Rabobank S METSPO D GEVRAAGD: PERSONEEL p3ifflKElP*rso"**« personeel plaatsvervangend kantoorbeheerder administratief medewerk(st)er soneel PEI ■PERSONEEU aktiviteitenbegeleider m/v Datatypistes REED TOOL COMPANY OF NEDERLAND B.V. - RONDSLIJPERS - BINNENSLIJPERS - BOORDERS ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" VAN DEN BERGH-STICHTING DOCENT(E) VERPLEEGKUNDE Jeiden .PERscme"*™ .PERSONEELrereoNEEL J personeel PERSONEEL personeel y De Rabobank Hazerswoüde Koudekerk De Rabobank Hazerswoüde Koudekerk vraagt op korte termijn een die voornamelijk werkzaam zal zijn op het kantoor Hazerswoudedorp en in voorkomende gevallen de kantoor beheerster bij haar afwezigheid zal vervangen. Zijn voornaamste taak zal evenwel bestaan uit het adviseren van cliënten over balieproducten en overige bankdiensten, zodanig dat de relatie tussen cliënt en bank verstevigd wordt. Van kandidaten verwachten wij: - een middelbare schoolopleiding (b.v. MEAO of detailhandelsschool) - goede contactuele en commerciële eigenschappen. Leeftijd ca. 23 jaar. Voor eindexamenkandidaten of militaire dienstverlaters biedt deze afwisselende functie een unieke kans om op een breed bankterrein ervaring op te doen. De bank biedt een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Desgewenst kunt u nadere informatie over deze functie inwinnen bij de directeur Q. G. J. de Boer, telefoon 01714-9004, toestel 19. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie brief richten aan dedirecteurvan de Rabobank, postbus 123, 2394 ZG Hazerswoüde - Rijndijk. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad De bewoners van Beschut Wonen verblijven reeds lang tot zeer lang binnen het Centrum, waar zij voor het merendeel in grote paviljoenen wonen. Er zijn vergevorderde plannen om deze bewoners definitieve huisvesting aan te bieden in de vorm van een woonwijk met ééngezinswoningen .waar gestreefd zal worden naar een prettig sociaal leefklimaat. De dagaktiviteiten momenteel bestaande uit 14 verschillende afdelingen en ongeveer 25 aktiviteitenbegeleiders) staan aan het begin van een periode van ontwikkelingen,die ertoe moeten leiden dat de aangeboden aktiviteiten zoveel mogelijk aansluiten bij de individuele behoeften, wensen en kapaciteiten van de bewoners. Ten behoeve van de dagaktiviteiten, afdeling machinale houtbewerking, zoeken wij een Van de aan te stellen aktiviteitenbegeleider wordt verwacht dat hij: samen met een kollega de verantwoording draagt voor de dagelijkse gang van zaken op de afdeling machinale houtbewerking, zowel wat betreftde individuele begeleiding van de bewoners bij hun akti - viteiten als de uitvoering van de opdrachten; een gedeelte van zijn werktijd besteedt aan werkzaamheden ten behoeve van bestaande en nieuw op te zetten dag aktiviteiten, waarbij naast houtbewerkingstechnieken ook andere technische vaardigheden van belang zijn: bereid is om in de toekomst op onregelmatige tijden te werken (avonduren, weekends), wanneer gewenste ontwikkelingen daartoe aanleiding geven: naast een op deze funktie gerichte, technische opleiding ook een opleiding voor aktiviteitenbegeleider heelt gevolgd (bijvoorbeeld MAT-opleiding of Ergo therapie), hetzij daarvoor bezig is. Op zijn minst dienen kandidaten bereid te zijn een dergelijke opleiding te gaan volgen. Ervaring in het werken met mensen die langdurig in instituten verblijven, strekt tot aanbeveling. Salarisgrenzen: (voorgediplomeerde aktiviteitenbegeleider) f2048,73 - f2698,16 bruto per maand, exclusief toeslag onregelmatige werktijden. Kandidaten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien. Inlichtingen kunt u vragen bij Jaap van Weeghel, beleidsmedewerker Dagaktiviteiten Beschut Wonen. Sollicitaties kunt u sturen aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.51.11. stichting centrum st.bavo noordwijkerhout de koning b.v. Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071-131710 I Voor hooggekwalificeerd uilzendpersoneel I Rooseveltstraat 6 - Leiden (Z.W.). Tel. 071-765900. Heeft weer een aantal banen beschikbaar in de produktiesektor: voor meerspillige boormachine Ook in andere afdelingen kunnen wij nog hulp gebruiken. Enige ervaring in metaalbewerking of met machines, kan een voordeel zijn, Werkzaamheden worden in wekelijks wisselende twee-ploegendienst uitgevoerd. Bel voor een afspraak of kom eens langs tussen 09.00 en 16.00 uur. Wij vragen voor spoedige indiensttreding een: Tot haar gevarieerde taak behoren: - typen van alle voorkomende correspondentie - verrichten van eenvoudige administratieve werk zaamheden - bedienen van telefoon en telex - het ontvangen van onze cliënten Onze wensen: - diploma Mavo-4 - goede typevaardigheid Sollicitaties te richten aan: Machinefabriek en constructiebedrijf Zwitser B.V. Postbus 49 Haringkade 2 2220 AA Katwijk Z.H. Tel. 01718-14841. Na 18.00 uur 01718-16586. 'Op paviljoen Houtrust, onderdeel van het Geronto-Psvchiatrisch Blok, ontstaat binnenkort de va- kature van paviljoens- koördinator Deze za! worden belast met en verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van het door het paviljoensbeleidsteam gefor muleerde beleid. Hij zal de verantwoordelijkheid dragen voor de totale organisato rische gang van zaken in het pa viljoen, met name ook t.ajv. alle in het paviljoen werkzaani zijnde disciplines. Paviljoen Houtrust bestaat uit 2 units, met een totale kapiciteit van 52 bedden, t.b.v. patiënten die langdurige en intensieve zorg behoeven. Voor deze funktie gaan onze ge dachten uit naar kandidaten in de leeftijd van 35 tot 45 jaar, die aan de volgende voorwaarden voldoen: - diploma's Ziekenverpleging A en B - minimaal 3 jaar ervaring in de intramurale gezondsheidszorg in een vergelijkbare funktie, bij voorkeur ondersteund door een managementopleiding. Het salaris zal, afhankelijk van opleiding en ervaring, max. f 3910,- bedragen. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de huidige paviljoens- koördinator Dhr. P. van Wees of bij de blokkoördinator Dhr. H. de Jong, tel. 02502-7741. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken v, Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 De Dr Mr Willem van den Bergh-Stichting is een Ieefgemt voor circa 1100 geestelijk gehandicapten. Met begeleiding en verzorging van deze mensen zijn circa 900 personeelsleden belast, waarvan 400 leerlingen. full-time of half-time De taak van deze docent(e) omvat vooral: het voorbereiden en het geven van theoretische en praktische lessen het begeleiden van cursusgroepen als groepsdocent(e) het samen met andere docenten werken aan een verdere verdieping van de Z-verpIeegkunde het meewerken aan de integratie theorie/praktijk in samenwerking met de praktijkbegeleid(st)er. Wij denken hierbij aan iemand met een A-. B- of Z-oplejding,aangevuld met een (bij voorkeur voltooide) docentenopleiding. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 2.953.28 bruto per maand, uitgaande van 40 uren per week. Gezien de levensbeschouwelijke uitgangspunten van de inrichting is een positief christelijke levensbeschouwing gewenst. Voor nadere inlichtingen kunt u zich richten tot de heer B. Jonker, hoofd Opleiding, toestel 510. Bij de hoofdafdeling Civiele Werken van de Dienst van Gemeente werken is plaatsingsmogelijkheid voor een: Functie-informatie: De aan te trekken medewerk(st)er zal diverse secretariaatsvyerk- zaamheden gaan verrichten ten behoeve van de adjunct-directeur Civiele Werken en de afdelingschefs in zijn sector. Daarbij wordt gedacht aan onder meer: - behandeling van correspondentie - voorbereiding en verslaglegging van vergaderingen en besprekin gen - regelen van afspraken en bijhouden van agenda's - verzorgen van documentatie, inwinnen van informatie lichte typewerkzaamheden. Vereist: Middelbare schoolopleiding, typevaardigheid en ervaring als secreta ris/secretaresse. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 2545,— bruto per maand met een uitloopmogelijkheid op grond van dienst tijd tot f 2682, U kunt uw schriftelijke sollicitatie - waarin in ieder geval leeftijd, op leiding en ervaring genoemd moeten zijn - binnen tien dagen richten aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, postbus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van vacaturenummer GW 80010 op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22