grootste drukte. A mm SUTHOFF PERS 6U (pa ra) medisch werk! Dikke bijverdienste: helpCosbouitde o ANWB PERSONEEL personeei soneelPE—MJ ■PERSONEB PERSOWEELreRSONEa L technisch administratief medewerker WOONWARENHUIS Een prima salaris waar tal van extra's aan kleven. Dat biedt Fasson aan medewerkers in haar produktiesektor. produktie- medewerkers Fasson medewerker (m/v) LEIDER OF LEIDSTER tijdelijk medewerk(st)er personeel PERSONEEL personeel SIJTHOFF PERS B.V., uitgeefster van o.m. de dagbladen Haagsche Courant, Het Binnenhof, Rotterdams Nieuwsblad, Goudsche Courant Leidse Courant, en Economisch Dagblad, vraagt t.b.v. haar Bedrijfstechnische afdeling op korte termijn voor haar produktiebedrijf in de Plaspoelpolder een meewerkend GROEPSLEIDER OP M.T.S.-niveau werktuigbouwkunde welke in een twee-ploegendienst de chef van de Mechanische Dienst gaat ondersteunen. Tot zijn werkzaamheden zullen onder meer Denoren: - het leiding geven aan een groep mechanische monteurs v.w.b. de uit voering van geplande onderhouds- en reparatiewerkzaamheden' - het uitvoeren van het preventief onderhoudssysteem; - het oplossen van storingen aan de diverse installaties. Onze voorkeur gaat uit naar hen, die naast een opleiding M.T.S.-werk tuigbouw tenminste een vijfjarige ervaring hebben in een soortgelijke funktie, tevens bekend zijn met moderne onderhoudstechnieken en de Engelse en Duitse taal redelijk beheersen. Leeftijd 30-35 jaar. Wij bieden een aantrekkelijke salaris, gratificatie, winstdeling en eer tegemoetkoming in de reiskosten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: afd. Personeel en Organisatie A. Sijthoff B.V., t.a.v. dhr. J. W. M. Bekkering, Postbus 16050, 2500 AA s-Gravenhage. Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer TO-26 vermelden WAGENSTRAAT 37,'s-GRAVENHAGE Turfmarkt 11 2312 CE LEIDEN tel. 071149745 (Administratief en (Para)medisch) Voorstraat 70 2225 ES KATWIJK tel. 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in: Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam, Lisse, Woerden, Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 LubaCQ Uitzendt Huro« Datsun Nederland is de imporieur van de bekende Datsun automobielen uit A, s Hij staat in de organisatie rechtstreeks onder de chef van de afdeling GARANTIE. In de funktie van le Assistent zal hij naast de dagelijkse werkzaamheden, na een inwerkperiode, de chef bij tijdelijke afwezigheid dienen te kunnen vervangen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het beoordelen en verder behandelen van garantie-aanvragen; voorbewerking t.b.v. automatische verwerking en output controle. Wij denken voor deze funktie aan een man met een opleiding LTS-autotechniek, en goede contactuele vaardigheden in verband met o.a. de kontakten met onze dealerorganisatie, in de leeftijd van 25-30 jaar. Ook zij, die menen op basis van praktische ervaring hier voor in aanmerking te komen, kunnen uiteraard reageren. Belangstellenden kunnen voor deze vacature schriftelijk reageren bij Datsun Nederland B.V., Vennestraat 13-15, 2161 LE Lisse. Voor informatie en het maken van een afspraak kunt u zich wenden tot de heer F.A. Bussen, personeelszaken, telefoon 02521-1 90 20. Datsun Nederland BV - SOCIËTEIT MINERVA vraagt voor direkt in tijdelijke dienst een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER voor de ochtend- of de middaguren. Gehuwde dames komen eveneens in aanmerking. Type ervaring vereist, bekendheid met de officecomputer strekt tot aanbeveling. Aanmelden bij de directie van bovengenoemde sociëteit vanaf maandag tussen 10 en 2 en tussen 6 en 8 uur. Breestraat 50. Leiden, tel. 071-120132. Evro Medica Wij kunnen plaatsen: Ziekenverzorgenden alle diensten div. instellingen Leiden e.o. K V J V'er alle diensten, psych. instelling, ervaring m.i.v. 1 maart 1980. M B O-V of I W'er per direkt, alle diensten. Kort Rapenburg 12a, telefoon 071-142347. OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCi Met spoed gevraagd allround automonteur Autobedrijf Idelenburg Plantage 6, Oude Wetering, tel. 01713-2202. Casba, het woonwarenhuis in Zoeterwoude, is pas 'n week of 6 open. Maar trekt nü al zoveel kopers dat we het - zeker op de zaterdag en de koopavond - haast niet meer met ons vaste personeel aankunnen. Nog éven en onze kopers krijgen niet meer de service waar ze dubbel en dwars recht op hebben, en onze eigen mensen raken overbelast. Vandaar dat we nü graag kennismaken met mannen en vrouwen die ons in ieder geval op zaterdag uit de grootste drukte helpen. Als plezier hebt in inrichten, adviseren en verkopen, bel dan snel met de heer Hoogstad. Die weet er het fijne van. Hoge Rijndijk 315.2382 AP Zoeterwoude, tel. 071 -899346. CASÉA In onze fabriek te Leiden hebben wij plaats voor die ons willen helpen met de fabrikage van ver schillende soorten zelfklevende materialen. Of op onze Afwerkafdeling willen komen assisteren, waar de geproduceerde rollen op maat worden gesneden of tot vellen worden verwerkt. Afwisselend werk, waarvoor wij u graag een gedegen opleiding geven. U dient geen bezwaar te hebben tegen het werken in een 3-ploegendienst. Wat zetten wij daar tegenover? een salaris van f 1.604,— netto per maand (23 jaar en ouder), 22 vrije dagen per jaar, een vakantietoeslag van 8%, een tantième van 6 1/2%, een vergoeding in de reiskosten. Heeft u belangstelling? Bel of schrijf onze afdeling Personeelszaken voor een afspraak. 'Fasson (Nederland) b.v., Rijndijk 86, 2394 AJ Hazerswoude - Rijndijk, telefoon (01714) 90 08. An Avery International Company De Nationale Investeringsbank NV Onze instelling is gespecialiseerd in het verschaffen van kredieten op lange termijn aan een grote verscheidenheid van ondernemingen. De uit deze activiteiten voortvloeiende werkzaamheden blijven toenemen. -In verband hiermede zoeken wij een die belast zal worden met de ANALYSE VAN JAARREKENINGEN van onze cliënten. Het kritisch analyseren van jaarrekeningen van cliënten en het uitvoeren van de controle op de aan de verleende kredieten verbonden voorwaarden geschiedt op onze accountantsafdeling. Voor deze funktie zoeken wij medewerkers of medewerksters met een opleiding op SPD-niveau of studerend hiervoor. Enige ervaring in het opstellen of controleren van jaarrekeningen wordt op prijs gesteld. Zowel schriftelijk als telefonisch kunt U contact opnemen met de afdeling Personeelszaken, Carnegieplein 4, 2501 BH 's-Gravenhage. Tel.: 070 - 46 94 64 toestel 218. Gezinvervangend tehuis "Desideranda" Rijnsburgerweg 21 2334 BC Leiden Tel. 071-156383 Vraagt: Bij voorkeur met ervaring in de verzorging en begeleiding van verstandelijk gehandicapten. Prot. Chr. levensover tuiging is vereist. Voor de administratie van ons Centraal Magazijn te Voorschoten hebben we in de perio de 1 maart - 1 september een tijdelijk mede werkster nodig. De werkzaamheden zullen bestaan uit het con troleren van de output van de geautomatiseerde administratie. Er zijn mogelijkheden om korter dan 8 uur per dag te werken. Wij zoeken iemand met een opleiding op MAVÓ-niveau, die accuraat kan werken. Uw leeftijd speelt geen rol. Enige ervaring met soortgelijke werkzaamheden is gewenst, maar niet noodzakelijk. Vacaturenummer: 0-702/31 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de ANWB, afdeling Personeelszaken, Postbus 93200, 2509 BA Den Haag. onder vermelding op de envelop van het betreffende vacature nummer.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 12