rgssaam JSSêF (para)medisch vr 7 werk! PERSONEEU perm Welke modebewuste vrouw wil bij ons een verkoopteam leiden. r Een prima salaris waar tal van extra 's aan kleven. Dat biedt Fasson aan medewerkers in haar produktiesektor. produktie medewerkers personi lEEL full-time DATA PONS TYPIST(E) Haaas Modehuis plaatsvervangend hoofd van het tehuis voorman timmerman maatvoerder ervaren assistent accountant Fasson PERSOEEP"01- ■peraooeelpERSCNEa personeel DISTRIBUTION SERVICES INTERNATIONAL (D.S.I.) B.V. is een snelgroeiende dochteronderneming van het 3M concern (Minnesota Mining Manufacturing Company) die ook in staat is de in- en output te verzorgen. Tot haar/zijn taak zal behoren het bedienen van een IBM 3741 data entry system, en andere administratieve werkzaamheden. - middelbare schoolopleiding - type-diploma - een goede kennis van de Engelse taal. Ervaring spreekt in uw voordeel. Als u interesse heeft, bel dan Mevr. van Steenbergen tussen 09.00 en 12.00 uur, tel. 071-769351, voor nadere inlichtingen, of schrijf naar de afdeling Personeelszaken van D.S.I. B.V. Zoeterwoudseweg 5-7, 2321 GL Leiden. Leidsch Dagblad b.v., uitgeefster van Leidsch Dagblad, Alphens Dagblad, Alleman, wijknieuws Ridderveld en Recreatiekrant voor Duin- en Bollen streek vraagt ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER voor de advertentie debiteuren administratie. De werktijden voor deze part-time functie zijn van 13.30-17.30 i Het dienstverband wordt in principe aangegaan voor één jaar Vereisten. Mavo-nivau en typediploma of type-ervaring. Werkzaamheden: eenvoudige administratie. Heeft u interesse in deze functie, dan kunt u inlichtingen krijgen onder telefoonnummer 071-144941 vragen naar F. Montanus. I Schriftelijke sollicitaties aan de personeelscoördinator R. Metman van Leidsch Dagblad b.v., postbus 54 2300 AB Leiden. 'n tijdelijke baan via Multiplan da's mooi werk! Wij hebben regelmatig goedbetaald tijdelijk werk voor produktiemedewerkers Laat u nu vast inschrijven. Kom langs bij: Multiplan I Uitzendorganisatie FA. M. VERHAAR B.V. zoekt wegens uitbreiding van haar bloemen- exportbedrijf MEDEWERKERS voor diverse werkzaamhe den met of zonder ervaring. Leeftijd van 16 - plm. 40 jaar. Geboden wordt goed sala ris. Voor vervoer wordt ge zorgd. Soil, te richten aan M. Verhaar b.v. Tel. 02977-27333 t.a.v. de heer C. Ouwehand of 's avonds 01718-23808. Wij zoeken enthousiaste kandidaten van ongeveer 30 jaar met enige jaren verkoopervaring en gevoel voor mode voor de funktie van verkoopleidster in onze filialen te Rijswijk en Den Haag. Als verkoopleidster geeft u leiding aan een team medewerk sters en bent u verantwoordelijk voor de verkooppromotie, de artikclenpresentatie en het goederenbeheer. Voor wie nog niet over ervaring in het leiding geven beschikt kent ons bedrijf een interne opleiding die hoofd zakelijk direkt in de praktijk gegeven wordt. Indien u belangstelling heeft kunt u bellen of schrijven naar Haags Modehuis, Visseringlaan 25, 2280 ER Rijswijk, t.a.v. de afd. Personeelszaken, telefoon 070-90 72 56, tst. 256. Turfmarkt 11 2312 CE LEIDEN tel 071149745 (Administratief en (Para)medisch) Voorstraat 70 2225 ES KATWIJK tel. 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in: Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam, Lisse, Woerden, Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 LubaCQ Uitzend^ HlirOm psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Voorgeest is een zwakzinnigeninstituut dat bestaat uit 2 paviljoens binnen het psychiatrisch zieken huis Endegeest. In "Jongens Voorgeest" kan ten behoeve van "Het Drijvende Dorp", een leefgroep van 16 mannen, waarvan enkelen dubbel gehandicapt zijn, worden geplaatst een PART-TIME Z-VERPLEEG- KUNDIGE (M/V) voor 2 avonden per week. (werktijden van 17.00-21.30 uur). Inlichtingen over deze vacature kunt u verkrijgen bij Marianne Meijer (toestel 312). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Het bestuur van de Stichting Tehuizen voor geestelijk gehandicapten te Leiden vraagt voor zijn gezinsvervangend tehuis "De Haardstee" een De Haardstee, gevestigd aan de Witte Singel 70 te Leiden, is een tehuis met een algemene signatuur en biedt woonruimte aan 19 volwassen mannen, van wie de meesten in W.S.V.-verband werkzaam zijn. Het bestuur zoekt iemand die in staat is om in hét tehuis samen met het hoofd, de pedagogische medewerk(st)ers en het begeleidingsteam de ontplooiingsmogelijkhe den van de bewoners te bevorderen en een bijdrage te leveren aan de overgang van verzorgend naar agogisch huis. De kandidaat dient te beschikken over pedagogische, leidinggevende en organisatori sche kwaliteiten en ervaring, waarbij de bereidheid om in teamverband te werken voorwaarde is. Dit betekent dat hij: - ervaring heeft in de zwakzinnigenzorg - de taken van het hoofd bij ziekte en vakantie over kan nemen - deeltaken van de groepsleiding bij afwezigheid overneemt - de eindverantwoordelijkheid voor een aantal interne zaken draagt. Gezien de huidige personele bezetting in het tehuis wordt voor de te vervullen funktie de voorkeur gegeven aan een mannelijke kandidaat van tenminste 25 jaar die qua oplei ding bevoegd en ervaring heeft voor het hoofdschap. Gezien de aard van de funktie is het noodzakelijk dat de kandidaat in Leiden of direkte omgeving woonachtig is, dan wel bereid is daarheen te verhuizen. Schriftelijke sollicitaties gaarne voor 5 maart a.s. te richten aan: Stichting Tehui zen voor geestelijk gehandicapten, t.a.v. de sollicitatiecommissie, Witte Singel 70 te Leiden. J.P.A. Nelissen Aannemingsbedrijf B.V. ontplooit - dankzij een dynamisch bedrijfsbeleid - bouwaktiviteiten op een breed terrein, zodanig dat elk onderdeel van de markt benut wordt. De algehele leiding van de onderneming, met vestigingen in Haarlem, Venray en Zwolle, berust bij de groepsdirektie, die in Arnhem geves tigd is. Voor ons woningbouwprojekt Plan Zeeburg in Noordwijkerhout willen wij op korte termijn aantrekken een alsmede een Belangstellenden kunnen zich melden op het werk in Noordwijkerhout, telefoon (02523) 53 69 of na werktijd bij de heer van Oostrum, telefoon (03402) 3 77 18. jpa nelissen aannemingsbedrijf bv haarlem J P.A. Nelissen is een landelijk opererende bouwonder neming met ruim 750 medewerkers en vestigingen in Haarlem, Venray en Zwolle. Het bedrijf is aktief in zowel de woning- als in de utiliteitsbouw (o.a. gezondheidszorg, onderwijs, sport handel en nijverheid). De produktie wordt gerealiseerd via het werken in bouw teams, turn-key projekten, projektontwikkeling en de aanbestedingsmark t. r uitgeverij kontakst bv Konfekst is een energiek bedrijf met korte kommunikatielijnen. Het uitgavepakket bestaat onder meer uit de goed lopende weekbladen Weekend en Rits. Door een sterke uit breiding van de werkzaamheden vragen wij op zo kort mogelijke termijn VERSLAGGEVERS met enige jaren ervaring in de show business of bedreven in het schrijven van volwassen reportages. Naast feeling voor het funktioneren van een geïllustreerd weekblad is in het werken een grote mate van zelfstandigheid vereist. Bovendien is er op de redaktie plaats voor enkele BUREAUREDAKTEUREN die naast het persklaar maken van de kopij ook zelfstandig de nieuwsgaring in de breedste zin kunnen verzorgen. Enkele jaren journalistieke ervaring in vergelijk bare funkties is een vereiste. Honorering zal geschieden volgens de c.a.o. voor publiekstijdschriften. Met secundaire verlangens zal zo ruim mogelijk rekening worden gehouden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan uitgeverij Kontekst b.v., t.a.v. de heer B. Vreeburg, N.Z. Voorburgwal 303, 1012 RM Amsterdam. $®eefeewd\ Hollandsche Beton Groep nv gevestigd te Rijswijk, bundelt een groep ondernemingen in utiliteits- en woningbouw, weg- en waterbouw, metaalindustrie, baggerwerkzaamheden, offshore- aktiviteiten, betonprefabrikage, projekt ontwikkeling, installatietechniek en adviserend ingenieursschap. De Interne Accountantsdienst van de Hollandsche Beton Groep nv is belast met de controle van de jaarrekeningen in binnen- en buitenland, de budgettering en de interne verslaggeving, en heeft een duidelijk beleidsadviserende inbreng bij tal van bedrijfseconomische en administratief- organisatorische vraagstukken van de tot het concern behorende ondernemingen. Ter versterking van deze afdeling zoeken wij een Voor een succesvolle uitoefening van deze functie zijn vereist: - NIVRA-studie (gevorderd tot algemeen gedeelte, dan wel - SPD 1 of HEAO met aangevangen NIVRA-studie) - controle-ervaring. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer H J. -t Lam, telefoon 070 - 94 93 40, toestel 475 privé tel.: 01736-5408. Wij verzoeken u uw sollicitatie te richten aan de afdeling Sociale Zaken van HBG nv, Generaal Spoorlaan 489, 2285 TA Rijswijk. In onze fabriek te Leiden hebben wij plaats voor die ons willen helpen met de fabrikage van ver schillende soorten zelfklevende materialen. Of op onze Afwerkafdeling willen komen assisteren, waar de geproduceerde rollen op maat worden gesneden of tot vellen worden verwerkt. Afwisselend werk, waarvoor wij u graag een gedegen opleiding geven. U dient geen bezwaar te hebben tegen het werken in een 3-ploegendienst. Wat zetten wij daar tegenover? een salaris van f 1.604,— netto per maand (23 jaar en ouder), 22 vrije dagen per jaar, een vakantietoeslag van 8%, een tantième van 6 1/2%, een vergoeding in de reiskosten. Heeft u belangstelling? Bel of schrijf onze afdeling Personeelszaken voor een afspraak. Fasson (Nederland) b.v., Rijndijk 86, 2394 AJ Hazerswoude - Rijndijk, telefoon (01714) 90 08. An Avery International Company

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18