Automatisering in de gezondheidszorg. Rabobank Q Service-monteurs "eel auknecht GEMEENTELIJK REKENCENTRUM LEIDEN aankomend operator m/v Academisch Ziekenhuis Leiden assistentie) publiciteit Nedairco sonesl persom DIRECTEUR of DIRECTRICE leiden magazijn meester afdelings secretaresse chef kas pers^eel^iL .PERSO^a^r! P'fson^'PERSOEa petsoneel SI Dit is een advertentie van Bauknecht, importeur van huishoudelijke apparaten, zoals koelkasten, diepvriezers, wasautomaten en afwasautomaten. Wij zoeken voor ons technische dienst service-monteurs met een opleiding koeltech niek of elektrotechniek LTS en V.E.V. Het rijbewijs B-E is vereist. Leeftijd 22 jaar. Wie belangstelling heeft, schrijft even een briefje aan Bauknecht Nederland B.V., Karolusstraat 14, 4903 RJ Oosterhout, t.a.v. de heer P. J. Belt. School voor Lager Economisch en Administratief Onderwijs LammenschansparhS - Leiden Telefoon 071-769205 Postrehening 353322S Gedacht wordt aan iemand - met een ruime ervaring op onderwijsgebied en in het geven van leiding in het bijzonder op het terrein van het lager algemeen vormend onderwijs en het lager economisch en administratief onderwijs; - die voorts op de hoogte is van de jongste ontwikkelingen in het onderwijs, Bezoldiging vindt plaats volgens de van rijkswege vastgestelde regelingen voor directeuren bij het - voortgezet onderwijs. Voor regelingen omtrent de rechtspositie is van toepassing het Rechtsposi- tiebesluit W.V.O. De school telt 800 leerlingen en is een samenwerkingsschool van de Gemeente Leiden en de Prot. Chr. Scholenvereniging. Inlichtingen; bij de huidige directeur, de heer H. C. Ipenburg. - Het onderwijzend personeel aan deze school wordt ook in de gelegenheid gesteld naar deze vacature te solliciteren en wordt betrokken bij de sollicitatieprocedure. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van deze oproep te zenden aan het bestuur van de Stichting Leidse Scholengemeenschap voor lavo-leao p/a afdeling Onderwijs der Gemeente secretarie, Stadhuisplein 1 te Leiden. Ons centrum heeft een dienstverlenend karakter binnen de gemeen te. We bereiden ons voor op nieuwe ontwikkelingen op het ge bied van hard- en software. Wat de sfeer van werken betreft: werkoverleg is bij ons een serieuze poging om iedereen te betrekken bij het bedrijfsbeleid. Voor de afdeling produktie zoeken we op korte termijn een ,,Wat gaat hij/zij doen?" Allereerst onder toezicht van de console operator on- en off-line randapparatuur bedienen. In de praktijk betekent dit opgeleid worden tot console-operator. De juiste man of vrouw op deze plaats kan op den duur doorgroeien naar console-operator. De belangrijkste taken van onze produktie-afdeling - er werken op dit moment zeven mensen - computerverwerking (IBM 370/125 met tapes en schijven), voor- en nabewerking, produktieplanning, sys teemprogrammering en data-entry. We verwachten op korte termijn installatie van een IBM 4341 ter ver vanging van de IBM 370/125. Hij of zij moet een HAVO-opleiding achter de rug hebben, uiteraaro met wiskunde in het examenpakket. Samenwerking met anderen is ook een belangrijk punt. en verder De heer G.A.F. van Remoortere, hoofd produktie van het Rekencen trum, geeft u graag verdere inlichtingen. Hij is overdag te bereiken onder telefoonnummer 071-769255 en 's avonds onder nummer 071-211461 Op de aangeboden functie zijn de rechtspositieregelingen van de ge meente Leiden van toepassing (verplaatsingskosten, studiekosten, IZA, ziektekostenregeling, opname in het Algemeen Burgelijk Pen sioenfonds). Het salaris is maximaal f 2487, bruto per maand, bij gebleken geschiktheid is uitloop tot maximaal f 3039, per maand mogelijk (salaristabel per 1-7-'79). Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van vacaturenummer 80.001 te sturen aan de afdeling Personeelszaken, Stadhuis, Leiden. JJ J-ÜJ VJ.lil Wij zijn een expansieve handelmaatschappij in bouw- en afbouwmaterialen. Het assortiment is breed doch selectief opgebouwd (Kijkcentrum). Hij beheert het Kijkcentrum magazijn, maakt de af te leveren commissies klaar, ontvangt inkomende goede ren, kennis van het keuken en sanitair vak is een pré Leeftijd: 20-25 jaar. Kruyt Katwijk B.V. RAAD VOOR DE ZENDING DER NEDERLANDSE HERVORMDE KERK Wegens te verwachten gezinsuitbreiding vertrekt onze huidige medewerkster Voor haar vervanging in de verzorging en voorbe reiding van het boekingsproces en de bediening van de kantoorcomputer zoeken wij op onze admi nistratie een vrouwelijke administratieve kracht. MAVO opleiding, diploma boekhouden en enige kantoorervaring zijn zeer gewenst. Salariëring geschiedt volgens de kerkelijke sala risregeling o m. 8% vakantietoeslag, studie- en eventueel reisgeldvergoeding. Sollicitaties Raad voor de Zending der Neder landse Hervormde Kerk, Postbus 12, 2340 AA OEGSTGEEST. Telefoon 071-152940 (toestel 144). 't HUIS OP DE WAARD Verzorgingshuis voor 90 bewoners vraagt per 1 maart 1980 een part-time NACHTZUSTER Werktijden: eenmaal per drie weken 7 opeenvolgende nachten van 's avonds tien uur tot 's morgens half acht. Minimum leeftijd 25 jaar en in bezit van diploma verpleeg kundige of ziekenverzorgende. HUISHOUDELIJKE KRACHT (vrl.) Werktijden van 8 30 tot 12.30 In het Academisch Ziekenhuis te Leiden wordt vanaf 1972 gewerkt aan een geïnte greerd ziekenhuis informatie systeem. Verantwoordelijk hiervoor is de Centrale Dienst Informatie Verwerking C.D.I.V. Op het Secretariaat van de C.D.I.V. is een vacature ontstaan van vac.nr. 072.C.07.02.LD Taak: - typen van rapporten en brieven; - verschillende administratieve taken; - documentatie; - telefoonbcdienïng; - ontvangst en te woord staan van bezoekers; - vervanging van de secretaresse van het Hoofd van Dienst. Verlangd: Middelbare schoolopleiding, goede tvpe- vaardigheid. Behoorlijke kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling Salaris max. f 2283 bruto per maand. Arbeidsvoorwaarden: U komt te werken in Leiden De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantietoeslag bedraagt 8%. Hoe solliciteert u? Even een brief met uitvoerige inlichtingen over uzelf schrijven aan, het hoofd van de dienst Personeelszaken AZL, Rijnsburger- weg 10,2333 AA Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden. Binnen onze afdeling marketing services neemt de groep publiciteit een belangrijke plaats in De sterk toegenomen hoeveelheid promotionele activiteiten maakt versterking van deze groep noodzakelijk. Onze gedachten gaan daarbij uit naar iemand van ca. 25 jaar (m/v) met een MEAO-opleiding ot gelijkwaardig Een goede kennis van de Engelse taal en belangstelling voor techniek is voor een goede uitoefening van de functie een vereiste, en dat publiciteit ook creatief vermogen vraagt, spreekt haast vanzelf. Heeft u belangstelling om eens van gedachten te wisselen, neemt u dan kontakt op met de heer H Lohbeck, tel. 01714-9010 of richt uw sollicitatie aan de directie van Nedairco B V Nedairco is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van airconditioning en koeling. Het wereld bekende merk Carrier -■ een begrip in de Neder landse installatiewereld - wordt door ons ver tegenwoordigd We zijn een marketing- gericht bedriif met een doorzichtige organisatie structuur. Onze omzet - die laarlijks een stij gende lijn vertoont - wordt gerealiseerd met ca. 95 medewerkers Nedairco B V. Postbus 151. 2394 ZH Hazerswoude Riindijk, Rijndijk 141. Telefoon 01714-9010. Rabobank Valkenburg ZH De Rabobank Valkenburg ZH vraagt een Als "rechterhand" van de directeur is deze functionaris belast met het beheer over de baliediensten. Hij geeft daartoe leiding aan 3 medewerkers. Het beheer houdt onder meer in het regelen van de werkverdeling, het verstrekken van informatie en de bemiddeling bij de diverse baliediensten, zoals geldverkeer, spaarvormen, reizen, eenvoudige verzekeringen, beleggingen en consumptieve,financieringen. Van kandidaten voor deze zelfstandige functie verwachten wij een MBO- opleiding aangevuld met diverse vakstudies. Goede commerciële en leidinggevende eigenschappen zijn noodzakelijk. Voldoende ervaring, bij voorkeur opgedaan in het bankbedrijf wordt essentieel geacht. Leeftijd-±.30 jaar. De Rabobank biedt naast een goed salaris prima secundaire arbeids voorwaarden, zoals een extra maand salaris en aantrekkelijke studiefaciliteiten. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank, postbus 11, 2235 ZG Valkenburg ZH. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 19