ass. verkoopleider PERSONEEL— (para)medisch GEMEENTE WASSENAAR jonge assistent - accountant (m/v) sonesl Pe^sonesl-g'iL .PERSOJJEEL waarnemend hoofd verplegingsdienst 1. plaatsvervangend afdelingshoofd [m/v] en 2. medewerker [m/v] MONTEURS medewerk(st)er adm. medewerkster r-« 4^* engra opticiens bv Wvl Ké p«rsoo»«lpERSÖNEa personeel DE GEMEENTELIJKE DIENST VERPLEGINGEN VERZORGING vraagt een die voorshands geplaatst zal worden in het Bejaarden centrum "Vrederust-West", Melis Stokelaan 2490 te "s-Gravenhage. Dit centrum is één van de 9 gemeentelijke verpleeg- en ver zorgingshuizen. die onder de Gemeentelijke Dienst Verple ging en Verzorging ressorteren. Het centrum bestaat uit een verpleeghuis voor 145 soma tisch zieken en 224 flats voor zelfstandige bewoning. Het heeft een erkenning voor de opleiding tot ziekenver zorgende. Het totale personeelsbestand bedraagt ca. 130 medewer kers, waarvan ca. 90 medewerkers in de verpleging werk zaam zijn. De functionaris is verantwoordelijk voor: - de dagelijkse leiding aan de verpleegkundige en verzor gende disciplines in het verpleeghuis; - het realiseren van een optimaal leef- en werkklimaat; - de kwaliteit van de verpleging. Voor de vervulling van deze functie wordt gedacht aan een verpleegkundige in de leeftijd tot 45 jaar. die kan functione ren in een multidisciplinair team en beschikt over: - de diploma's ziekenverpleging A en/of B; - een kader- en/of managementopleiding; - enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie; - organisatorische en leidinggevende kwaliteiten - een eigentijdse visie op verpleging en personeelsbeleid; - inzicht in samenwerkingsvraagstukken - de bereidheid om roulerend weekenddiensten te verrich ten. Aan de selectieprocedure wordt o.m. deelgenomen door een vertegenwoordiging uit de directe medewerkers. Aanstelling geschiedt in de rang van hoofdverpleegkun dige. Salariëring volgens rijksregeling. Vakantietoeslag 8% per jaar. Welvaartsvaste pensioenvoorziening (A.8.P. Ruime studie- en studieverloffaciliteiten. 070-66.57.50. Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt door de psycholoog met de sollicitant besproken. In dien de kandidaat besluit zich terug te trekken, wordt geen rapport uitgebracht. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van G.D.V.V. nr. 017 binnen 14 dagen na verschijning van deze ad- vertentie richten aan de Directeur van de Gemeentelijke Dienst Verpleging en Verzorging, Hengelolaan 179, 2545 JG 's-Gravenhage. Gemeente 's-Gravenhage De afdeling Onderwijs, Cultuur en Recreatie ter secretarie is o.a. belast met de beleidsadvisering en -uitvoering op het gebied van onderwijs, cultuur-, sport-, jeugdzaken en recreatie. Bij de sectie Onderwijs bestaan al geruime tijd de twee onderstaande vacatures Functie-informatie: ad 1- hoofdzakelijk de beleidsvoorbereiding en - uitvoering op onder wijsgebied; het vervangen,van het hoofd van de afdeling bij diens afwezig heid. ad 2. - het verrichten van alle aan de afdeling verbonden werkzaamheden in de beleidsvoorbereiding en -uitvoering, waarbij de nadruk zal komen te liggen op de uitvoering van bepalingen uit de Onder wijswet. Functie-eisen: ad 1. - bezit van de akten G.A.-I en G.A.-II, danwel gevorderde studie voor deze laatste akte of een opleiding van vergelijkbaar niveau; ruime ervaring met betrekking tot onderwijszaken, met name de onderwijsverandering in verband met de wet op het basis onderwijs; - bekendheid/enige ervaring met werkzaamheden op het terrein van cultuur en recreatie strekt tot aanbeveling; - leidinggevende kwaliteiten. ad 2, - het bezit van de akte G.A.-I (B.A.), c.q. een vergelijkbare opleiding zoals b.v. H.E.A.O.; - bekendheid met onderwijswetgeving; belangstelling voor onderwijsvernieuwing; - goede verbale en redactionele vaardigheden. Salaris: ad 1. - afhankelijk per maand, ad 2. - afhankelijk van opleiding per maand. Algemeen: - een op de functie gericht psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure; - de bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing; in verband met het probleem ten aanzien van de beschikbaarstelling van woonruimte, genieten reflectanten uit de omgeving de voorkeur; - zij die reeds eerder reageerden behoeven niet opnieuw te solliciteren. Indien u belangstelling hebt voor één van deze functies kunt u, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad, uw sollicitatiebrief zenden aan burgemeester en wethouders, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. opleiding en ervaring tot maximaal f 4.529,-- ing tot maximaal f 3.537,-- Binnen de Vmf-Stork divisie Goederenverzet en Industriële Werktuigen is de werkmaatschappij Stork-Services B.V belast met de servicever lening (reparatie, onderhoud en nalevering van onderdelen) voor een groot aantal door Vmf-Stork geleverde installaties. Daarnaast produceert deze werkmaatschappij een aantal eigen produkten. De werkmaatschappij is gevestigd in Hengelo (O) met steunpunten over het gehele land verspreid. In de afdeling Landinstallaties van deze werk maatschappij zijn momenteel plaatsingsmogelijk heden voor Zij zullen worden ingezet voor de montage en revisies van turbines, pompen, compressoren en produktie- lijnen opgesteld in de voedings- en genotmiddelen industrie in de omgeving van de steunpunten, of indien noodzakelijk elders in Nederland of buitenland. Functie-eisen: - opleiding bankwerken of machinebankwerken (Bemetel) - ervaring in één of meerdere van boven genoemde produkt- groepen - bereidheid tot ploegen dienst en karweiwerk - woonachtig in Leiden of omgeving - leeftijd tot 40 jaar. Sollicitaties kunt u richten aan: Stork-Services B.V t a v. de heer H G. Oude Brinkhuis, Postbus 2013, Hengelo (O). Telefoon 074-454321 STDRK Stork-Services B.V. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest De afdeling Ontspanning van bovengenoemd zie kenhuis zoekt een ENTHOUSIASTE MEDE WERKSTER voor begeleiding van een groep van 15 a 20 bewo ners, die orff-(muziek)instrumenten bespelen. Werktijden: donderdagen van 18 00 - 21.00 uur zaterdagen van 08.30 12.00 uur. Kandidaten die over ervaring beschikken genieten de voorkeur. Salaris nader overeen te komen. Voor informatie kan men zich wenden tot de leider van de afdeling ontspanning, de heer P.F.J. Ver- straaten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Clingendael International Publicity Planning - kortweg CIPP genaamd is het toonaangevende bedrijf in ons land op het gebied van vaste indoorreclame. Zij ontwerpt en plaatst reclameborden en verlichte reclamepanelen o.a. in sporthallen. hotels, bowlingsen postkantoren door heel Nederland. Gaarne zouden wij op korte termijn in contact wi"en komen meteen boekhoudkundig die als belangrijkste taak zal krijgen het zelfstandig verzorgen van onze debiteurenadministratie in de ruimste zin des woords Hiertoe behoren ook de contacten met relaties en incassobureau. Tevens zal hij of zij moeten assisteren bij het coderen van boekingsstukken etc Voor een juiste vervulling van deze taken is een ruime ervaring op het gebied van de debiteuren administratie vereist waarbij het bezit van het praktijkdiploma boekhouden zeker gewenst is. Tevens zoeken wij een voor het verzorgen van diverse administratieve taken w.o. type- werkzaamheden. Voordeze functie kan ook iemand in aan merking komen die alleen halve dagen wil werken waarbij de werk uren in onderling overleg kunnen worden vastgesteld Onze gedachten gaan hierbij uit naar een actieve jonge vrouw die bereid is overal in te springen. Ljiin Voor beide functies bieden wij een aantrekkelijk salaris aangevuld met goede secundaire voorzieningen. Sollicitaties kunt u richten aan Clingendael international Publicity Planning B.V. industrieweg 1 .2254 AE Voorschoten Voor nadere informatie kunt u bellen 0.1717-4940 en vragen naar de heer de Bruin. Clingendael International Publicity Planning B.V. is in Nederland leverancier van optische artikelen waaronder kontaktlenzen, optische instrumenten en bijzondere gezichtshulpmiddelen. Teneinde de sterke groei van ons bedrijf het hoofd te bieden, verder te ontwikkelen en te struktureren, zoeken wi| ter uitbreiding van het verkoop-team op korte termijn kontakt met een Naast de vereiste bijdrage in het verkoopbeleid zullen zijn belangrijkste taken zijn: het behouden en uitbreiden van verkooppunten-, het samenstellen van verkoop-begrotingen; hel opstellen en bewaken van het reklame-budget; het mede ontwikkelen van nieuwe 'produkt-markt-dienst- kombinaties'; het mede organiseren van kongressen en informatiedagen. Voor deze boeiende - nieuwe - funktie gaan onze gedachten uit naar een persoon, die: ongeveer 25 jaar is; HAVO/ HEAO-niveau heeft; enkele jaren ervaring heeft in een kommerciële of marketing funktie, bij voorkeur opgedaan in de optiek branche of in de dienstverlenende sektor; flexibel en kreatiel is; kennis heeft van de Duitse en Engelse taal; optisch technische belangstelling heeft. De juiste kandidaat wacht: een dynamische, interessante en prettige werksfeer; na een inwerkperiode en bij gebleken geschiktheid een zelfstandige positie als verkoopleider; een uitstekende honorering in relatie tot het bovengevraagde; goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen onder tel. nr. 070 - 65 08 55 (Hr. Dekker). ergra opticiens bv Laan van Meerdervoort 135,2517 AW Den Haag. Turfmarkt 11 2312 CE LEIDEN Voorstraat 70 tel 071-149745 2225 ES KATWIJK (Administratief en (Para)medisch)tel 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in: Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam. Lisse. Woerden, Vakaturelijn voor banen tel. 071-130536 LubaCQ Uitzend^ Buro_J GEMEENTELIJKE ACCOUNTANTSDIENST LEIDEN De Gemeentelijke Accountantsdienst controleert de administratie en de jaarrekeningen van alle gemeentelijke instanties en van een aan tal met de gemeente verbonden instellingen. Daarnaast adviseert de dienst het gemeentebestuur over bedrijfseco nomische en financiële zaken. Bij de dienst bestaat een vacature voor een De gedachten gaan uit naar een kandidaat met een opleidingsniveau HAVO/VWO, studie N.I.V.R.A. of diploma M.B.A.. Ook zij die voor laatstgenoemd diploma studeren worden verzocht te solliciteren. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met enige ervaring. Het salaris zal bij aanstelling, afhankelijk van ervaring en opleiding, liggen tussen f 1.846,— en f 2 545, per maand. Bij gebleken ge schiktheid is verdere uitloop mogelijk. Goede voorzieningen op het gebied van studie (studieverlof en ver goeding studiekosten), ziektekosten en pensioen zijn van toepas sing. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de directeur van de dienst, de heer I.E. Batenburg. Deze is telefonisch overdag bereikbaar onder nummer 071-133768 en 's-avonds onder nummer 071-153106. Sollicitaties met vermelding van vacaturenummer 80.031, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te sturen aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. -4, Bil de pemeenle Leidenden eiie^c „es open voor mevoWoe(. ItJ'lZm "ad,ukkeii'k verzocht te solliederen.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24