FeliK-Bonii_ ft Een technische baan voor een accuwacht. Flinke man T die 50 hectare terrein de baas kan erso Heineken: VERTEGENWOORDIGER hh soneel PI jerspne parttime administratief medewerk(st)er typists schakenbosch terreinbewaker aankomend redakteur/verslaggever medewerkster P*fsone*'PERSONEEL pe^oneel Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Dat moderne zit 'm bijvoorbeeld in de goede werksfeer en omstandigheden bij Heineken. Maar ook telt het feit dat de groei bij Heineken vast werk en volop zekerheid biedt. Vanzelfsprekend betaalt Heineken goed en in de produktie zijn, voor zover op onderstaande functie van toepassing, de ploegendiensten zó geregeld dat er in 't weekend nooit behoeft te worden gewerkt. De Technische dienst kent een gespecialiseerde onderhoudswerkplaats, waaronder de garage. In de garage bestaat een vacature voor een accuwacht. Zijn taak bestaat uit het repareren en op peil houden van de accu's ten behoeve van de elektrische vorkhef trucks. Ook verzorgt en onderhoudt hij het acculaadstation. Wij denken aan een medewerker tot 40 jaar met bij voorkeur enige technische ervaring op dit gebied. De werkzaamheden worden verricht in 2-ploegendienst. Het salaris bedraagt inclusief de ploegentoeslag vanaf 23 jaar f 2.291bruto per maand, met een maximale uitloop tot f 2.511bruto per maand. Procedure: Hebt u belangstelling voor deze functie, neem dan schriftelijk contact op met de heer J.H. de Geus van de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude., Felix-Bonzo is marktleider in de dierenvoedingsbranche met grote merken als: Felix-Bonzo, Purina en Sluis. Felix-Bonzo breidt zich dynamisch uit en hanteert daarbij de moderne verkooptechnieken,gebaseerd op de huidige marketing inzichten. Op korte termijn zoeken wij ter uitbreiding van ons enthousiaste verkoopteam een voor het verkoopgebied Noord- en Zuid Holland en Zeeland. Standplaats hart Zuid-Holland/regio Alphen a/d Rijn. De man die wij zoeken is 25-30 jaar en heeft reeds bewezen te kunnen verkopen. Hij is van nivo en heeft een goede uitdrukkingsvaardigheid. Hij moet in staat zijn om, met gebruik van onze know-how en goodwill, de groei van de omzet in onze produkten in zijn verkoopgebied te stimuleren. Onze kandidaat moet zeer ondernemend aangelegd zijn. De nieuwe medewerker krijgt als taak het bezoeken van het bestand aan dierenspeciaalzaken en kennels/catteries in zijn rayon. De nadruk zal worden gelegd op werving van nieuwe klanten en uitbreiding van het omzetvolume bij de bestaande klanten. Wij bieden: doorgroeimogelijkheden en promotiekansen binnen het bedrijf, een goed salaris, gunstige autokostenregeling en moderne pensioenvoorziening. Heeft u belangstelling voor deze dynamische en uitdagende baan, schrijf een bondige brief aan onze Kommercieel Direkteur, de heer R.J. van der Eeze. Wij zullen uw brief vertrouwelijk behandelen en snel reageren. Felix-Bonzo B.V., Posbus 31.4870 CA ETTEN-LEUR. Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In verband met de uitbreiding van de werk zaamheden op de administratie vragen wij op korte termijn een (voor 5 middagen a 3 uur per week) Taak: Het verrichten van alle voorkomende admini stratieve werkzaamheden. Eisen: Wij denken aan iemand die in het bezit is van een LEAO-diploma of gelijkwaardig. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot Anne-Marie Oudenes, hoofd Algemene Ad ministratie, telefoon (01726) 19200, toestel 342. Uw sollicitaties kunt u richten aan de Perso neelsdienst, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwarr.merdam (post Alphen aan den Rijn). hooge burch the european space agency (noordwijk) is looking for - good secretarial background - fluency in English essential - knowledge of Dutch and/or French an advantage We offer: Good working conditions in an International Environment - good salary - holiday bonus 8% - 2 days/month holiday Please send your detailed C.V. to: The Head of Personnel European Space Agency Postbus 299 Zwarteweg 62 2200 AG NOORDWIJK psychiatrisch centrum leidschendam Het psychiatrisch centrum Schakenbosch is gelegen in het bosrijke gebied aan de rand van Leidschendam. Wij zijn een "open" instelling, wat wil zeggen dat onze bewoners deel uitmaken van de woongemeenschap in Leidschendam. Daarnaast hebben de Leidschendammers vrij toegang tot ons terrein. Ons grondgebied is ca. 50 hectare groot en bestaat uit parkaanleg, wegen, diverse toe gangen en een aantal gebouwen, die buiten de kantooruren niet in gebruik zijn. Dit vormt in zijn geheel het werkterrein voor naar wie wij momenteel op zoek zijn. Wij denken aan iemand van middelbare leef tijd, die op basis van zijn ervaring, postuur èn gezondheid in staat is de orde en veiligheid op ons terrein te handhaven. Daarnaast heeft hij taken op het gebied van de bedrijfszelfbescherming. j De diensten worden uitgevoerd in blokken van 2 tot 4 uur en vallen ook regelmatig in de avond- en de nachtelijke uren en in de week ends. In de toekomst kan voor huisvesting op ons terrein worden gezorgd. Hij moet bereid zijn een uniform te dragen. Hebt u belangstelling voor deze afwisselende funktie en wilt u meer weten? Neem dan kontakt op met de heer J. Verschuur, telefoon (070) 20 92 52. Uw schriftelijke sollicitatie graag te richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken van ons centrum, Veurse Straatweg 185, Leidschendam. Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg. Ons bedrijf houdt zich bezig met het vervaardigen en uitgeven van onze 33 Randstad-Edities wekeiiiks met n totale oplage van ruim 980 000 nplaren in het grootste deel van de provincie Zuid- Holland huis-aan- huis wprden bezorgd Drukkerij Van der Drift (dochteronderneming van de Sijthoff Pers B V verzorgt onder de naam Randstad-Edities de uitgave van 33 huis-aan-huisbladen. Voor het Weekblad voor de Bollenstreek - behorend tot de groep Vlietland die ook de uitgaven verzorgt van de edities Groot Voor schoten. De Leidschendammer en Groot Voorburg - kunnen wij op korte termijn plaatsen een energiek Hij zal onder leiding van de verantwoordelijke redakteur voor de redaktionele inhoud van Het Weekblad zorgen Feeling voor de redaktionele formule van huis-aan-huisbladen en inzicht in de grafische vormgeving is een vereiste. Kandida ten dienen bij voorkeur ook bekend te zijn in de Vlietstreek. De standplaats is Heerenweg 142-144 te Lisse Het maandsalaris zal worden vastgesteld op basis van de cao voor dagbladjournalisten Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitatiebrief te zenden aan de afdeling personeelszaken van Randstad-Edities Koornmarkt 34. Postbus 167 2600 AD Delft telefoon 015-124331 Voor onze afdeling Transport zoeken wij voor hele dagen een Welke onze transport-manager zal assisteren bij het organiseren van zakenreizen en equipment transporten over de gehele wereld. Teneinde deze functie op een juiste wijze te kunnen uitoefenen Zoeken wij iemand die aan de volgende eisen voldoet: reisbureau-ervaring, waarbij het zelfstandig verzorgen van vliegreizen een belangrijk aspect is geweest redelijke kennis van de Engelse taaj in woord en geschrift, kennis van de Franse taal is een pré. bezit rijbewijs BE typevaardigheid opleiding op MULO/MAVO-niveau leeftijd tussen 18 en 40 jaar. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Ten behoeve van het ontwerp, de bouw en het beheer van alle soorten bouwprojekten (te land en op zee) verzamelen wij gegevens over de bo demstructuur, het terrein en de zeebodem. Op basis van onafhankelijke adviezen en een goede begeleiding tijdens en na de bouw, stellen wij onze opdrachtgevers in staat TE BOUWEN MET ZEKERHEID. f psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In de nieuwe centrale keuken in ons gemeente-zie kenhuis, waar dagelijks ongeveer 700 maaltijden worden bereid, kan ten behoeve van de versterking van ons keuken-team worden geplaatst een keukenhulp (vr.) De werkzaamheden zullen o a bestaan uit assistentie bij de voorbereiding in de dieetkeu- ken, verzendgereedmaken van brood, beleg, zuivel- produkten en extra voeding. assistentie bij het voedsel distributietransport, lichte schoonmaakwerkzaamheden Aan de funktie is eenmaal per 2 weken een week enddienst (van 7 30 14 00 uur) verbonden; hier voor komen 2 vrij dagen op werkdagen in de plaats, en wordt een toeslag uitbetaald Voor nadere informatie kan men zich wenden tot het hoofd van de keuken, de heer J B van Hees Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 ï8 40*

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20