_(arnation_J westeinde ziekenhuis PART-TIME ÜASTVR0UW meubelkeur zitparadijs Kindermishandeling bestaat. Hoe lang nog. Junior service merchandiser die straks z'n eigen rayon uitbouwt. Heineken: Een zelfstandige baan voor een secretaresse in de techniek bij Heineken Zoeterwoude. perso eerste groepsleid(st)er Textiles pM DEBITEUREN ADMINISTRATEUR MEDEWERKER bureau assistente SIRE Ijjgrsgne Een actieve verkoper van onze product-range. Een jonge man met de nodige inzet, animo en ambitie. Hij wordt gezocht door Carnation Nederland B.V., een concern dat in korte tijd een jonge, enthousiaste marketing- en verkooporganisatie heeft opgebouwd die via het levensmiddelenkanaat ëen aantal produkten succesvol op de markt brengt, d.m.v. Service Merchandising en op dé conventionele manier. Wij zijn van plan om deze activiteiten op korte termijn sterk uit te breiden. Daarom zoeken wij een junior service merchandiser. Na een degelijke trainingen inwerkperiode krijgt hij het rayon Leiden en omgeving toegewezen, waarin hij verantwoordelijk zal zijn voor de goede gang van zaken, zoals het onderhoud en de aanvulling van de verkooprekken, alsmede de juiste verkooppresentatie en displays in speciale verkoopacties. Hij is praktisch ingesteld, commercieel geörienteerd, actief en hij is bereid om zijn eigen rayon verder uit te bouwen. Zijn leeftijd ligt onder de 25 jaar en hij woont in Leiden of omgeving. Als u vermoedt dat deze profielschets opti van toepassing is, neem dan voor nadere informatie contact op met B.A. Pldoster, telefoon 01880- 11850. Lbv schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Carnation Nederland B.V., Weena 116, 3012 CP Rotterdam, t.a.v. mevrouw I. de Haan. Carnation Nederland B.V. is de marketing- en verkooporganisatie die huisdierenvoeding en -verzorgingsmiddelen van het merk Friskies op de markt brengt. Recentelijk is Carnation oök gestart met de verkoop van planten- en bloernen- benodigdhêden onder de naam Botanis. Bovendien zijn er een tweetal produktiebedrijven in Nederland,;een melkfabriek en een blikfabriek. Hier wordt o.a. gecondenseerde melk, bestemd voor de export, alsmede verpakkingsblik gefabriceerd. Carnation Nederland B.V, is een dochter-onderneming, van Carnation International, U.S.A., een groot levensmiddelenconcern. In de wereld heeft Carnation zich een vooraanstaande plaats verworven, zowel in de; diverse foods- als non foods markten, met een grote verscheidenheid aan produkten. Momenteel werken bij Carnation Nederland B.V, ca. 400 mensen, waarvan 60 op het hoofdkantoor te Rotterdam. op net nooroKantoor te Rotterdam. 0 DE NAAM ACHTER INTERNATIONAAL STERKE MERKARTIKELEN STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert meerdere voorzieningen voor gehandicapten in de regio. Voor ons dagverblijf "de Schakel" in Oegstgeest (Prins Hendriklaan 2) zoeken wij een kollega voor de funktie van "De Schakel" is een dagverblijf voor oudere geestelijk gehandicapte mensen tussen de 19 en 65 jaar. Het dagverblijf wordt bezocht door 32 deelnemers, verdeeld over 4 groepen van 8. Hen wordt een gevarieerd aktiviteiten-pakket aangeboden, waarbij wij o.a. werken aan integratie in onze samenleving. Wij zoeken een kollega die een positieve instelling heeft voor het wer ken met geestelijk gehandicapte mensen. Kandidaten voor bovenstaande funktie moeten opleidingseisen voldoen: V.S.I.D.-D.V.O. öf M.B.O.-I.W. öf O.P.M. óf Kinderbescherming A B óf Pedagogische Akademie. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij Duke de WittHamer, hoofdleider van het dagverblijf, telefoon: 071 15 16 48. Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan het Centraal Bureau van de Stichting, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN. 1 van de volgende De Lasso 4,2371 GV Roelofareridsveen, Holland Heeft op korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor: op p.d.-niveau zijn taak zal bestaan uit het met grote mate van zelfstandigheid en accuratesse beheren van ons debiteurenbestand. Uit hoofde van zijn werkzaamheden zal hij tevens veelvuldig contact onderhouden met onze uitgebreide relatiekring. voor onze afdeling facturering zijn taak zal hoofdzakelijk bestaan uit de voorbereiding van de te vervaardigen facturen, het maken van kostprijscalculaties, creditno ta's enz. Wij denken aan iemand van 20-25 jaar oud, met MAVO/HAVO-oplei- ding, die gewend is zelfstandig te werken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan afd. Personeelszaken. U kunt ook telefonisch reageren. Ons telefoonnummer is: 01713-9013. direct werk voor: nachtwakers Nu kun je voor Randstad 's nachts werken-. Het werk bestaat uit het meerijden met een surveillancewagen van een bewakingsdienst. ass. bodemonderzoek Regelmatig komen er plaatsen vrij bij het bodemonder zoek in Hazerswoude. Lijkt het je wat, kom je dan bij ons inschrijven. hoveniers Voor een tweetal plaatsen dicht bij Leiden zoeken wij stevige kerels die aan de slag willen in het onderhouds- en aanplantingswerk. fijn metaalbewerkers c.v.-monteurs/H.T.S.-er werktuigbouw Bij een bedrijf in Noordwijk kunr iemand voor calculatie en teken\ ir randstad uitzendbureau Leiden, Nieuwe Rijn 44, 071-146546 Alphen a/d Rijn, Vondelstraat 18,01720-93505 (alleen tussen 14.00 en 17.00 u) Op onze afdeling HAEMODIALYSÉ is plaats voor een VERPLEEGKUNDIGE die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging A, MBOV of HBOV en de aantekening haemodialyse. Aanstelling geschiedt minimaal in de rang van verpleegkundige A. Zij die per 1 oktober 1980 de opleiding Haemodialyse willen volgen, kunnen eveneens solliciteren. Voor nadere informaties en/of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u tele fonisch kontakt opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 070-889398, Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32,2512 VA Den Haag. EEN PARADIJSELIJKE BAAN Meubelkeur Zitparadijs heeft op de Gevers Deynootweg in Scheveningen een winkel waar iedereen die goed wil zitten welkom is. Dat geldt voor onze klanten, dat geldt ook voor de vrouw die daar graag wil komen werken als We zoeken iemand die in de Ervaring met mensen, met klanten, eerste plaats begrijpt dat klanten klanten is belangrijker. Bel of schrijf of kom e zijn en niet zomaar gewone zoeken iemand die met mensen, maar vooral met klanten, kan omgaan, die ze de tijd kan geven en kan adviseren. We zoeken iemand die begrijpt dat onze meubelen (we hebben o.a. een unieke kollektie Braziliaanse leren meubelen) nog vóór de verkoop voor zitplezier moeten zorgen. Als u degene bent die we zoeken, neem dan kontakt op. Als u al ervaring op meubelgebied heeft, is dat plezierig, maar het is geen absolute voorwaarde. kijkje nemen. Als u écht degene bent die we zoeken, dan worden we het over het salaris zeker eens. Gevers Deynootweg 83 (100 meter van he Kurhaus) 070-55 30 86 vragen n of schrijven aamJVIevr. Bruins. En omdat we ook öp zom open zijn (van 11 tot 5), zoeken we niet iemand voor wie werken alleen maar een salaris betekent. Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Binnen de afdeling Projecten en Engineering van de groep Heineken Technisch Beheer in Zoeterwoude kan een secretaresse worden geplaatst die haar werkzaamheden zal verrichten ten behoeve van de afdelingsleiding en een aantal project managers. Tot haar taak za'l onder andere behoren het notuleren van vergaderingen alsmede de uitwerking van de notulen. Daarnaast zal zij worden belast met een gedeelte van de afdelingscorrespondentie, het bijhouden van agenda's, het regelen van afspraken en het opzetten en bijhóuden van werkarchieven. Het spreekt vanzelf dat zij in haar werk de puntjes op de i zet en tal van initiatieven ontplooit om te komen tot een optimale gang van zaken binnen het team. Vandaar onze voorkeur voor een vrouw die zich kan presenteren als secretaresse op basis van haar opleiding (HAVO, Schoevers, type-diploma en steno Nederlands), haar ervaring als zodanig en haar persoonlijkheid. Procedure: Zij kan haar schriftelijke sollicitatie - kort en bondig - richten aan Heineken Brouwerijen B.V., t.a.v. de heer R.H. Mak, Personeelszaken kantoor, Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. uitzendbureau ASB Uitzendbureau is, sinds de oprichting in 1949, uitgegroeid tot één der grootste organisaties op dit gebied in Nederland, met momenteel méér dan 80 vestigingen en een personeelsbestand van ruim 500 medewerkers. Voor ons kantoor in Leiden, Nieuwe Rijn 29,. zoeken wij een Vakaturenummer V/04/80/095 U gaat de administratie van het kantoor verzorgen en helpt zonodig uw kollega's aan de balie. Voor een goede vervulling van deze afwisselende funktie is een MAVO- of LEAO-opleiding vereist, evenals een goede type-vaardigheid. Ervaring in een administratieve funktie, b.v. één jaar, is noodzakelijk. Leeftijd 17-22 jaar. Als u belangstelling hebt voor deze funktie, bel dan de afdeling Personeelszaken om toezending van een sollicitatie formulier. Ons adres en telefoonnummer zijn: ASB Uitzendbureau, Postbus 151, 2700 AD Zoetermeer, telefoon 079 - 21 93 40, toestel 258/259. De gehele selektieprocedure zal niet langer dan zes weken duren. Kindermishandeling.daar pralen we liever niet er in Nederland. Dat is jammer. Want met dfxxl- 'ïjgen help je geen enkel probleem uit de wereld Aan het probleem van kindermishandeling kan >p gedaan worden.Ook door u. Hoe, dat staat te lezen m een speciale folde. Die kunt u aanvragen bij de Nederlands* Vereniging tegen Kindermishandeling Koningsplein-27 in Den Haag, telefix.n: 070-631923. Publicatie aangeboden door dit blad in samenwerking met de Stichting Ideele Reclame.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26