onroerem 1? MENS ONROERENDGOED onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED fn S SS lïiZOG i MAKELAARDIJ B.V LEIDEN Kruisbes 31in een gezellige omgeving herenhuis met c.v., gr. dakterras, tuin op Z. W. en berging. Ind.: entree, hal. gr. L-vormige living met open haard, moderne keuken, alum, schuifpui naar terras, 1e et.: 3 ruime sip.kamers, luxe badk. met ligbad, ap. doucheruimte, 2e toilet. 2e et.: gr. zolderkamer met dakkapel Vraagprijs f 385.000,- k.k. Lorentskade (Prof.wijk) royaal herenhuis met tuin (Z.W.), C.V. en achterom. Ind.: entree, vestibule, toilet met fontein, grote woonkamer met parket, open haard, gr. woon/eet-keuken 1e et.: overloop, badkamer met ligbad, 2e toilet, 3 slaapka mers. 2e et.: overloop, 2 slaapkamers, dakkapel, ruime zolder met balkon. Vraagprijs 350.000,- k.k. Noordeinde 17, gr. kantoor/winkelpand met bovenwoning, c.v.-gaa, zonnige achtertuin. Vraagprijs f 315.000,- k.k. Klimroos 23, mod. woning met c.v., tuin op Z.W. en schuur. Ind ruime woonk., open haard, ap. zithoek, luxe hardh. keuken met div. app., eetbar, 5 slp.kamers, luxe badk. met ligbad, 2e toilet, ap. berging. Zoekt u een moderne woning in de prijsklas se van plm. f 300.000,- dan is het zeker de moeite waard om deze woning eens te bezichtigen. Koraalstraat 5, riante eengezinswoning met diepe achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: ruime woonkamer, moderne keuken, 1 e et 3 slaapkamers, luxe badk. met ligbad, douche. 2e toilet, 2e et.: ruime zolderkamer met dakkapel, bergruimte. (Deze woning ligt op 5 minuten afstand van het station Leiden en zeer gunstig ten opzichte van de uitvalswegen richting A'dam, Wassenaar en '8-Gravenhage). Vraagprijs 229.000,- k.k. Korvetwal 9. Moderne hoekwoning met C.V., v.- en achtertuin, achterom, schuur. Ind.: entree, hal, plavuizenvl., betegeld toilet, royale woonk met schuifpui, parketvl., open keuken met eetbar, 1e Et.: overloop, badkame' met ligbad, 2 slaapkamers, 2e Et.: gr. slaapkamer, bergruimte. Vraagprijs 225.000,- k.k. Witte Singel 76/76a, beneden- en bovenwoning met afzonderlijke opgang. De bovenwoning is geheel leeg te aanvaarden. Ind. beneden, vestibule, gang, toilet, douche, keuken, voorkamer met uitzicht op de Singel, achterkamer met ruime tuin. Het bovenhuis (leeg) bevat: entree, trap, ruime overloop, voorkamer over de breedte van de woning met uitzicht over de Singel, 2 slp.kamers. moderne keuken, toilet, douche, 2e et.: overloop, veel bergruimte en 2 kamers. Vraagprijs!215.000,- k.k. Prof.wijk. Hoekherenhuls met schuur, zij-ingang en tuin. Ind.: hal, ruime kamer en suite, parketvl., royale keuken, kelderkast, toilet, 3 slp.kamers. douchegelegen heid, ap. bergruimte Vraagprijs f 176.000,- k.k. ZOETERWOUDE-DORP Burg. Hemmingsonstraat 3, riante tussenwoning met c.v., voor- en diepe achtertuin, schuur en achterom. Ind.: entree, hal, toilet, royale woonk, gezellige eetbar, mod open keuken, diepe bergkast, 1 e et.: overloop, 2 royale slp.kamers, kl. sip.kamer en badgelegenheid met douche en wastafel. Vraagprijs 178.000,- k.k. LEIDERDORP Berkenkade 34. U zoekt een degelijk hoekherenhuis met C.V., voor- en ach tertuin, achterom en schuur, in de prijsklasse van plm. 250.000,-, dan moet U deze woning zeker eens bezichtigen. Ind.: entree, ruime hall, gr. woonkamer met erker, moderne keuken, 1e etoverloop, badkamer met ligbad, 2 slaapkamers (voorheen 3 kamers), dakterras, 2e et.: gr. slaapkamer met dubbele dakkapel, hobbykamer, veel bergruimte. (Snelle oplevering mogelijk). Laan van Ouderzorg 145, gr. 5-kamermaisonnette, nabij winkelcentra met c.v. Ind.: entree, hal, royale woonk., aansluitende eetkamer, gr. loggia, open haard, luxe open keuken, div. app., toilet met fontein, slaapkamer. Etage: gr. sl.kamer, kl. sip.kamer en badk. met douche, 2e toilet. Vraagprijs 180.000,- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Willem Kloosstraat 20, gr. 4-kamer hoekflat met c.v. op 2e woonlaag met lift en ap. berging. Ind.: entree, hal, ruime woonkamer met groot balkon, 3 slaapkamers, badk. met ligbad en douche, toilet, moderne keuken. (Vrije vestiging). Vraagprijs 156.000,- k.k. KOUDEKERK A/D RIJN Dorpsstraat 56, ruim hoekpand, bestaande uit winkel en woon-unit met ach tertuin aan de Rijn, zij-ingang en 2 schuren. Ipd entree, hal. toilet, voorkamer c.q. winkel, achterkamer, keuken. 1e et.: overloop, 2 slp.kamers, 2e et.: ruime zolder. Vraagprijs 185.000,- k.k. Vraagt onze woninggids of maak vrijblijvend een afspraak om uw woning te taxeren!!! Geen bijkantoren!!! Alleen!!! Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden Tel. 071-149147 .n het hartje van Leiden realiseert Westland/Utrecht Projectontwikkeling het bouwplan "Galgeyvater". In dit plan, dat gekenmerkt wordt door zijn binnenstedelijke karakter, worden een aantal twee-kamer premie-koopappartementen aangeboden. De flats zijn voorzien van thermopane beglazing in de woonkamer, er is een keuzemogelijkheid voor de kleur van keuken en tegels. Alle flats hebben een tuin of balkon op het zuiden of op het westen. De prijzen voor deze premie-koopwoningen variëren van 139.800,- tot 149.800,- v.o.n. De 1e rijksbijdrage variëert van 2.500,- tot 1.750,- Wanneer u woont of werkt in Leiden en voldoet aan de door de Gemeente gestelde normen, kunt u voor deze woning in aanmerking komen. Wilt u de brochure ontvangen, stuur dan bijgaande antwoordcoupon in een ongefrankeerde, open envelop naar Max Sedelaar Makelaars. Antwoordnummer 24, 2200 VB Noordwijk. Om u een indruk te geven van het afwerkingsniveau bent u ook welkom op het kantoor van de makelaar, waar u keukens, tegels en sanitair kunt bekijken. y MAY £^7 iu I L J Tel°tbon. een projekt hok O Westland Utrecht Projektontwikketing MAX SEDELAAR MAKELAARS PARALLELBOULEVARD 2I4 NOORDWIJK TELEFOON 0I7I9-I93I6 DORPSSTRAAT 2IA NOORDWIJKERHOUT TELEFOON 02523-2642 AAWKOOP - VERKOOP - TAXATIES - BEHEER - HYPOTHEKEN - VERZEKERINGEN Leiden, Maredijk 6 en 6a. Dubbele bovenwoning met verhuurde benedenwoning. Ind. bovenwoning: 1e etage: 3 kamers, met keuken, 2e etage 3 kamers met ruime douchekamer. Dit pand is bijzonder geschikt voor dubbele bewoning of voor kamerverhuurbedrijf. Vraagprijs voor dit grote pand 100.000,- k.k. Leiden, Heemskerkstraat 75. Goed onderhouden woonhuis met tuin en schuur. Ind. part.: gang. kamer-ensuite 8 75x3.30m, keuken met granito aanrecht. 1e etage: 1 slaapk. 4.5x3m 1 slaapk. 3x3.5m. 2e etage ruime zolder. Oplevering van dit pand medio 1981. Vraagprijs 105.000,- k.k. Hypotheek aanwezig van 50.000,- Leiden, Hansenstraat 12a. Bijzonder fraai verbouwde bovenwoning. Ind.: hal, moderne badkamer met toilet, ligbad en vaste wastafel en hardhouten parketvloer 1 e etage: ruime woonkamer met moderne open keuken, open haard en deur naar ruim balkon, 2 ruime slaapkamers. Het gehele huis is voorzien van parketvloeren en grenen plafonds. Gas en electra en riolering zijn vernieuwd. Vraagprijs 110.000,- k.k. Leiden, Mozartstraat. Zeer goed onderhouden 3/4-kamer parlerreflat met c.v. en kelderberging. Ind.: ruime woonka mer 8x3.70m, 1 slaapkamer 4 50x3 m met vaste kast en wastafel, moderne ruime keuken met nieuw aanrecht. Deze mooie parterreflat is alleen te koop door iemand die zelf een huur flat(je) achterlaat in Leiden, Oegstgeest of Leiderdorp. De prijs is daarom erg laag gesteld, n.l115.000,- k.k. waardoor 100% hyp. mogelijk is. Leiden, Haarlemmerweg 54 (nieuwbouw). Ruime 2 kamerflat en groot balcon op (Z) en uitzicht over water, gelegen op 1 e etage. Ind.hall, woonkamer met moderne open keuken 6x5.20m en ged. 4.20m, ruime slaapkamer 5x3.20m met kast, luxe badkamer met ligbad. Vraagprijs 125.000,- k.k. Leiden, Paramaribostraat 5. Ruime 4 kamerflat met uitzicht op de Zijl, gelegen op de 2e etage. Ind.: Ruime woonkamer met open keuken 10x3.50m en ged. 3m. Groot balcon met uitzicht op de Zijl, badkamer met douche en toilettafel en 3 slaapkamers. Veel bergruimte aanwezig. Servicekosten 60,- p.m. Vraagprijs f 125.000,- k.k. Leiden, Floresstraat 35. Geheel gerestaureerd woonhuis met woonkamer 32m2. Moderne keuken met div. app., toilet en douche en stenen schuur met aansl. wasautom. 1 e etage, overloop, 3 ruime slaapkamers. 2e etage zolderberging. Het dak is geïsoleerd, riolering, gas en elektra zijn vernieuwd. Het pand verkeert in zeer goede staat van onderhoud. Vraagprijs 126.000,- k.k. Op 2 ja.nu.cvU j.l. vu tig dm wij om nitzuwe. maketaaukantooa aan het Havenplein 2 te Leiden. Tkani ii onze kantoonaeeomodatie zoven geaeed en kunnen u>ij een o&faieieZe tint aan de opening geven. Het ii om een genoegen - en wij doen dit met enige Vioti - U uit te nodigen deze open kuli-aeceptie bij te wonen en kennii te maken met onze open wenk- wijze op viUjdag 22 (ebiuaai a.i. van 16r 20 uu'i of] 0 4 Leiden. Rijndijkstraat 75. Fraai verbouwde stadswoning met C.V. en zonnige tuin 10m. Ind. grote woonkamer 9x4 en ged. 3m. Open haardpartij met eiken balken. Ruime keuken met aansl. wasmachine en app. toilet. 1e etage overloop, badkamer met ligbad en toilettafel (bruin sanitair), 1 ruime ouderslaapkamer en 2 kleine slaapkamers. Vraagprijs 130.000,- k.k. Leiden, Hooigracht 2. Groot bedrijfspand. Bijzonder geschikt voor woning, boetiek, kantoor of kamerverhuur. Ind. parterre: grote hall, 1e etage: grote ruimte plm. 60m2. 2e etage: 2 grote kamers, 3e etage: geheel geïsoleerde afgetimmerde hoge zolder. Vraagprijs 175.000,- k.k. Leiden. Lange Mare. Monumentenpand met voor- en achterhuis. Ind.: woonkamer 10x3.25m v.z v granolwanden, magnifieke grote Oudhollandse woon/eetkeuken met balkenplafond, douche en apart toilet, drie grote slaapkamers en een zeer grote zolderetage: 11x5m met drie dakkapellen. Dit geheel gestoffeerde pand is bijzonder geschikt voor dubbele bewoning of kamer-verhuurbedrijf. Taxatierapport aanwezig. Vraagprijs 215.000,- k.k. Leiden, Hoge Rijndijk 238. Geheel gerenoveerd herenhuis op 243m2 grond. Ind. part. hall, toilet, woonkamer met fraaie openhaard partij 12x4m met antieke plafonds, ruime keuken met plavuizen vloer 4.30x2.20m met div. app. douche kamer 1 e etage douchekamer. 2 slaapkamers. 2e etage 2 slaapkamers. 3e etage zolder 4x4m met C.V. ketel. Dit magnifieke pand heeft aan de voorkant hardhouten kozijnen met thermopane beglazing. Vraagprijs 280.000,- k.k. Leiden Waardeiland). Een ongelooflijk mooie schakelvilla met tuin op Z. aan open water nabij ligplaats voor boot met carport voor 2 auto's. Woonk. 60 m2 met een droomkeuken (plm. 17m2), 3 ruime slp.k. en een schitterende, zeer luxe badkamer. Aparte douche, voor een scherpe Vraagprijs van 385.000,- k.k. Leiderdorp, Splinterlaan 146. Stijlvol herenhuis met mooie tuin op Z.W. stenen schuur, en achterom. Ind hal met gang, kelderberging en toilet. Ruime woonkamer 8,10x3.80m, met fraaie open haard. Keuken 4x2m met B.K. inbouw, 2e toilet en vaste wastafel (brons sanitair met gouden kranen). 2e etage naast de douche nog een magnifieke badkamer met ligbad vaste wastafel. Aparte wasruimte met C.V. ketel in comb, met boiler, 1 slaapkamer 5x4 met daarboven nog een vliering. Alle draairamen zijn van hardhout. Vraagprijs 300.000,- k.k. Leiderdorp - Dotterbloemkreek 19. Zeer mooi en rustig gesitueerde luxe schakelvilla aan water met c.v. en grote garage. Ind.hall met zeer fraai betegeld toilet. De woonkamer is echt iets aparts, n.1.18x7.25m met oud Holl. plafond, 2 open haarden, prachtige barhoek, vijver, vloerverw. met boerenplavuizen. Wanden van schoonmetselwerk met een magnifieke luxe keuken (eiken). 1e et.: 2 grote slaapk., waarvan de ouderslaapkamer 45m2 met hoekligbad, douche, bidet en 2 fraaie toilettafels. 2e et.: 2 grote slaapk., badk. met ligbad en douche-cabine met 3e toilet. Bijz.: de fraaie afwerking van dit huis is niet allemaal te vermelden, zoals houten plafonds, muren van antieke stenen de uitvoering van kostbaar sanitair op alle slaapkamers en badkamer. Een foto-reportage is op ons kantoor aanwezig. Vraagprijs voor dit unieke object 640.000,- k.k. Wij hebben voor U een kleine greep gedaan uit het totale woningaanbod. Staat het huis wat U zoekt er niet bij??? Neem dan geheel vrijblijvend kontakt met ons op, of komt U eens kijken in onze nieuwe fotohal. Hebt U zelf ook een woning te verkopen? Vraag dan vrijblijvend taxatie, zeker als deze woning ligt in de prijsklasse tussen f 125.000,-en f 200.000.- omdat wij daar diverse cliënten voor hebben. Havenplein 2, Leiden. Tel. 071-140043, b.g.g. 892435-120787. Grachtweg 73 LisseTelefoon 02521-10050 OEGSTGEEST - Adm. de Ruyterlaan 8 Op uitstekende stand gelegen twee onder een kap woning met garage. Voorzijde vrij uitzicht op bomen en waterpartij. Deze fraai verbouwde woning bevat o.a. hal. grote L-vormige woonkamer met open haard en parketvloer, uitgebouwde keuken, toilet, 1e etage: 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, aparte 2e toilet, 2e etage: 2 slaapkamers met dakka pel, zolderberging. Veel extra's o.a. spouwisolatie, thermopane beglazing, alarminstallatie. Vraagprijs 375.000,- k.k. SASSENHEIM - W. Warnaarlaan 35 Schitterend geraffineerd verbouwde woning, half vrij staand. Indeling: ruim entree, overlopend in luxe uit gebreide keuken, bijkeuken en waskeuken. Woon kamer met exclusieve open haard en gedeeltelijk thermopane. 1e etage: 3 luxe slaapkamers en bad kamer, c.v. gas. Dit exclusieve pand moet U van bin nen gezien hebben om te kunnen beoordelen. Vraagprijs 448.000,- k.k. SASSENHEIM - Hoofdstraat 176 Goed onderhouden vooroorlogs herenhuis met c.v. nabij centrum gelegen, indeling: hal, gang, kelder, flinke keuken, bijkeuken, berging, grote woonkamer (ca. 35m2), 1e etage: 3 slaapkamers, ruime badka mer met ligbad en 2e toilet, tuin op het zuid-oosten. Vraagprijs 204.000,- k.k. SASSENHEIM - Mercuriusstraat 18 Aantrekkelijke, goed onderhouden hoekwoning met garage. Indeling: entree, mooie woonkamer met par ketvloer, keuken, 1e etage: 3 slaapkamers en flinke badkamer met 2e toilet, zolderkamer met berging. Geheel c.v.-gas verwarmd. Vraagprijs 209.000,- k.k. LISSE - Jacob van Ruysdaelplein 36 Goed onderhouden meanderwoning met achtertuin op het zuiden en stenen berging. Indeling van deze royale woning: hal, toilet, L-vormige woonkamer, keu ken, 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet, badkamer met bad bij ouderslaapkamer. 2e etage: vaste trap, grote zolderkamer. Vraagprijs 198.000,- k.k. LISSE - Vuursteeglaan/Trompenburg 13 Prachtige hoekwoning met c.v. gas en garage, rustige ligging. Indeling: entree, toilet, L-vormige woonkamer met open haard, zeer luxe keuken met diverse inbou- wapp. 1e etage: 3 slaapkamers waarvan een met balkón, grote badkamer met bad en toilet, hardhouten open trap naar 2e etage waar 4e slaapkamer met dakkapel en berging. Veel extra's o.a. schrootjespla fonds, op begane grond thermopane en zonne scherm. Vraagprijs 270.000,- k.k. NOORDWIJKERHOUT - Vlashoven 16 Te koop een uitstekend onderhouden bungalow, als mede ca. 350 m2 bedrijfsruimte, inclusief een koelcel voor bloemen. Tevens een kompleet geoutilleerde tennisbaan, ruime prarkeermogelijkheden. Het geheel is gelegen op ca. 3800 m2 grond. Uitstekend geschikt voor handelaar in bloemen. Vraagprijs 690.000,- k.k. NOORDWIJKERHOUT - Eijken Donck 21 Zeer goed onderhouden herenhuis met c.v. gas en garage, indeling: entree, toilet, keuken, doorzonka mer met open haard en schrootjesplafond, 1 e etage: 3 slaapkamers waarvan een met balkon en vaste was tafel, luxe badkamer met bad, toilet, wastafel, 2e eta ge: via vaste trap, 2 slaapkamers met vaste wastafels en berging. Voor en achter tuin. Vraagprijs 229.000,- k.k. NOORDWIJKERHOUT - Heereweg 22 Grote vrijstaande villa op 1e klas ligging. Indeling: entree, hall. zijkamer, kamer en suite en serre, keuken en bijkeuken. 1 e etage: 2 grote - en 1 kleinere slaap kamer, badkamer met ligbad. 2e etage: 3 kamers, douche. 3e etage: vliering. Geheel C.V. gas en olie. Spouwisolatie en dubbele ramen. Grote garage, vrije tuin en erg goed onderhouden. Vraagprijs 490.000,- k.k. RIJNSATERWOUDE - Waterlelietaan 11 Uitstekend onderhouden woonhuis met garage en achtertuin op het zuid-westen, indeling: entree, woonkamer met open haard, en openslaande deuren naar tuin, half open keuken, toilet. 1e etage: 3 slaap kamers, badkamer met douche en toilet. 2e etage: vaste trap naar fraaie slaapkamer met vaste wastafel, verder veel bergruimte. Voorzien van diverse extra's o.a. betimmeringen en granolwanden, c.v. gas. Vraagprijs 188.000,- k.k. NOORDWIJK AAN ZEE - Oranje Nassaustraat 3 Aantrekkelijke tussenwoning met stenen zomerhuis en vrije tuin op korte afstand van zee. Indeling: entree, gang. toilet, luxe moderne keuken met inbouwapp.en flinke woonkamer. 1e etage: 3 slaapkamers, toilet, luxe badkamer met ligbad en extra douche. 2e etage: Grote zolderkamer en bergruimte. Prima onderhou den huis. Vraagprijs 282.000,- k.k. NOORDWIJK AAN ZEE - Pr. Hendrikweg 21 Aantrekkelijk groot pand met pensionaccommodatie voor 20 a 25 personen. Zeer solide verbouwd en voorzien van nieuwe c.v. installatie, nieuwe bedrading en gasleidingen, alsmede nieuw dak. Ind. ruime en tree, met luxe schouw, grote woonkamer, eet/recrea tiezaal met bar, keuken, bijkeuken, 2 toiletgroepen en douche en grote kelder. 1e en 2e etage: 11 slaapka mers, 2 badkamers, 4 balkons en 3 toiletten. 3e etage: bergzolder. Voorts 6 parkeerplaatsen op eigen ter rein. Zeer goed verzorgd pand wat u van binnen ge zien moet hebben. Oplevering in overleg. Vraagprijs 725.000,- k.k. NOORDWIJK - Dobbelmanduin 14 Een prachtig vrijstaand en perfekt onderhouden land huis, gelegen op een duintop, inhoud 1500 m2, grondoppervlakte 1365 m2. Panoramisch uitzicht over zee en duinen en verre omgeving. Uitstekend gebouwd met toepassing van duurzame en exclusie ve materialen, thermische isolatie. De indeling is als volgt: souterrain: dubbele garage, ontspannings ruimte (50m2), grote berging, stookkelder (gas), wijn kelder. Parterre: ruime afzonderlijke entree en hal, studeerkamer met uizicht op zee (40m2), vier slaap kamers. elk met eigen douchekamer, film/donkere kamer, terrassen aan drie zijden van het huis. 1e verd entree met garderobe, fraaie ruime hal (26m2) riante living (80m2) halfronde open schouw met open haard, schuifpui naar beschut zonneterras op het zui den. volledig nieuwe luxe keuken met complete in bouwapp.. ouderslaapkamer en badkamer. Voorts prachtige plavuizen vloeren, drie toiletten, ruime bergkasten en complete zonwering. Vraagprijs 1.175.000,- k.k. HILLEGOM - Juliana van Stolberglaan 61 Hoekwoning en flinke garage, geheel c.v. gas, spouw- isolatie en dubbele beglazing. Mogelijkheid om de woonkamer opzij uit te bouwen. Flinke, zonnige tuin (320 m2). Indeling: gang. doorzonkamer met voorzet open haard, jeuken, toilet, 1e etage: douche, toilet, 3 slaapkamers, vaste trap naar 2e etage alwaar flinke bergzolder evt. voor kamer. Vraagprijs 212.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 34