Ju ckzCJDitte J Dekker en Co assistente voor het sekretariaat personeel Ze zijn er nog. Leuke banen voor jonge mensen. VERKOPER CHEF-MONTEUR KAPSTER Welke DRUKKER Ministerie van Defensie tekenaar/aankomend opzichter (bouwkunde) PERSONEEL**50^ KINDERPSYCHIATRISCH CENTRUM "CURIUM" te OEGSTGEEST SPECIALIST le Leiden vraagt per 1 juli a.s. ASSISTENTE VOOR PRAKTIJKVOERING EN ADMINISTRATIE Voor zijn praktijk aan huis gedurende 5 mid dagen per week. Opleiding op Havo-niveau gewenst. Leeftijd 25-35 jaar. Eigenhandig geschreven sollicitaties met vermelding van opleiding en ervaring. Br. o. nr. 80034 buro van dit blad. "MEDDENS B.V." Dames- Herenmode Onze zaak in het winkelcentrum „Leidsenhage", heeft op de afd. herenkonfektie plaats voor een Hij, die het prettig vindt, om 's avonds met een voldaan gevoel naar huis te gaan; omdat de cliënten goed geholpen zijn, de kollektie optimaal is, er een fijne werk sfeer heerst, neemt kontakt op met: Meddens B.V. Kamperfoeli 5-9, Leidschendam, t n.v. dhr. J. Th. Bakker 070-272938. PANEL B.V. TE WARMOND vraagt: die leiding geeft aan een zestal elektro- en werktuig bouwkundige monteurs, werkzaam in de werkplaats en op de bouwprojekten van de werkmaatschappijen Pana- gro B.V. en Elementum B.V. Tot zijn taak behoort mede het plannen van onderhouds- kalkulatiewejk. Het bezit van het diploma V.E.V. installateur of de bereid heid daarvoor te gaan studeren, strekt tot aanbeveling. Geboden wordt een goed salaris, autokostenvergoeding, gratifikatie, opname in pensioenfonds en - zo nodig - hulp bij huisvesting. Telefonische inlichtingen bij de heer J. Kets (01711-19200). Sollicitaties met informatie over opleiding en erva ring gaarne schriftelijk te richten aan de direktie van: PANEL B.V. Veerpolder 1 - 2361 KV WARMOND Gevraagd ZATERDAGMIDDAG VRIJ Dameskapsalon Braun Rijksstraatweg 342a, Den Deyl, 01751-13492, Wassenaar Raad voor de Zending der Nederlandse Hervormde Kerk Leidsestraatweg 11 2341 GR OEGSTGEEST Telefoon: 071-152940 Op ons bureau kunnen door het vertrek van medewerk(st)ers naar elders, op korte of lan gere termijn, nieuwe collega's worden ver welkomd op: de inkomende post en correspondentieafde ling (bezet met 4 a 5 personen) Een hoofd van deze afdeling Taakomschrijving: Leiding geven aan een kleine groep mede werksters Codering en archivering van correspon dentie. vergader- en andere stukken Behandeling der binnenkomende post Eisen: Middelbare schoolopleiding, goede pas sieve talenkennis Bezit van het archiefdiploma GO-BII of bereid de studie daarvoor aan te vangen Kantoorervaring en minimaal 22 jaar oud Een administratieve kracht Taakomschrijving: Behandeling der binnenkomende giro- en bankbescheiden Het verzorgen der inkomende boekbestel- lingen Controle op de variabele werktijdregeling Het met andere collega's afwisselend boeken op de kantoorcomputer. Eisen: Mavo-4 diploma of daarvoor dit jaar exa- Typediploma Boekhouddiploma of bereid de studie daarvoor aan te vangen Leeftijd ca. 17 jaar De Raad voor de Zending is een orgaan van bijstand van de Generale Synode der Nederlandse Hervormde Kerk, dat door deze synode belast is met het zen dingswerk in de derde wereld. Deze Raad staat daartoe een bureau ter beschikking, waarin meerdere afdelingen functioneren, die het per soonlijke, zakelijke en financiële contact met personen en gemeenten in binnen- en buitenland onderhouden. Een positieve instelling ten opzichte van bovengenoem de arbeid is belangrijk. Salariëring geschiedt, afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding, volgens een met een C.A.O. vergelijkbare kerkelijke regeling, die is afgeleid van de rechtsposi tieregeling van rijksambtenaren. O.m. 8% vakantie geld en eventueel reis- en studiegeld vergoedingen. Sollicitaties schriftelijk dan wel telefonisch aan bo vengenoemd adres. evt. ervaring met Kor-d wil ons team komen versterken? Stelt u prijs op een prettige werksfeer in een klein bedrijf neem dan contact op met druk kerij Schoolstraat 40b, Noordwijk, tel. 01719-12777. Bij het Bureau Aanleg, Beheer en Onderhoud van Vlieg velden kan, ter standplaats Leiden, worden geplaatst een (mnl./vrl.) De werkzaamheden bestaan o.a. uit het maken van bestek, detail en werktekeningen, eenvoudige berekeningen, uit trekken van materialen t.b.v. de op te maken kosten- begroting, alsmede medetoezicht op werken in uitvoering. Vereist: diploma MTS-bouwkunde en bereid tot aan vullende studie. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2545,- bruto per maand, met een diensttijd uitloop tot f 2682,- bruto per maand. Gunstige vakantieregeling en 8% vakantie-uitkering. Sollicitaties inzenden voor 23 april 1980 aan de Personeelschef van het Bureau Aanleg, Beheer en Onder houd van Vliegvelden, van Soutelandelaan 24 - 34, 2597 EZ 's-Gravenhage. Elke zaterdag de personeelsrubriek sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 toestel 128 Ans de Bruin toestel 129 Cock Juff personeel persOTEEL personeel Inderdaad. Fijn werk. Het is er heus nog wel. Voor jou ook misschien. Als je een beetje van cijfers houdt is er zelfs nog werk waar een geheid goede toekomst in zit. Want accountants, boekhoudingen en administraties zullen er altijd wel blijven. Geïnteresseerd? OK, dan gaan we verder. Op ons accountantskantoor en op ons computer self service buro hebben we op korte termijn plaats voor kienejonge mensen (m/v) die zin hebben in werk met cijfers en computers. Zij kunnen ons gaan assisteren bij de verwerking van administraties en bij de begeleiding van onze computer self service afdeling. Daar staan 3 middelgrote computers klaar om door onze kliënten zélf gebruikt te worden, zo nodig met assistentie van onze mensen. Kortom: 't Is echt leuk werken op onze kantoren. Lijkt het je wat? Zin in cijfers en computers? Zin om te werken in een jong enthousiast team? Dan moeten wij eens met elkaar gaan praten. Tenminste, als jij - minimaal Mavo hebt, of - MEAO of P D. boekhouden, of - studeert aan zo'n soort opleiding (b.v. MBA). Nog even over dat studeren: als je nog ergens voor studeert of er mee wilt beginnen, dan vind je bij ons alle medewerking. Misschien alvast fijn om te weten. Solliciteren of meer weten? Dan is snel even bellen het devies. Vraag naar de heer J. J. de Witte. Hij zal je graag alle gewenste informatie verstrekken of een afspraak voor een nadere kennismaking met je maken. Het telefoonnummer is 01718-71044/71045, zowel tijdens kantooruren als 's avonds. accountantskantoor computer self service buro Boulevard 108 - Princestraat 37 Postbus 100, 2220 AC Katwijk zh Telefoon 01718-71044 Bejaardencentrum „Haagwijk" Beethovenlaan 2, Leiden Wij vragen een 1e ZIEKEN VERZORGENDE 3 andere week ook if Salariëring volgens CAO bejaardentehuizen. Voor een persoonlijk gesprek kunnen afspraken worden gemaakt onder nr. 071-763423. architektenburo groenewegen bv pelmolen 5, 2317 pn leiden tel. 071 -213436 vraagt voor spoedige indiensttreding a. aankomend bouwkundig tekenaar m.t.s.-nivo b. ervaren bouwkundig tekenaar h.t.s.-nivo en enige jaren ervaring is vereist. Schriftelijke of telefonische sollicitaties aai bovengenoemd adres of na zes uur: tel 071-131372. Wij vragen voor spoedige indiensttreding enige machinevoerders die in staat zijn leiding te geven aan een kleine groep medewerkers, de betreffende machine kunnen stellen, en er onderhoud aan geven. Vereist: diploma lts of praktische technische ervaring. Wij hebben ook plaats voor enige vorkheftruckchauffeurs enige jaren ervaring vereist. Voor onze produktie-afdelingen kunnen wij enige medewerkers Sollicitaties dagelijks aan het bedrijf v Steijn's emballage b.v. telefoon 01717-3768, Industrieweg 2, Voorschoten. Steijn's pallets b.v. In ons nieuwe Centrum met 54 bedden, dat eind 1977 in gebruik is genomen, vragen wij een HOOFD VAN DE HUISHOUDING voor 30 uur per week. Het diploma Huishoudkundige voor Inrichtingen is zeer gewenst. Ervaring in leidinggevende funktie strekt tot aanbeveling. Salariëring volgens C.A.O. Ziekenhuiswezen. Werktijden in overleg te'regelen. Sollicitaties te richten aan de geneesheer-directeur, Postbus 26, 2340 AA Oegstgeest. Inlichtingen: tel. 071-156640 mevrouw F. van Vliet, adjunct-directrice. Voor ons kantoor te Leiden vragen wij voor spoedige in diensttreding een assistente voor het sekretariaat. Zij verzorgt o.a. korrespon- dentie, ontvangt onze kliën ten en verricht lichte admi nistratieve werkzaamheden. Deze funktie vervult zij in een klein team onder direkte leiding van onze eerste sekre- taresse. Vereist is een opleiding op HAVO-nivo, 't bezit van een type- en stenodiploma en enige jaren ervaring in een vergelijkbare funktie. Goede kontaktuele eigen schappen zijn onmisbaar. Leeftijd ca. 22 jaar. Wij bieden een uitstekend salaris en goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne tegemoet aan ons adres: Zoeterwoudsesingel 50. 2313 EK Leiden. Voor nadere informatie en/ of een oriënterend gesprek kunt u bellen met de heer A. de Jong of mevrouw B B C. de Feber - Mulder, telefoon 071 - 144451 deTombe I Melse co accountants 20 vestigingen in Nederland en internationaal werkzaam

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22