entochdirekt PANORAMA IS OVERAL Wie wordt Miss Hoftuin 1980" 'IN DE HOFTUIN' Een prima reiswekker voor nieuwe abonnees: RIJNSBURG Oorlogsmisdadigers Bij opnames 2% aftrek over opgenomen bedragen. Ideale spaarvorm voor wie z'n spaargeld best even kan laten staan, maar er toch direkt over wil beschikken als dat nodig is. zaterdag 19 april a.s. In Winkelcentrum "In de Hoftuln" le RljnsDurg: 9 9\ Weet u 't nog van vorig jaar? De ver kiezing van Miss Hoftuin, midden in ons gezellige winkelcentrum was een opval lend en charmant gebeuren. Winnares Nel v.d. Zwaan deed het alle maal nèt even beter, hoewel zij een aan tal geduchte konkurrentes had. Nel is inmiddels een jaar lang hostess geweest van ons winkelcentrum. Een leuke funk- tie, met heel veel leuke momenten. tab* Maar na een jaar willen de winkeliers een nieuwe hostess gaan kiezen. Niet omdat Nel v.d. Zwaan het niet goed heeft ge daan, maar gewoon omdat het leuk is om weer eens een ander gezicht te zien. Wordt dat misschien jouw of uw gezicht. Wie weet, het is allemaal weer mogelijk op zaterdag 19 april a.s. De avond vooraf maken de kandidates een rondrit door Rijnburg in fraai versier de open auto's, beschikbaar gesteld door Garage Dijksman te Rijnsburg. Met deze feestelijke rondrit, voorafgegaan door muziek laten wij u alvast kennismaken met de kandidaat-missen. Op zaterdagmiddag zal de jury dan de moeilijke taak hebben om de leukste, mooiste of aardigste Miss uit te kiezen. Die wordt dan officieel benoemd tot Miss Hoftuin 1980. Bovendien zal zij, als zij dat wil een jaar lang als hostess/gast vrouw voor het winkelcentrum optreden bij allerhande gebeurtenissen. Inschrijven voor deze verkiezing is heel eenvoudig. In alle Hoftuin winkels liggen speciale formuliertjes klaar. Invullen, een recente foto bijsluiten en even opsturen naar het reklamebureau Alphad in Alphen a/d Rijn. Dan wordt je vanzelf uitge nodigd voor een voorselektie. Als je daar eenmaal doorheen bent, zorg dan voor een flinke schare supporters op 19 april. Want voor de winnares ligt behalve de titel Miss Hoftuin ook een komplete gar derobe van f 500,- klaar! iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. Met de vakantie voor de deur komt zo'n reiswekker altijd van pas. U krijgt hem gratis als u nu tabonnee op Panorafna wordt. Ik abonneer mij voor tenminste 13 nummers op Panorama Een bijlage over bijna alles wat met de auto te maken heeft: tests, benzineverbruik, tweedehands auto's, verzekeringen, enzovoort. In West Duitsland zocht en vond Panorama nog eens vier zware oorlogsmisdadigers. Hoe die mensen nu leven en wat zij denken over de jaren '40-'45 leest u in het nummer van deze week. O Tattoo (van Fantasy Island), del bekendste dwerg ter wereld. God is niet dood in Rusland, f) Speciaal voor Pasen: zijn eieren nu goed of slecht voor de gezondheid? De man zonder pijn. 0 Het nieuwe boek van Jan Blaaser: Een muis in zee. Deze week als primeur in Panorama. 1 n En ik krijg een reiswekker ter waarde van f 17.50 als welkomstgeschenk. 2 Ik heb liever een eenmalige korting van f 8.75 zodat ik geen f 22,10. maar slechts f 13.35 voor de eerste 13 nummers betaal. (Betaling per acceptgirokaart.) Ik betaal: aan de bladenman per acceptgirokaart. Ik stuur deze bon in een open envelop (zonder postzegel) aan Panorama, Antwoordnummer 366, 2000 VE Haarlem, of ik geef hem ingevuld aan de bladenman af. iedereen leest de krant altijd en overal. j mm

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24