openhuis voorde fievelentebij Hulshof?. Wie gaat de leiding van onze correspondentie afdeling op zich nemen? DMN te Noordwijkerhout. O De Machinefabriek Noordwyker- hout, afgekort DMN, maakt deel uit van het IHC Holland concern. Het modern geoutilleerde bedrijf vervaardigt hoogwaardige tech nische produkten voor de nationale en internationale markt. Op onze correspondentie-afdeling is plaats voor een medewerker/ster, die zal worden belast met de leiding over deze afdeling. Daarnaast zal men de afdeling personeelszaken assisteren bij diverse voor komende werkzaamheden. De correspondentie-afdeling neemt binnen het bedrijf een centrale plaats in. Zo draagt men er zorg voor alle in- en uitgaande post. Werkinstructies en andere formulieren voor de produktie- afdelingen worden hier voorbe reid. Tevens is men verantwoorde lijk voor een zorgvuldige en efficiënte archivering. De werkzaamheden worden door een aantal vrouwelijke personeels leden verricht. Wij denken aan iemand met een middelbare schoolopleiding en de nodige ervaring in een soort gelijke functie. Uiteraard heeft men duidelijk leidinggevende capaciteiten, is men administratief goed onderlegd en beschikt men over organisatietalent en vol doende talenkennis. Daarnaast spreekt het vanzelf dat men prettig met mensen kan omgaan. Leeftijd: vanaf ongeveer 30 jaar. Van onze kant bieden wij een goed salaris en aantrekkelijke overige voorzieningen. Hebt u belangstelling? Schrijf dan naar de afdeling personeelszaken van DMN, 's-Gravendamseweg 16. 2211 WJ Noordwijkerhout. IJ kunt ook telefonisch een afspraak maken met de heer P. W. Idema: (02523) 39 41. Den Haag: Spui Rijswijk: In de Bogaard Leiden: Nieuwe Rijn Leidschendam: Leidsenhage Rotterdam: Lijnbaan Eindhoven: Winkelcentrum Woensel Hilversum: Groest/Herenstraat Zwolle: Nieuwstraat/Drie Pistolengang. Gevraagd MANNELIJK OF VROUWELIJK EMPLOYÉ (tot 25 jaar) met Havo- of Mavo-diploma Moet beschikken over contactuele eigen schappen. Bankervaring strekt tot aanbeveling Sollicitaties te richten tot de directie. Tel. 071-151540 ALGEMENE BANK NEDERLAND N.V. Geversstraat 43. Oegstgeest Winnaars prijsvraag Leidsch Dagblad/Alleman voorjaarsbeurs Voorschoten Dhr. Versteegen, Schoolstraat 178, Voo schoten Dhr. Zevenbergen, Leidseweg 231. Voo schoten Dhr. Versteegen, Pauwenstraat 4, Voo schoten. Dhr. v. Leeuwen, Prof. Einsteinlaan Voorschoten. Dhr. Mourik, Rembrandtlaan 107, Voo schoten. Aantal abonnees op 31/3/80 was 50.025 De pri/zen zullen aan de winnaars word verzonden. Belastingadviesbureau BRONGERSMA/HEEZEN EN V.D. VELD TE LEIDERDORP Weversbaan 25,-tz!efoon 071-899361 Postbus 174, 2350 AD Leiderdorp vraagt voor spoedige indiensttreding: ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (leeftijd tot 19 jaar) die zal worden belast met licht administratieve werkzaamheden, het assisteren bij het typen van brieven en rapporten enz. het bedienen van de telex en de telefoon en het op orde houden van de dossierkasten en het archief Vereisten: Mavo of soortgeh|k diploma Beheersing van de Nederlandse taal. Enige typevaardigheid. Kantoorervaring wel prettig, doch niet noodza kelijk. Geboden wordt: Goed salaris 21 dagen vakantie per jaar. Vergoeding studiekosten Per vol dienstjaar 13e maand extra. Sollicitaties schriftelijk of mondeling, te richten aan bovengenoemd bureau. Tafel met kolom- poot. (In witte polyester lak- uitvoering). Ontwerp Jan des Bouvrie. Afrn.: 120x120 cm. Ook in andere maten. 1340,— Stoel. Naar ontwerp van Marcel Breuer. Chroom met naturel beuken of zwart ge beitst. Zonder 1125, - en met armleuningen. 159,— L-vormige salontafel (in witte polyester lak-uitvoering). Ontwerp Jan des Bouvrie. Afm.: 105x70 cm. 750,- Lamp Manta 3 stuks. 986,- Hulshoff Wonen in het hart van Leiden: Nieuwe Rijn, tel. 071-133100 Eend. Geglazuurd aardewerk, v.a. 14,95 Poezen in vele uit voeringen, v.a. 12,90 Denken ove - Wonen Welkom bij Hulshoff. De lieve lente is al binnen en wacht u op, samen met duizend-en-één interieur-ideeën, waaruit blijkt, dat Hulshoff anders denkt over wonen. Fauteuil. Ontwerp Geoffrey Harcourt. Leverbaar in diverse kleuren. 1789, Bankstel. Ontwerp Jan des Bouvrie. Leverbaar in vele kombinaties en des sins. Als afgebeeld in beige (6 zitplaatsen). 4505,—

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 44