sekretaresse personeelszaken Academisch Ziekenhuis Leiden Ziujdhvjjeli administratief medewerkster/typiste kok part-time keukenassistenten m/v llci Verpleouluiis en Reaktiveringseen- irum VUYDTWUC k" in Leiden (Zuid west). is een middelgroot verpleeghuis dal plaats hiedi aan 156 lichamelijk /ieke patiënten.-verdeeld over 6 verpleegalde- lingen. Aan hel \erpleegluiis is een dag- hospilaal verbonden voor 20 patiënten, I lei gemiddeld aantal rlicdcwerkersin vas- le diensl bedraagt ongeveer ISO personen In verband mei het vertrek van de huidige funklionaris /oeken wij een boekhoudkundig medewerker (ml. of vr.), minimaal in het be/it van hel Praktijkdi ploma boekhouden en studerend voor het diploma M.B.A.. in de leeftijd van 23 30 jaar. Binnen een kleine groep van jonge, en thousiaste medewerkers wordt zijn/haar volledige in/el gevraagd voorliet verwer ken van de financiële gegevens in al zijn facetten, lien groot deel van die verwer king vindt plaals met behulp van de facili teiten van een komputcr-serviec-buro. liet ontplooien van eigen initiatief wordt van belang geacht, terwijl een grote mate van k(>1 legia11teil en flexibiliteit bij hel veelomvattende werk op prijs wordt ge steld. I lij of zij wordt de rechterhand van de ad ministrateur. Het salaris zal mede daarop worden afge stemd en wordt in nader overleg vastge steld. Van toepassing zal zijn de C.A.O. v.h. Zie kenhuiswezen. Daarin is o.a. geregeld een ruime tegemoetkoming in de studiekos ten. terwijl opneming in het welvaarts-en waardevaste pensioenfonds tol de moge lijkheden behoort. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, die nen gericht te worden aan de administra teur v an het verpleeghuis, de lieer I I.F. Ja german, Postbus 1212, 2302 BE Leiden. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noordewierlaan 50 te Leiden Op de afdeling Anaesthesie van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp bestaat plaatsingsmogelijkheid voor een ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGE (NZR of NAV) of een VERPLEEGKUNDIGE met belangstelling voor het specialisme anaesthesie, voor wie de mogelijk heid bestaat de theoretische cursus voor anaesthesie verpleegkundige te volgen. een ANAESTHESIE- ASSISTENTE (NZR) De werkzaamheden bestaan uit het assisteren van de anaesthesisten op de operatiekamer. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleeg kundige dienst. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp Vrouwenkliniek Op de afdeling Gynaecologie kan geplaatst worden een vac nr. 630.K.07.10.LD Taak: - het typen van alle correspondentie be treffende patiënten; - het typen van artikelen, voornamelijk in het Engels. De voorkeur gaat uit naar een geroutineer de typiste, die bekend is met de medische terminologie, met een schoolopleiding op middelbaar niveau. Salariëring overeenkomstig Rijksregeling. Hoteldienst Dienst Voeding en Diëtetiek Binnenkort kan t.b v. de centrale keuken geplaatst worden een vac.nr. 020.D.22.10.LD Taak: - meewerken aan het bereiden van maal tijden voor patiënten en personeel; - het verrichten van bijzondere taken zoals koude buffetten e.d. Er wordt gewerkt met een centraal voedsel verdeelsysteem Verlangd: - bijscholingscursus groot keukenperso- neel of een gelijkwaardige opleiding Salaris max f2199 bruto per maand, pro motiemogelijkheid is aanwezig Voor het werken op onregelmatige uren wordt een extra vergoeding toegekend. Inlichtingen kunt u verkrijgen op toestel 2729 of 2730; vragen naar Hoofd Keuken, de heer M. J. Pasma Hoteldienst Centrale Keuken In onze geheel gemoderniseerde centrale keuken is plaatsingsmogélijkheid voor een vac.nr. 020.D.225.10.LD De werkzaamheden zullen bestaan uit: - het assisteren bij het centrale voedsel- verdeelsysteem, - het verrichten van werkzaamheden in de centrale afwaskeuken (afwasmachine): -alle voorkomende schoonmaakwerk- zaamheden. De werktijd zal liggen tussen 16.00-20.30 uur gedurende 4 dagen per week; bereid heid tot het werken op zaterdag en zondag moet aanwezig zijn. Geboden wordt: basissalaris (bij 18-urige werkweek) max. f898,20 bruto per maand; toeslag voor onregelmatige diensten Na gebleken geschiktheid is promotiemoge lijkheid aanwezig. Aanstelling voorlopig voor de periode van 1 jaar. Inlichtingen kunt u verkrijgen op toestel 2729 of 2730; vragen naar Hoofd Keuken, de heer M J. Pasma. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Shulton B.V. is de Nederlandse vestiging van het dynamische concern American Cyanamid. We produceren voor diverse Europese markten een breed assortiment toiletartikelen en cosmetica, waaronder bekende produkten zoals Old Spice, Desert Flower, Blue Stratos en Breck shampoo. Met deze produkten neemt Shulton op de Nederlandse markt een belangrijke plaats in. Wie vragen we? sekretaresse afdeling verkoop In verband met interne promotie zoeken wij voor deze funktie een jonge vrouw in de leeftijdsgroep van ca. 25 jaar. Zij gaat fungeren als rechterhand van de algemeen verkoopleider. Derhalve zal zij naast goede kontaktuele eigenschappen moeten beschikken over flexibiliteit, cijfermatig inzicht en zelfstandigheid. Uiteraard kunt u stenograferen, uw opleiding is op HAVO-niveau aangevuld met een sekretaresse-opleiding en u beschikt over een redelijke kennis van de Engelse taal. Ervaring in een soortgelijke funktie is een pré. Een oriënterend gesprek kunt u voeren met mej. W. Kuiters. cost accountant Bij ons de man, die bijgestaan door een assistent, kostprijs-kalkulaties en voorraadadministratie verzorgt. Een belangrijke positie, die wij graag vervuld zien door iemand met een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met Praktijkdiploma Boekhouden. Omdat de werkzaamheden met behulp van een computer worden gedaan is ervaring op dit gebied ook gewenst. Leeftijd tot ongeveer 25 jaar. Wat bieden we? Voor deze interessante funkties bieden wij de juiste mensen de juiste honorering. Natuurlijk zijn de secundaire arbeids voorzieningen bij een modern bedrijf als Shulton uitstekend. Interesse? Richt dan uw sollicitatie aan: Shulton b.v.. Rooseveltstraat 49. 2321 BL Leiden. Tel. 071-769231 SHULTON NEW YORK LONDON PARIS NOB Wegtransport is de werkgeversorganisatie in het beroepsgoederenvervoer over de weg. Op ons hoofdkantoor te Rijswijk vragen wij op korte termijn assistentie van een Zij zal verantwoordelijk zijn voor de verzorging van de afdelingscorrespondentie en personeels administratie. Het verwerken van mutaties en bijhouden van dossiers voor een personeels bestand van ongeveer 150 medewerkers behoort mede tot haar taak. In verband met het noodzakelijk onderhouden van goede persoonlijke kontakten binnen de organisatie en met diverse externe instanties als GAK, uitzendbureaus e.d., zijn goede kontaktuele eigenschappen voorwaarde voor het goed funktioneren. De jonge vrouw waaraan wij denken is omstreeks 25 jaar oud en beschikt over een opleiding op HAVO-niveau, mogelijk gevolgd door een sekretaresse-opleiding. Zij kan zelfstandig werken en heeft administra tieve ervaring opgedaan, bij voorkeur op een personeelsafdeling. Belangstelling voor personeelswerk is vereist, enige kennis van de sociale wetten is welkom. De aangeboden funktie biedt voldoende ruimte voor persoonlijk initiatief. Zij die belangstelling hebben voor deze interes sante funktie, worden verzocht hun sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van de NOB Wegtransport, Huis te Landelaan 492, 2283 VJ Rijswijk. Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegtransport MULTIPLAN UITZENDORGANISATIE NUOÖKVOOR PRIMA TIJDELIJKE BANEN IN DE TECHNIEK OF PRODUKTIE! Multiplan heeft in Leiden nu een apart adres voor mensen die op zoek zijn naar zulke banen. Kom eens langs en kijk of er voor u wat bij is op ons nieuwe adres: Steenstraat 43 (naast onze administra tieve vestiging) Multiplan Uitzendorganisatie, Steenstraat 43, Leiden. Telefoon 071-140845- GQW DE GEMEENTELIJKE DIENST VERPLEGING EN VERZORGING zoekt twee verpleegkundigen voor de functie van waarnemend- afdelingshoofd (fulltime) Informatie over het verpleeghuis. Het verpleeghuis De Eshoeve" is een gecombineerd v pleeghuis waar 62 somatisch en 96 psychogeriatrisch i ken verpleegd v Informatie over de funktie. De waarnemend afdelingshoofden worden belast met: - het mede leidinggeven aan de medewerkers op de afde ling; - het mede bevorderen van een goed leef- en werkklimaat; het verder ontwikkelen van en uitvoering geven aan de inhoud van de patiëntenzorg. Funktie-vereisten. - het bezit van een verpleegkundig diploma; belangstelling voor het verplegen van langdurig zieken: een stimulerend en initiërend vermogen, teneinde aktief mee te kunnen werken aan de verdere ontwikkeling van het verpleeghuis in het algemeen en van de patiënten zorg in het bijzonder. Arbeidsvoorwaarden. aanstelling maximaal in de rang van verpleegkundige A De salariëring is volgens rijksregeling, rekeninghoudend met leeftijd en ervaring, voorts zijn de rechtspositieregelingen van de Gemeente 's-Gravenhage van toepassing Verdere informatie wordt U gaarne verstrekt door me vrouw A L, T. Garnier-Stiphout. verpleegkundig direc trice van het verpleeghuis De Eshoeve". Salvador Al- lendestraat 45 te s-Gravenhage. tel 070 - 68.54.50 Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze advertentie richten aan de Directeur van de Gemeentelijke Dienst Verpleging en Verzorging. Hengelolaan 179, 2545 JG te 's-Gravenhage. onder ver melding van G D V.V.nr. 019 Gemeente 's-Gravenhage

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26