marketing assistent timmerlieden lONlttlfe DRAKAINTERFOAM PERSONEEL— IP^SBSSSM- personeel penst adjunct-laborant(e) of laborant(e) Academisch Ziekenhuis Leiden DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: leiden Ik wil het er wel inhameren. SBB heeft vast werk voor smit's bouwbedrijf bv secretaresse aktiviteitenbegeleider m/v typiste/administratief medewerkster analist (m/v) typiste analist (m/v) Qnnppl PEF ■PERSONEEU JPERSOI\EELPERSONEEL B J peraon««1 PERSONEEL peisoneel persor "eel Bij het Openbaar Slachthuis, tevens Keuringsdienst van Slachtdieren en van Vlees, wordt gevraagd: De werkzaamheden hebben betrekking op het bacteriologisch en his- tologisch onderzoek van vlees en vleeswaren. De voorkeur gaat uit naar iemand op tenminste MAVO-niveau. Enige laboratoriumervaring is gewenst, maar niet verplicht. Aanstelling zal, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring plaats vinden in de rang van adjunct-laborant(e) of laborant(e). De salarisgrenzen van deze rangen zijn respectievelijk f 1713,— tot f 2148, en f 1758, tot f 2283, bruto per maand. Gunstige rechtspositieregelingen, waaronder ziektekostenverzekering I.Z.A., zijn van toepassing. Vakantietoelage 8% Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Post bus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van het vacaturenum mer 80017. .eii^e gemeente L^enes ties open voor ej(je ejsen voldoet, leder die aan 9 verzocht te wordt daarom nadrukken^ solliciteren. DRAKA INTLRI-OAM B.V te Hillcgom maakt een verscheiden reeks kunststof produkten waaron der schuimen voor o.a. de bekende DRAKACLL matrassen Wij behoren tot een groep van kunststofverwerkende bedrijven met vestigingen in Amersfoort. Amsterdam, Enkhuizen, Hillegom en Hoorn. In totaal werken circa 1000 perso neelsleden bij onze groep. Voor onze vestiging in Hillegom hebben wij op korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor een voor de produktgroep schuim, die geïnteresseerd is in de industriële marketing In het kader van de praktische realisatie van de marketing doel stellingen van de produktgroep schuim, bestaat deze funktie uit de volgende taken'. Marktontwikkeling -d.m.v. marktonderzoek ver schaffen van commerciële en technische gegevens; - het meewerken aan de commer ciële introduktie van geselekteer- de produkten in de markt; - het opbouwen en uitbreiden van een afnemerskring voor deze produkten binnen het commer ciële beleid. Marktconsolidatie het ondersteunen van de verkoopafdeling door: - technisch-commerciële voorlichting aan relaties; - het voor de verkoopafdeling onderhouden van kontakten voor het totstandkomen van keuringsattesten, toelatingen etc - het verzorgen van de produkt- technische facetten van de verkoopdocumentatie. Gezien de aard van deze funktie treden wij graag in kontakt met kandidaten, die voldoen aan de volgende criteria: - technische ópleiding op HBO- niveau, bij voorkeur met specialisatie in de richting bedrijfskunde; - beschikken over goed analytisch vermogen; - leeftijd van 25 - 30 jaar; - commerciële ervaring. Wanneer U belangstelling hebt voor deze funktie, dan kunt U uw sollicitatie richten aan: Draka Interfoam B.V., Postbus 118, 2180 AC Hillegom, t.a.v. de Heer R. Boersma, afdeling Personeelszaken. Voor telefonische inlichtingen kunt U bellen: 02520-29017, toestel 224. Smit s Bouwbedrijf heeft voor jaren orders Bouwwerken, waarvoor wij timmerlieden zoeken, zijn in Hillegom, Overschie, Spijkenisse, Utrecht en Zoetermeer. Bel voor informatie, of maak een afspraak met een van onze mensen van de afdeling personeelszaken. Wij bieden 'n beste baan waarvan u zeker wijzer wordt. (U mag immers best eens aan uzelf denken....). dl Parallelweg 8,1948 NM Beverwijk A Telefoon (02510)29041 ^^j s-avonds na 20.00 uur (02513) 10664 B.V. Ned. Mij v. handelaren in ijzerwaren en gereedschappen „NECOMIJ" vraagt voor de afdeling „boekhouding" een MEDEWERKSTER Goede typevaardigheid en accuratesse zijn vereist, ter wijl enige kantoorervaring op prijs gesteld wordt. Leeftijd tot 30 jaar. Voor de afdeling „archief" zoeken wij voor halve dagen een MEDEWERKER Voor deze functie komen eventueel ook gepensioneerde personen in aanmerking Uw sollicitaties zien wij gaarne schriftelijk of mondeling, na telef. afspraak, tegemoet. Integraal Kankercentrum West Bij een van haar projecten heeft het Inte graal Kankercentrum West een vacature voor een (20 uur per week) vac.nr. 078.K.07.06.LD De functie omvat medisch-secretariaats- werkzaamheden, zoals het typen van ver slagen aan de hand van dictafoongegevens en geschreven concepten, alsmede de be handeling van binnenkomende telefoon gesprekken. Vooropleiding afgeronde middelbare schoolopleiding en diploma typen. Bekendheid met de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salariëring volgens Rijksregeling. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevr. M Zoetemelk, tel. 071-14 8333, toestel 2525/2526 U wordt aangesteld door het Academisch Zie kenhuis te Leiden. De werkzaamheden worden verricht in het kader van projecten welke wor den gesubsidieerd door het Koningin Wilhel- mma Fonds. Derhalve zult u in eerste instantie tot het eind van het begrotingsjaar worden aan gesteld met de mogelijkheid van een jaarlijkse verlenging U wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds De vakantietoelage is 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het Hoofd Personeelszaken. Academisch Zieken huis. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Gaarne op de brief het vacaturenummer ver melden De bewoners van Beschut Wonen verblijven reeds lang tot zeer lang binnen het Centrum waar zij voor het merendeel in grote paviljoenen wonen. Er zijn vergevorderde plannen om deze bewoners definitieve huisvesting aan te bieden in de vorm van een woonwijk met ééngezinswoningen, waar gestreefd zal worden naar een prettig sociaal leefklimaat. De dagaktiviteiten momenteel bestaande uit 14 verschillende afdelingen en ongeveer 25 aktiviteitenbegeleiders) staan aan het begin van een periode van ontwikkelingendie ertoe moeten leiden dat de aangeboden aktiviteiten zoveel mogelijk aansluiten bij de individuele behoeften, wensen en kapaciteiten van de bewoners. Ten behoeve van de dagaktiviteiten, afdeling machinale houtbewerking, zoeken wij een Van de aan te stellen aktiviteitenbegeleider wordt verwacht dat hij: samen met een kollega de verantwoording draagt voor de dagelijkse gang van zaken op de afdeling machinale houtbewerking, zowel wat betreft de individuele begeleiding van de bewoners als de( uitvoering van de opdrachten; een gedeelte van zijn werktijd besteedt aan werkzaamheden ten behoeve van bestaande en nieuw op te zetten dag aktiviteiten, waarbij naast houtbewerkingstechnieken ook andere technische vaardigheden van belang zijn, bereid is om in de toekomst op onregelmatige tijden te werken (avonduren, weekends), wanneer gewenste ontwikkelingen daartoe aanleiding geven; naast een op deze funktie gerichte, technische opleiding voor aktiviteiten begeleider heeft gevolgd (bijvoorbeeld MAT-opleiding of Ergotherapie), hetzij daarvoor bezig is. Op zijn minst dienen kandidaten bereid te zijn een dergelijke opleiding te gaan volgen. Ervaring in het werken met mensen die langdurig in instituten verblijven, strekt tot aanbeveling. Salarisgrenzen: (voor gediplomeerde aktiviteitenbegeleider) f2048,73- f2698,16 bruto per maand, exclusief toeslag onregelmatige werktijden. Kandidaten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien. Inlichtingen kunt u vragen bij Jaap van Weeghel, beleidsmedewerker Dagaktiviteiten Beschut Wonen. Sollicitaties kunt u sturen aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.51.11. stichting centrum st.bavo nooirlwijkerhout DISTRIBUTION SERVICES INTERNATIONAL (D.S.I.) B.V. is een snelgroeiende dochteronderneming van het 3M concern (Minnesota Mining Manufacturing Company) D.S.I. B.V. is belast met de distributie van 3M produkten voor Europa, het Midden-Oosten en Afrika. Door uitbreiding van onze werkzaamheden kunnen op korte termijn op de afdeling ACCOUNTING geplaatst worden: - MEDEWERKER afd. Boekhouding Taken o.a. codering, samenstellen resultatenoverzichten en loonadministratie. - MEDEWERKER, kostprijsadmini stratie Taken o.a. calculatie kostprijzen en verkoopprijzen, sa menstellen resultaten overzichten, vaststellen financiële voorraad. Als u interesse heeft, bel dan Mevr. van Steenbergen tussen 09.00 en 12.00 uur, tel. 071 - 769351, voor na dere inlichtingen, of schrijf naar de afdeling Personeels zaken van D.S.I. B.V., Zoeterwoudseweg 5-7, 2321 GL Leiden. Raad voor de Zending der Nederlandse Hervormde Kerk r Leidsestraatweg 11 2341 GR OEGSTGEEST Tel. 071-152940, toestel 144 Op onze postkamer, waar post- en andere verzendingen naar binnen- en buitenland plaatsvindenkunnen wii een BEDIENDE plaatsen die opgeleid zal worden in de behandeling van deze verzendingen, speciaal in de hantering der postta- rieven. Bovendien zal hij ingewerkt worden in de bediening van kopieer- en offsetapparatuur. Het afvoeren per VW-bus der post- en andere verzendin gen naar postkantoren in Oegstgeest en Leiden kan me de tot zijn taak behoren. Een positieve instelling ten opzichte van het zendings werk der Nederlandse Hervormde Kerk in de derde we reld is belangrijk. Rijbewijs BE is vereist, leeftijd 18-24 jaar. Salariëring geschiedt volgens de salarisregeling der NHK; afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding. 8% vakantiegeld en eventuele reisgeldvergoeding. Sollicitaties, schriftelijk dan wel telefonisch, aan bo vengenoemd adres. Huygens Laboratorium van de faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen vacaturenummer 0-015/1158 Taak: het typen van rapporten, publicaties en correspondentie in de Nederlandse en Engelse taal. met behulp van een magneet kaartschrijfmachine (MK 82); het verrichten van andore administratieve werkzaamheden. Vereist: MAVO-niveau, typediploma; goede verbale kennis van de Nederlandse en Engelse taal; goede typevaardigheid, waarbij kennis van de bediening van de magneetkaartschrijfmachine tot aanbeveling strekt. Indien dit niet het geval is moet hiertoe een korte cursus worden gevolgd. Salaris maximaal 2.199,bruto per maand. Inlichtingen bij D. Kaphorst. telefoon 071-148333, toestel 5701. Afdeling Kindergeneeskunde van de faculteit der Geneeskunde vacaturenummer 0-01911158 Taak: Het meewerken aan het onderzoek van de vakgroep Kindergeneeskunde op het gebied van dè erfelijke stofwisselingsziekten. Dé functionaris zal worden ingeschakeld in het onderzoek dat door het biochemisch laboratorium van de vakgroep Kindergeneeskunde op dit gebied wordt uitgevoerd. Vereist: HBO-A/HBO-B opleiding, klinisch- chemische richting Salaris maximaal 2 545,bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst ter vervanging van een langdurig zieke mede werkster, zonder vooruitzicht op een vast dienst verband. Inlichtingen bij ir. dr. M A. H. Giesberts, telefoon 071-147222, toestel 4957. Instituut voor Sociale Geneeskunde (0,5 dagtaak) vacaturenummer 9-44611158 -Taak: het uittypen van correspondentie en verslagen van vergaderingen; verschillende voorkomende administratieve werkzaamheden. Vereist: opleiding op MAVO-niveau-. goede typevaardigheid. De typiste vervult haar taak in teamverband. Salaris maximaal 1.168,50 bruto per maand Informatie bij mej. N. van Dam, telefoon 071-148333, toestel 3148. Vrouwenkliniek van de faculteit der Geneeskunde (0,5 dagtaak) vacaturenummer 0-01111158 Taak: Het verrichten van klinisch-chemische of biochemische werkzaamheden ten behoeve van het laboratorium van de Vrouwenkliniek. Vereist: MBO/HBO-opleiding. Salaris maximaal 2.545,bruto per maand Promotiekansen zijn aanwezig. Inlichtingen bij mej. Beintema, telefoon 071-147222, toestel 2897. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 10