Welke metaaldraaier vindt het leuk om dingen te maken die bijna niemand ter wereld maakt? IJ, COMPUTER-OPERATOR MET TOEKOMST. Jonge PD er die wil opgroeien in een internationale werkomgeving. boekhoudkundig assistent(e) Fasson mentor/mentrix (part-time) kommercieel/administratief medewerker Wie zijn we? Shulton b.v. is de Neder landse vestiging van het dynamische concern American Cyanamid. We produceren voor diverse Europese markten een breed assortiment toiletartikelen en cosmetica, waaronder bekende produkten zoals Old Spice, Desert Flower, Blue Stratos en Breck Shampoo. Met deze produkten neemt Shulton op de Nederlandse markt een belangrijke plaats in. SHULTON NEW YORK LONDON PARIS registered trademark Wie vragen we? Het liefst zouden wij in kontakt komen met een computer-operator die ervaring heeft met een IBM S/32 of s/34 en als het mogelijk is ook R.P.G. ervaring. De bedoeling is dat hij bij ons het systeem 34 gaat bedienen. Wat bieden we? Vanzelfsprekend een goed salaris en de daarbij behorende secundaire arbeidsvoorwaarden, maar wat wellicht meer van belang is, is dat wij u een goede toekomst bieden met perspektief; want een veelbelovende operator leiden we graag op tot programmeur. Heeft u interesse? Solliciteer dan schriftelijk of telefonisch bij: Shulton b.v., Postbus 130, 2300 AC Leiden, telefoon (071) 769231, ta.v. mevr. A. v/d Kolk. Fasson is een van 's werelds grote producenten van zelfklevend materiaal. Het Europese hoofdkantoor is in Leiden gevestigd. Van daar uit worden de aktiviteiten van zeven fabrieken, waarvan twee buiten Europa, en veertien verkoopkantoren gekoördineerd en gekontro- leerd. Het financiële en administratieve gebeuren vindt centraal plaats in onze vestiging Hazerswoude. Hier hebben wij plaats voor een die het boeken van alle bank- en giromutaties en het bewaken en rapporteren van de debiteurensaldi voor zijn/haar rekening gaat Wij vragen een opleiding op MAVO-niveau met als aanvulling het praktijkdiploma Boek houden. Voorts: een leeftijd"tussen de 18 en 25 jaar en zo mogelijk enige administratieve ervaring. Wij bieden boeiend werk in een internationale werksfeer, interessante groeikansen, een uit stekend salaris en een aantrekkelijk pakket bijkomende voorwaarden. Meer weten? Neem dan kontakt op met onze afdeling Personeelszaken, tel. (01714) 90 08, toestel 223 of 224. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Fasson (Nederland) B.V., afdeling Personeels zaken, Rijndijk 86, 2394 AJ Hazerswoude - Rijndijk. Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten Ter assistentie van het mentoraat, waarvan de belangrijkste taken zijn het begeleiden van jongeren bij individuele problematiek, de koördinatie van interne huisvesting voor ca. 175 jongeren alsmede het stimuleren van initiatieven met betrekking tot de gemeen schappelijke voorzieningen, vragen wij een voor de periode van 1 februari tot en met 31 juli 1980,2 avonden per week. Wij denken aan iemand met een HBO- opleiding PA of SA, in de leeftijd van 25 tot 35 jaar. Nadere informatie kunt u inwinnen met Marry Janssen, mentrix, telefoon (01720) 19200. Sollicitatie te richten aan de Personeeldienst, Spoorlaan 19,2471 PB Zwammerdam. hooge burch een instituut van de vereniging Johannes Stichting VORMINGSCENTRUM OUD-POELGEEST te OEGSTGEEST. Oud-Poelgeest is een vormingscentrum dat be schikt over drie kursusgebouwen met akkommoda- tie voor ca. 100 personen. Gedurende het gehele jaar worden er meerdaagse kursussen gehouden. In verband met het a.s. vertrek t avondportiers, zoeken wij een i épn der beide (half-time) avondportier PERS0NEELFERsa€a P**w*»PERS0NEEL personeel de weekeinden te Tot de taken van de avondportier behoren: bediening van de telefoon t.b.v. onze gasten; kontróle en bèwaking van gebouwen en ter- Het dienstrooster zal in onderling overleg worden vastgesteld. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Welzijnswerk. Inlichtingen over deze funktie kunt u verkrijgen bij de heer J. van Tatenhove, tel. 071-152445. Schriftelijke sollicitaties gelieve u binnen 14 dagen te richten aan het vormingscentrum Oud-Poelgeest, Poelgeesterweg 1, 2341 NM OEGSTGEEST. O D Datsun Nederland is de importeur van de bekende Datsun automobielen uit Japan. /v i s Datsun Nederland zorgt met haar dealers voor de verkoop van de bekende Datsun auto's in Nederland. Met sukses: dit jaar zijn er 35% meer Datsuns verkocht (de grootste stijging in de top-10 automerken), waarmee Datsun het grootste Japanse automerk in Nederland werd. Onze organisatie moet natuurlijk meegroeien. Voor een optimale servicebegeleiding is een onderdelen- voorziening noodzakelijk. Voor deze afdeling zoeken wij op korte termijn een Wij denken aan een enthousiaste en initiatiefrijke man van niet ouder dan 30 jaar, met een basisopleiding op het niveau IVA Driebergen en mogelijk enige ervaring in de autobranche, gericht op de problematiek van de onder- delenvoorziening. Onze nieuwe man zal zich in eerste instantie moeten oriënteren in alle binnen deze sektor liggende werkzaamheden en invloeden, waarna hij naast een deeltaak de mogelijkheid krijgt om zich verder te ontwikkelen binnen het gehele gebeuren van de onderdelenvoorziening. Daarvoor is de aanwezigheid van een gedegen (vak-) opleiding, doorzettingsvermogen en de wil om een karrière op te bouwen, zonder meer vereist. Wij zorgen voor een adekwate opleiding. Wanneer u meent dat bovenstaande op u van toepassing is, nodigen wij u uit een uitgebreide sollicitatiebrief naar ons te sturen. U dient bij voorkeur woonachtig te zijn in de regio Lisse, daar huisvesting op huurbasis lastig is. Schriftelijke reakties kunt u richten aan de- afdeling Personeelszaken. Het adres is Vennestraat 13-15, 2161 LE Lisse. Binnen 2 weken ontvangt u dan bericht betreffende uw sollicitatie. Datsun Nederland BV Tot voor kort heetten wij Leidsche Apparatenfabriek. Nu zijn wij een onderdeel geworden van Gist- Brocades onder de naam Gist-Brocades Technical Products. Wat wij maken is overigens veelal on-gewoon, soms zelfs absoluut uniek. Bijzondere apparaten en machines die we zelf ontwerpen en ontwikkelen en die nog nergens anders bestaan of gebouwd worden. Technische hoog standjes vaak. Dat is leuk werk. Dat is ook veeleisend werk. Het stelt namelijk hoge eisen aan het vakmanschap van onze mensen. Wij hebben op dit moment drin gend een paar goede metaaldraaiers nodig. Mensen met een goede vakken nis en een flink stuk ervaring Die bijv. precies weten wat kwaliteit 6 en 7 van het ISA passingstelsel inhouden en die minstens een Bemetel-opleiding AB/ Verspaning hebben gehad. Wij maken onze machines en apparaten slechts in hele kleine series. Dus ook de onderdelen. Dat houdt automatisch in dat het werk bij ons erg afwisselend is. Wat wij u in ruil voor uw vak kennis kunnen bieden is allereerst een goed salaris. Daar komt nog bij een vakantietoeslag van 8%, een winstuit kering van zo'n 7y2%, plus eventueel een reiskostenvergoeding. U krijgt recht op een goed pen sioen, 22 vakantiedagen (plus 2 dagen door het bedrijf vast te stellen) en ver der hebben wij een interessante studie kostenregeling voor als u u nog zou verder willen bekwamen in uw vak. Alle reden lijkt ons om eens een oriënterend gesprekje te hebben. U kunt de bon invullen en zen den aan Gist-Brocades NV, Wateringse- weg 1,2611 XT Delft, t.a.v. de heer W.P.A. Duval Slothouwer van de afde ling Personeels- en Arbeidszaken. Kort daarna krijgt u dan een uitnodiging voor een gesprek. Ook is het mogelijk om even te bellen voor nadere inlich tingen. Telefoon 015 - 79.25.16. Wateringseweg 1,2611 XT Delft I Ja, ik heb belangstellingv DkJ IN baan als metaaldraaier bij uw Technische Dienst in Zoeterwoude. Nodigt u me maar uit. Naam Adres Postcode Leeftijd Opleidingen ervaring iedereen leest de krant altijd en overal.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 30