ohmpmnnnnpn Te huur: Een schitterend [ii 1 0NR0ERE in tl ONRC Hollantsche fj MENS 8 Hulsebosch Makelaardij bv ONROERENDGOED onroerendgoed m onroerendgoed m lUlfvWli onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed i m Van der Voort en Van Beek MAKELAARS in o.g. Van der Voort en Van Beek MAKELAARS in o.g gerestaureerd monument in het hart van Leiden. f.2.250,- Gamandertuin. Nagenoeg vrijstaande villa met grote aangelegde tuin. Ind.: grote entree, grote Z-vormige woonkamer met open haard, zeer luxe eiken keukon. schuifpui naar terras. 1e et.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche en toilet. 2e et.: grote 4e slaapkamer met dakterras. Vr.pr. f 448.000,- k.k. Hoge Rijndijk. Monumentaal herenhuis. Ind entree, grote living met serre en open haard, zeer luxe keuken, grote tuin met tuinkamer, 1 e et.: 3 ruime slaap kamers, keuken. 2e et.: 2 slaapkamers, c.v.-gas. Vr.pr. f315.000,- k.k. Staversejolwerf. Leuk gelegen eengezinswoning met vrij uitzicht en carport. Ind.: vergrote hal. woonkamer met niveau verschil, keuken met plavuizen. De beg. gr. is v.z.v. houten plafonds. 1 e et.: 3 sl.kmrs. badkamer met ligbad, 2e et.: grote zolderkamer met wastafel en berging. Goed gestoffeerd. Vr.pr. f 235.000,- k.k. Lange Mare. Groot verbouwd grachtenpand met voor- en achterhuis. Ind.: grote woonkamer, binnenplaats, nieuwe keuken, douche, toilet, 1e et.: 2 grote ka mers. mog. voor extra keuken, achterhuis 1 kamer, 2e et.: zeer grote zoldereta ge met div. mogelijkheden Vr.pr. f219.000,- k.k. Oude Vest. Groot grachtenpand. Ind.: gang met marmeren vloer, keuken, douche, toilet, voor- en achterkamer, binnenplaats. 1e et.: voorkamer met keukentje, zeer fraai plafond Achterkamer met wastafel, toilet. 2e et.: keukentje, voor- en achterkamer. 3e et., grote zolder met 2 kamers v.z.v. gaskachels en wastafel, nieuw gas/licht/dak. Vr.pr. f215.000,- k.k. Haarlemmerweg 27. Fraai woonhuis met uitzicht op water en zeer diepe achtertuin (35 m). Ind leuke entree, nieuw houten toilet, zeer fraaie woonka mer met niveauverschil 8'/2x5.20/3,30. open haard, geschuurd plafond, nieuwe keuken 4,20x2,05.1 e et.: badkamer met aansl. w.a., toilet, douche, sl.kmr. 4x3 met groot balkon 3x3'/2. met erker 3x2 met slaapvide, c.v.-gas, bedrading/gas/ water, 4 jaar oud. Vr.pr. f 189.000,- k.k. Utrechtse Jaagpad 2a. Leuk gelegen, vooroorlogs herenhuis met achtertuin op het Z Vrij uitzicht op water, c.v.-gas. Ind gegranolde entree, mooie woonkamer met fraaie open haard, toilet, ruime moderne keuken. 1e et.: overloop. 2 royale slaapkamers, zonnebalkon. ruime douche met 2e toilet, 2e etgrote zolder met mogelijkheid om eenvoudig meer kamers te creëren. Vr.pr. f 185.000,- k.k. Zijlsingel 78. Fraai verbouwd tussenhuis met zeer diepe achtertuin op Z. Ind.. entree, fraaie woonkamer met open haard, plavuizen en balkenplafond, houten keuken, mooie houten badkamer met ligbad, schuurtje met boiler en aansl. w.a., 1e et.: 3 slaapkamers, beschoten vliering. Nieuw gas/water/riool. Vr.pr. f 159.000,- k.k. Morssingel. Zeer luxe, 2-kamer top-apparlement. eigen opgang. Ind.: hal. woonkamer 56 m2 met plavuizen, open keuken, luxe badkamer met douche en mogelijkheid ligbad, grote slaapkamer. Balkon op Z. Vr.pr. f158.000,- k.k. Vaartkade. Aan vaarwater gelegen middenwoning. Ind.: woonkamer (3,80x8), semi open keuken met bar, binnenplaats, 1 e et.: 3 slaapkamers, douche, 2e et. vliering, incl. stoffering. Vr.pr. f140.000,- k.k. Lage Rijndijk. Mooie bovenwoning met verhuurde benedenwoning. Ind.: zeer grote woonkamer met houten plafond, spiegelwand, open haard, grote open keuken met eetbar, grote badkamer met douche, toilet en aansluiting w.a., 2e et.: 2 grote slaapkamers, c.v.-gas. Vr.pr. f139.000,- k.k. Pretoriusstr. Wij moeten hierbij in feite spreken van nieuwbouw. Geheel fraai verbouwd woonhuis met tuin en stenen schuur. Ind entree, met plavuizen L-vormige woonkamer, moderne keuken, met houten plafond, nieuwe douche met zitbad, 1e et.: 3 slaapkamers, bergvliering met vlizotrap. Vr.pr. f125.000,- k.k. Rosmolen 206. Luxe 1 -kamer appartement op goede stand. Ind.: hal met toilet, woon/slaapkamer 26 m2, met groot terras op Z., 12 m2, keuken bruin met beige blad, el kookplaat, huurboiler, ruime douche met wastafel. Berging op verdie ping. Servicekosten f 100,- per maand incl. c.v. Vr.pr. f 114.000,- k.k. Vr.pr. f 97.500,- k.k. Hansenstraat. Verhuurde benedenwoning met lege bovenwoning. Ind.: entree, woonkamer 30 m2, keuken, douche/toilet, 2 slaapkamers, zolder met 2 slaap kamers. Vr.pr. f 95.000,- k.k. Ververstraat. Leuk wevershuisje. Ind.: entree, L-vormige woonkamer, uitge bouwde keuken, tuintje. 1e etzolder met 2 slaapkamers Vr.pr. f 87.500,- k.k. LEIDERDORP Dr. de Bruijnestraat 25. Goed gelegen, perfect onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. CV gas. Ind.: entree, royale woonkamer met bahama beige plavuizen, open haard en gestuct plafond, fraaie open houten keuken met eetbar. 1e et.: 3 ruime slaapkamers, mooie nwe. badkamer met ligbad, 2e et.: overloop met aansl. WA, grote slaapkamer met dakkapel, veel berging. Vr.pr. 198.000,- k.k. OEGSTGEEST Regentesselaan 15. Op zeer goede stand gelegen, helft van 2 onder 1 kapwo- ning met rieten kap, 3 zijden tuin (grondopp. ca. 350 m2), c.v.-gas, carport. Ind.: royale hal. grote woonkamer 9'/2x3.60. mod. keuken, bijkeuken, studeerkamer, 1e et.: grote overloop, nwe badkamer met ligbad en 2e toilet, 2 ruime slaapka mers, royaal dakterras, 2e et.: ruime bergzolder Aparte ca. 15 jaar oude praktijk c.q. kantoorruimte, bestaande uit hal met natuursteen, 2 kamers, keuken, toilet, beschoten zolder met stahoogte, c.v.-gas, spouwmuur, thermopane etc. Vr.pr. totale object: f 305.000,- k.k. Evt. ook woonhuis apart te koop. Vr.pr. f 235.000,- k.k. HAZERSWOUDE Busken Huetstraat. Goed onderhouden eengezinswoning met voor- en diepe achtertuin. Ind.: hal. qanq. woonkamer met open haard, keuken, toilet met fonteintje, Ie et.: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, 2e et.: zolderruimte met slaapkamer en veel berging, c.v.-gas. Vr.pr. f179.000,- k.k. Valeriusstraat. Zeer leuke eengezinswoning met voor- en achtertuin. Blij vend vrij uitzicht op bomenpartij. Ind woonkamer, keuken, hal, toilet, 1 e et2 grote en 1 kleinere sip.kamer, douche, 2e et.: ruime zolder. Het geheel in prima staat van onderhoud. Vr.pr. f165.000,- k.k. Tel. 071-121580- 140745-140746. Midden in de Leidse Pieterswijk, met uitzicht over de Pictersgracht en vlak bij het Ge recht, bevindt zich het pand Lok horststraat 25. Een monument dat onder toezicht van de Rijksdienst voor Monumentenzorg geheel wordt gerestaureerd. Op dit moment wordt de laatste hand gelegd op de afwerking. Dc r dc v 'roïuisch alles is vernieuwd r lijk in dc oude staat teruggebracht. Veel aandacht is besteed aan dc profilering van ac balken, ramen, kozijnen en deuren. Kn hoewel het pand geheel de sfeer van 'rocgcr ademt, is er toch aan dc 20c ecuwse \oorzicnin- gen als luxe keuken, badkamer en C.V gedacht. cctkcuken (22,5m2), plaatsje (5m2) (10m2). Ie etage: ruime woonkamer (30m2). 2c tMage: twee slaapkamers (resp. 11 en 9 m2), luxe badkamer. 3e etage: ruime zolder (30m2) te ge bruiken als hobbyzolder of riante slaapkamer De indcline is als volgt: rial met toilet en gang (belegd met wit marmer), studeerkamer C ov achterhuis r (7,5m2), Krimkade 8 f345.000,- Halfvrijstaande semi-bungalow met 3 zijden tuin, gelegen aan een water in open verbinding met de Vliet. Ind. hal, toilet, woonkamer in direkte ver binding met de moderne keukenjinkl app.), badkamer met ligbad, 2 slaap kamers, vliering. CV gas, ged. thermopane beglazing. Grond opp. 1145 m2. Groentetuin, vruchtbomen, kas en kippenren. Oude Vest 55, Leiden ii 63 Ocgstgei.'si 071 15 25 40- IllM I ;JUiiy.iïlMS Jjxulj BEDRIJFSMAKELAARDIJ B.V. Grachtweg 73, 2161 HM Lisse, Telefoon 02521 -10050 Nabij uitvalswegen ideaal gesitueerd te midden van industrie-, handels- en kantoorgebouwen. Ook geschikt als showroom. Hier is sprake van een TURN-KEY projekt daar de indeling, middels schei dingswanden. en de afwerking in overleg met de huurder plaats vindt. Geheel voorzien van vloerbe dekking. Oplevering begin 1980. Huurprijs per m2 per jaar: 140,- TE HUUR LISSE HEEREWEG In het centrum, nabij parkeerterrein, kunnen wij u aanbie den representatieve kantoorruimte (geheel gereno veerd). Aan eventuele wensen kan tijdens de renovatie tegemoet gekomen worden. De te huren oppervlakte bedraagt ca. 100 of 180 m2. Inl.: MAKELAARDIJ R0MEYN B.V. Particulier biedt een solide goed onderh. eengezinswoning aan (1936). De straat is rustig en het pand ligt aan een plantsoentje. Gedeeltelijk thermop. begl., 3 slp.k., douche, zonnige tuin (15 m). f 163.000,- Meloenstraat 12, Leiden, tel. 766516. Hillegom De Sav. Lohmanlaan 6 Middenwoonhuis met voor- en achtertuin (Z), vrij staande stenen schuur, pand verkeert in goede staat. Weinig onderhoud nodig. Diverse wanden afgewerkt met gespoten glas/marmer. Indeling: entree/gang, toilet, woonkamer met open haard en parketvloer, keuken, 1e etage: overloop. 3 slaapkamers, ruime badkamer met douche (mog. v. bad), 2e etage via vaste trap naar grote zolder (nok 3 meter hoog) met dakkapel. Vraagprijs 206.000,- k.k. Lid NBM/MCC Hoofdstiaat 142 2181 EH Hillegom Telefoon 02520-16413* OPENBARE VERKOOP EX. ARTIKEL 1223-2 B W. NOTARIS MR. J. KARSTENS te Leiden zal op maandag 21 januari en maandag 28 januari a.s. in het Venduhuis aan de Hogewoerd 144 te Leiden, des namiddags om 4 uur bij opbod respectievelijk bij afslag publiek verkopen: HET WOONHUIS MET ONDERGROND EN ERF TE LEIDEN, HEEMSKERKSTRAAT 98, KADASTRAAL BEKEND GEMEENTE LEIDEN. SECTIE N NUMMER 1167 GROOT 1 ARE EN 12 CENTIARE. Hef perceel is verhuurd De huur bedraagt 35.- per week De lasten 370,- per jaar. Executie en roye- mentskosten. trekgeld, eventueel rangregeling en ach terstallige lasten/onderhoud komen voor rekening van de koper. Bezichtiging 15.17.22 en 24 januari a.s. van 2-4 uur des namiddags Aanvaarding van de kooppenningen uiterlijk 28 februari a s met bijbetaling van 8% rente vanaf de aanvaarding tot de dag i TE KOOP IN NOORDWIJK AAN ZEE GROOTSTE APPARTEMENT IN HET RIANTE HUIS TER DUINCOMPLEX In het luxe gebouw Marevista bieden wij te koop aan een zeer fraai op de 1e woonlaag gelegen appartement, ge heel gestoffeerd met ruime balkons aan de zee- en land zijde. Dit 227,20 m2 netto grote appartement bevat: ruime hal met garderobe, toilet, douchecel, grote woonkamer met eetkamer en open keuken waarin zijn geplaatst een hoekkast, diepvries, afwasmachine, afzuiginstallatie, alsmede een oven en electrisch kooktoestel, gang met diepe kast, 4 ruime slaapkamers aan de landzijde, bad kamer met ligbad, dubbele wastafel, toilet, bidet en ther- mostatische kranen. Deze zeer ruime flat heeft een uit stekende stoffering, w.o. een gedeelte parket. Vraagprijs voor deze gunstig gelegen woning met zon aan twee zijden: 825.000,- k.k. Aan de Golfweg hebben wij te koop een in uitstekende staat van onderhoud, direct nabij de Boulevard en toch rustig, gelegen herenhuis (tussenwoning) met ruim uit zicht en daarachter gelegen zomerhuis. Indeling: entree, kelder, toilet, woonkamer met terrasdeuren, keuken; 1 e verd.: overloop, 2 grote en 1 kleine slaapkamer, badka mer met zitbad en 2e toilet; 2e verd vaste trap naar grote zolder, waar mogelijkheid voor 3 a 4 kamers. Dit centraal verwarmde huis heeft voor- en achtertuin en is te koop voor 385.000,- k.k. Aan de Boerhaaveweg op een zeer prachtig gelegen punt met een riant uitzicht over de wijde omgeving, staande op 975 m2 grond, hebben wij voor 600.000,- k.k. te koop de oude grote villa "De Luwte". Schoolstraat 74. Direct nabij zee en strand gelegen, bieden wij aan een nog niet bewoond herenhuis, van twee onder één kap. Dit zojuist gereed gekomen huis met voor-, achtertuintje en schuurtje, is als volgt ingedeeld: hal, toilet, L-vormige woonkamer met open haard en mo derne open keuken; 1 e verd.: ruime overloop, 4 slaapka mers en een badkamer met ligbad, douche en 2e toilet; 2e verd.; vaste trap, hobbykamer, slaapkamer en c.v. afd., alsmede een berging. Vraagprijs voor dit geheel centraal verwarmde pand is 337.500,- v.o.n. Aan de Pr. Hendrikweg bieden wij te koop aan voor 725.000,- k.k. de hoog gelegen alleenstaande, voor de oorlog uitstekend gebouwde villa "Aigen Aarf" met gara ge staande op 1057 m2 grond. Deze zeer goed onder houden villa bevat: vestibule, gang, toilet, woonkamer van 4x9 m met open haard, alsmede een gloednieuwe "Poggenpohl" open keuken, een 2e keuken met aparte in- of uitgang, grote slaapkamer met moderne badkamer met ligbad en aparte douche, 2e toilet en wastafel. 1e verd.: overloop, douchecel, toilet, 3 slaapkamers, allen, met balkon, 2e verd.: vaste trap. overloop, 4 slaapka mers. Alle slaapkamers hebben warm- en koud stromend water. In het onderhuis zijn twee vertrekken waar tevens zijn geplaatst de C.V.-gasketel en de boiler. TE KOOP De attraktiefste flat van Residence Astrid te Noord- wijk aan Zee. Op het zuiden, dus praktisch de hele dag zon, uitzicht zowel op de zee als ook op de duinen. 4e verdieping, hoogste verdieping van het flatgebouw, geen hinder van het balkon van de bovenbuurman, volle zon, gehele pri vacy. Laatste flat van de verdieping, geen buren ter linker zijde waar de slaapkamer is gelegen, dus nachtrust ver zekerd. Natuurlijk is het interieur aan de standing van de flat aangepast. Voor de rest bestaat het appartement uit: gang, woonkamer met open keuken, twee slaapkamers, badkamer, alsmede een berging in het sousterrain, een garage en een parkeerplaats. Vraagprijs incl. stoffering 325.000,- k.k. KATWIJK AAN DEN RIJN In de Kerkstraat bieden wij te koop aan het Café-Slijterij "De Kroon" met volledige bedrijfsinventaris, stoffering en meubilering, w.o. div. gaskachels, bedden, etc. ijskasten, jukebox, biljart, kassa enz. Dit grote in goede staat van onderhoud verkerende object, gelegen in de kom van het dorp, bestaat uit: entree, gang, café mét bar incl. de bier en koelinstallatie, dames- en herentoilet, winkel met op standen waarin slijterij is gevestigd met toonbank, woon keuken, woonkamer, privé keuken met wasmachine, gastoestel en ijskast, portaal, toilet, 1e verd.: grote over loop, toilet en 4 slaapkamers met wastafels, alsmede een verplaatsbare douche, zolder annex 2 slaapkamers en een grote zolder, 2e verd.: vliering. Achter het pand staat een garage en een schuurtje Dit zeer goed gelegen, voor diverse doeleinden geschikte object, is te koop voor 475.000,- k.k. exclusief de voorraad drank. Indien u interesse mocht hebben dit aan geboden object te bezichtigen, maakt u dan geheel vrijblijvend een afspraak. WARMOND Aan de Kloosterwei bieden wij te koop aan een hoek- schakelwoning, gelegen in een rustige woonwijk met tuin op zuidwesten. Deze centraal verwarmde woning, staan de op 152 m2 grond is als volgt ingedeeld: hal, toilet, berging, doorzonkamer met open haard, moderne keu ken, 1 e verd.: 3 slaapkamers met wastafels, toilet en luxe badkamer met ligbad. 2e verd.: twee slaapkamers met wastafel. Het huis wordt opgeleverd mét stoffering, ther mopane beglazing, alsmede gedeeltelijk voorzien van plavuizen. Vraagprijs 395.000,- k.k. SASSENHEIM Aan het Mecklenburg bieden wij te koop aan een scha kelhuis, staande op 175 m2 grond, voorzien van centrale verwarming, voor- en achtertuin. De indeling van dit zo juist gereed gekomen pand is: hal, toilet, woonkamer met open moderne keuken, 1e verd.: overloop, 3 slaapka mers. badkamer met ligbad, douche en toilet, 2e verd.: vaste trap, slaapkamer en C.V.-afdeling. Vraagprijs 305.000,- v.o.n. SPANJE In JAVEA aan de COSTA BLANCA, bieden wij te koop aan diverse percelen grond voor de bouw van exclusieve villa's met een grandioos uitzicht over het dorp Javea, de baai en de Middellandse Zee. Dit beboste terrein is gele gen nabij de in aanleg zijnde golfbanen. De percelen grond zijn te koop inclusief de bitumen wegen, water- en electraleidingen. De prijs voor deze unieke grond, variërend van 850 tot 1150 m2 per perceel, bedraagt vanaf 70,- per m2. Twee nieuwbouw huizen, gelegen op een berghelling van de "Montgo" in de badplaats JAVEA, 100 km. ten noor den van ALICANTE. Deze woningen bevatten: entree, keuken, toilet, woonkamer met open haard, 2 slaapka mers en één met 3 slaapkamers, resp. 1 en 2 badkamers ieder. Terrassen open en overdekt, met zicht over het dorp en de zee, staande op 800 m2 grond. Prijzen 130.000,- en 160.000,- Makelaarskantoor IMS] DEN HAAN lil - UdNBMl Grent 2 Noordwijk aan Zee, Telefoon 01719-19206 b.g.g. 01719-12103 Op aanvraag zenden wij u gaarne on ze woninggids en/of fotopost.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 34