IHtl'KAXIS Gemeente Zoeterwoude mnl./vrl. TEKENAARS PERSONEEÊm^^ mü#ER8(NEELRÊW^É erso 3M zoekt voor de verkoopbinnendienst een representatieve man of vrouw die de klanten alle service weet te geven. 3M Academisch Ziekenhuis Leiden L soneel P! .PERSONEEL™* ,-" ■persone ÏEELa schakenbosch administratief assistent (m/v) Fasson verpleegkundige medewerker medische registratie m/v stafplarL M.T.S.'er Procestechniek ._l logopedist (e) PRAXIS INSTRUMENTS B.V. psychiatrisch centrum leidschendam Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstver lening geestelijke gezondheidszorg. Bij het algemeen en medisch secretariaat wacht afwisselend werk op een aktieve assistente Het gaat om een full-time medewerkster die goed kan typen en tevens in staat is een een voudige administratie te voeren. Het Algemeen en Medisch Sekretariaat is een service-afdeling ten behoeve van diverse afde lingen van ons centrum zoals de technische dienst, financiële administratie, inkoop en personeelszaken. Wie belangstelling heeft, wordt gaanre uitgenodigd haar sollicitatie te richten aan het hoofd Personeels zaken, Veurse Straatweg 185, 2264 EG Leidschendam. Tel. (070) 20 92 52. Philadelphia - Gezinsvervangend tehuis ONS HUIS Hooigracht 58. tel. 071-142088, 2312 KV Leiden. In Ons Huis wonen 24 dames en heren die over dag werkzaam zijn op sociale werkplaats of een dagverblijf voor ouderen. Naast de algemene begeleiding werken wij met een (mentorenschap) waarbij een leider/ster de specifieke begeleiding van een paar bewoners heeft. Medio april 1980 gaat één onzer leidsters na ruim 4 jaar bij ons gewerkt te hebben ons veria- VOLLEDIG BEVOEGD GROEPSLEIDER(STER) Min. 3 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg Tevens komen wij graag in contact met een afgestudeerd PART-TIME ARTS Een arts die ervaring heeft in de zwakzinnigen zorg danwel zich hierin wil verdiepen. Deze arts zal op basis van 72 uur per jaar partici peren in de begeleiding van bewoners en lei dingteam. Voor beide functies geldt dat een protestants christelijke levensvisie gewenst is. Uw schriftelijke reactie dient u te sturen naar het hoofd van het tehuis waarna u een sollicitatieformu lier krijgt toegestuurd, hetwelk u dient te retourneren. Fasson is één van 's werelds grote producenten van zelfklevend materiaal. De onderneming heeft fa brieken en verkoopkantoren in tal van landen in en buiten Europa. Het hoofdkantoor van Fasson Europe is gevestigd in Leiden. Op dit hoofdkantoor is op de afdeling Finance Control plaats voor een op MEAO-niveau Als assistent maakt hij/zij deel uit van de European Administration Group. De taken van deze groep zijn: het consolideren van de resultaten van de Europese vestigingen; de follow-up van consolidatie-boekingen in deze vestigingen; het onderhoud van (Amerikaanse) accounting- principes van Fasson Europe, het instrueren van de vestigingen. Tot de specifieke taak van de assistent behoort o.a. de verzorging van de administratie van het Multi Currency Centre. Kandidaten voor deze funktie dienen over een MEAO of gelijkwaardige opleiding te beschikken, plus enige jaren administratieve ervaring, bij voor keur opgedaan in een internationaal bedrijf. Goede kennis van Engels is een "must". Leeftijd tot 30 jaar. Geïnteresseerden kunnen schrijven of bellen naar Fasson (Nederland) B.V., P O. Box 28, 2300 AA Leiden, t.a.v. de afdeling Personeelsza ken, tel. 071 - 76 92 30 toestel 225. An Avery International Company Een man of vrouw vanaf 23 jaar, met ervaring in klantenbchandeling, met een duidelijke kommerciële inslag en enige administratieve vaardigheid. Hij of zij heeft een middelbare opleiding (HAVO, MEAO of Atheneum) achter de rug en beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. Hij of zij kan bij 3M terecht als "Customer Service Representative" en wordt dé sleutelfiguur voor de klanten. Niet de gemakkelijkste baan, maar wel een vol afwisseling, want de Representativevoelt zich verantwoordelijk voor de optimale service aan de dealers en klanten. Hij of zij sluit telefonisch orders af, behandelt daaruit voortvloeiende verkoopaspecten en blijft betrokken tot en met de aflevering. De administratieve aspecten van het verkoop- binnengebeuren zijn volledig geautomati seerd. De computer ondersteunt alle verkoopactiviteiten die hij of zij te verzorgen krijgt. Om de service optimaal te houden worden de dealers en klanten daarom door de Representative bezocht, zijn of haar representatief voorkomen en goede kontaktuele eigenschappen zijn dus vanzelfsprekend. 3M is een grote groeiende verkooporganisatie en heeft de Customer Service Representative daarom heel wat te bieden. Zo'n 30 verkoop- groepen brengen ca. 16.000 artikelen op de Nederlandse markt. Om 's wat te noemen: geluiisbanden en cassettes (onder de merknaam Scotch), kopieerapparatuur, kleefband, lijmen en markeringtapes, maar ook geneesmiddelen. Een uiterst veelzijdig bedrijf, dat graag met veelzijdige mensen werkt! Interesse? Neem even telefonisch kontakt op, onder vermelding van LD 283 met de afdeling Personeelszaken, Rooseveltstraat 55, 2321 BL Leiden, tel. 071-769330 (tussen 09.00 en en 13.00 uur) of schriftelijk t.a.v. Mevr. F. de Vette. Intensive Care Neuro-Chirurgie Op deze goed geoutilleerde afdeling (9bedden) die de I.C.U. en Verkoever- kamer voor neuro-chirurgische patiënten omvat, is plaatsingsmogelijkheid voor een vac.nr. 513.F.53.07.LD De verpleegkundige op de I.C.U. is belast met de bewaking en post-operatieve ver zorging van high-risk patiënten, zoals bij voorbeeld de verpleging na: - fossa posterior chirurgie; - aneurysma chirurgie; - hypofyse chirurgie. Tevens heeft de I.C.U. als taak de opname en pre-operatieve zorg voor patiënten met schedel en werveltraumata. Van onze toekomstige collega verwachten wij een diploma A-verpleegkundige (of A en B) eventueel aangevuld met intensive care opleiding, of de bereidheid en inte resse om deze opleiding in september 1981 in ons ziekenhuis te gaan volgen. Om deze I C.-opleiding te kunnen volgen is een ervaringsperiode van minimaal zes maanden I C.-ervaring vereist. Het max. salaris bedraagt voor deze functie f 2682 bruto per maand Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mw. J. Ples-v.d. Hoeven. Coördine rend Hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22, toestel 4351 of door mw. J A. Wiersma-Traag, personeelsconsulent, toestel 2720. Dienst Medische Registratie Bij deze dienst, die belast is met het ver zamelen, bewerken, beheren, bewaken en toegankelijk maken van medische gege vens, komt binnenkort een vacature voor een vac.nr. 907.M.07.07.LD Taak: het in teamverband verrichten van o.a. de volgende werkzaamheden: - hetverzamelen.bewerkenencoderenvan medische gegevens; - het invoeren van gecodeerde gegevens met behulp van computer-eindstations, alsmede het opvragen van selectieve patiëntgegevens uit het computerbe stand. Verlangd: diploma VWO of HAVO met B-pakket en typevaardigheid; nauwkeurigheid en speur zin zijn voor deze functie noodzakelijke eigenschappen; kennis van medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris max. f 2337 bruto per maand Voor de volledig ingewerkte medische registra tie-assistente) zijn er promotiemogelijk heden tot max. f 2818 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medi~che Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. MENS BEDRIJFSMAKELAARDIJ B.V. DIREKTEUR Voor bovengenoemd jong, aktief makelaarskantoor, onderdeel van een grotere groep, gevestigd te Lisse en werkzaam in de Randstad en daarbuiten, zoeken wij een zakenman als direkteur. Deze zal het kantoor verder uitbouwen door eigen kontakten en aktiviteiten, daarbij gebruik makend van impulsen uit de andere groepsonderdelen. Daarnaast geeft hij leiding aan de kleine, maar groeiende groep medewerkers. In aanmerking komt een commercieel ingestelde man, die be kend is in het bedrijfsleven en in de onroerend goed sektor. Diploma NFM of vergevorderde studie daarvoor is gewenst. Leeftijd bij voorkeur 28-35 jaar. De beloning bestaat uit een aantrekkelijk vast salaris plus een aandeel in de winst. Geïnteresseerden wordt verzocht te schrijven aan: Stafplan-MSL. management selectie en organisatie adviseurs, Emmalaan 41, 3581 HP Utrecht. tav Drs. P.H. Lammerts van Bueren. onder vermelding van de referentieletters en zo mogelijk vergezeld van een cv. (desgewenst getypt) Van geen enkel gegeven zal gebruik worden gemaakt zonder uitdrukkelijke toestemming van betrokkene Sikkens bv ontwikkelt, produceert en verkoopt lakken voor industrieel, ambachtelijk en partikulier gebruik. Op de afdeling "Proces techniek" binnen het Centraal Laboratorium te Sassenheim is plaats voor een medewerk(st)er. Hij/zij zal, in samenwerking met de produktontwikkelings- laboratoria en-de produktie- afdeling, de procestechnische aspekten van de verffabrikage ten behoeve van de verschil lende produktielokaties in Nederland gaan onderzoeken. Degenen, die zich willen inzeti ten voor de optimalisering van het prouktieproces van lakken en die beschikken over de juiste theoretische achter grond (M.T.S.-Procestechniek, M.B.O.-Chemie, HAVO) maken een goede kans op deze aantrekkleijke baan. Daarnaast bieden wij u een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, 8% vakantie toeslag, studie- en reiskosten regeling. Belangstellenden nodigen wij uit een afspraak te maken voor een oriënterend gesprek. Sikkens bv, afd. Personeelszaken, t.a.v. C. Lansbergen, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim (01711) 820 88. Bij de gemeente Zoeterwoude is plaats voor een De te benoemen medewerk(st)er zal werkzaam zijn ten behoeve van vijf kleuterscholen te Zoeterwoude. Aantal uren per week 10. Vereist is het diploma logopedie en foniatrie. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring van f. 79,96 tot en met f. 135,96 per wekelijks klokuur per maand (salarisnormen per 1 juli 1979). Indiensttreding zo spoedig mogelijk. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gezonden aan burgemeester en wethouders, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude. automatic control and supervisory systems Dochteronderneming van CARLO GAVAZZI S.p.A. Milaan, fabrikant van elektronische data acquisitie systemen voor industriële toepassingen zoekt voor haar tekenkamer Hun werk zal bestaan uit: - het tekenen van: elektronische schema's elektrische schema's mechanische tekeningen - het samenstellen van tekeningpakketten t.b.v. de produktie of van de opdrachtgevers. Kandidaten dienen te voldoen aan de volgende eisen: - middelbaar technische opleiding - grote mate van zelfstandigheid en accuratesse - enige tekenkamerervaring. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: Willem Barentszstraat 1, Industrieterrein De Waard. Leiden, tel. 071-141941, tst. 13, dhr. P. de Jong.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26