5; TRENDTIP -NÜ3||75 VOOR' NLI2 VOOR NU 4 TUBES NÜ3_ VOOR HEMA Tbon ons üw vakmanschap en maak kans op f2500,-- 20 Denier Tophit panties met ver sterkt broekje. Maten 36/38 t/m 42/44. Prima panties, prima pasvorm, normaal al verre van duur 1,75. Maai zelfs Is 10096 Katoenen theedoeken in leuke dessins en allerlei kleuren. Natuurlijk goed absor berend en kleur echt Normaal al geen geld voor 3,75 maar Everclean fluortandpasta van de Hema. Onderzoek wijst uit: de beste én de goedkoopste! Honderdduizen den gebruiken het. Natuurlijk! Waar knjg je tegenwoordig nog het beste wat er is voor zo weinig geld? Alleen in de Hema. Normaal 4 tubes 6,- Nü extra voordelig! Rozestruiken, j klimrozen, fruit- en sierheesters. O.a. aalbessen, jasmijn en gouden regen. A-kwaliteit (2/3-taks) 3,50 Koop ze, Bij de Hema hebben ze niet alleen een fijne neus, maar ook een "fijne mond" voor kwaliteit. Proeft u deze frisse, fruitige, tikkeltje zoete Rosé d'Anjou maar eens. Was deze rosé door eigen import toch al voordelig 3,95 Gekookte Gelderse ringen Vers van 't mes op onze kwaliteitsafdeling Fijne Vleeswaren. Normaal 200 gram 1,70 Aanbiedingen geldig t/m 11 maart 1 'DOE MEERMETMINDERGELDI ■PV Maak n Grolsch pijpje. Maak een Grolsch pijpje. Haak het. Houw het. Bouw of vouw het. Knip, kleur, klos of kneed. Emailleer, boetseer, aquarelleer, lithografeer. Ets, bak, hak, las of lak. Draai of naai. Macramé, teken, schilder, weef, zaag,snijd.Gips, borduur, blaas, punnik, etc. Kortom, maak een Grolsch pijpje op üw manier. Doe uw best en maak een origineel en ambachtelijk stukje vakmanschap. Dit is een wedstrijd voor iedereen met een artistieke vaardigheid of 'hobby, een ambachtelijk talent. Hoe Grolsch üw vak manschap weet te waarderen: 1 hoofdprijs: f2500, Extra: het winnende werk stuk zal worden afgebeeld in de advertentiecampagne van Grolsch. 2 tweede prijzen: f1000, 3 derde prijzen: f500, 4e t/m 100e prijs: Abonnement voor 1 jaar op 4, een hobby- of kunsttijdschrift. 101e t/m 200e prijs: Het Grolsch kookboek "Van Soeter Cokene". 201e t/m 300e prijs: Set Grolsch glazen. Wedstrijdreglement: De werkstukken dienen vóór 19 mei 1980 in een goede verpakking te worden gezonden aan: Grolsche Bierbrouwerij B.V., Fazantstraat 2, 7523 EA Enschede. De inzendingen worden beoordeeld door een jury bestaande uit: A. L. Hulshoff (directeur Rijksmuseum Twenthe), Anneke Schat (edel smid) en Paul Huf (fotograaf). De beslissingen van de jury zijn bindend. Over de uitslag kan niet worden gecorrespon deerd. Prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht. De eerste 3 prijzen worden uitgereikt tijdens een feestelijke bijeenkomst op 20 juni in Enschede. waarvoor de 6 winnaars - samen met hun partner - worden uitgenodigd. Alle inzendingen worden eigen dom van de Grolsche Bierbrouwerij B.V., die daar over zonder enig recht van de inzender naar eigen goed dunken kan beschikken; ook om ze te verveelvoudigen of openbaar te maken. Medewerkers van de Grolsche Bierbrouwerij B.V., en Reclame Adviesbureau De Zuil B.V. zijn van deelname uitgesloten. Vakmanschap is Meesterschap Wij wachten met spanning op üw Grolsch pijpjes. Intussen blijven wij ons best doen op onze pijpjes Grolsch. Witteveen presenteert het Pure katoen. Allereerst een zomerse pantalon, in moderne belijning. Wit, marine, bleu. 69,- Daarop een lekker lichte bloeze, met wit kraagje. Grijs, blauw, marine. 69,- Plus een hoogst aktuele doorgestikte body-warmer. Bleu, lila, rose. 79,- Gemeente Warmond bestemmingsplan "Ter Leede" De burgemeester van Warmond maakt ingevolge artikel 28, lid 6, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij besluit van 6 november 1979, nr. B 26812/1 goedkeuring hebben verleend aan het bij raadsbesluit van 13 juli 1978 vastge stelde bestemmingsplan "Ter Leede". Het bestemmingsplan omvat globaal het gebied, gelegen tussen Dorpsstraat en de Warmonder Leede en ter weerszijden van respectievelijk de Scheepmakersdam, de Straat ter Leede en de Kerpsdam. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het bestem mingsplan liggen met ingang van 6 maart 1980 geduren de één maand voor een ieder ter inzage op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie. Afgezien van het beroepsrecht van de inspecteur van de ruimtelijke ordening, kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot Gedeputeerde Staten heb ben gewend, gedurende deze termijn beroep instellen bij de Kroon. De beroepschriften moeten worc'en gericht aan H.M. de Koningin en kunnen worden ingediend bij de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1, 2513 AA "s-Gravenhage. Warmond, 5 maart 1980 De burgemeeste. voornoemd, W F de Vreeze.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20