inrr ment DNR0ERE UULU( DNRC EEN HUIS VERKOPEN? r Kok Makelaardij. Uw hulp in huizen. l#* H vC/i C/v /viifvC#l« l UL Dat kan in de winkel van Kok Makelaardij. r KOK MAKELAARDIJ LEIDEN UW HULP IN HUIZEN. Kok Makelaardij Leiden, Stationsplein 22, Leiden, tel. 143441 Biedt te koop aan: Mussenplaats 3, Leiden, tel. 211744 'ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed f\tL onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U In Leiden is een enthousiast team, jonge medewerkers van Kok Makelaardij, op eenaparteL wijze bezig voor haar cliënten. Groot huizen-aanbod. Wij hebben talloze huizen in ons bestand. Ook die van de samenwerkende makelaars in Leiden en regio. Op een doel treffende wijze, door middel vanT? een uitgebreide fotopresentatie, tonen wij eventuele kopers en verkopers wat Kok Makelaardij te bieden heeft. Natuurlijk gaan de foto's vergezeld van alle noodzakelijke informatie. Dit unieke systeem ver schaft maximale mogelijkheden. Daardoor bent u snel aan een huis geholpen en... wilt u uw U denkt dat wij overdrijven? Overtuig uzelf. En... uw bezoek verplicht tot niets. Voor Leiden en de regio is onze win kel gemakkelijk te bereiken. Op het Stationsplein 22, tegenover het station en naast de bushalte. Telefoonnummerivan de winkel is: 071-143441. U kunt ook bel len naar Jan Verhoeven, tele foon 071-124510. Er is een aparte winkel voor de Merenwijk. Op de Mussenplaats 3. Bereikbaar via de rondweg (Zwartemeerlaan). Telefoonnummer van de winkel is 071 -211744U kunt ook bel len naar Désirée van de Veen, telefoonnummer 070-251540. huis verkopen dan hangt er op korte termijn een foto van in onze winkel. Als extra hangen wij een 18 x 24 cm. vergroting in onze veelbekeken vitrine. Onze speciale etalage voor eigen verkoopopdrachten. Een speciale winkel voor de Merenwijk. KOKGROEP LEIDEN De Laat de Kanterstraat 30a In Burgemeesterswijk gesi tueerde ruime bovenwoning mei wijds uitzicht. Voorzien van centrale veiwarming. Indeling: 1 e woonlaag: 3 kamers (te wij zigen in 2), keuken en toilet. 2e woonlaag: 3 kamers, douche ruimte. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 148.000.- k.k. Hoge Rijndijk 64 Geheel gerestaureerde ruime woning met plaatsje en terras op 1e etage voor zonaanbid- ders. Ook geschikt voor dub bele bewoning. Uitstekende staat van onderhoud. Ind. beg. gr.: 2 kamers, keuken, douche en toilet, 1 e etage: woonkamer, eetkeuken, douche en toilet, 2e etage: 2 kamers en bergkas- ten. Aanvaarding: binnen 3 mnd. Vraagprijs f150.000,- k.k. Hugo de Vriesstraat 36 In protessorenwijk gesitueerde gemoderniseerde hoekwoning met achterom. Aan voor- en achterzijde voorzien van dak kapel. Aangebouwde berging. In goede staat van onderhoud. Ind. beg. gr.: woonkamer (8.60x3.20 m) met schrootjes- platond, keuken, bijkeuken, gang. toilet, 1e etage: 2 ka mers. badkamer met ligbad, douche, dubb. wastafel en 2e toilet. 2e etage: 2 kamers, een voudig te wijzigen in één ka mer. Aanvaarding binnen 3 maanden. Vraagprijs f 185.000,- k.k. Tiboel Siegenbeekstraat 28 Royale, degelijk gebouwde vooroorlogse woning op goede stand in de Burgemeesters- wijk, met voor- en achtertuin (Z.O.). Indeling beg gr.: hal, gang, garderobe-nis, diepe kelderkast, toilet, keuken, 2 kamers en suite 10.00x3.80 m, 1e etage: 3 kamers, badk., apart 2e toilet, vaste trap naar zolder, 2e etage: 2 kamers met dakkapel, zeer ruime zolder. Prijs incl. nieuw te installeren c.v., keuken, sanitair, badka mer en toiletten (voor snelle beslissers inspraak mogelijk), vrije vest. f 285.000,- k.k. Sam. v. Houtenplein 8 Op het Waardeiland gesitueer de praktisch nieuwe woning met garage. Origineel ontwerp met vanaf de op het Zuiden ge richte tuin uitzicht op de Oude Rijn. Dubbele beglazing in de gehele woning. Gekleurd sa nitair, dak en muren geïso leerd. Indeling beg. gr.: tuin kamer met hoek-open haard, half open keuken in U-vorm, entree, toilet en garage, etage: 3 sl.kamers, badkamer met lig bad en 2e toilet, aparte dou chekamer. balkons. Aanvaar ding zomer 1980. Vraagprijs f 340.000,- k.k. LEIDEN (MERENWIJK) Dotterbloem 9 Ruim herenhuis met speelse vormgeving van het type met doorgeschoten kap. Bouwjaar: 1976. Voorzien van c.v-gas. Ind. beg. gr.: verlaagde woon kamer met hoek-open haard, aparte eetruimte, half open keuken (4.90x2.60 m), hal, toi let en aangebouwde berging, 1e etage: 3 kamers, waarvan één met garderoberuimte, badkamer (3.00x3.00 m) mei ligbad, aparte douche, dubb wastafel, 2e toilet en aansl wasm.. 2e etage: grote zol derruimte voor velerlei doel einden geschikt. Aanv. in overleg. Vraagprijs f 275.000,- k.k. Een soortgelijke woning bieden wij ook te koop aan aan de Vuurbloem 18 Vraagprijs f 275.000,- k.k. Kwikstaarthoek 31 Uitst. onderhouden hoek- schakelbungalow met c.v.-gas en achtertuin van 13 m met zonneterras. Carport. Grond- opp 212 m2. Bouwjaar 1975 Ind. beg. gr.: L-kamer van 40 m2 met open haard, eetkeu ken, hal en toilet. Berging/ laundry. In de hal een wentel trap met hardhouten treden naar de etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. Ruime toepassing van hardhout en aluminium. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 275.000,- k.k. Goudsbloem 1 Met tuin op het Zuid-Westen gesitueerd 2 onder 1 kap-wo- ning met c.v.-gas. Met tuinzijde aan singel gelegen. Aan voor zijde ruime parkeergelegen heid. Begane grond voorzien van dubbele beglazing. Beg. gr.: woonkamer met hoek open haard, eikenhouten keu ken met plavuizenvloer, hal, toilet en berging, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, 2e etage: grote zolderruimte voor velerlei doeleinden geschikt. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 290.000,- k.k. Rosmolen 220 Op hoogste (6e) etage gelegen enorm ruim 3/4-kamer appar tement met maximale privacy, c.v., 3 zonneterrassen op het Zuiden en parkeerplaats in het gebouw. Bouwjaar 1978. Voorzien van dubbele begla zing. Diverse faciliteiten in het gebouw zoals: lift, wasserette, sauna, solarium en trimzaal. Ind.: woonkamer van 50 m2, half open keuken met inbouw- app., toilet, 2 slaapkamers, waarvan één 27 m2 is, berging/ hobby, badkamer met ligbad, aparte douche en dubb. was tafel. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 298.000,- k.k. Ruime woning voor een krap pe prijs. Groenwier 6 Degelijk uitgevoerde woning met bijzonder aparte vormge ving. Voorzien van dubb. beglazing en een gasgestookte c.v. In uitstekende staat van onderhoud. Ind. beg gr L- vormige woonkamer met open haard en grenen vloerdelen, luxe keuken met div. inbou wapp hal, toilet en inpandige berging, 1e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en douche, 2e toilet, 2e etage: 4e kamer, wasruimte en groot dakterras. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 338.000,- k.k. Tevens bieden wij te koop aan in de Merenwijk LEIDERDORP gezinswoning met balkon. Voorzien van c.v. Bouwjaar 1968. Oppervlakte 136 m2. Ind. beg. gr.: woonkamer 7.80x3.80 m, keuken, hal en toilet, 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet, 2e etage: 4e slaapkamer en zolderberging. Aanvaarding 3 maanden na koopakte. Vraagprijs f 200.000,- k.k. Rosenburg 43 Op rustige stand gelegen wo ning met balkon. Voorzien van c.v. en ruim uitzicht aan voor zijde. Goede staat van onder houd. Tuin op het Westen. Ind. beg. grwoonkamer met open haard, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wasm. aansl., 2e etage: 2 kamers en bergruimte. Aanvaarding bin nen 3 maanden. Vraagprijs f 228.000,- k.k. Karolusgulden 21 Architektonisch fraai uitge voerd herenhuis met carport in uitbreidingsplan de Winkelhof. C.v.-gas. Er is veel aandacht besteed aan de warmte- en geluidsisolatie. Gekleurd sa nitair in gehele woning. Ind beg. grwoonkamer plm. 40 m2 met open haard, luxe keu ken, hal en toilet. 1e etage: sl. kamers, studeer/speelka mer, badkamer met ligbac apart 2e toilet. 2e etage: sl.kamers, doucheruimte, c ruimte m. aansl. wasm., grool zonneterras. Aanvaarding di reet. Vraagprijs f350.000,- v.o.n. ZOETERWOUDE-R Mauritsstraat 4 Royaal zo goed als nieuw he renhuis met garage. Met groot dakterras en voorzien van c.v. Ankerloze woningscheidende wanden, dubb. beglazing en geïsoleerde dakvlakken en spouwmuren. Gekleurd sani tair. Indeling beg. grwoonka mer plm. 6.00x6.00 m. met open haard. Poggenpohlkeu- ken met inbouwapp., hal en toilet met plavuizenvloer, 1e etage: 3 ruime sl.kamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet, 2e etage. 4e kamer, aparte wasruimte, aparte c.v.-ruimte, groot terras. Vraagprijs f 295.000,- k.k. HAZERSWOUDE-R Valeriusstraat 9 Leuk gelegen gezellige eenge zinswoning met c.v., voor- en achtertuin. Indeling beg. gr: woonkamer 6.75x3.65 m.. hal. keuken en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e etage: vliering. Vrije vestiging! Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 158.000,- k.k. J. P. Heijestr. 7 Zeer afwijkende mooi vrij gele gen hoekwoning met garage, c.v. en 2 achtertuinen. Eén tuin ligt op het Z. aan een wandel pad met vrij uitzicht over wei landen. Extra kamer (kantoor) op de begane grond. Ind. beg. gr.: L-vormige woonkamer met open haard, uitgebouwde ge kleurde Alno keuken, bijkeu ken, aparte kamer, vrijst. ber ging en garage, 1e etage: 3 sl.kamers, badkamer met lig bad, 2e etage: 4e kamer en zolderberging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 245.000,- k.k. WOUBRUGGE v. Schellingerhoutstr. 23 Rustig gelegen ruime woning in watersportgebied, gunstig ge legen t.o.v. Amsterdam en Den Haag. De woning incl. de ber ging is voorzien van c.v.-gas en dient alleen buiten geschilderd te worden. Indeling beg. gr.: woonkamer met plavui zenvloer en open haard, half open keuken met schrootjes plafond, hal en toilet. 1e etage: 3 sl.kamers en doucheruimte, 2e etage: 4e kamer met dakka pel en zolderberging. Aan vaarding najaar 1980 Vraagprijs f 176.000,- k.k. TER AAR Zwanenlaan 15 Ruim gelegen dakterraswo ning in zeer goede staat van onderhoud. Modern ontwerp. Voorzien van c.v. en tuin op het Z.-O. Bouwjaar 1974. Ind. beg. gr.: Z-vormige woonkamer met plavuizenvloer en open haard, half open keuken, hal en toilet, 1e etage 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet, 2e etage: grote 4e kamer en zonnig dakterras. Vrije vesti ging! Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f215.000,- k.k. RIJNSATER- WOUDE Leidsevaartlaan 26 In direkte nabijheid van water sportgebied gesitueerde wo ning met tuin op het Z.-W. Voorzien van centrale verwar ming. In goede staat van on derhoud. Op rustige stand. Ind.: L-vormige woonkamer (9.00x4.50/2.50) met par ketvloer, mog. v. open haard, keuken, hal en toilet, 1 e etage: 3 kamers, badkamer met dou che en 2e toilet, 2e etage: 1 kamer met dakkapel en zol derruimte. Aanvaarding binnen 6 maanden. Vraagprijs f 180.000,- k.k. ROELOF- ARENDSVEEN Langeweg 90 Voor watersportliefhebbers! vrijst. landhuis met garage, carport en c.v. op 528 m2 eigen grond. Op steenworp afstand van de Braassemermeer. Aparte architektuur. Spouw muurisolatie en dubb. begla zing op beg. gr. Gekleurd sa nitair. Ind. beg. gr.: L-vormige woonkamer met parketvloer, open haard en schoonmetsel- werkwand. Siemens keuken met div. inbouwapp., bijkeu ken. hal. toilet en garderobenis, 1e etage: 4 sl.kamers, badka mer met ligbad en dubbele wastafel, douchekamer met 2e toilet. Groot balkon, 2e etage: grote vliering. Vraagprijs f 590.000,- k.k. Lid van da Nederlandse Bond van Makelaars en aangesloten bij het makelaars computer centrum. 's Avonds zijn wij te bereiken onder de telefoonnummers: 071-124510 en 070-251540.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 40