PERSONEEL medewerk(st)er op part-time basis begeleider particuliere woningverbetering m/v soneel PERSONEEL GROEPSLEIDER/STER leerling ziekenverzorgende SHIPPING COÖRDINATOR r Verftechnisch Adviseur Binnendienst MTS-ers Weg- en waterbouwkunde die hoofdzakelijk zullen worden belast met de behandeling van vergunningaanvragen, het behandelen van klachten, de inspectie van wateren en kaden, het incidentele verrichten van metingen, waterpassingen, controlewerkzaamheden e.d. Deze werkzaamheden liggen vanouds op het gebied van weg en waterbouwkunde, maar thans voor een groot deel ook op het terrein van de waterkwaliteitszorg in zowel boezem- als polderwateren. In het algemeen zal het behandelen van vergunningaanvragen een van de belangrijkste taken zijn, waartoe zowel de inspektie ter plaatse, het kontakt met de betrokken vergunningaanvragers en het redigeren van een afgerond rapport beheren. Het kantoor is gevastigd te Leiden; voor deze funktie 'is het wonen elders binnen Rijnland, onder zekere voorwaarden, geen bezwaar. Vereist is het bezit van het dilpoma MTS Weg- en Waterbouw kunde of gelijkwaardige opleiding, belangstelling voor milieu zaken (waterkwaliteit), voldoende praktijkervaring en enige redaktionele vaardigheid. De aanstelling zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring geschieden in de rang van opzichter C. B of A. Salaris minimaal f 1846,- en maximaal f 3394,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeids voorwaarden zijn van toepassing. Inlichtingen over de vakatures kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de onderafdeling vergunningen, ing. J.W. van Beek, telefoon 071 - 211711, toestel 247. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden, met vermelding van vakaturenummer 79-28. Hoogheemraadschap van Rijnland S HET MEDISCH KLEUTERDAGVERBLIJF "MARGRIET" Simon Smitweg 7, Leiderdorp, tel. 071-899260 vraagt met spoed een voor een tijdelijk dienstverband van minimaal 3 maanden. Opleiding op M.B.O.-niveau en ervaring in het werken met jonge kinderen. Sollicitaties en inlichtingen bij De afdeling Gezondheidsvoorlichting van de Gemeentelijke Genees kundige en Gezondheidsdienst te Leiden vraagt zo spoedig mogelijk een (20 uur per week) De Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst heeft diver se contacten o.a. met organisaties en personen die werken binnen de gezondheids- en welzijnssector en met name ook het onderwijs veld. De afdeling gezondheidsvoorlichting is thans bemand met een full time medewerkster die de bij bovengenoemde organisaties en perso nen aanwezige mogelijkheden tot gezondheidsinterventie initieert, stimuleert en daadwerkelijk steunt door o.a. verstrekking van mate rialen. Het takenpakket bestaat dexhalve onder meer uit: - Het plannen van G.V.O.-activiteiten. - Het begeleiden van de in deze planning opgenomen, meestal door anderen uitgevoerde, werkzaamheden. - Het evalueren van de activiteiten. De afdeling wordt in haar bezigheden bijgestaan door een begelei dingscommissie, waarin onder andere zitting hebben: tandartsen, een onderwijskundige, een voorlichtingsdeskundige en een arts. Wij denken aan iemand met: - Goede contactuele eigenschappen. - Goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk. - Organisatorische kwaliteiten. Een onderwijsbevoegdheid strekt tot aanbeveling, evenals een zeke re creatieve vaardigheid. Het salaris is afhankelijk van opleiding en/of ervaring er. ligt tussen de f 856,50 en f 1074,— bruto per maand. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de directeur van de G.G. en G.D., mevrouw M.C. Zwart-Feenstra, tel.: 071-120645. Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na hét verschijnen van dit blad richten aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer 80024. U bent een aantrekkelijke jonge vrouw (25-38 jaar) met niveau en charme en zoekt een interessante niet alledaagse job met vrije tijdsindeling. U hebt het gevoel, dat thuis 'de muren op u af komen en u wilt iets buitenge woons doen. U weet. dat bij 5 uur goed geplande werktijd per dag, echtgenoot, kinderen en huishouding niet verwaarloosd worden. U bezit goede kontaktuele eigenschappen een hebt zelfvertrouwen, zodat u gesprekken met direktieleden uit industrie en bedrijfsleven kunt voeren. U bent in het bezit van auto en telefoon en het is prettig indien u op de hoogte bent van de duitse taal. Wij bieden u een werkkring met goed inkomen. Wij bieden een grondige inwerkperiode en begeleiding en opname in een team van individualisten. Wij zijn blij met uw telefoontje. Indien u geïnteresseerd bent, kunt u verdere inlichtingen verkrijgen bij onze assistente. Tel. 070-231195 na 17.00 uur. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Olympische Sport Bibliotheek, Kastelenstraat 112 - Postbus 7819 - 1008 AA Amsterdam. Olympische Sport Bibliotheek, onder beschermheerschap van het Ned. Olympisch Comité. GDKpa Voel je ervoor om als DE GEMEENTELIJKE DIENST VOOR VERPLEGINGEN VERZORGING Ja???, dan heb je nu de kans om mee te doen aan de oplei ding die in september 1980 start met een theoretische voor bereiding op de praktijk (9 weken), de zogenaamde "pre klinische periode", welke met een toets wordt afgesloten. Daarna wordt de opleiding.in werktijd gegeven; zij omvat zowel theoretisch als praktisch onderwijs. Vanaf dit moment ga je een aardig salaris verdienen. De opleiding duurt in totaal twee jaar. De theoretische opleiding wordt door de Stichting Oplei ding Verzorgende en Verplegende Beroepen "Klavertje Vier" te 's-Gravenhage verzorgd, waar je les krijgt in o.a. de volgende vakken: verpleegkunde, ziekteleer, hygiëne, psy-, chologie, maatschappijleer, Nederlandsen rekenen. De praktische opleiding, die het verplegen en verzorgen van overwegend oudere patiënten inhoudt, wordt in drie van de negen gemeentelijke verpleeg- en verzorgingshui zen gegeven. Voor toelating tot de opleiding moet je 17 jaar of ouder zijn en minimaal in het bezit zijn van bijvoorbeeld één van de volgende diploma's: - L.H.N.O. minimaal 2 vakken op C-niveau, - L.E.A.O. waarvan 1 theorievak. - L.T.S. en 4 vakken op B-niveau Als je meer wilt weten, neem dan telefonisch kontakt op met één van de drie gemeentelijke verpleeg- en verzorgingshui zen, te weten: Kranenburg Morsestraat 9, 's-Gravenhage, tel. 070-63.79.00 en vraag naar mevrouw M.A.P. Lapidaire. Het Strangeduin •Gevers Deynootweg 59. 's-Gravenhage, tel. 070-55.81.72 en vraag naar mevrouw B. van Dijk. Vrederust-West Melis Stokelaan 2490, 's-Gravenhage, tel. 070-66.57.50 en. vraag naar mevrouw E. van der Lee-Lucardie. Ze willen je graag het één en ander vertellen over de op leiding. Je kunt ook binnen 14 dagen schriftelijk sollici teren. Richt dan je brief aan de Directeur van de Gemeente lijke Dienst voor Verpleging en Verzorging, Hengelolaan 179, 2545 JG- 's-Gravenhage, onder vermelding van GDVVr Gemeente 's-Gravenhage Bij de hoofdafdeling Volkshuisvesting van de Dienst van Gemeente werken wordt ten behoeve van de afdeling Verbetering particuliere woningen gevraagd een Functie-informatie - het geven van voorlichting met betrekking tot de subsidiemogelijk heden bij woningverbetering en woonhuisrestauratie; - het adviseren over verbeteringsmogelijkheden; - het begeleiden van de voorbereiding van de plannen en de subsi die-aanvragen; - het beoordelen van de plannen, het controleren van de begrotin gen, de termijnbetalingen en de eindafrekeningen; - het begeleiden van de uitvoering van de verbeteringswerkzaamhe den; - het deelnemen aan project- of werkgroepen in het kader van de stadsvernieuwing. Vereist - een bouwkundige opleiding op HTS- of gelijkwaardig niveau; - ervaring in de uitvoerende sector; - goede contactuele eigenschappen; - een behoorlijke mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid. Salaris - aanstelling zal plaatsvinden in één der technisch ambtenaren- of opzichtersrangen, met een maximumsalaris van f 3535,— bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer GW 80009 op brief en envelop binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur yan de Dienst van Ge meentewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden. DISTRIBUTION SERVICES INTERNATIONAL (D.S.I.) B.V. is een snelgroeiende dochteronderneming van het3M concern (Minnesota Mining Manufacturing Company) Op de afdeling Transportation is een vakature voor een Voor de uitoefening van deze funktie vinden wij belangrijk dat hij beschikt over-. - MAVO/HAVO-diploma - Redelijke kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. - Ervaring op transportgebied, bij voorkeur naar de bovengenoemd gebieden. - Leidinggevende capaciteiten. Als u interesse heeft, bel dan Mevr. van Steenbergen tussen 09.00 en 12.00 uur, tel. 071-769351voor nadere inlichtingen, of schrijf naar de afdeling Personeelsza ken van D.S.I. B.V., Zoeterwoudseweg 5-7, 2321 GL Leiden. Onze verkoopafdeling Bouw verven Nederland wordt in haar activiteiten o.m. ondersteund door de afdeling Technische Voor lichting. Binnen deze afdeling werken in teamverband een vijftal adviseurs met als hoofdtaak het schriftelijk en telefonisch verstrekken van technische informatie en adviezen inzake bouwverven, kunststoffen en beglazingsmaterialen aan af nemers, architecten, woningbouw verenigingen en buitendienstmede werkers. Door promotie van een van de adviseurs is er een vacature ont staan voor een medewerker die qpgeleid zal worden voor boven staande functie. De kandidaat dient evenwel te beschikken over de volgende kwaliteiten: vooropleiding op MAVO HAVO-niveau; aansluitend een schildertechni sche of bouwkundige opleiding op MBO-niveau; enkele jaren praktijkervaring; schriftelijke en mondelinge taalvaardigheid. Wij bieden u: een prettige werkkring; 13e maand; faciliteiten op het terrein van reis- en studiekosten; kortingen op diverse verzeke ringen; pensioen. Interesse? Sollicitaties richten aan: Cikkens bv Rijksstraatweg 31 2171 AJ Sassenheim t.a.v. de heer R. Heijne/ afdeling Personeelszaken. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling NEU ROLOGIE/UROLOGIE een 1e VERPLEEGKUNDIGE Wij verlangen van deze verpleeg kundige dat hij/zij beschikt over het diploma Ziekenverple ging A, goede verpleegtechnische vaardigheden en goede contactu ele eigenschappen. Aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige. Salarisgrenzen van f 2474,44 tot f 2993,55 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Volle- bregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel. 071-899250 Schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg - Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16