Alstublieft Beste Banen Bon 5 offsetdrukkere 1 werkvoorbereider 1 magazijn medewerker 4 machinebinders 1 account executive samsom-sijthoff 5 typistes tekstverwerking m/v 17 beste banen voor 17 beste mensen! Wie zei er dat het vandaag de dag zo moeilijk is een goede baan te vinden? Kom nou, er is werk zat... tenminste wèl bij Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv in Alphen aan den Rijn. Voor mannen en vrouwen, voor vakmensen, ongeschoolden en schoolverlaters, voor full-timers en part-timers. Prettig werk met prettige collega's. Kenmerkend voor Samsom: de goede sfeer die is ontstaan uit het besef dat werk door Mensen (inderdaad, met een hoofdletter) wordt gedaan. Want ondanks automatisering en ingewikkelde machines, blijft de mens voorop staan. En dat is in deze tijd een enorm pluspunt en maakt het werk bij Samsom-Sijthoff een stuk plezieriger, vriendelijker, gemoedelijker! Liefst 17 mensen kunnen dat binnenkort zélf ervaren. Het is aan u om ervoor te zorgen dat u daar ook bij hoort. Dus reageer nu! Vakmensen die hun mannetje staan. Er wordt in tweeploegendienst gedraaid zowel op één- als meerkleurenmachines. De offsetdrukkerij is uitstekend geoutilleerd en het drukwerkpakket is zeer gevarieerd. Een allround technisch vakman die van wanten weet. Hij analyseert opdrachten, signaleert knelpunten en maakt een perfecte planning. Kortom: de werkvoor bereider zorgt ervoor dat de diverse produktie- afdelingen vlot en zonder paniek toestanden kunnen functioneren. Iemand die het grondstoffenmagazijn als z'n broekzak moet leren kennen. Voor deze baan met toekomstmogelijkheden is enige ervaring en administratieve kennis gewenst. Bij afwezigheid van de magazijnmeester moet hij namelijk direct kunnen inspringen. Goed met mensen kunnen omgaan is een pluspunt. Mensen die houden van mooi afleveren. Moderne machines maken de afwerking van tijdschriften gemakkelijk. Maar er moeten wel mensen zijn, die de machines bedienen: om te nieten, naaien en te brocheren. Gewerkt wordt in twee ploegendienst. Samsom-Sijthoff leven in de drukkerij! Er gebeurt nogal wat bij Samsom-Sijthoff. Zo'n 325 medewerkers verdienen er een goede boterham. Zoals gezegd: er is werk genoeg. In allerlei vormen en variaties. Je bent veelzijdig drukwerkspecialist of niet. Of 't nu om tijdschriften, formulieren, boeken of losbladige uitgaven gaat, alles komt puntgaaf van de pers. In kleur of zwart/wit. Zetwerk wordt in eigen huis vercorgd volgens een hypermodern door computers geregeld systeem dat toonaangevend in Nederland is. Ook voor de afwerking van het drukwerk beschikt Samsom-Sijthoff over apparatuur van topklasse. Vouwen, vergaren, snijden, boren, brocheren, nieten, lijmen, naaien, de zaak wordt uitstekend afgewerkt, compleet tot en met verzending1 Samsom-Sijthoff maakt nuttige dingen en mooie dingen. En het geeft voldoening daaraan mee te werken! Het machinepark van onze drukkerij bestaat o.a. uit: BMH computergestuurd zetsysteem. Off-line toetsenborden met leeskrant. Zowel één- als tweekleurenoffsetpersen, merk Heide|berger, in de formaten A4 t/m 70x100. Rondstapel en vlakstapel vouwmachines, merk MBO, formaat 70x100. Müller-Martini verzamelhechter met 6 stations. Müller-Martini vergaarmachine. Polar computergestuurde snijmachine. Smith volautomatische naaimachines. Nieuwe kansen bij Samsom-Sijthoff Wie weet betekent een nieuwe baan bij Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv een fikse verbetering voor u. De beste manier om daar achter te komen is meteen te solliciteren. Schrijf een bondige brief (volzinnen mogen maar moeten niet) met de gegevens die u van belang vindt. Zo'n kans komt niet gauw terug. Dus grijp 'm... nü! U woont niet in Alphen aan den Rijn? Geen punt. Alphen aan den Rijn ligt centraal in de Randstad. Goede bus- en trein verbindingen met de steden en dorpen rondom. Files op in- en uitvalswegen komen zelden voor (en dan zijn ze nog altijd te onbeduidend voor de radio). Wie tegen het reizen opziet, kan natuurlijk altijd overwegen te verhuizen. Niet voor niets is Alphen met een dikke 50.000 inwoners een groeigemeente in het groene hart van Zuid-Holland. Alle kans dat u er geschikte woon ruimte vindt. Maar laten we niet op de zaken vooruitlopen, dat is van latere zorg. Geknipt voor u? Aarzelt u nog of u wel op het goede paard wedt? Voor meer informatie over baan en bedrijf kunt u terecht bij de heer G. Eikerbout. Even (01720) 6 23 03 bellen en u komt meer aan de weet. In gesprek? Geen telefoon? Schriftelijk inlichtingen inwinnen kan ook. Deze Beste Banen Bon maakt 't u makkelijk. Even invullen, uitknippen en vlug versturen en u ontvangt binnen een paar dagen bericht. Dat kan wel waar zijn dat u een beste baan voor mij hebt, maar daarom wil ik er eerst meer over aan de weet komen. Ik ben geïnteresseerd in de functie van: Naam: Straat: Plaats: In open envelop zonder postzegel sturen naar: Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv t.a.v. afdeling Personeelszaken Antwoordnummer 14 2400 VB Alphen aan den Rijn Samsom-Sijthotf grafische bedrijven is een werk maatschappij van de nv ICU. Informatie en Communicatie Unie, waarin zijn opgenomen de activiteiten van Samsom-Sijthoff, Wolters- Noordhoff en aanverwante bedrijven. In het buitenland is de nv ICU actief in Belgie, Groot-Bnttannie en de Verenigde Staten. De produkten en diensten van de bedrijven zijn o.a. leerpakketten, opleidingen, informatieve boeken, tijdschriften, planningmiddelen, formulieren, automatiseringsdiensten en grafische óctiviteiten. In totaal telt de nv ICU ruim 2500 medewerkers, waarvan er ongeveer 700 werkzaam zijn in het buitenland. ICCJ Informatie en Communicatie Unie Dames die met een toetsenbord letterlijk kunnen lezen en schrijven. Tikken op papier is er niet bij. Wel worden er magneetbandjes gemaakt voor de computers van het ultra moderne zet systeem. Zeker niet moeilijker dan 'gewoon' typen. Wel interessanter. In de praktijk blijkt ploegendienst het meest voor te komen. Ook part timers zijn welkom. Voor vervoer naar en van het werk kan eventueel worden gezorgd. Zo'n AE wordt in goed Nederlands ook wel orderbehandelaar genoemd. Gedegen kennis van grafische technieken en commerciële feeling zijn vanzelf sprekende eigen schappen. Niet minder geldt dat voor een plezierige omgang met mensen. Dus wie denkt een goede tussenpersoon te zijn tussen opdrachtgevers en uitvoerder heeft er geen problemen mee nu de telefoon te pakken om een afspraak te maken.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 8