ter secretarie van de gemeente Leiden; - ter secretarie van het hoogheemraadschap van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden. Gedurende de termijn van terinzageligging kunnen door een ieder schriftelijk bezwaren worden ingediend bij dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden. Leiden, 9 april 1980. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd. J VAN KNOBELSDORFF. dijkgraaf. B. PLOMP, secretaris-rentmeester. Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland; maken hierbij bekend, dat met ingang van 18 april 1980 gedurende 30 dagen voor een ieder ter inzage iigt een ontwerp-beschikking met bijlagen uit hoofde van artikel 6 van oe VERORDENING WATERKWALITEIT RIJNLAND, houdende vergunning aan de gemeente Warmond tot het door middel van een overstort van het gemeentelijk rioleringsstelsel in oppervlaktewater (nabij de Oranje Nassaulaan te Warmond) lozen van afvalstoffen. Genoemde ontwerp-beschikking met bijlagen ligt gedurende kantooruren ter inzage: - ter griffie van de provincie Noord-Holland, Dreef 3 te Haarlem; - ter griffie van de provincie Zuid-Holland, Koningskade 1 te 's-Gravenhage; - ter secretarie van de gemeente Warmond; - ter secretarie van het hoogheemraadschap van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden. Gedurende de termijn van terinzageligging kunnen door een ieder schriftelijk bezwaren worden ingediend bij dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden. Leiden, 9 april 1980, Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd, J. VAN KNOBELSDORFF. dijkgraaf. B. PLOMP, secretaris-rentmeester.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 12