westeinde ziekenhuis PTT douane-ambtenaar M..„ PERSONEEE^^ person f ik zou buiten willen werken, in de havens, aan de grens of op een vliegveld, veel afwisseling, mensen om me heen all-round uitvoerder Medewerker (ster). eSM Wilt u als procesinstructeur onze administratieve automatisering begeleiden? soneel PI I personeel ■PERSONEEU .PERSONEEL™30** hoofdverpleegkundige voor het OK-komplex VAN DEN BERGH-STICHTING part time ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER voor 20 uur per week ■nWJarati 111 '«Mi ■wnnnnnbdH PEflSCTE£É"r,an"' 1 J pwsoneelpERSOhEEL pereoneel Het Westeinde Ziekenhuis roept sollicitanten op voor de funktievan Het Westeinde Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 600 bedden, dat op 20 maart 1979 in gebruik werd genomen. Het OK-komplex omvat een gesluisde OK met 7 kamers, een open OK met 2 kamers en 2 behandelkamers. Het hoofd van het OK-komplex geeft leiding aan 34 OK-medewerkers en is verantwoordelijk voor het doel matig laten funktioneren van beide OK-komplexen, zowel onderling als in samenhang met overig direkt be trokken afdelingen en in nauw overleg met de specialisten. Om in aanmerking te komen voor deze funktie is het noodzakelijk te beschikken over het diploma Zieken- verpleging-A (of HBO-V) en OK-opleiding, leidinggevende ervaring en organisatorische kwaliteiten. Hogere opleiding voor de verpleging of genoten managementopleiding strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt in de rang van hoofdverpleegkun- dige-A. De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toe passing. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mw. M. Kempers, hoofd Verpleegkundige Dienst, telefoon 070 - 889393, toestel 2551. Uw sollicitatie gelieve u binnen 14 dagen schriftelijk te eenden aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. cc Q Pr«lfsianls-C hrislflijkf inrichting %oor geestelijk gehandicapten /WARTKWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK (ZHI Telefoon (01719) 19320 In verband met het vertrek van eén van onze huidige administratieve medewerksters vragen wij een t.b.v. de verpleegdienst en het directiesecretariaat. De werkzaamheden omvatten o.m.: registratie van diensten het bijhouden van een planbord met overplaatsings- en opleidingsgegevens het uittypen van notulen het verzorgen van de uitnodigingen voor ouderdagen. Wij verwachten van de kandida(a)t(e), dat hij/zij consciëntieus is en ervaring heeft op administratief gebied. U verdient, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 1.198,67 bruto per maand. Voor verdere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. de Dreu, hoofd Verpleegdienst, toestel 423. Sollicitatie alleen schriftelijk, binnen één week na verschijning van dit blad te richten aan de heer H. Schraa, hoofd Personeelszaken, Postbus 295, 2200 A G Noord wijk ZH.). H. J. ten Have Groothandel in Huishoudelijke Artikelen B.V.. Nieuwe Rijn 58, 2312 JH Leiden. (Tel. 071 - 131999) vraagt ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (STER) Type-ervaring is een vereiste, terwijl een Mavo/Havo-di- ploma en enige administratieve ervaring op prijs wordt gesteld. Indien interesse, kunt U schrijven of bellen naar bo vengenoemd adres. Dat kan bij de DOUANE, maar dan moet U op 1 september 1980 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn). Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Ook als U dit jaar eindexamen doet kunt U dus solliciteren. Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaatsvinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begint 1 september 1980. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1759,- per maand 20 en 21 jaar f 1846,- per maand 22 en 23 jaar f 1940,- per maand Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 8%. Daar kunnen nog bijkomen een toe lage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. Na een'volledige kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assi stent (maandsalaris max. f 2545,-) met promotiemogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f 2818,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 6-4500/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Correspondentie-adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. 24 en 25 jaar f 2058,- per maand 26 en 27 jaar f 2128,- per maand HWZ-Leidingen. afdeling van Hollandsche Wegenbouw Zanen bv, is gespecialiseerd in de aanleg van productieleidingen, milieuleidingen, lekdichtingen, installaties en leidingen voor nuts bedrijven. alsmede^het uitvoeren van boringen, zinkers, kabelwerkén en stadsverwarming. In verband met uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij op korte termijn een die hoofdzakelijk belast zal worden met de dagelijkse leiding van één van onze werken. Vereisten: - ervaring in het leggen van gas- en waterleiding en stadsverwarming - bereidheid om in een team te werken - goede contactuele eigenschappen Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan Oudenhof 16, 4191 NW Geldermalsen Elmior-Kerko produceert modieuze herenoverhemden en damesblouses (en nog meer kleding) en verkoopt aan eerste klas modezaken in Nederland en andere West-Europese landen. Wij zoeken: voor onze afdeling: Financiële administratie/boekhouding. Wij vragen: Iemand lot 28 jaar met Havo (handelspakket) of Meao-diploma. Praktijkdiploma boekhouden strekt tot aanbeveling. Wij bieden: Zelfstandig werk in klein jong team. Prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Goede kans om vooruit te komen. Solllcltatle's: Elmior-Kerko B.V. ■WH Lammenschansweg 128. HMJI LA 2321 HX Leiden. KEFtKO Tel. afspraak: 071 - 769332, toestel 54 Ifl De sectie Opleiding van het telefoondistrict Haarlem, gevestigd aan de Verspronckweg 63 te Haarlem zit dringend verlegen om verster king. Twee procesinstructeurs administratieve automatisering zijn van harte welkom Uw werkterrein Op alle gebieden wordt in hoog tempo admini stratieve automatisering ingevoerd. Hierbij wordt u belast met de opleiding en begeleiding U verzorgt o a. de samenstelling van de proces instructie. Ook de bijscholing van medewerkers op automatiseringsgebied zal voortdurend uw aandacht vragen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal f 2058,- bruto per maand met een uitloopmogelijkheid tot f 2818,- bruto per maand. Daarnaast heeft u ieder jaar recht op een vakan tietoeslag van 8% en minstens 22 vakantie dagen. Onze wensen U bent tussen de 25 en 35 jaar en bezit het di ploma MEAO (administratieve richting) of u heeft een gelijkwaardige opleiding gevolgd Ruime ervaring met administratieve processen is vereist Over aangelegenheden betreffende uw vakge bied kunt u, zowel mondeling als schriftelijk, op heldere wijze instructie en voorlichting geven. Wij stellen hoge eisen aan uw organisatorische en contactuele eigenschappen. Aan deze functie is een gerichte opleiding verbonden, die u be reid moet zijn te volgen. De sollicitatie Als u eerst nadere informatie over de functie op prijs stelt, kunt u telefonisch contact opnemen met de chef Opleidingen, de heer C. Stufkens, telefoon (023) 19 23 39. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Richt uw schriftelijke sollitatie aan: Telefoondistrict Haarlem Afdeling Personeelsvoorziening Postbus 1623 2003 BR Haarlem TELEFOONDISTRICT HAARLEM

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 19