Mooie baan voor A BEDRIJFSLEIDER PEI tenst Academisch Ziekenhuis Leiden verkoopcradtop onze meeneem-afdebng. Felicitas B.V. SCHOLIEREN! 10 DE STER Warenhuis Luxen b.v. soneel schakenbosch schoonmaker Ijjgtsoni analist m/v serveerster kantine-dame prod, medewerkers bankwerker irrandstad uitzendbureau MAGAZIJN BEHEERDER Luba vraagt met spoed Luba WOONWARENHUIS een inventieve medewerker snel bijverdienen in de KROKUSVAKANTIE DOCENTEN HEEFT U BEZIT U ZOEKT U WIJ ZOEKEN WIJ ZIJN Schoonmaak personeel ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER psychiatrisch centrum leidschendam Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstver lening geestelijke gezondheidszorg. Ter versterking van ons team huishoudelijk personeel op de paviljoenen zoeken wij een De huishoudelijke dienst zorgt voor het schoonhouden van de ruimten op de patiëntenafdelingen. De werktijden zijn dagelijks van 07.30 tot 16.00 uur. Voor het dienstdoen tijdens de weekends wordt een onregelmatigheidstoeslag vérstrekt. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan het hoofd personeelszaken, Veurse Straatweg 185, 2264 EG Leidschendam. Telefoon (070) 20 92 52. Pathologisch Laboratorium Bij de afdeling Immunopathologie van het Pathologisch Laboratorium van de Rijks universiteit Leiden kan worden geplaatst een vac.nr 078 K 654.07 LD Hij/zij zal betrokken worden bij het onder zoek naar immunologische en morfome- trische karakterisering van de maligne cel len bij lymforeticulaire maligniteiten Vereist: H B.O.-B (klinisch chemische of bio-che- mische richting). Ervaring in immunojo- gische en haematomorfologische technie ken. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en opleiding volgens Rijksregeling Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dr. C.J.L.M. Meijer, tel. 071 - 147222, toestel 2517/2525. U wordt aangesteld door het Academisch Zie kenhuis te Leiden De werkzaamheden worden verricht in het kader van proiecten welke wor den gesubsidieerd door het Koningin Wilhel- mina Fonds Derhalve zult u in eerste'instantie tot het eind van het begrotingsjaar worden aan gesteld mei de mogelijkheid van een jaarlijkse verlenging U wordl bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds De vakantietoelage is 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het Hoofd Personeelszaken. Academisch Zieken huis. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Gaarne op de brief hel vacaturenummer ver melden direct industrie werk voor: Koffie en thee rondbrengen op kantoor en helpen in het bedrijfsrestaurant van een bedrijf vlakbij Leiden: als je dat wat lijkt, bel dan zo snel mogelijk met ons. Ook hebben wij werk voor een kantine-dame, die iedere dag van 9 tot 15 uur wil helpen op een kantoor in Leiden. Bij een tweetal bedrijven in de omgeving van Leiden, kunnen mannen weer direct aan de slag. Voor een bedrijf in Alphen a/d Rijn zoeken wij iemand die plezier heeft in nauwkeurig werk. Ben jij zo iemand neem dan snel contact met ons op. Leiden, Nieuwe Rijn 44, 071-146546 Alphen a/d Rijn, Vondelstraat 18.01720-9 35 05 (alleen tussen 14.00 en 17.00 u) Wie heeft er werk voor een evt. bewaking. Leeftijd 51 jaar. Ook werk gezocht voor mensen tus sen de 45 en 55 jaar. Inlichtingen Gewestelijk Arbeidsbureau te Leiden, kamer 4, hr. Bark. Tel. 071-149951. B-verpleegkundigen Ziekenvercorgsters Typistes Adm. medewerkers P.D.-ers H.H. hulpen Turfmarkt 11 Leiden Tel. 149745 Vakatureliin I voorbanen iJllt/CHU lel. 071-130636 BllID Op onze meeneem-afdeling heerst altijd een enorme drukte. Meer en meer kopers moeten er door.steeds meer, meest jonge verkopers op hun wenken worden bediend. Vandaar dat Casba voor die afdeling zoekt naar iemand met 'n flink stuk ervaring in het meeneem-gebeuren. Iemand met overzicht. Met handigheid in 't geven van korte artikel-informatie aan veel mensen tegelijk. Er. in 't leidinggeven aan dat jonge personeel. Iemand van 'n jaar of 30. Bent die iemand, kom dan gauw 'ns praten met de heer Hoogstad, die ook het fijne weet over het (uitstekende) salaris en de (goeie) arbeidsvoorwaarden. Eerst bellen kan natuurlijk óók. Hoge Rijndijk 315,2382 AP Zoeterwoude, tel. 071 -899346. HAS3A Voor onze huisdrukkerij vragen wij per 1 maart a.s. of later s» die bereid en in staat is, geheel zelfstandig ons interne drukwerk en aanverwante bezigheden te verzorgen. Wij denken aan iemand tussen de 20 en 30 jaar, met enige grafische kennis, bekendheid met kleinoffset (AB Dick 350) en een redelijke type vaardigheid. De juiste man op de juiste plaats bieden wij een aantrekkelijk salaris en goede secundaire ar beidsvoorwaarden. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch aan Splinterlaan 154, 2352 SM Leiderdorp. Tel. 071-899210. t.a.v. de heer D. Blokhuizen. Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. (vanaf 15 jaar) Kom even langs of bel op voor het inpakken van drukwerk bij P. Bakker B.V. De Engel/Lisse Akenvoorderlaan, Lisse, dhr. N. Uitendaal. Tel. 02522- 19126. iedereen leest de krant altijd en overal. Onze verkoop in mooie kwaliteitsmeubelen breidt zich steeds verder uit. In verband hiermee zoeken wij assistentie voor onze magazijnmensen. Er is bij ons dus plaats voor een MAGAZIJNMAN - MEUBELMAKER fn leeftijd tussen 25 en 35 jaar. De man die wij zoeken heeft royale magazijnervaring. Aangezien hij verantwoordelijk wordt voor onze uit gaande expeditie, strekt ervaring in meubelcontróle tot aanbeveling. Wij zien uw sollicitatie t.a.v. dhr. C. Baalbergen, graag tegemoet. Heen Ambachtsweg - Katwijk - Tel. 01718-20300* Het bestuur van Volksuniversiteit K& O Katwijk roept sollicitanten op, die in het seizoen '80/"81 als leiding willen geven aan een van onderstaande door haar te organiseren cursussen: - Spaans - Italiaans - Moderne wiskunde - Kunstgeschie denis - Tuinieren - Schaken - Zeefdruk - Eenvoudig boekbinden - Calligrafie - Discussie/vergadertechniek- Batikken. Voor inlichtingen: Sectie cursussen K&O Katwijk. Tel. 01718-71973/14953. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Sectie cur sussen K&O Katwijk. Postbus 234. 2220 AE Katwijk Z-H. technisch inzicht? verkoopkwaliteiten? een zeer goed inkomen? twee technisch geïnteresseerde vertegenwoordigers in de leeftijd van 25-40 jaar. met een positieve houding t.a.v. de verkoop van onze technische "know how". de Nederlandse vestiging van een internationaal bedrijf, dat gespecialiseerd is in technische onderhoudsproduk- ten. BENT U GEÏNTERESSEERD? Bel dan maandag a.s. 020-123334 en noem projekt L 2-80 of zendt onderstaande bon in en wij nemen contactsmet u op voor een gesprek in Rotterdam. Bon L 2-80 Naam Plaats code Zenden aan: Certified Laboratories, Vondelstraat 80, 1054 GN Amsterdam. gevraagd voor ochtenduren in Leiden. mi. SCHOONMAAKBEDRIJF Tel. 079-212271. Op ons kantoor met een kleine bezetting hebben wij per 1 maart a.s. een vakature voor een: Belangstellenden voor deze afwisselende functie moeten in het bezit zijn van het HAVO of MAVO- diploma, alsmede het typediploma. Schriftelijke sollicitaties kunt u zenden aan: Bouw- en Aannemingsmaatschappij De Raad Noordwijk B.V. Pickéstraat 62, 2201 ET Noordwijk, tel. 01719-19317. Voor ons nieuw te openen Hema warenhuis te Sassen- heim vragen wij een die in staat is dit bedrijf zelfstandig te leiden en op zeer actieve wijze de verkoop weet te stimuleren. In ons bedrijf liggen grote kansen voor een dynamisch medewerker, die reeds in de detailhandel werkzaam is en op weg is een carrière te maken. Zij, die op grond van ervaring en opleiding voor deze uitstekend gehonoreerde functie in aanmerking denken te komen, worden verzocht schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, op leiding, verrichte werkzaamheden en voorzien van een recente pasfoto te richten aan: Blokhuis 45, postbus 13. 2160 AA Lisse

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18