IohIoii (para)medisch werk? DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: administratief medewerker (m/v) gevorderde assistenten-accountant voor onze vestigingen te Haarlem en Leiden systeemanalist- programmeur (m/v) vakgroepssecretaresse secretaresse kantinebeheerster GEMEENTEWERKEN LEIDEN. leiden psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" TKERMO ELECTRIC LTS/MAVO 5 Een prima salaris waar tal van extra 's aan kleven. Dat biedt Fasson aan medewerkers in haar produktiesektor. produktie- medewerkers Fasson Wij zijn een moderne organisatie van registeraccountants met 20 vestigingen in Nederland en tevens internationaal werkzaam. Binnen liet boeiende terrein van de accountancy met zijn vele facetten, is sprake van een eigen filosofie die zich o.a. manifesteert lil een volledig eigentijdse aanpak en een ruime mate van zelfstandig heid voor onze medewerkers. Erwordt ill kleine teams gewerkt, waarbinnen ieder z'n eigen verant woordelijkheid heeft. Omdat wij nog steeds groeien hebben wij behoefte aan Wij bieden hen de volledige kans bij ons karrière te maken in een zeer afwisselende werkkring met uitstekende honorering en sckun- daire arbeidsvoorwaarden zoals een studiekostenvergoeding, auto- en reiskostenregeling en- een goede pensioenvoorziening Zij dienen in staat te zijn met eei grote mate van zelfstandigheid gevarieerde en interessante kon- trole-werkzaamhedcn uil te voeren voor onze kliënten Wij zoeken mensen van 23-35 jaar met enige jaren ervaring op een accountantskantoor een basis opleiding op VWO/IlAVO-nivo m het bezit van MBA'SI'I) dan wel studerend voor NIVRA Hun studie wordt ondersteunt, dooreen kontinu kursus-program- ma binnen onze zrganisalit Goede kontaktuele eigenschappen zijn voor deze funktie noodzake- ajk Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne tegemoet aan ons kantoor Spruitenbosstraat 19 2012 LJ Haarlem, resp Zoeterwoudsesingel 50, 2313 EK Leiden Voor nadere informatie en/of een oriënterend gesprek kunt u bellen liet de lieer R.H. IJzenbrandt. telefoon 023 - 3 I 91 23 of de lieer A. de Jong, telefoon 071 -144451 deTombe I Melse co accountants 20 vestigingen in Nederland en internationaal werkzaam vacaturenummer 9-53611158 De werkzaamheden zullen in het bijzonder gericht zijn op de automatisering van het studie- resultatenbestand van de faculteit der Genees kunde; hiertoe zal betrokkene vooralsnog vanuit het Directoraat Onderwijszaken gedetacheerd worden bij de sectie „Medische Statistiek" De werkzaamheden zijn in het algemeen gericht op de ontwikkeling van nieuwe en aanpassing van bestaande programmatuur voor geavan ceerde computersystemen met als subsystemen IMS en „time-sharing" en bestaan uit: het analyseren van probleemstellingen, het ontwerpen, construeren, modificeren en onderhouden van programmatuur. De uitvoering van deze werkzaamheden geschiedt op basis van door probleemanalyse verkregen gegevens, gewoonlijk in nauw overleg met de opdrachtgever(s) of gebruiker(s). De gedachten gaan uit naar een programmeur met: ruime ervaring in het programmeren vdn administratieve problemen in de program meertaal PL1 bekendheid met data-base systemen (bij voprkeur IMS); opleidingsniveau tenminste HAVO; goede contactuele eigenschappen i.v.m. het noodzakelijk overleg. Salaris maximaal 3.464,bruto per maand. Inlichtingen bij prof. H. de Jonge, telefoon 071-148333, toestel 5009. Vakgroep Theoretische Psychologie van de subfaculteit Psychologie (38 uur per week) vacaturenummer 9-432/1158 Taak: organisatorische en administratieve werk zaamheden in de sfeer van het onderwijs, het verstrekken van informatie aan studenten het verzorgen van de correspondentie; het bijhouden van de archieven; het notuleren van vergaderingen; het uittypen van manuscripten, studie materiaal enz. Vereist: middelbare opleiding; bij voorkeur een secretaresse-opleiding; goede beheersing van de engelse taal; zelfstandig en doortastend kunnen werken Ervaring in een dergelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2.618,20 bruto per maand. Inlichtingen bij drs. N. Metaal, telefoon 071-«148333, toestel 3248/4567. de financiële administratie i het doen van bestellingen- het archief; n telefonische inlichtingen. Faculteit der Sociale Wetenschappen t.b.v. de administrateur (0,8 weektaak) vacaturenummer 9-385/1158 Taak: het verrichten van alle voorkomende secretaressewerkzaamheden voor de administrateur; het behandelen van alle correspondentie en het (eventueel zelfstandig) corresponderen in het nederlands; het opnemen van steno in de nederlandse taal; het bijhouden v van de faculteit het bijhouden v. het verstrekken Vereist: opleiding op middelbaar niveau, goede typevaardigheid en steno nederlands middenstandsdiploma of praktijkdiploma boekhouden strekt tot aanbeveling; accuratesse en goede contactuele eigen schappen; bereidheid tot goede samenwerking met een team van vijf andere secretaresses in het faculteitsbureau. Salaris: maximaal 1.989,60 bruto per maand. Inlichtingen bij A. J. J. Wolters, telefoon 071-148333. toestel 6481. Afdeling Pathologie van de faculteit der Geneeskunde vacaturenummer 9-507/1158 Taak: het verrichten van kantinewerkzaamheden waaronder het zetten van koffie en thee alsmede het bereiden van lunches; het schoonhouden van de kantine. Vereist: goede omgangsvormen; bij voorkeur enige ervaring. Salaris maximaal 1.949,bruto per maand. Inlichtingen bij A. C. Borst, telefoon 071-148333 toestel 2511. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp kan worden geplaatst op de KINDERAFDELING een 1e VERPLEEGKUNDIGE Zij zal gaan functioneren als waarne mend hoofd van de Kinderafdeling. Voor deze functie komen in aanmerking verpleegkundigen die naast de kinde raantekening beschikken over ervaring in bovengenoemde functie. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2993,55 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, ad junct directrice/hoofd verpleegkundige dienst, tel.: 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de afdeling Personeelsza ken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg - Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp De Aarhof 67 2406 BT ALPHEN A/D RIJN tel. 01720-94645 Luba heeft ook vestigingen in. Leiden. Katwi|k, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam, Lisse, Woerden, Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 LubaCQ Uitzend Buro^J Bij de Dienst van Gemeentewerken is plaatsingsmogelijkheid voor een - ook als deeltijdfunctie te vervullen - voor de hoofdafdeling Volks huisvesting. Functie-informatie In deze functie wordt administratieve assistentie verleend aan de af deling Verbetering Particuliere Woningen, die deel uitmaakt van de hoofdafdeling Volkshuisvesting. De taak zal in hoofdzaak bestaan uit: - het inboeken van subsidie-aanvragen en bijhouden van de stand van zaken van de behandeling ervan - het vormen en bijhouden van woningdossiers - het maken van besprekingsverslagen - het inboeken van betalingen, controleren van ingediende rekenin gen e.d. - het opstellen van brieven en rapporten. Vereist: HAVO-diploma of een gelijkwaardige opleiding. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 7 2487,— bruto per maand. (bij een werkweek van 40 uur). Schriftelijke sollicitaties met een opgave van de gewenste werktijden, indien u voor een deeltijdfunctie belangstelling hebt, kunt u binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie richten aan de Directeur van de Diénst van Gemeen tewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van het vacaturenummer GW 80002 op brief en envelop. Binnen ons geronto-psychiatrisch blok bestaan vakatures voor verpleegkundigen zieken verzorgenden Voor inlichtingen kunt u zich wenden tol de heer H de Jong. blokkoördinator, lel. 02502-77At 1st. 2206. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. - Thermo Electric Interna tionaal B.V. is gespecia liseerd op het gebied van temperatuurmetingen. Voor de uitbreiding van onze produktie afdeling zoeken wij een LTS-er. Ook enige jaren MAVO en een technische interesse zijn voldoende. Leeftijd tot 30 jaar Wij bieden afwisselend werk aan kleine series in een plezierige werk omgeving. Onze snelgroeiende, internationale, onderneming biedt een interessante, zelf standige, werkkring en een goed salaris Voor telefonische in- inlichtingen kunt U bellen: 071-142045, toestel 39. Ook kunt U langs komen voor nadere inlichtingen. Willem Barentszstraat 47, 2315 TZ Leiden. ITFERMO ELECTRIC iedereen leest de krant altijd en overal. In onze fabrieken te Leiden en Hazerswoude hebben wij plaats voor di? ons willen helpen met de fabrikage van ve schillende soorten zelfklevende materialen. Of op onze Afwerkafdeling willen komen assisteren, waar de geproduceerde rollen op maat worden gesneden of tot vellen worden verwerkt. Afwisselend werk, waarvoor wij u graag eei gedegen opleiding geven. Omdat de aard van het werk nu eenmaal e< volkontinu bezetting vereist, dient u geen bezwaar te hebben tegen het werken in 4- ploegendienst. Wat zetten wij daar tegenover? een salaris van f 1.765,58 netto per maand (23 jaar en ouder), 39 vrije dagen per jaar, een vakantietoeslag van 8% een tantième van 6 1/2%, een vergoeding in de reiskosten Heeft u belangstelling? Bel of schrijf onze afdeling Personeelszaken voor een afspraak. Fasson (Nederland) b.v., Rijndijk 86 2394 AJ Hazerswoude - Rijndijk, telefoon (01714) 90 08. An Avery International Company

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20