nnmpmnnnnfsfl lln t! Rijnland beveelt aan NU TE KOOP IN: Michel verhen Sm (QiMMwijfwl bemdMing Ha HoHcmtsche Huys [l\ 1 m 0IMR0ERE m ONRC Leiden Leiderdorp Waddinxveen EÏ3 makelaarskantoor 3 VOOR ONS NIEUWE WONING BULLETIN TE HUUR GEVRAAGD VOORGESELEKTEERDE RELATIES: FLATS, HERENHUIZEN mens home leasing Moriaansteeg 6 f. 145D00,- k.k. WERELDWIJDE VERHUIZINGEN BVERKROOSTZN BV Van der Voort L en Van Beek MAKELAARS in o.g. Oude Vest 55, Leiden 'ONROERENDGOED onroerendgoed jr onroerendgoed jr vi l/f lilifVvU onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed Wat kan Rijnland allemaal voor u doen? In de eerste plaats natuurlijk bemiddelen bij aankoop en verkoop. Tevens het verrichten van taxaties. Verder kunnen deskundigen van Rijnland de voor u meest geschikte hypotheek adviseren en in orde maken, wat ook geldt voor de nod ige verzekeringen. Rijnland is ook 'financieel adviesbureau'en maaktgraag berekeningen voor u, zodat u precies van te voren ziet waar u aan toe bent. Hierbij worden ook de fiscale mpgelijkheden en conse quenties betrokken. Kortom: complete service inzake onroerend goed, op een degelijke, vertrouwde basis Uiteraard is Rijnland lid van de Nederlandse Bond van Makelaars NBM. Kantoor Pelmolen 3, tel. 071-211611 LEIDEN, Merenwijk Damloperwerf Goed onderhouden TUSSENWONING met voor- en achtertuin, parkeergelegenheid op eigen terrein. Bcg.gr.: tuinkamer met open keuken, eetbar, hal, toilet en berging. Ie verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet. 2e verd.: zolderkamer met berging. vraagprijs f. 202.500,-- K.K. Magnoliadal Perfect onderhouden hoekhuis met tuin op het Zuiden. Ind.: Bcg.gr.: grote doorzonka mer (ong. 35 m2). half open keuken. Plavui- zenvloer. thermopane. Ie verd.: 3 slaapkamers (v.v. parket), badkamer met ligbad, douche, toilet. 2e verd.: grote zólderkamer (v.v. par ket) met dakkapel. vraagprijs f. 248.000,- K.K. Pieterskerkchoorsteeg Gerestaureerd stadshuis (hoekhuis). Bcg.gr.: 2 royale kamers, berging (mog. keuken), hal, toilet, douche. Ie verd.: woonkamer met eiken balken, open haard. 2c verd.: 3 slaap kamers, badkamer met ligbad. Zeer geschikt voor dubbele bewoning of praktijkruimte. vraagprijs f. 395.000,-- K.K. RIJNSBURG, Schaapherdershoek Goed gelegen tussenwoning met zonnige ach tertuin. Ind. bcg. grond: grote woonkamer, keuken, hal, toilet. Bcg. grond heeft plavuizen vloer met vloerverwarming. Gedeeltelijk ther mopane. Ie verd.: 3 slp.krs. 2e verd.. grote zolderkamer. Inl. Makelaarskantoor Rijnland BV, Pelmolen 3. Leiden, tel. 071 - 211611. vraagprijs f. 245.000,-- K.K. Kantoor Loevestein 37, tel. 071-890300 LEIDERDORP Acacialaan Half vrijstaand herenhuis niet drie zijden tuin op het zuid-westen. Ind.: Ruime hal met toilet, kelderkast, grote woonkamer (8.60 x 4.20) met open haard, uitgebouwde moderne keuken. Ie verd.: 3 slaapkamers, badkamer. 2c verd.: overloop, 2 slaapkamers, 3e verd.: bevloerde vliering. De woning is voorzien van CV gas, nieuwe clcctrischc bedrading, aange bouwde berging met wasm. aansluiting. vraagprijs f. 295.000,» K.K. van Lennepdreef Goed onderhouden hoekhuis met vrijstaande garage, voor- en achtertuin op het zuiden. Uitgebouwde entree, toilet, Z-vormige woon kamer, half open keuken. Ie verd.: 3 royale slaapkamers, badkamer met ligbad, groot bal kon. 2e verd.: 2 slaapkamers, zoldcrbcrging. CV gas, gasboilcr. vraagprijs f. 298.000,-- K.K. HOOGMADE v. Alcmaerlaan Hoekhuis met voor- en achtertuin. Vrijstaande stenen berging. Ind.: hal, L-vormige woonka mer. open keuken met eetbar, toilet. Ie verd.: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet. 2e verd.: ruime vliering. vraagprijs f. 195.000,-- K.K. LEIDEN Oudplein Zgn. "Townhouse" met grote dubbele garage, bijkeuken, voor- zij- en achtertuin. Ind.: hal met toilet, ruime woonkamer met open haard en al. schuifpui naar terras. Grote woon-ect- keuken. Ie verd.: 3 slaapkamers, study - vide badkamer met ligbad, apart toilet, aparte douche, balkon met berging. vraagprijs f. 475.000,-- K.K. Kantoor Kanaalstraat 12, tel. 01828-2028 WADDINXVEEN Wm. de Rijkelaan 160 Mooi gelegen en goed onderhouden, op de 2e woonlaag gelegen (4 kamer) Flat, met aan voor en achterzijde thermopane beglazing, vrij uitzicht aan achterzijde. Ind.: entree, gang, toilet, keuken, douche, 3 slaapkamers, woonkamer. Flinke berging in onderbouw Oplevering eind 1980. vraagprijs f. 103.000,-- K.K. Ch. de Bourbonstraat Keurig onderhouden Eengezinswoning in rus tige buurt gelegen met voor- en achtertuin met stenen berging. Ind.: gang met toilet, bergkast, keuken, woonkamer 6.80 x 3.50 m. Ie verd.. 3 slaapkamers en doucheruimte. 2e verd.: zolder. Oplevering: op korte termijn. vraagprijs f. 153.000,-- K.K. Genestetlaan 9 In rustige straat gelegen en uitstekend onder houden Tussenwoning met voor- en achter tuin. v.v. C.V. gas. Ind.: entree, hal met toi let, keuken, doorzonkamer 7.10 x 3.70 m. Ie verd.: 3 slaapkamers waarvan een met vaste wastafel, douche. 2e verd.: grote open zolder met dakkapel. Incl. div. roerende goederen. Oplevering: direct. vraagprijs f. 173.000,-K.K. Peuleyen 19 Gunstig gelegen Meanderwoning met voor- en achtertuin, v.v. C.V. gas. Ind.: hal, toilet, bergkast, Z-vormige woonkamer met schoon- metsclwcrkwand, ruime keuken met aange bouwde berging. Ie verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. 2e verd.: slaapkamer met dakkapel en zolderberging. Oplevering: in overleg. vraagprijs f. 198.000,-- K.K. MAKELAARDIJ IN ONROERENDE GOEDEREN LEIDEN ROSMOLEN 172. Groot driekamer appartement (mai sonette) op de 3e en 4e etage. Etage: entree op de vierde etage, hal, keu ken, met diverse apparatuur, toilet, badkamer met ligbad en vaste was tafel. Woonkamer met een groot zonnig terras en op de 3e etage 2 ruime slaapkamers, waarvan 1 met een groot zonneterras. Algemeen: de woning is in zijn geheel voorzien van dubbele beglazing. Servicekosten per maand f. 209,76. Koopsom f. 165.000,--VON ROSMOLEN 68. Zeer luxe tweekamer appartement, in zijn geheel ontworpen door een Itali aanse architect, welke de woning zeer smaakvol ingericht heeft. De gehele woning is in drie kleuren n.l. wit- zwart-grijs. Al het meubilair behoort tot het appartement en blijft bii ver koop in de woning. Eveneens de ver lichting en beveiliging. Indeling: entree, ruime hal, woonkamer van 60m2 volledig ingericht met luxueus meubilair. Groot situeerd in de L-v kamer. De slaapkamer heeft nor male afmetingen en is voorzien van een spiegelbed met kastenwand. De keuken is modern en heeft veel grandioze appartement d makken. De totale KOOPSOM v it gran f. 200.000. RIJNDIJKSTRAAT 5. Leuk en geheel nieuw opgetrokken woonhuis in Oudhollandse stijl met c.v.-gas. Indeling: entree, hal, woon kamer met plavuizenvloer en granol- wanden, luxe open eiken keuken, eetbar, voorzien van diverse appara tuur. Toilet. (Open haard mogelijk) Ie etage: 1 grote en 1 kleine slaap kamer, grote badkamer met ligbad toilet, wastafel en a/s wasautomaat, balkon. Hierboven een zeer grote zolder in te richten als vierde slaap kamer. Alles is in de woning ver nieuwd. Vraagprijs f. 145.000,-K.K. GEREGRACHT 8. Lief huisje voorzien van een tuit- geveltje aan de rand van het centrum met plaatsje. Indeling: entree, hal, woonkamer voorzien van gaskachel, keuken, toilet en douche. 1e etage: 2 slaapkamers en ruime overloop, veel berging. 2e etage: grote vliering met beschoten kap. Oplevering in overleg. Vraagprijs f92.000,-K.K. HUGO DE VRIESSTRAAT 6. Gezellige vooroorlogse woning aan de rand van de Proffesorenwijk. Goed onderhouden en goede ligging. Inde ling: entree, hal, grote woonkamer, voorzien van gaskachels, moderne keuken, toilet, tuin met houten schuur. 1e etape: overloop, douche, 1 grote en 1 kleine slaapkamer, balkon. 2e etage: zeer grote zolder met beschoten kap. De woning is direct te aanvaarden. Eigen grond. Vraagprijs f. 175.000, K.K. HAAGPLEIN 47. Uitstekend onderhouden tweekamer appartement vlakbij het centrum van Leiden. Indeling. Entree, hal, badka mer met ligbad, vaste wastafel en toilet, ruime woonkamer, open keu ken met plavuizen vloer, slaapkamer on lekker groot balkon op het ZW. Berging in de kelder van het gebouw. Servicekosten f. 110, - per maand incl onderhoud, verzekeringen en ver warming. Oplevering in overleg. Vraagprijs f .110.000. K.K. ZOETERWOUDSESINGEL 10. Riant gelegen patriciërswoning met vrij uitzicht en een grote tuin op het zuiden, voorzien van c.v. gas en een achterom. Indeling: Entree, grote hal met garderobe, woonkamer, zitkamer met serre en openslaande deuren naar de zonnige tuin. Keuken, bijkeuken, toilet, kelderkast. 1e etage: 2 zeer grote slaapkamers en 1 iets kleinere, mooie badkamer, 2e toilet, groot balkon geheel vrij gelegen. 2e etage: 3 slaapkamers, 2e keukentje, veel ber ging. Alle kamers zijn voorzien van Eentrale verwarming. 3e etage: zeer grote bergzolder met beschoten kap. Deze woning is uitstekend onder houden. Vraagprijs f. 425.000.--K.K. HOGE RIJNDIJK 215. Een ruim vrijstaand herenhuis voor zien van een grote tuin (200 m2) op het zuiden en liggend op goede stand. Indeling Entree, ruime hal, woonka mer, keuken bijkeuken en achterom met een houten schuur. 1e etage: 2 grote slaapkamers en 1 kleine slaap kamer, badkamer met afgescheiden douche en een dakterras. 2e etage: vierde slaapkamer over de gehele oppervlakte van het huis. De woning is recent van buiten geschilderd. BELEGGINGSPANDEN LEIDEN LAMMENSCHANSWEG 96. Groot herenhuis met erg veel ruimte en een grote tuin. Indeling: entree, hal, toilet, kelderkast, voorkamer, zit kamer met openslaande deuren naar de tuin, keuken. 1e etage: overloop, toilet, 4 slaapkamers, groot balkon. 2e etage: zeer grote zolder waarvan eventueel 2 kamers te maken zijn. Het pand is uitstekend onderhouden en in zeer goede staat. Huuropbrengst f. 215,-- per maand. Vraagprijs f. 175.000,-K.K. HUGO DE VRIESSTRAAT 8. Redelijk onderhouden eengezinswo ning. Indeling: entree, hal, woonka mer, openslaande deuren naar de tuin keuken, toilpr. Ie etage: een grote en een kleine slaapkamer, luxe badka- mei2e etage: grote zolder. Huur opbrengst I. 169.-- per maand. Vraagprijs f. 115 000, K.K. OUDE SINGEL 146. groot grachtenpand r terhuis, ondergrond van c.v., 2 badgelegenheden, 2 keukens, 3 toiletten, 11 kamers. Het geheel is in goede staat en rendabel verhuurd. Netto jaaropbrengst is I. 40.000, Vraagprijs f. 395 000, K.K LEIDERDORP DRAGONTUIN 10. Uitstekend onderhouden hoekwoning gelegen in de "Voorhof" voorzien van c.v.-gas, een tuin op het zuiden en stenen schuur. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer met open eiken keuken, openslaande deuren naar de riante tuin. Moge lijkheid voor open haard is aan wezig. Parketvloer. 1e etage: 3 rui me slaapkamers, badkamer met vaste wastafel, a/s wasautomaat, douche. 2e etage: grote zolderkamer, dakka pel over de hele breedte van de zol der, vaste wastafel, c.v .-ruimte, veel berging. Algemeen: de woning heeft hardhouten kozijnen, het dak en blin de muur zijn geisoleerd. In de buurt zijn veel scholen, park en de woning is gelegen aan een woonerf. Opleve ring in overleg. Vraagprijs f. 258.000,-K.K. NOORDWIJK RUDOLPH TAPPENBECKWEG NR. 9. Op goede stand gelegen zeer luxe driekamer appartement op loopaf stand van het strand, voorzien van alle gemakken. Indeling: entree, eigen opgang, hal, badkamer met ligbad, toilet, woonkamer met parket en zeer luxe open keuken. Dit leefgedeelte heeft het gemak van een zonnig balkon. Het appartement is voorzien van 2 ruime slaapkamers, welke gesitueerd zijn aan de voorkant. C.v.-gas en een garage (24 m2) zijn in het appartement aanwezig. U kijkt uit over de duinen en laat het drukke uitgaansleven achter U. Servicekosten per maand ca. f. 200,-. Vraagprijs f. 350.000, -K.K. ZOETERWOUDE DORP BURG. WAPSTRAAT 84. Ruime 3 kamer-top-appartement voorzien van c.v.-gas en een inpan dige berging op de begane grond. Het appartement heeft een riant uitzicht. Indeling: entree, hal, woon kamer met open keuken en vrij uit zicht, 2 slaapkamers, badkamer met vaste wastafel, douche, toilet en aansluiting wasautomaat. Balkon op het ZW. Servicekosten f. 135,-- per maand incl. Vraagprijs f. 130.000,-K.K. Zeer groot kantoorpand in het hart van Leiden gelegen aan een singel, te huur in aparte units. Indeling begane grond met toilet, uitstekend als winkelruimte geschikt Huurprijs f. 25.000, per jaar excl. Ie etage: 2 grote werkkamers mei toilet Huurprijs f. 20.000, per jaar excl. Meerdere units als bovenbedoeld te huur in hetzelfde pand. Elke huur der kan gebruik maken van het onderliggende souterrain waarin zicli een keuken en toilet bevinden. In het pand is c.v., een tclefoon- installntie en geheel gestoffeerd. Voor inlichtingen kunt U met ons een afspraak maken om even een kijkje te gaan nemen in deze unieke Oude Varkenmarkt 26 Leiden/ Tel. 071 - 133222* Loevestein 11 Leiderdorp /Tel. 071 - 890827 MEERZEKERHEID BIJ HUUREN VERHUUR 02521-10050 Douzastraat 1b - Leiden - Tel. 071 - 142262/142580 In maart wordt aangevangen met een grondige renovatie, zodat er in juni een uitstekende vier-kamerwoning ge reed is. (Of eventueel een winkelruimte met 3 daarboven gelegen kamers). Koopsom inclusief renovatie meubelbewaringen overzeeverpakkingen |pianovervoer rijks- en kantoorverhuizingen Achthovenerweg 4 Leiderdorp tel. 071-894258 Nijmegen Pontanusstraat 1-3-1 tel. 080 226865 Leeuwarden Emmakade 62 iel. 05100 24595 TE KOOP LEIDEN Griegstraat. Modern herenhuis in rustige woonwijk met voor (8 x 6) en zonnige achtertuin (15x6) Ind. entree, woonkamer met erker en open haard, semi-open keuken, 1e et: 3 slaapkamers badkamer met ligbad, 2e et: grote kamer met berging. C.V. gas, netjes onderhouden. Vr.pr. f 265.000 k.k. Cobetstraat 31. Op goede stand gelegen herenhuis. Ind: entree, gang, toilet, grote woonkamer met excl. kwartsiet tegelvloer, open haar, openslaande deuren naar terras, grote tuin, zeer luxe keuken met inbouw apperatuur, 3 ruime slaapkamers, 1 met balkenplafond, zeer luxe badkamer met ligbad, douche, toilet, beige met houten plafond met spotjes, luxe 1 knopskranen, 2e et.: grote zolder over het gehele pand. CV gas, gas/water/licht goed, incl. gordijnen etc. Vr.pr. f 258.000,- k.k. Staversejolwerf. Leuk gelegen eengezinswoning met vrij uitzicht en carport. Ind.: vergrote hal. woonkamer met niveau verschil, keuken met plavuizen De beg. gr. is v.z.v. houten plafonds, 1 e et.: 3 sl.kmrs. met badkamer met ligbad, 2e et. grote zolderkamer met wastafel en berging. Goed gestoffeerd. Vr.pr. f 235.000,- k.k. Duyvendakstraat. Op goede stand gelegen eengezinswoning met achtertpin op ZO, vrij uitzicht, stenen schuur met licht en vliering, achterom. Ind: entree, hal I met plavuizen, toilet, woonkamer met licht eiken parket, luxe keuken, 1e et: 3 ruime slaapkamers. 2e toilet, badkamer met ligbad, 2e et: grote zolderka mer met aansl. WA, CV Gas, nieuwe deuren, ged. gestoffeerd, geïsoleerde kap, thermopane, boiler, etc. etc. Vr.pr. f 228.000,- k.k. Utrechtse Veer. Grote bedrijfsruimte met luxe bovenwoning. Ind. bedrijfs ruimte 18 x 4.80 met werkplaats van 4 x 3,1 e et. overloop met toilet, woonkamer 13 x 4.80 met verhoogd zitgedeelte, essen parket, open haard, spiegelwand, 'verzonken radiatoren, schuifwand naar groot terras op Z. 2e et.: overloop, slaapkamer met terras, grote badkamer met ligbad douche en dubb. wastafel, 3e et.: slaapruimte met tuimelraam. Incl. vloerbedekking, gordijnen, CV gas. Vr.pr. f210.000,- k.k. Haarlemmerweg 27. Fraai woonhuis met uitzicht op water en zeer diepe achtertuin (35 m). Ind.: leuke entree, nieuw houten toilet, zeer fraaie woonka mer met niveauverschil 8V2 x 5.20/3.30 open haard, geschuurd plafond, nieuwe keuken 4.20 x 2.05,1 e et: badkamer met aansl. w.a., toilet, douche, dl.kmr. 4x3 met groot balkon 3 x 3V2, met erker 3x2 met slaapvide, c.v.-gas, bedrading/ gas/water, 4 jaar oud. Vr.pr. f 179.000,- k.k. "Willem Pijperstraat 22. Hoekwoonhuis met voor- zij- en achtert. (13 m) op Z Ind: entree, gang, toilet, woonkamer, keuken, 1e et.: s slaapkamers, douche 2e et.: fraaie zolderkamer met groot dakkapel mog. 5e kamer. Toestemming om garage bij te bouwen en uitbouw (1 '/2m) over volle breedte en zijgevel. Dak en spouwmuurisolatie. Opl. april 1981. Vr.pr. f185.000,- k.k. Jan Lievenstraat 12. Goed onderhouden tussenwoning met voor- en diepe achtertuin (15 m op Z). Ind.: woonkamer en suite 10 x 3.60 met parket, kurk en schroten plafond, openslaande deuren naar tuin (ca. 15 m) met schuur en barbecue, zeer ruimte entree, 1e et. 3 ruime slaapkamers, mooie nieuwe badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet, vlizotrap naar grote beschoten zolder met stahoogte. Vr.pr. f165.000,- k.k. 1e Binnenvestgracht. Garage met bovenwoning. Ind.: grote garage 6.75 x 4. 1e et: overloop met toilet, voorkamer 4x5 achterkamer 3x3, achterkamer 2Vz x 2'/z, nieuwe groene keuken, 2e et: 3 slaapkamers, douche met toilet en wastafel. Vr.pr. f158.000,- k.k. Zijlsingel 78. Fraai verbouwd tussenhuis met zeer diepe achtertuin op Z. Ind: entree, fraaie woonkamer met open haar, plavuizen en balkenplafond, houten keuken, mooie houten badkamer met ligbad, schuurtje met boiler en aansl. w.z. 1e et: 3 slaapkamers beschoten vliering. Nieuw gas/water/riool. Vr.pr. f145.000,- k.k. Prinsenstraat 17. Woonhuis met tuin. Ind.: gang, woonkamer 9 x 3V2, uitge bouwde keuken, toilet, tuin van ca. 21 m met schuur, 1e et.: 2 slaapkamers, douche. 2e et. zolder met thermopane tuimelraam, CV gas. Dak en riool recent vernieuwd. Vr.pr. f138.000,- k.k. Morsweg. Dubbel woonhuis met lege bovenwoning. Ind.: et.: grote U-vormi- ge woonkamer 4'/2 x 9 keuken, toilet, 2e et.: 2 slaapkamers, vliering over het gehele huis. Benedenwoning verhuurd. Indien koper huurruimte achterlaat komt het gehele pand leeg. Vr.pr. f134.000,- k.k. LEIDERDORP Dr. de Bruijnestraat 25. Goed gelegen perfect onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom CV gas. Ind.: entree, royale woonkamer met bahama beige plavuizen, open haard en gestuct plafond, fraaie open houten keuken met eetbar, 1e et 3 ruime slaapkamers, mooie nwe badkamer met ligbad, 2e et.: overloop met aansl. WA, grote slaapkamer met dakkapel, veel berging. Vr.pr. f 198.000,- k.k. HAZERSWOUDE "Jac Reviusstraat 42. Prachtig gelegen herenhuis met voor- en achtertuin op Z. met stenen schuur. CV hete lucht. Ind.: entree, ruime mod. keuken met alle app (oa vaatwasser), ruime woonkamer met parket. 1 e et.2 grote en 1 kleinere slaapkamer, ruime badkamer met ligbad. 2e et: grote 4e slaapkamer Vr.pr. f 198.000,-k.k. Valeriusstraat. Zeer leuke eengezinswoning met voor- en achtertuin. Blij vend vrij uitzicht op bomenpartij. Ind.: woonkamer, keuken, hal, toilet, 1 e et: 2 grote en 1 kleinere slpkamer, douche, 2e et. ruime zolder. Het geheel in prima staat van onderhoud. Nieuwe vraagprijs: f 159.000,- k.k. Dit is slechts een greep uit ons woningbestand. In onze (gratis) wo ninggids vindt u een totaal overzicht. De met aangegeven panden, kennen vrije vestiging. TEL 071-140745/121580.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 36