ÖNDBilii w leiden MHBBI lo gestichtswachter enthousiaste medewerker Werken in de winkel vol kwaliteitswinkeltjes. personea pers* Mariërihaven mÊmmmmsÊmm administratief medewerker (m/v) salarisadministratie DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: 'PERSONEB p)ersoneehn^ JPERSOWEttrereaca r oersor a) een bezigheids- therapeut(e) b) een bezigheids- therapeute) Nederlandse Veiligheidsdienst bv .0. medewerker hoofdmagazijn medewerker afdeling postverzending medewerker afdeling postverwerking J ptrsonMl PERSONEEL personeel Wegens vertrek van kollega's hebben wij in ons verpleeghuis op korte termijn plaats voor full-time voor 20 uur per week, 's middags. Zelfstandigheid, teamgeest en een flinke dosis enthousiasme zijn - evenals diploma's op dit terrein - vereist. Nadere informatie wordt graag verstrekt door Gert van Doorn, hoofd bezigheidstherapie, telefoon (01711) 1.93.00, toestel 155- Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie, Postbus 6, 2360 AA Warmond. NOB leid«n is een toonaangevend modern grafisch bedrijf, waar voornamelijk tijdschriften in vellen- en rotatie-offset worden vervaardigd Onze nieuwe vestiging op het Industrieterrein te Zoeterwoude biedt alle voordelen bedrijfsgebouw. NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B.V. Produktieweg 5 2382 AP Zoeterwoude Tel. 071-41 0114 Wij kunnen op korte termijn plaatsen: OFFSETDRUKKER voor opleiding 4-kleurendrukker OFFSETDRUKKERS voor opleiding rotatiedrukker (2- en 4-kleuren) BOEKDRUKKERS voor omscholing offsetdrukker (vellen en rotatie) ORDERVOORBEREIDER Wij bieden naast een goed salaris o.m..- Winstdelingsregeling Studiekostenregeling ook voor gezinsleden Uitstekende bedrijfskantine Gratis maaltijden bij overwerk Reiskostenvergoeding Belangstellenden worden verzocht hun telefonische of schriftelijke sollicitaties te achten aan de afdeling Personeelszaken De Nederlandse Veiligheidsdienst is een dynamisch bedrijf met een sterke expansie. Op onze administratie hebben wij op dit moment een aantrekkelijke baan voor een Wij denken aan een jonge, ambitieuze man van 25 tot 30 jaar, die zelfstandig een gedeelte van de administratie kan doen met behulp van geautomatiseerde apparatuur. Voor een goede vervulling van deze funktie zijn nodig - een opleiding op middelbaar niveau - aanleg voor en inzicht in cijfermatige- en boekhoudkundige werkzaamheden - enige administratieve ervaring. Wij kunnen de juiste persoon verzekeren van een goede honorering, een prettige werkkring, ruime ontplooïngsmogelijkheden. en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse in deze afwisselende funktie? Neem dan voor het maken van een afspraak telefonisch kontakt op en vraag naar de heer P. Bolda. Badhuisweg 177 2597 JP Den Haag Telefoon 070-512441 Op de salarisadministratie van de Centrale personeelsafdeling worden de salarissen van ongeveer 1200 medewerkers berekend en worden de daaruit voortvloeiende werkzaamheden verricht. De salarisadministratie is voor een groot deel geautomatiseerd Binnenkort ontstaan binnen de groep van vijf medewerkers twee vaca tures in de functie van Gevraagd wordt: - opleiding op Mavo-niveau. - aanleg en interesse om op een zeer nauwkeurige wijze cijfermatig werk zaam te zijn. Voor een reeds ervaren medewerker kan de honorering bedragen f 1846, tot maximaal f 2545, per maand. Voor een medewerker zonder ervaring bedraagt de honorering voors hands f 1759, tot f 2199, per maand. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de chef van de salarisadmi nistratie, de heer E. de Groot, telefoon 071-145344, toestel 243. Belangstellenden nodigen wij uit binnen 14 dagen een sollicitatiebrief te schrijven naar het College van Burgemeester en Wethouders van Lei den, Postbus 9100, 2300 PC LEIDEN, onder vermelding van het vacatu renummer 80020. ties open voo (el(je eisen voldoet, i ieder die aan d 9 k /j k verzocht te wordt daarom nadruKKetj solliciteren. De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/mondelin ge opleidingen op een breed onderwijsterrein Daartoe wordt beschikt over een zeer doel matige organisatie waarin circa 400 mede- werk(st)ers ieder een eigen taak vervullen. Wij vragen voor spoedige indiensttreding: (leeftijd: 18-23 jaar) In deze vrij zelfstandige functie is hij mede verantwoordelijk voor het in ontvangst nemen van de lessen van de drukkerij, het controle ren. bundelen en coderen van de nieuw ont vangen lessen. (leeftijd: 18-23 jaar) Deze afdeling is eigenlijk ons "postkantoor". Zijn werk bestaat dan ook voornamelijk uit het sorteren, wegen en frankeren van de uitgaan de poststukken. (leeftijd: 18-23 jaar) Deze afdeling beschikt over conventeerma- chines (enveloppe insteekmachines), adres- seermachines en snijmachines voor computer outputverwerking. Na een inwerkperiode is hij in staat zelfstandig alle voorkomende werkzaamheden met deze machines te verrichten. Een LTS-opleiding of duidelijk technische be langstelling vormt een goede basis om in deze afdelingen met succes een functie te kunnen vervullen. Wij bieden een goede beloning 23 dagen vakantie per jaar variabele werktijden goede studiekostenregeling Sollicitaties, mondeling of schriftelijk, kunnen worden gericht aan de afdeling Personeels zaken. leidse onderwijs i^r instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: (071) 89 92 55* Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Korps Gesiichtswacht medewerkers/sters van 20 t/m 24 jaar, die opgeleid willen worden voor een functie bij het Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als Tijdens de opleiding te Veenhuizen die geheel in diensttijd wordt gegeven, wordt veel aandacht besteed aan sport en geniet je het volle salaris. Na de opleiding doe je de eerste jaren dienst bij één der detachementen in Nederland., Gedurende deze jaren worden beveiligingstaken verricht in en om Huizen van Bewaring, Gevange nissen en Inrichtingen voor ter beschikking van de Regering gestelden. Daarna kun je in de functie van bewaarder of bewaarster worden benoemd. Bij de selectie wordt hiermee al rekening gehouden Een MAVO- of lagere beroepsopleiding biedt hier voor een goede basis. Het aanvangssalaris is f J940.- bruto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatig- hcidstoelage en 8% vakantie-uitkering. Na een voltooide opleiding Is er een uitloop mogelijkheid aa'nwezig tot max, f2545 - bruto per maand. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput. Wil je alles weten over dit beroep, kom dan op de informatiedag op zaterdag 0 maart te Den Haag. Reiskosten 2e klas NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed. Om in hot bezit te komen van een uitnodiging voor bovengenoemde informatiedag, behoef je slechts onderstaande bon in te vullen en op te sturen naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag. De heer/mevr./mej.:_ Straat: geb.datum: brilsterkte: vac. nr. 9-2686/1158 (s.v.p. postcode invullen). Wil graag een uitnodiging ontvangen voor de informatiedag op zaterdag 8 maart te Den Haag. Albert Heijn winkels zijn anders. Dat merkje dire kt wanneer je er binnenstapt. De inrichting, de sfeer, de mensen net dat tikkeltje vlotter, vriendelijker, moderner! Jawel, winkelen bij Albert Heijn is een plezierige bezigheid. Net als het werken bij zo'n boeiende onder neming: een blije bedrijvigheid met kansen voor iedereen - jong of oud - om te tonen wat je waard bent en hogerop te komen. Of een goed vak te leren en karriêre te maken. 'n Baan bij één van de Albert Heijn filialen is beslist de moeite van het solliciteren waard! Welaan dan. Albert Heijn vraagt Eerste verkoper Een eerste verkoper beheert een aantal assortimentsgroepen en begeleidt de werkzaamheden van 'n aantal medewerkers. Hij zorgt o.a. voor de bestellingen, bewaakt de voorraden en versheid van de artikelen. Hij kan goed met kollega's en klanten omgaan en uiteraard met z'n "baas", de sektorchef. Hij is handig, doortastend, behulpzaam en draagt al heel wat verantwoordelijkheden. Opleiding op HAVO/MDS- nivo. Leeftijd vanaf 18 jaar. Belangstelling? Kom dan langs in onze Su perm art in Oegst geest, Irislaan 83, tel. 071 - 15 00 16, de heer J. Adelaar. Instituut voor Sociale Geneeskunde typiste (0,5 dagtaak, middaguren) vacaturenummer 9-446/1158 Taak: het uittypen van correspondentie en verslagen van vergaderingen: verschillende voorkomende administratieve werkzaamheden. Vereist: opleiding op MAVO-niveau; goede typevaardigheid. De typiste vervult haar taak in teamverband. Salaris maximaal 1.168.50 bruto per maand. Inlichtingen bij mej. N van Dam. telefoon 071-148333. toestel 3148. Centrum voor Milieukunde secretaresse (0,5 dagtaak) vacaturenummer 0-030 1158 Taak: met accuratesse diverse administratieve, financiële en organisatorische werkzaamheden ten behoeve van cursussen verrichten; zelfstandig een documentatiesysteem ten behoeve van de bibliotheek bijhouden. Vereist: vlot kunnen typen, middelbare opleiding Belangstelling voor milieubeheer en enige kennis op dit terrein strekt tot aanbeveling Salaris maximaal I 1 168.50 bruto per maand. Inlichtingen bij dr H. A Udo de Haes. telefoon 071-148333. toestel 7422. Dienst Sociaal Wetenschappelijk Onderzoek van de Faculteit der Sociale Wetenschappen telefonist/typist (m/v) vacaturenummer 0-02611158 Taak: het beantwoorden van de telefoon en het doorverbinden van telefoongesprekken, als mede het verstrekken van inlichtingen: het typen van rapporten, notities, brieven o.d., het verrichten van voorkomende administra tieve werkzaamheden. Vereist: MULO/MAVO-opleiding; typediploma, alsmede ruime type-ervaring. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling Salaris maximaal 2 199,bruto per maand. Aanstelling geschiedt tot 1 januari 1981. Verlen ging na 1 januari 1981 is mogelijk. Inlichtingen bij mw. H. M. Buis, teletoon 071-140945. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 27