r Van 2 april tot 19 april 1980 zijn de Raider Spel- Teams op pad. Ze komen in winkelcentra en winkelstraten in heel 't land! Let opi Wie een Raider verpak king kan laten zien, doet mee aan het GOOI-EN- WIN-spel en maakt kans op een geld prijs. Zorg dus dat u een Raider verpakking bij u leeft Zo wordt het GOOI-EN-WIN-spel gespeeld: iedere deelneemster mag drie maal gooien bal in buitencirkel f 1,- bed in middencirkelf 2,50 bed in roos f 5,-! Het totaal van de treffers is het bedrag dat u wint. technisch commercieel medewerker metaaldraaiers Zorg ervoor dat u een Raider verpakking bij u heeft! Smaak en Kraak in het gouden pakje. Hier zijn de plaatsen in uw omgeving waar een Raider Spel-Team komt en de data. Knip uit en bewaar. 5 april 1980 -Leiden 11 april 1980 - Sassenheim -Rijnsburg - Katwijk 12 april 1980 - Roelofarendsveen -Hoogmade - Woubrugge - Koudekerk - Leiderdorp Voor onze cjroep procesinstrumentatie zoeken wij een voor de verkoopbinnendienst. Deze funktionaris zal worden belast met de uitvoering van de volgende taken: het maken van offertes, marketing, het onderhouden van de kontakten met onze afnemers en fabrikanten, het behandelen van de binnengekomen orders. Het betreft hit afsluiters. al electronische procesinstrumenten en regel- Voor deze funktie beschikt hij over: een opleiding op MTS/HTS-niveau, een redelijke kennis van de Engelse taal, een uitgesproken technische belangstelling. Kandidaten met ervaring in dezelfde of soortgelijke branche genieten de voorkeur. Leeftijd van 23 tot 30 jaar. Voor meer informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer Verhoef (03402 4 36 85) of de heer Schepers. Telefoon H.tma (02975) 6 80 11 Hl TM A B. V. is een Nederlandse vestiging van Saint-G obain-Pont-a- Mousson, een vooraanstaande Franse industriële groep. Hl TM A B. V., opgericht in 1926, houdt zich bezig met de verkoop van o.a. buizen, pijpleidingen, meet- en regel-, verwarmings-, filtratie-apparatuur en machines. Voor onze machinefabriek te Zoeterwoude, die zich bezighoudt met het fabriceren van verpakkings-, sluit- en spoelmachines voor de farmaceutische en voedingsmiddelenindustrie, zoeken wij metaaldraaiers De werkzaamheden bestaan uit het draaien van onderdelen van uiteenlopende aard en afmeting in 6 en 7 I.S.A. passingsstelsel. De materialen die verwerkt worden zijn: koolstof, roestvrijstaal, aluminium, brons en kunststof. De onderdelen worden gemaakt in kleine series, dus geen lopende bandwerk. Funktie-eisen: - L.T.S - diploma Bemetel A B/Verspaning - ruime ervaring als metaaldraaier - goed tekening kunnen lezen - kennis van het I.S.A. passingsstelsel - leeftijd 25-40 jaar Sollicitaties kunt u richten aan: T. W. Andela, Personeels- en Arbeidszaken Gist-Brocades N.V., Wateringseweg 1, 2611 XT Delft. Gisl-Brocades NV is één van 's werelds belangri/kste producenten van gist. penicillines en enzymen. Daarnaast richt het concern zich op het produceren en verkopen van farmaceutische, veterinair-biologische, chemische en biochemische produkten. Gist-Brocades N V. heeft produktie-/ i? verkoopondernemingen over de gehele wereld. DE GEMEENTELIJKE DIENST VERPLEGING EN VERZORGING zoekt ziekenverzorgenden die voorshands zullen worden Zwedenburg (Mariahoeve) Cromvliet (Rijswijk) Helena (Scheveningen) De psycho-geriatrische patiënten worden begeleid door een team, bestaande uit artsen, verpleegkundigen, zieken verzorgenden, bejaardenverzorgenden, bejaardenhelpen den, verzorgenden, bezigheidstherapeuten, diëtist, fysio therapeut. Een goede samenwerking tussen alle medewerkers is een voorwaarde voor een optimale zorg aan de patiënten. Wij besteden ook veel aandacht aan hun sociale begeleiding. Kandidaten dienen bereid te zijn full-time diensten te ver richten. Vereisten: - het staatsdiploma Ziekenverzorgende - ervaring/belangstelling in het werk met bovengenoemde patiënten, - maximale leeftijd 45 jaar. Voor de funktie geldt: - een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2.337,-- bruto per maand; - rechtspositieregelingen die van toepassing zijn bij de gemeente 's-Gravenhage. Nadere informatie: De heer C. Vallenduuk, directeur van genoemde verpleeg huizen, Zwedenburg 99 te 's-Gravenhage. Tel. 070 - 83.87.07. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze advertentie, onder vermelding van GDVV nr. 016 te richten aan de Directeur van de Ge meentelijke Dienst Verpleging en Verzorging, Hengelo laan 179,2545 JG 's-Gravenhage. Gemeente 's-Gravenhage De Schooladviesdienst Leiden, werkzaam voor het openbaar en bijzonder kleuter- en lager onderwijs, alsmede het buitengewoon onderwijs te Leiden en Oegstgeest, vraagt een SCHOOLMAATSCHAPPELIJK WERKER M/V voor 24 a 28 uur per week. met afgeronde studie op H B O.-niveau. Als datum van indiensttreding wordt gedacht aan medio augustus 1980. Momenteel speelt het schoolmaatschappelijk werk zich af rond het individuele kind met leer- en/of gedragsmoeilijkheden. Er wordt gewerkt in interdisciplinaire wijkteams Aanstelling zal geschieden in het gemeentelijke rangenstelsel (salarisgrenzen bij fulltime dienstverband van f 2 751.00 tot f 3 609.00 bruto per maand), met toepassing van de bij de gemeen te Leiden geldende rechtspositionele regelingen Bij de sollicitatieprocedure zullen de Bestuursraad en medewerkers van de dienst betrokken zijn. Sollicitaties binnen 2 weken te richten aan de directeur van de Schooladviesdienst Leiden, drs. J L de Bil, postbus 2292, 2301 CG LEIDEN, met gegevens over opleiding, ervaring en referenties. Inlichtingen te verkrijgen bij de directeur of bij de schoolmaatschap pelijk werksters, de dames B Ph. van Apeldoorn of H. Jobse(tel.nr. 071-122146).

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18